Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Честит 5000-ден коментар :3fdb8960598fa63e:

Май си фен на леля Лече?

 

Искам да я държа в ръцете си и да прокарвам пръсти през буйните й коси. :pepsi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да я държа в ръцете си и да прокарвам пръсти през буйните й коси. :pepsi:

Удави ме в твоите очи, удуши ме с твоите коси...С устни сега ме убий! Нека ме боли, нека ме боли! :happyppl:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло никой не те задължава да й гледаш снимките.

Така е, но погледни й аутфита на въпросната снимка. Тя хем не може да приеме, че е дебела, хем сама насочва вниманието към себе си с подобни дрешки. Кво е тва облекло?

Ми сложи една гъзарска широка туника, обуй високите ботуши и ходи така на участие като искаш да криеш килограмите. :mf_surrender:

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но погледни й аутфита на въпросната снимка. Тя хем не може да приеме, че е дебела, хем сама насочва вниманието към себе си с подобни дрешки. Кво е тва облекло?

Ми сложи една гъзарска широка туника, обуй високите ботуши и ходи така на участие като искаш да криеш килограмите. :mf_surrender:

Добре,ще й предам следващия път да вземе някоя от балните рокли на Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само с каква лекота набързо спретна точно това, за което говоря. Не ме познаваш, но вече си по-умна, повече книги си прочела и т.н. Колкото до действията, отново не ме познаваш, за да приказваш дали съм давал пример или не за нещо на някой. Колкото до последното, никога не съм го казвал, не ми изопачавай думите... Не съм чак такъв фен, че да кажа на някой, че е тъп, защото не харесва песента на любимката ми. И по-скоро аз спирам, особено след призива ти за алтернативно мислене. Ако е за идеите, одобрявам ги. Но да счета за алтернативно мислещи хора, които клеветят, обиждат, а в разни други сайтове дори се присмиват и кълнат по случай трагедията... Ами не драга, това са просто лоши хора и точка по въпроса.
Ок, не си казал тъпи, сега проверих, обвинил си ни, че след като не харесваме гадорията на Емилия и Емрах, нещо не сме добре... Много си толерантен, изключително даващ право на свободна позиция и мнение на всеки, от теб лъха доброта, библейско смирение и Платонов интелект!

 

Няма нужда да те познавам, за да си дам сметка, че си поредният, който говори без да знае денотативния смисъл на нещата, за които си драска. Сигурна съм, че нямаш деца, което автоматично означава, че просто си дрънкаш по презумпция как и колко трябва да се възпитават такива! Сигурна съм, че си човек, който си служи със заучени фрази и клишета, които едва ли не трябва да ме убедят колко е "добър", нали ти чета постовете! Аз никъде не съм имала претенциите, че съм олицетворение на морала и нравите патриархални, нито съм крила отношението си към подобни жени като въпросната ти любимка. И да, аз поне имам идеи, които ти одобряваш, докато твоята позиция е просто да етикетираш някого като зъл, при положение, че нито клеветя, нито се присмивам на трагедията, нито я кълна жената. Просто си знаех, че нищо добро не може да чака човек, който просто не се спира в комплексите си, след като дълго време е бил номер 2, или просто една от многото, видял вече любов и отношение, да го "показва" къде и как ли не, компенсирайки и наваксвайки. Абе, стой си на гъза, бъди си обичана, радвай се на лукса и дотам. Казваш, доброто и усмивките трябвало на целия свят да се демонстрирали. Ами не, тя трябва да показва изкуството си и да ни ангажира само с него. А подочувам, че вчера излязла от болницата, вече и поства във Фейсбук. :mf_surrender:

 

Ако си близък с нея, намери начин и време, да я ангажираш с идеята ми за училищата и подрастващите, та поне да си докажеш твърденията, че си добър хуманист!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отиде си едно прекрасно,възпитано,добро и с огромно сърце дете,което беше оценено и обичано от родителите си,от цялото си семейство,от приятелите си,от учителите си,от любовта на живота си - Деспина.

Отиде си едно прекрасно дете,което беше прието в най-престижния университет Boston university и имаше мечти за бъдещето си,но Господ реши друго...Няма отговор на въпроса: ЗАЩО?????????? Може би никога няма да намерим отговора на този въпрос.

