Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Абе въпроса не е колко Десислави е дебела Дора, а що дири у пловдивска кръчмотека, след като шумно обяви, че уж по нашенско намяло да я видим повече да пее?

Къде е казала,че повече никога няма да пее из български кръчми? Участията й в чужбина са много повече от тези в България и това е неоспорим факт.

 

Много грозни цици между другото..

Еми аз ти казах че е махнала силикона,а ти не вярваше.Няма как да има силикон и да са толкова виснали. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е казала,че повече никога няма да пее из български кръчми? Участията й в чужбина са много повече от тези в България и това е неоспорим факт.

Еми аз ти казах че е махнала силикона,а ти не вярваше.Няма как да има силикон и да са толкова виснали. :1000 (29):

Сега като я загледах, наистина май е без силикон. На мен позната ми каза, че Андреа се прецакала от смяната на последния й силикон и от там почнала да пълнее.

 

Една от любимите ми нейни песни.

Много е яка в клипа

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като я загледах, наистина май е без силикон. На мен позната ми каза, че Андреа се прецакала от смяната на последния й силикон и от там почнала да пълнее.

 

Една от любимите ми нейни песни.

Много е яка в клипа

 

От тая песен започна да пропада заедно с "Лош герой"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е казала,че повече никога няма да пее из български кръчми? Участията й в чужбина са много повече от тези в България и това е неоспорим факт.

 

Не се прави че ти е къса паметта, щото сме го коментирали обширно, нагледно ето тука.

 

Андреа почти сигурно ще спре да пее в България от следващия месец

 

Ама явно по чужбина бързо са свършили желаещите да и кихнат 10 бона, та пак се е върнала по родните кръчмотеки, склонни да се разделят с хилядарка за нейното присъствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се прави че ти е къса паметта, щото сме го коментирали обширно, нагледно ето тука.

Ама явно по чужбина бързо са свършили желаещите да и кихнат 10 бона, та пак се е върнала по родните кръчмотеки, склонни да се разделят с хилядарка за нейното присъствие.

Хаха,ето че не можа да ми отговориш на въпроса.Пак си помисли,тя ли го е казала или това е съчинение на някакъв журналист.. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха,ето че не можа да ми отговориш на въпроса.Пак си помисли,тя ли го е казала или това е съчинение на някакъв журналист.. :1000 (10):

 

Щом го е написал някой, значи тя го е казала. Все пак ако не си плати да напишат каквото тя желае, или не ни покаже поредното свободно съчинение на тема Анатомия и Фотошоп, никой никъде не я отразява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом го е написал някой, значи тя го е казала. Все пак ако не си плати да напишат каквото тя желае, или не ни покаже поредното свободно съчинение на тема Анатомия и Фотошоп, никой никъде не я отразява.

Докато не го каже публично няма как да ми пробутваш писаници в жълти сайтове за истина.То за всички се пишат какви ли не неща в тези жълтури,но смятам,че знаеш кои хора им вярват. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе тая новата песен на Тото харесва ли ви? За мен Скандау имат много по-добри парчета, а тая се очертава като егати хита. Вече прави повече гледания от Слави и Криско в България - на 28 май е навъртяла 151К срещу 132К за "Гледай как се прави".

 

В началото при първото сушане не ми хареса, но после ме зариби. Много ми допада текста. Днес си я пусках няколко пъти в офиса. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална е. Защо се срамува от тези форми, точно сега е моментът да скандализира с тях в някое видео.

Защото е комплексирана и цялата й кариера се гради на външния й вид :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...