Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Скоро нова песен на Тони Стораро и Алисия

 

https://www.instagram.com/p/BjX2g25HUKr/?ut...d=1srrbhhcfo72r

Текста май ще е тъп... сладкото на тати??? :1000 (10):

 

А това е затно:

Спри да ме тровиш вече, спри! Спри да чупиш ти сърцето ми! Kажа ли, че там боли ме, сякаш казвам - удари ме! :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди, твоята любимка Деси пак мачка с неадекватност - 1:47 .. :3fdb8960598fa63e:

 

Спри да набутваш Путра, този път удобно прикрито уж с пост за Деса! :mf_surrender:

 

Защо не предложи Петранка в ранг листата, Кайти? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спри да набутваш Путра, този път удобно прикрито уж с пост за Деса! :mf_surrender:

 

Защо не предложи Петранка в ранг листата, Кайти? :3fdb8960598fa63e:

Сега ще пробутам невероятната СИСИ с гръдна обиколка 140 см (конкуренция ми е) :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще пробутам невероятната СИСИ с гръдна обиколка 140 см (конкуренция ми е) :Vishenka_05:

Обожавам я Кели. С теб имаме афинитет към позалезлите, но значими чалга икони. Коментирай видеото на “Зад решетките”, където Сиса е като току що готова да накърми тризнаци? Обожавам този трак наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди, твоята любимка Деси пак мачка с неадекватност - 1:47 .. :3fdb8960598fa63e:

 

 

2:27 - 2:33

 

Истинска аутистка! :1000 (29):

 

Неподправените хора са симпатични по един мил начин.

 

Виж и от 3:02 кво го прай тоя корем.

 

Само, като гледаш тоя клип, и ти става ясно, че Силвия не е лъгала за случките с чичо Минчо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2:27 - 2:33

 

Истинска аутистка! :1000 (29):

 

Неподправените хора са симпатични по един мил начин.

 

Виж и от 3:02 кво го прай тоя корем.

:roll1: :roll1: :roll1:

Напомня ми на онова където скачаше и се въртеше в кръг на последния концерт на Планета с бялата рокля, а преди това правеше движения с краката все едно ще рита футболна топка :roll1:

 

Обожавам я Кели. С теб имаме афинитет към позалезлите, но значими чалга икони. Коментирай видеото на “Зад решетките”, където Сиса е като току що готова да накърми тризнаци? Обожавам този трак наистина.

Невероятен трак, но много хора го оплюха заради деколтето й, а песента е чудесна всъщност.

"Уча се от теб" (от периода с последните й песни) беше доста комерсиален и приятен трак, но не се забеляза. Жалко, че още нямаше канал на Планета тогава.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам, че слушанията на Пайнерци в Спотифай стават все по-добри, имаме доста парчета с над 5000-10 000. Мисля, че вече може да направим нещо като съпоставка с YouTube и да установим, че доста от песните с много гледания на едното място са с доста стриймове и на другото. :whistling:

 

ТОП 10 в Spotify:

1.Зоопарк - 15,195

2.Нотариално заверен - 12,461

3.Обратно в играта - 11,943

4.По такива си падам - 10,815

5.Texas Place - 10,386

6.Гледай ме на снимка - 7,425

7.Дай ми любов - 7,356

8.Твоя бях - 6,929

9.Аз измръзнах - 5,694

10.Зле те чувам - 5,228

 

ТОП 10 YouTube (не ми се копират цифрите, затова само позициите):

1.Зоопарк

2.Нотариално заверен

3.Аз измръзнах

4.По такива си падам

5.Обратно в играта

6.Texas Place

7.Твоя бях

8.Зле те чувам

9.Дали ще те оставя

10.Гледай ме на снимка

 

Извод: имаме си няколко категорични хита и го доказва интереса в не само една платформа. И още- всичките песни в YouTube до 8 място включително имат над 5 милиона гледания, а първата дори 10 милиона. В попа почти нищо от началото на годината досега няма и 5, с изключение на едната песен на Скандау. И чалгата на Слави и Криско, де. :1000 (29):

За момента поп-фолка е победител. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой да предположи, че ще дойде момент в който Ивана да е по-слаба от Андреа :3fdb8960598fa63e:

 

Въпрос на гледна точка. На някои хора им се ще Андра да е все слаба, а Ивана да е все дебела, а истината е, че ако не е Сашка "Ангелчето" и двете ще си седят у дома. Преведено на чалгарски това ще рече, че и двете са абсолютно до долу щом екипът на Камелия им осигурява работа. Според мен това е далеч по-унизително от килограмите и на двете. Какво нещо е живота - радост и тъга! :bo:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джиги,недей завижда на Андри,че има по-големи цици от теб.Винаги можеш да си направиш и ти,изяж някоя дюнерджийница. :Vishenka_05:

Абе въпроса не е колко Десислави е дебела Дора, а що дири у пловдивска кръчмотека, след като шумно обяви, че уж по нашенско намяло да я видим повече да пее?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе тая новата песен на Тото харесва ли ви? За мен Скандау имат много по-добри парчета, а тая се очертава като егати хита. Вече прави повече гледания от Слави и Криско в България - на 28 май е навъртяла 151К срещу 132К за "Гледай как се прави".

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...