Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да, заедно с Устата. Една от най-тъпите му песни. За "Нереализираните" съм приготвила нещо много силно на Тонката.

А как ще коментираш появата на негово копие и копие на Борис Дали в Хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как ще коментираш появата на негово копие и копие на Борис Дали в Хит?
Не обръщам някакво особено внимание. Даже и Лорена не ми е чак толкова интересна там, какво остава за певци с по едно парче.

Чакам си Ванче и Глорче, че да слушам и нещо новичко. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не обръщам някакво особено внимание. Даже и Лорена не ми е чак толкова интересна там, какво остава за певци с по едно парче.

Чакам си Ванче и Глорче, че да слушам и нещо новичко. :Vishenka_05:

Аз тръпна да намерят копие на Ивана.А защо не и на Стояна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз тръпна да намерят копие на Ивана.А защо не и на Стояна?
Подшушнаха ми, че Стояна се е наконтила с блузата на Ванча от рождения ден на Теодора, на последното им участие в някаква дискотека. :3fdb8960598fa63e:

 

А копие на Ваня няма как да намерят от Хит. Те Пайнер не успяха с Мария Петрова и "Ще го преживея", че Оцко ли?!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно е всеки път щом умира млад човек в разцвета на силите си, никой не може да знае каков го чака. Понякога изобщо не предполагаш какви ще са последствията, трябва още много да се говори по темата с шофирането, всеки е бил млад шофьор, всеки е натискал педала, защото всеки е убеден, че няма да се случи на него. А всъщност всеки ден загиват невинни хора. Страшно ми е тъжно за Емилия, тя така се радваше, сякаш за първи път я виждах такава засмяна, обичаща и обичана. И какво означава да си била мълчала, щастието и усмивките трябва да се показват, любовта, нали за това живеем. Стига вече с тези глупости, били й завидели, дай да плачем и да се оплакваме както е модерно, че да се пазим от зли очи. От гледна точка на фен знам, че това ще я промени, не знам как ще повлияе и на връзката й, дано се вкопчи в музиката, тя винаги я е спасявала. Аз не знам как се преживява това, смъртта на близък е най-страшното, преди години едва не изгубих баща си и това ме промени из основи, за дете най-вероятно не бих го и понесъл. Децата са до нея, феновете, но в случая тя по-скоро трябва да е опора за мъжа до нея, Господ да им даде сили.

Колкото до коментарите, не ги четете. Аз спрях, не мога да приема, че има толкова зли хора, лоши хора. Невъзможно е да позволиш да претръпнеш по такъв начин, че да не почувстваш жал и да покажеш съпричастност, да си позволяваш да пишеш такива неща и да нямаш страх от нищо. Не знам как такива хора спят спокойно и не искам да знам, че съществуват дори. Последното десетилетие и отвратителните медии успяха да промият мозъците на цели поколения, че щом нещастията се случват всеки ден трябва да ги приемаме за нещо нормално и в един момент стана така, че те не правят впечатление никому. Гнус ме е, ето дори и в този форум, как някоя си уж пише, че е пожелала здраве, но в следващото изречение пак споменава за оперирани носове, Гърбушко, Башурка и т.н. Не искам да бъда цитиран и не търся никакъв диалог с който и да е, още по-малко с въпросната. Очаква се да възпитаме деца, които да бъдат нещо по-различно от вещи и машини за пари, нещо повече от егоисти, които гледат само за своето щастие. Ами няма да го постигнем щом самите ние се държим като че нямаме чувства.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подшушнаха ми, че Стояна се е наконтила с блузата на Ванча от рождения ден на Теодора, на последното им участие в някаква дискотека. :3fdb8960598fa63e:

 

А копие на Ваня няма как да намерят от Хит. Те Пайнер не успяха с Мария Петрова и "Ще го преживея", че Оцко ли?!

Ванча е много яко парче тук.Ако нямах гадже и не правех секс със сигурност щях да ръкоблудствам на тази снимка:

https://www.instagram.com/p/BjAvIdElyrd/?ut...id=d3sx3ki93yia

Оф,тая Мария Петрова ми е много смотана и цялото й хвалене тук и по разни други форуми и други сайтове ми идваше too much.Добре че се отказа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванча е много яко парче тук.Ако нямах гадже и не правех секс със сигурност щях да ръкоблудствам на тази снимка:

https://www.instagram.com/p/BjAvIdElyrd/?ut...id=d3sx3ki93yia

Оф,тая Мария Петрова ми е много смотана и цялото й хвалене тук и по разни други форуми и други сайтове ми идваше too much.Добре че се отказа

Хубава е на снимката, нещо ризата не се връзва с тези дънки, обаче.

 

Иначе Мария Петрова е като глътнала бастун, но има глас и деколте, очаквах да се поразвие, а тя...

 

Иначе някои хора ще ме разплачат! То едни фермани, то редове с патетични слова и обобщения за цели поколения, както и за теми, от които нищо не им увират главите, особено тази за възпитание на деца и "машини за пари". При това фенове на жена, която публично обяви, че няма как да се качи на Москвич, щото била не знам коя си... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е на снимката, нещо ризата не се връзва с тези дънки, обаче.

