Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо е тази помия по Константин?

Никога не съм го харесвал като човек. Дори, когато беше с Райна. Изключително фалшив, двуличен, пример за деградация заради славата. Като прибавим и изтърканото му чувство за хумор и високото самочувствие идилията е пълна. И в музикално отношение се задъхва сериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо е тази помия по Константин?

Защото през целия сезон журито редовно го толерираше като нещо повече от останалите. Все си мисля, че плановете са били да правят него победител, но като са видели настроенията на хората са решили да си нямат Михаела 2. За сметка на това тази вечер ни припомниха оригиналната Михаела. :1000 (29):

 

Честито на Славин! Радвам се, че този път фаворитът ми спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм го харесвал като човек. Дори, когато беше с Райна. Изключително фалшив, двуличен, пример за деградация заради славата. Като прибавим и изтърканото му чувство за хумор и високото самочувствие идилията е пълна. И в музикално отношение се задъхва сериозно.

Доста лично го познаваш явно за да знаеш толкова неща за характера му. Много е земен и готин. Колко пъти си имал контакт с него?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста лично го познаваш явно за да знаеш толкова неща за характера му. Много е земен и готин. Колко пъти си имал контакт с него?

Всичко споменато от мен е базирано на поведението му по интервюта и предавания. Такова впечатление е оставил у мен + това, че не е пример за подражание, каквато всяка една популярна личност трябва да се стреми да бъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дилън и Мария Петрова са двете най-прехвалени имена във фенските среди. Мега противни персони.

https://m.vbox7.com/play:1fdde14a9e

 

Тази песен на Мария Петрова е божествена

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://m.vbox7.com/play:1fdde14a9e

 

Тази песен на Мария Петрова е божествена

О, и аз харесвам няколко от песните ѝ, "Не си ми нужен" и "За първи път" са много яки, но това не я прави по-малко дразнеща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, и аз харесвам няколко от песните ѝ, "Не си ми нужен" и "За първи път" са много яки, но това не я прави по-малко дразнеща.

Да, прав си. Никаква харизма, визията също е доста зле, селска девойка.

 

За първи път наистина е топ !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, Капките са си взели някаква поука от миналата година. Ще победи един от най-заслужилите, който и да е. Жалко, че върху Коцето трябваше да се излее толкова помия, след като очевидно не е бил гласен за победител... или поне в последния момент са решили да не е. :D

 

Нова телевизия? Поука? Чалгар да спечели при тях мизикално риалити? :roll1: Може, в някой друг живот.... :ad:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова телевизия? Поука? Чалгар да спечели при тях мизикално риалити? :roll1: Може, в някой друг живот.... :ad:

За сметка на това в БТВ май чалгарка ще спечели техния формат :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова телевизия? Поука? Чалгар да спечели при тях мизикално риалити? :roll1: Може, в някой друг живот.... :ad:

Прав си този път- в предаване като това, на което шефът му уж не харесва чалгата, трудно може да се стигне до такъв финал, дори и след лансиране като това на Коцето. Затова като за чалгарите там си имаме отделна категория 'Най-добре представил се', а след 4 сезона и 5 поп-фолк изпълнителя лидерът все още си остава един.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав си този път- в предаване като това, на което шефът му уж не харесва чалгата, трудно може да се стигне до такъв финал, дори и след лансиране като това на Коцето. Затова като за чалгарите там си имаме отделна категория 'Най-добре представил се', а след 4 сезона и 5 поп-фолк изпълнителя лидерът все още си остава един.

 

Всъщност с най-позитивен имидж си тръгва Софи Маринова от всички чалгари. Докато Десислава получи в началото критики (не само от журито а и от публиката) Софи от самото начало беше един от фаворитите. Най-харесваните коментари винаги бяха позитивни и 90% нейната снимка беше най-харесвана. Друг е въпроса, че тя не си изигра добре картите с образите. Вместо да си беше избрала нещо фолклорно и Лили Иванова и да покаже какво може и да падаха Хранова, Лопез и други... :helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В тези формати няма губещи. Всеки си е прибрал хонорара. Този който е на последно място може да е взел 3 пъти по-голям хонорар от победителя. За победителя остават само 3е дни слава и дотам

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сметка на това в БТВ май чалгарка ще спечели техния формат :whistling:

 

Чалгарка не, но на кандидатът с ментор чалгарка май шансовете скочиха изведнъж до небето. :cheers:

 

Но да видим, дали Оливия няма да търпи обичайните в такива случаи щети, само заради неприязънта, на официалната пропаганда към ментора и. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...