Jump to content



Преслава нарежда ли се сред Най-големите имена в поп-фолка?


..  

83 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Пускам анкетата в отговор разразилите се дискусии дали може да я причислим към отбора на Глория, Ивана, Камелия, Азис, Деси Слава и т.н. .. Гласувайте и коментирайте! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Много ясно! Успя да хване от най-добрите години за жанра и през този период смаза с тотални хитове. Поради този факт е изпълнителката с най-гледани ''ретро'' песни!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не!

През годините се е движила в най-актуалната вълна и стриктно е следила случайно да не изпадне от комерсиалните топ 5, за да не се нагълта с хапчета, ако това се случи. Много от нещата, които прави са създадени по успешен модел на някоя друга, която е предизвикала фурор (работа с конкретни композитори, стилисти, насоченост на текстовете и ритмите). Развали гласа си, който иначе е чувствен и красив, пее 90 процента на плейбек по клубни изяви, така и не направи свой концерт, разчита на удобно медийно присъствие (Биг брадър, където беше представена в някаква измислена любов с Гъмов, тъй като иначе е скучна и внимава как ще бъде показана). Говорила съм вече за задължителните дуети с най-силните на деня, тя няма година без да се лепне за някого. Харесва ми това, че Глория и Ивана, а и Камелия не се присламчиха към никого, да спасява положението, дори и собствения си дует не реализираха заради едната слава.

Иначе, Петя си има своите плюсове - аз се старая да съм обективна. Видя, че визията се превръща в най-важното за една певица някъде през 2009-2010 и започна да се подобрява, особено що се касае откъм прически и килограми. В последните 5 години и се облича чудесно, защото съобрази, че и това много се наблюдава и коментира. Постоянна е в работата си, прецизна е къде и как се появява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не!

През годините се е движила в най-актуалната вълна и стриктно е следила случайно да не изпадне от комерсиалните топ 5, за да не се нагълта с хапчета, ако това се случи. Много от нещата, които прави са създадени по успешен модел на някоя друга, която е предизвикала фурор (работа с конкретни композитори, стилисти, насоченост на текстовете и ритмите). Развали гласа си, който иначе е чувствен и красив, пее 90 процента на плейбек по клубни изяви, така и не направи свой концерт, разчита на удобно медийно присъствие (Биг брадър, където беше представена в някаква измислена любов с Гъмов, тъй като иначе е скучна и внимава как ще бъде показана). Говорила съм вече за задължителните дуети с най-силните на деня, тя няма година без да се лепне за някого. Харесва ми това, че Глория и Ивана не се присламчиха към никого, да спасява положението, дори и собствения си дует не реализираха заради едната слава.

Иначе, Петя си има своите плюсове - аз се старая да съм обективна. Видя, че визията се превръща в най-важното за една певица някъде през 2009-2010 и започна да се подобрява, особено що се касае откъм прически и килограми. В последните 5 години и се облича чудесно, защото съобрази, че и това много се наблюдава и коментира. Постоянна е в работата си, прецизна е къде и как се появява.

Ами реално един артист - изпълнител трябва да бъде хамалеон за да се задържи на сцената и интереса към себе си. Не виждам нищо лошо, че е подобрила визия, килограми и тн... Дори евала и правя заради това.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че нейната гъвкавост спрямо вкуса на публиката е най-големият й плюс, не знам защо Янева го изтъква като минус. За разлика от Глория и Ивана, не зацикля в една ниша от години.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами реално един артист - изпълнител трябва да бъде хамалеон за да се задържи на сцената и интереса към себе си. Не виждам нищо лошо, че е подобрила визия, килограми и тн... Дори евала и правя заради това.
Чети по-внимателно друг път! Аз съм описала тези неща като плюсове към нейния образ... :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах в Скандалите- на крачка е да влезе в тази листа, трябва ѝ съвсем малко. Все пак тя се бори с имена, които имат кариера и успехи от преди нея, затова изравняването с тях е по-трудно. Засега няма да гласувам, а ще го направя след време, когато я чувствам като такава.

Иначе ако тази тема е продължение на спора в Скандалите... да припомним, че той започна от твърдение, че Преслава е по-голяма от другите, което е повече от абсурдно. А че е с потенциала да се нареди до тях мисля, че не е нещо толкова отричано от хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че да. Има си златните хитове от едно време, има си и актуални песни. Даже вярвам, че като стане въпрос за чалга, на всеки му изскачат Преслава и Галена в съзнанието. ;)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е продукт на друго време, но според мен се нарежда до големите имена. Актуална е все още. Просто трябва да утвърди този си статут с голям концерт, по-сериозно поведение и повече песни, които да прилягат на този неин глас. Има шанс някой ден да бъде легенда, от нея зависи как ще се позиционира и дали след години ще има уважението на различни прослойки. Трябва да спре да разчита на късмета си, да беснее за признания и да поизчисти имиджа си. Преди години пееше от сърце, с това спечели хората. От няколко години го прави за състезанието, което е твърде себично и комерсиално. Трябва да го надживее това и тогава кариерата й ще тръгне в друга посока. Тя е от типа певици, които при наличието на муза правят чудеса, нека не пренебрегваме и това. Така че, да се стяга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне от 7-8 години е там, просто защото е все още актуална и това не се оценява. Реално има по-големи постижения в някои аспекти от тези, които се водят безапелационно сред най-големите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне от 7-8 години е там, просто защото е все още актуална и това не се оценява. Реално има по-големи постижения в някои аспекти от тези, които се водят безапелационно сред най-големите.
Да, повече е ревала за награди! В това определено е с по-големи постижения от тези, които не само се водят, но са най-големите! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че да!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...