 

Иначе Мария Петрова е като глътнала бастун, но има глас и деколте, очаквах да се поразвие, а тя...

 

Иначе някои хора ще ме разплачат! То едни фермани, то редове с патетични слова и обобщения за цели поколения, както и за теми, от които нищо не им увират главите, особено тази за възпитание на деца и "машини за пари". При това фенове на жена, която публично обяви, че няма как да се качи на Москвич, щото била не знам коя си... :mf_surrender:

То ако само с деколте се успяваше досега такива като Силвия да са задминали Лили Иванова

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е на снимката, нещо ризата не се връзва с тези дънки, обаче.

 

Иначе Мария Петрова е като глътнала бастун, но има глас и деколте, очаквах да се поразвие, а тя...

 

Иначе някои хора ще ме разплачат! То едни фермани, то редове с патетични слова и обобщения за цели поколения, както и за теми, от които нищо не им увират главите, особено тази за възпитание на деца и "машини за пари". При това фенове на жена, която публично обяви, че няма как да се качи на Москвич, щото била не знам коя си... :mf_surrender:

 

Почти на 30 години съм и мога да ти кажа, че главата ми е увряла достатъчно, с болести и проблеми от най-страшен характер. Но не сме тук във форума, за да се оплакваме или да си разказваме животите. Аз съдя на базата на това, което пишеш просто защото е отвратително. И защото виждам как хората и по форуми, и изобщо се изказват по същия този начин. Сякаш не са човеци. От къде на къде вмъкваш история с москвичи и подобни, сравнимо ли е това с тази трагедия? Отделно че е била момиче още като го е казала... Боже, направо не ми го побира ума... Тръгнала да й изрежда изцепки отпреди 10 години, за да я изкарва черна в такава ситуация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че я чакам! Очаквах я по-рано да излезе, но този петък уж трябва да я пусне.Ще мачка здраво!

Дано! Че вече трети петък ще стане докато я чакам,не се нуждая от втора Андреа в моя фен списък. :gun_bandana: Като й гледах снимките в инстаграм видях,че Антилопа е излязла седмица след като е загатнала за нея,а сега мина почти месец. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано! Че вече трети петък ще стане докато я чакам,не се нуждая от втора Андреа в моя фен списък. :gun_bandana: Като й гледах снимките в инстаграм видях,че Антилопа е излязла седмица след като е загатнала за нея,а сега мина почти месец. :gun_bandana:

Сега е заета заради бала. С това я оправдавам. Тя и Гера май по същото време ще си пусне новата песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте се яли на тема катастрофата с Емилия. Очевидно всеки си има мнение и виждане за нещата, което няма как да наложи на останалите. Излишно се натоварвате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега е заета заради бала. С това я оправдавам. Тя и Гера май по същото време ще си пусне новата песен.

Най-сетне ще имам какво да слушам!Очаквам и дуета на Галя и Цура,жалко че няма да участва и Деса,би се получило нещо много яко

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-сетне ще имам какво да слушам!Очаквам и дуета на Галя и Цура,жалко че няма да участва и Деса,би се получило нещо много яко

Деса със самостоятелен Италиански клип (може би)… :D Галя и Цура пък с Марокански, хубаво ще се насладим на други страни.

 

Много гадно за момчето от случая с Емилия. За такива ужасни събития просто няма подходящи думи...

Дано тя и другите поне да се възстановят физически и психически.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти на 30 години съм и мога да ти кажа, че главата ми е увряла достатъчно, с болести и проблеми от най-страшен характер. Но не сме тук във форума, за да се оплакваме или да си разказваме животите. Аз съдя на базата на това, което пишеш просто защото е отвратително. И защото виждам как хората и по форуми, и изобщо се изказват по същия този начин. Сякаш не са човеци. От къде на къде вмъкваш история с москвичи и подобни, сравнимо ли е това с тази трагедия? Отделно че е била момиче още като го е казала... Боже, направо не ми го побира ума... Тръгнала да й изрежда изцепки отпреди 10 години, за да я изкарва черна в такава ситуация.
Сега последно търсиш или не диалог с мен, че не схващам странната ти амбивалентност, що се касае до думи и действия! :mf_surrender:

 

Именно защото не разбираш откъде накъде съм споменала това за Москвича, няма как изобщо да го водим този диалог, тъй като съм сигурна, че макар на години да се доближаваш до мен, не си ми нито на образованието, нито на вагоните с книги (както добре споменава Фокса), нито на семейния опит. И все пак, да разясня, макар да си давам сметка, че е безпредметно. Беше написал някакво клише за това, че трябвало децата да се възпитават не като "машини за пари", та реших, че точно човек, който слуша и одобрява подобна персона като госпожата, която гони само и единствено много заможни мъже, за които циври по медиите вече едно 20 години, както и такава, която беше натъртила на конкретното изказване за колите, някак си олеква с подобни гръмки изказвания за възпитание и т.н.