Не са верни нещата,които се изписаха по медиите и нещата,които се казаха по телевизиите!!! Пътувахме нормално и спокойно със скорост не повече от 110 км в час и неочаквано попаднахме на аквапланинг,който предизвика тази тежка катастрофа....В Библията пише:”Не пречете на децата да дойдат при мен,защото е тяхно Царството небесно!!!” Казват,че ако Господ те обича,те прибира млад при него от този греховен свят!!! Времето не лекува,но показва пътя,по който трябва да продължим...Трудно е да си СИЛЕН в такъв момент,трудно е да продължиш в такъв момент,но трябва да го направиш заради всички останали,които обичаш и които те обичат - дължиш им го...и ние ще продължим...Федка,почивай в мир - ние ще продължим живота си,но не без теб...

Ти винаги ще си с нас навсякъде!!!

 

От профила на Емилия във фейса... :dontgetit: :dontgetit:

Много гадно : (((

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре,ще й предам следващия път да вземе някоя от балните рокли на Ивана.

Направо да си разменят гардеробите. :1000 (29):

 

Нямам против да се облича както й е кеф. Но да бъде намахана дебелана, която не се притеснява от теглото си, качвайки гордо реални снимки.

А не да е няква комплексирана и смачкана дебелана, която се срамува от тялото си и която избива комплекси като си обработва снимките до неузнаваемост. И да се заблуждава, че всичко й е наред.

 

Като иска да е слаба - да спре да яде, а ако е болна - да се лекува. И тогава пак ще е секси. С тея фотошопирани, нереални снимки, кво постига? Смешно е.

Харесвам я, но да приеме действителността. А ако не й харесва - да се опита да я промени. Феновете й не са риби. :mf_surrender:

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички знаем, че не ти е безразлично и като излезе пръв ще коментираш и плюеш. Знаем, че го раздаваш над нещата, лежерно.. но не се получава. Злобата блика отвърееее :1000 (20):

Личи си колко го иска това бебе :roll1:

А твоята не си личи,нали?

Ти най-добре знаеш колко тя иска бебето си. :1000 (10):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има къде е прието ?!?!?! :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Отиде си едно прекрасно дете,което беше прието в най-престижния университет Boston university

 

 

Емилия за смъртта на Феди: Ако Господ те обича, те прибира млад при него от този греховен свят

 

793380.jpg

Отиде си едно прекрасно, възпитано, добро и с огромно сърце дете, което беше оценено и обичано от родителите си, от цялото си семейство, от приятелите си, от учителите си, от любовта на живота си - Деспина, написа в официалната си фейсбук страница певицата Емилия.

 

Вчера синът на годеника й - Феди Башур почина след тежка катастрофа на магистрала "Тракия" на 24 май т.г. В джипа освен Феди бяха и Емилия, и баща му Жорж Башур. Двамата са в столичната болница "Св. Анна" и се възстановяват след инцидента.

 

"Отиде си едно прекрасно дете, което беше прието в най-престижния университет Boston University и имаше мечти за бъдещето си, но Господ реши друго... Няма отговор на въпроса: ЗАЩО?????????? Може би никога няма да намерим отговора на този въпрос", пише Емилия в първия си публичен коментар за случилото се.

 

И обяснява, че тримата пътували нормално и спокойно със скорост не повече от 110 км/ч по магистралата и "неочаквано попаднахме на аквапланинг, който предизвика тази тежка катастрофа".

 

Постът на Емилия във Фейсбук продължава така: "В Библията пише: "Не пречете на децата да дойдат при мен, защото е тяхно Царството небесно!!!" Казват, че ако Господ те обича, те прибира млад при него от този греховен свят!!! Времето не лекува, но показва пътя, по който трябва да продължим...Трудно е да си СИЛЕН в такъв момент, трудно е да продължиш в такъв момент, но трябва да го направиш заради всички останали, които обичаш и които те обичат - дължиш им го... и ние ще продължим... Федка, почивай в мир - ние ще продължим живота си,но не без теб". Накрая завършва: "Ти винаги ще си с нас навсякъде!!!"

Link to comment
Сподели в други сайтове

А твоята не си личи,нали?

Ти най-добре знаеш колко тя иска бебето си. :1000 (10):

 

Това беше в кръга на шегата, разбира се.

Но и все пак всички знаем какво е мнението на Пресли за децата - че развалят кариерата :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каза че до края на месеца би трябвало да излезе.

Гергана с нова песен до края на ТОЗИ месец? Да, бе..... Супер! Някак си липсва и дано е нещо хубаво, но това не го вярвам..... :o

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

(Почти) всичко му беше на плейбек, една част от тези на Златка също...

Мислех си, че с това си участие в капките, Коцето ще ви накара да спрете да говорите, че не може да пее. Според мен се справи много добре с почти всички образи, падаха му се и доста трудни, които трудно някой ще изпее добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...