Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Беше казал, че има спонсори, с които работи от много време и те щели да го подкрепят в това му начинание.

А какво беше Про мюзик? Токича?

Да, Про мюзик беше на Токича. Галин не знам дали ще си прави негов лейбъл, но това би било интересно.

 

Поздрав за всички с една от нея-хубавите песни на Про. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слафчо, пак си се насъскала мила моя.

 

 

Вашата партийка най обича да намесва Камелия във всеки спор, в момента в който бивате заклещени в миша дупка.

 

А колкото по-дълги постове пишеш, толкова по си ни ясен колко място не може да си намериш от яд.

 

Завистта е смъртен грях, междудругото, смени плочата, сигурен съм, че ще се почувстваш по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да си обясня интереса към Зоопарк-а на Анелия. Ясно е, че повечето и песни стават топ хитове, но т'ва имам чувството, че прави подобни на ''Напрао ги убивам'' а Гери гърмеше в пълния смисъл на думата.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново бягаш по тъча. Коментирай успеха на Райна в Америка и равностойния и такъв с този на Камелия? Защо двете са по-успешни зад граница от Галя и Петя?

Да, тура на Райна е много успешен. Определено повече от на Петя и Галя. Колкото на Камелия? Не съм убеден. Кама първо пя на по-висок вход, 2ро не се опитваха да я цакат с тъпи статии как пеела фалшиво Хабиби ли беше?

 

Защо са по-успешни? Щото успяват забавляват публиката, пеят на живо и не се изнасят като им свърши плейбека, щото са големите звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слафчо, пак си се насъскала мила моя.

 

 

Вашата партийка най обича да намесва Камелия във всеки спор, в момента в който бивате заклещени в миша дупка.

 

А колкото по-дълги постове пишеш, толкова по си ни ясен колко място не може да си намериш от яд.

 

Завистта е смъртен грях, междудругото, смени плочата, сигурен съм, че ще се почувстваш по-добре.

Нали не можело да се говори в женски род на потребители - мъже? Още повече, че Слави е застанал с името си, не е с никнейм с леля/ майка/ баба, да та да се обръщаш към него по подобен начин! Щото Стела предупреждаваше Лукас, когато говореше в женски род на вашата дружка Джигито.

 

Иначе, продължавам с бутането на лелка, тъй като, чета ли постове на лелята на форума, ми иде да запея: "Ти си просто у - у - уникална, по душа блондинка натурална"... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия настигна Яница по гледания, а излезе 4 дни по-късно.

 

На малката Джулка освен да са и напазарили малко гледания, иначе не си обяснявам тоя интерес, песньовката не че е лоша, ама е твърде нищо особено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия е дневният ред на чалгата. Старите истории са вече приключили. Камелия може да започва книгата....

И пак грешни прогнози. Нали знаеш , че децата след месец ще те шамарят с твоите постове като има поне 5-6 по големи хита от този на Джулия. Засега Галин и Анелия я смазват... Песента вече падна на малко над 100ка гледания и прогнозата ти за големия пробив на Джулия е на път да те превърне пак в цирка на рамания отново :1000 (29):

Но ти си претръпнал :happyppl:

 

 

Не знам защо така се получава при положение, че хората ѝ знаят песните...

 

П.п.

Този канал последно на "Пайнер" ли е?

Кои хора... Казах ви, че Яница не е в топа, вие се нахвърляхте... Няма да стигне повече от това. Дори пика и мина - кратък и малък. Няма как с подобни песни като на всички д си го мери с големите. Аз може да не съм и фен, но много слушах Върнах ти го и В 5 ми звънни. Долових чувството на лирическата героиня и песните отговаряха на момент от живота ми. Поне 2 месеца след излизането им започвах да ги слушам, което говори, че като цяло по бавно и се развиват проектите. Но формулата, която е яхнала, няма да и донесе повече от това

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам една молба, към нормалните в Рамания. Приятели, ще ходя на работа и няма кой да наглежда "десовите". Моля Ви съвсем чистосърдечно, подръжте ги за ръка, за да не са сами в скръбта си. И без това 1 500 000 ще гледат Камелия и " Гласът на България" в неделя. Само 2 дни са и болката в сърцето пак ще се появи. Обяснете им спокойно, че и Деса е визирала Кама в "Жената днес", като част от онези паразити, които съсипват бизнеса. Не им казвайте, че е похвалила Азис и бенда му, това ще ги довърши.

 

Сърдечно благодаря! :1000 (19):

 

Винаги ваш Фокси от Видин. :1000 (30):

Кои спадат към тези нормалните? :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали не можело да се говори в женски род на потребители - мъже? Още повече, че Слави е застанал с името си, не е с никнейм с леля/ майка/ баба, да та да се обръщаш към него по подобен начин! Щото Стела предупреждаваше Лукас, когато говореше в женски род на вашата дружка Джигито.