 

След като сте толкова "добри" и потресени от въпросния инцидент, хващате се и правите нещо конкретно по темата, вместо да се пенявите по форуми с някакви празни и жалки думи, които ви правят "добри" в собствените ви очи и в очите на тези като вас - хората на голите думи и библейски добродетели, без да са чели Библията, разбира се! След като си толкова загрижен за бъдещите поколения - къде са ти децата, чрез които да ни дадеш пример как ние да си възпитаваме своите?!

И друго - като било много страшно това по пътищата сред младите, хващате се от 15 септември всички натъжени фенове на госпожата, барабар с нея, тръгвате по училищата в България и разяснявате на младите, на които предстои да вземат свидетелство за управление на кола, опасностите, рисковете, болката и т.н. Нали е популярно лице тя - може и да им въздейства и чрез личен пример, който така или иначе, вече е публично достояние. Тъкмо ще свърши нещо различно от обичайните си буфосинхронади по клубове, за да ни покаже и тя нагледно как не бива да сме "машини за пари"...

Всеки може да си лала по форуми, да се възмущава напразно и да изказва съболезнования!

 

ПОЗВОЛЕТЕ НА ОСТАНАЛИТЕ ДА МИСЛЯТ АЛТЕРНАТИВНО! Помня, че беше написал колко тъпи били хората, че не харесвали тъпата песен с Емрах, сега се държиш по подобен начин! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми е безразлично за предстоящия кичфест на Галя и Цура? :1000 (29):

Според теб Пресито ще пусне ли летен хит, или ще се отдаде на трепетното очакване и ще си почива? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми е безразлично за предстоящия кичфест на Галя и Цура? :1000 (29):

 

Всички знаем, че не ти е безразлично и като излезе пръв ще коментираш и плюеш. Знаем, че го раздаваш над нещата, лежерно.. но не се получава. Злобата блика отвърееее :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега последно търсиш или не диалог с мен, че не схващам странната ти амбивалентност, що се касае до думи и действия! :mf_surrender:

 

Именно защото не разбираш откъде накъде съм споменала това за Москвича, няма как изобщо да го водим този диалог, тъй като съм сигурна, че макар на години да се доближаваш до мен, не си ми нито на образованието, нито на вагоните с книги (както добре споменава Фокса), нито на семейния опит. И все пак, да разясня, макар да си давам сметка, че е безпредметно. Беше написал някакво клише за това, че трябвало децата да се възпитават не като "машини за пари", та реших, че точно човек, който слуша и одобрява подобна персона като госпожата, която гони само и единствено много заможни мъже, за които циври по медиите вече едно 20 години, както и такава, която беше натъртила на конкретното изказване за колите, някак си олеква с подобни гръмки изказвания за възпитание и т.н.

 

След като сте толкова "добри" и потресени от въпросния инцидент, хващате се и правите нещо конкретно по темата, вместо да се пенявите по форуми с някакви празни и жалки думи, които ви правят "добри" в собствените ви очи и в очите на тези като вас - хората на голите думи и библейски добродетели, без да са чели Библията, разбира се! След като си толкова загрижен за бъдещите поколения - къде са ти децата, чрез които да ни дадеш пример как ние да си възпитаваме своите?!

И друго - като било много страшно това по пътищата сред младите, хващате се от 15 септември всички натъжени фенове на госпожата, барабар с нея, тръгвате по училищата в България и разяснявате на младите, на които предстои да вземат свидетелство за управление на кола, опасностите, рисковете, болката и т.н. Нали е популярно лице тя - може и да им въздейства и чрез личен пример, който така или иначе, вече е публично достояние. Тъкмо ще свърши нещо различно от обичайните си буфосинхронади по клубове, за да ни покаже и тя нагледно как не бива да сме "машини за пари"...

Всеки може да си лала по форуми, да се възмущава напразно и да изказва съболезнования!

 

ПОЗВОЛЕТЕ НА ОСТАНАЛИТЕ ДА МИСЛЯТ АЛТЕРНАТИВНО! Помня, че беше написал колко тъпи били хората, че не харесвали тъпата песен с Емрах, сега се държиш по подобен начин! :mf_surrender:

 

Само с каква лекота набързо спретна точно това, за което говоря. Не ме познаваш, но вече си по-умна, повече книги си прочела и т.н. Колкото до действията, отново не ме познаваш, за да приказваш дали съм давал пример или не за нещо на някой. Колкото до последното, никога не съм го казвал, не ми изопачавай думите... Не съм чак такъв фен, че да кажа на някой, че е тъп, защото не харесва песента на любимката ми. И по-скоро аз спирам, особено след призива ти за алтернативно мислене. Ако е за идеите, одобрявам ги. Но да счета за алтернативно мислещи хора, които клеветят, обиждат, а в разни други сайтове дори се присмиват и кълнат по случай трагедията... Ами не драга, това са просто лоши хора и точка по въпроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...