Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мислех си, че с това си участие в капките, Коцето ще ви накара да спрете да говорите, че не може да пее. Според мен се справи много добре с почти всички образи, падаха му се и доста трудни, които трудно някой ще изпее добре.
В интерес на истината биваше. Аз очаквах да е трагичен, а той даже успя на няколко пъти да се доближи доста до оригинала.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше си много добри представяния Коцето, но не е чак за победител. Фаворити на публиката са Иван и Славин, а Коцето си го отнесе здравата през целия сезон заради безумното налагане от страна на журито и предаването като цяло. Навярно даже ще победи, но и това ще му се отрази негативно, същата работа като с Михаела миналата година.

Аз съм за Славин, представи се брутално. А и като цяло за сезона е най-добрия, заедно с недооценения Боби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Губя те бавно" щеше и повече да има ако през 2003 имаше YouTube. :3fdb8960598fa63e:

Кажи им. :1000 (19): Това, че звездните им мигове са от различни ери, не прави Пайнерската Гера по-малка звезда от другата. Никол пък не може да се намаже на Пайнерката по участия в турнета пред пълни стадиони например. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде сега, плейбек.. През цялото време в шоуто и на всички образи си пееше на живо. :Vishenka_05:

И аз мисля, че пееше на живо. Но някои образи доста го затрудниха - чисто вокално. Той има хубав глас, който обаче е доста изхабен вече. Не знам дали заради операциите на гласните струни, но си личеше, че му е трудно. Голямо напъване и крещене падна на някои песни.

И все пак представянето му в шоуто беше добро. Актьорски изпипа всичките образи.

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че пееше на живо. Но някои образи доста го затрудниха - чисто вокално. Той има хубав глас, който обаче е доста изхабен вече. Не знам дали заради операциите на гласните струни, но си личеше, че му е трудно. Голямо напъване и крещене падна на някои песни.

И все пак представянето му в шоуто беше добро. Актьорски изпипа всичките образи.

Той спомена, че отново има проблеми с гласа си и дори доктора не му давал да продължи шоуто. Виждаше се, че му е трудно, но дори да не бяха тези проблеми, самите образи си бяха сложни за изпяване. Като актьор наистина много се пастара, даваше всичко от себе си, а шоуто не е певческо, както се е казвало много пъти. В доста образи си пя отлично. Тази вечер беше много добре. Като Горан също беше уникално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше си много добри представяния Коцето, но не е чак за победител. Фаворити на публиката са Иван и Славин, а Коцето си го отнесе здравата през целия сезон заради безумното налагане от страна на журито и предаването като цяло. Навярно даже ще победи, но и това ще му се отрази негативно, същата работа като с Михаела миналата година.

Аз съм за Славин, представи се брутално. А и като цяло за сезона е най-добрия, заедно с недооценения Боби.

.Аз също съм за Славин. Най-добре се представи и на финала. Уникален талант е и е любимец на хората вече във второ предаване. Дано след това предаване успее да се реализира по-добре. Много ми се иска да пробва с песни ала The Weeknd, с когото имат сходни гласове и биха му паснали на гласа.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето имаше много слаби актьорски изпълнения. Този тик с клатенето на главата и празен поглед ги имаше във всеки образ. В началото ми допадаше как се представя, но после ме разочарова. Гери пък така се надцени с Риана, че много далеч беше от образа й. А можеше на смаже поне на финала, но уви.

 

Между другото Михаела е страхотна!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето имаше много слаби актьорски изпълнения. Този тик с клатенето на главата и празен поглед ги имаше във всеки образ. В началото ми допадаше как се представя, но после ме разочарова. Гери пък така се надцени с Риана, че много далеч беше от образа й. А можеше на смаже поне на финала, но уви.

 

Между другото Михаела е страхотна!

Нищо общо нямаше с образа на Бионсе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи им. :1000 (19): Това, че звездните им мигове са от различни ери, не прави Пайнерската Гера по-малка звезда от другата. Никол пък не може да се намаже на Пайнерката по участия в турнета пред пълни стадиони например. :D

Не е необичайно успехите на не-активни или западнали звезди да се подценяват тук, а по-новите актуални имена да се изтъкват над тях. Гери-Никол е страхотна и бих казал, че дори се превърна в певица номер 1 в България покрай няколкото си парчета, но истината е, че тя преди това изгради постепенно образа си в Х-Фактор, за да може после да изригне с тоталните авторски хитачки. А Гергана стана звезда буквално от първия ден, без никаква загрявка. Дори бих казал, че за времето си беше по-голяма мания, защото пускаше повече песни и съответно повече хитове, продаваше и албуми като луда, някои от песните й вече доказано са останали във времето.

 

Гери-Никол на 4 място в Капките. Според мен можеше и по-добре да се представи през сезона, но поне отиде на финала. Очакваме нова песен "Над закона". :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той спомена, че отново има проблеми с гласа си и дори доктора не му давал да продължи шоуто. Виждаше се, че му е трудно, но дори да не бяха тези проблеми, самите образи си бяха сложни за изпяване. Като актьор наистина много се пастара, даваше всичко от себе си, а шоуто не е певческо, както се е казвало много пъти. В доста образи си пя отлично. Тази вечер беше много добре. Като Горан също беше уникално.

Горан му беше най-добрият образ, определено. А най-много се смях на Папи Ханс. :1000 (29):

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази Гери-Никол няма как да стъпи и на малкия пръст на Гергана. Такава истерия през 2003 имаше по нея, че първата няма как да се съпостави с втората. Пък и времената са други и чисто като музика, Гергана отново я превъзхожда. Не разбирам какво е това прехласване по тази малката. То е пеене за е*ане, показване на задни части и пр. Тотя е момахиня в сравнение с нея.

 

Относно капките: честито на Коцьо, но хайде да си каже, че цигарите и дрогата му съсипаха гласа. Нито е най-добрият имитатор, нито се представи най-добре в шоуто, но нали трябва са се компенсира за 2рото място във ВИП-а.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, Капките са си взели някаква поука от миналата година. Ще победи един от най-заслужилите, който и да е. Жалко, че върху Коцето трябваше да се излее толкова помия, след като очевидно не е бил гласен за победител... или поне в последния момент са решили да не е. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...