Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Най-сетне ще имам какво да слушам!Очаквам и дуета на Галя и Цура,жалко че няма да участва и Деса,би се получило нещо много яко

Галя и Цура май ще пускат дуета през юни. Някой беше споменал, че ще е към средата.

Аз не чакам Гера, не я харесвам.

 

Само на мен ли ми е безразлично за предстоящия кичфест на Галя и Цура? :1000 (29):

Кичфест? Хаха ама ти си се настроил да плюеш още преди да си чул песента. Не мисля, че ти е безразлично какво прави и пуска Галена. Аз безразличните ми неща не ги коментирам например. А ти не спираш да говориш за Галена. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички знаем, че не ти е безразлично и като излезе пръв ще коментираш и плюеш. Знаем, че го раздаваш над нещата, лежерно.. но не се получава. Злобата блика отвърееее :1000 (20):

 

Лорена - "Нищо" - току-що окънтя целия блок от някаква кола долу. :3fdb8960598fa63e: За втори път я чувам, надута от автомобил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена - "Нищо" - току-що окънтя целия блок от някаква кола долу. :3fdb8960598fa63e: За втори път я чувам, надута от автомобил.

 

Кралица Лорче мачка с хитове. Ти с какви впечатления си от песента? Харесва ли ти :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф,аман вече.Да не ти е изяла някой хамбургер,че така я следиш?

Нямам нищо против нея, не намирам нещо лошо, дори в теглото и. Единствено се възмущавам от нереално обработените снимки, които "звездите" си публикуват и по някакъв начин комплексират своите малолетни последователи, представяйки им като истина нещо несъществуващо. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кичфест? Хаха ама ти си се настроил да плюеш още преди да си чул песента. Не мисля, че ти е безразлично какво прави и пуска Галена. Аз безразличните ми неща не ги коментирам например. А ти не спираш да говориш за Галена. :)

Само като гледам снимките им от Мароко, ми става ясно че ще бъде поредния излишно скъпарски безсюжетен клип, в който парадират с маркови дрехи в екзотично изглеждащ квартал. Тоест обичайния им формат. Нищо интересно. Толкова са предвидими и прозрачни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само като гледам снимките им от Мароко, ми става ясно че ще бъде поредния излишно скъпарски безсюжетен клип, в който парадират с маркови дрехи в екзотичен квартал. Тоест обичайния им формат. Нищо интересно. Толкова са предвидими и прозрачни.

Така е. Къде по-интересно е да се наслаждаваме на новите колекции на "Мебели Явор". :whistling:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица Лорче мачка с хитове. Ти с какви впечатления си от песента? Харесва ли ти :3fdb8960598fa63e:

 

Да, много. Една от малкото, които слушам в последно време, и най-добрата песен на Лорена до този момент за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко да разсея тежката атмосфера с Андреа. На нея по би и подхождала песен със заглавие Фотошоп.

9336754R.jpg

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Татко Барба. Ама в лице е яка.

 

Така е. Къде по-интересно е да се наслаждаваме на новите колекции на "Мебели Явор". :whistling:

 

Изумителен е! И как си подбира думите така, че да не дава вид, че всъщност я ненавижда, а уж говори от позицията на безпристрастен страничен наблюдател....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против нея, не намирам нещо лошо, дори в теглото и. Единствено се възмущавам от нереално обработените снимки, които "звездите" си публикуват и по някакъв начин комплексират своите малолетни последователи, представяйки им като истина нещо несъществуващо. :mf_surrender:

Андреа е депресирана,болна жена и донякъде я оправдавам за обработените снимки.Трябва да се възмущаваш от обработените снимки на изпълнители,които уж нямат проблеми с килограмите и външния вид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е депресирана,болна жена и донякъде я оправдавам за обработените снимки.Трябва да се възмущаваш от обработените снимки на изпълнители,които уж нямат проблеми с килограмите и външния вид.

Дори и наистина да е болна ( не е сигурно) , това не я оправдава. С тея снимки лъже и заблуждава единствено себе си.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изумителен е! И как си подбира думите така, че да не дава вид, че всъщност я ненавижда, а уж говори от позицията на безпристрастен страничен наблюдател....

Не мисля,че някой в този форум не вижда очевидната му омраза към Галя. То прозира от всеки пост. :1000 (29):

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и наистина да е болна ( не е сигурно) , това не я оправдава. С тея снимки лъже и заблуждава единствено себе си.

Като цяло никой не те задължава да й гледаш снимките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...