 

Иначе, продължавам с бутането на лелка, тъй като, чета ли постове на лелята на форума, ми иде да запея: "Ти си просто у - у - уникална, по душа блондинка натурална"... :3fdb8960598fa63e:

 

 

От този период на леля Ванче ето това си остава ТОП. :Vishenka_05:

 

 

Леле, сега осъзнавам, че и до ден днешен все още не съм писал в темите за Ивана и Глория... Пълен резил! :1000 (29): Трябва да си измисля подобаващо начало за там.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оригиналната тема на форума - "Нереализираните", с нова песен за оценка.

Сега е Емануела, като ще завършим този цикъл с Преслава и певицата на последното десетилетие - Галена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От склада на Пайнер твърдят че канала не е техен

Е ти какво очакваш - да признаят официално, че е техен и авторите на песните,качени в канала да си поискат съответните финансови дивиденти за това... Има два варианта. Или е на Пайнер, но ще отричат до последно, за да няма санкции и финансови претенции от авторите към тях. Това е по вероятното. Самия факт, че още не са докладвали и действали за свалянето на канала, също подсказва, че е тяхно дело. А и кой ще има всички тези клипове с толкова добро качество дори на клипове, неиздавани по двд-ита... Тук идва и втория вариант - бивш служител на фирмата...

 

Дано качат цялата продукция на Пайнер лека по лека. Много неща липсват в тубата, особено с добро качество. А и ще ползваме след време канала, за да им ги мерим по ретро хитове :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, сега осъзнавам, че и до ден днешен все още не съм писал в темите за Ивана и Глория... Пълен резил! :1000 (29): Трябва да си измисля подобаващо начало за там.
Бързо да се коригира този огромен пропуск, моля!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В следващия кръг на "Нереализираните" ще се посветим на форумните любимки!

Гергана, Райна, Башурка и Яна са сигурни участнички. Предложения за последната?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои спадат към тези нормалните? :roll1: :roll1: :roll1:

Стеле, стига превръща скандалите в чат. Все пак се водиш мод и не даваш добър пример на пишещите в този форум.

Второ, докато си чатиш, пак пропускаш нарушенията на дружинката си. Много потребители са получавали по 3 дни почивка когато се обръщат в женски род към други. Аз не съм от принцесите на форума, дето си търсят шибане в нета като повечето ти дружки и не желая някой да се обръща към мен така. Това е обида на сексуална основа. Винаги съм пазел сексуалните си предпочитания за себе си и не съм ги натрапвал като повечето пишещи във форума. Нито съм давал основания да се коментират. Ако на потребителите тук им е забавно да си говорят в женски род един към друг, то говори за тяхното ниво. Моля, моля :1000 (1):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеле, стига превръща скандалите в чат. Все пак се водиш мод и не даваш добър пример на пишещите в този форум.

Второ, докато си чатиш, пак пропускаш нарушенията на дружинката си. Много потребители са получавали по 3 дни почивка когато се обръщат в женски род към други. Аз не съм от принцесите на форума, дето си търсят шибане в нета като повечето ти дружки и не желая някой да се обръща към мен така. Това е обида на сексуална основа. Винаги съм пазел сексуалните си предпочитания за себе си и не съм ги натрапвал като повечето пишещи във форума. Нито съм давал основания да се коментират. Ако на потребителите тук им е забавно да си говорят в женски род един към друг, то говори за тяхното ниво. Моля, моля :1000 (1):

Първо тук влизат и други модове не само аз, но не виждам да се обръщате и към тях. Второ сложила съм му проценти, не е нужно да бия барабана за което, където трябва съм го написала. Не смятам че коментара е за бан.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ти какво очакваш - да признаят официално, че е техен и авторите на песните,качени в канала да си поискат съответните финансови дивиденти за това... Има два варианта. Или е на Пайнер, но ще отричат до последно, за да няма санкции и финансови претенции от авторите към тях. Това е по вероятното. Самия факт, че още не са докладвали и действали за свалянето на канала, също подсказва, че е тяхно дело. А и кой ще има всички тези клипове с толкова добро качество дори на клипове, неиздавани по двд-ита... Тук идва и втория вариант - бивш служител на фирмата...

 

Дано качат цялата продукция на Пайнер лека по лека. Много неща липсват в тубата, особено с добро качество. А и ще ползваме след време канала, за да им ги мерим по ретро хитове :3fdb8960598fa63e:

Ако не беше пайнерски, още първия ден щяха да го докладват.

 

В следващия кръг на "Нереализираните" ще се посветим на форумните любимки!

Гергана, Райна, Башурка и Яна са сигурни участнички. Предложения за последната?

Теда Ломска, макар че на нея май всичко й е реализирано.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...