Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

За периода 2013/17 имам тези от преди месец:

Галена: 267,000,000

Преслава: 149,000,000

Галин:195,000,000

Фики:237,000,000

Анелия:156,000,000

След като добавим и старите им песни, Галена и Преслава имат по 55,000,000 отгоре. Преслава я води само милион на старите песни.

За Деси имаш ли някакво инфо? Аз преди малко ги броих 118 милиона за този период.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Не виждам нищо смешно. Към днешна дата е третият най-гледан дует за годината и прави най-много гледания от всички останали, като единствено "Как да изтрезнея" предизвиква сходен седмичен интерес и е реалният основен конкурент. 5,6,7,8, която аз лично доскоро гласях за лидер, е на 183-то място. Мисля, че е важно да се види кои песни се слушат и по-натам във времето и кои- не. И в това отношение дуетите на 2017 за момента са "Как да изтрезнея" и "Ангелите плачат".

Да не говорим, че само Десислава може да прави балада след балада с такива огромни цифри... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Деси имаш ли някакво инфо? Аз преди малко ги броих 118 милиона за този период.

Аз сметнах 125 милиона. Доста добре е ако имаме предвид, че 2013 и 2014 има по 1-2 клипа.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз сметнах 125 милиона. Доста добре е ако имаме предвид, че 2013 и 2014 има по 1-2 клипа.

Така е, тя реално е в играта от 2015, а преди това само "Пусни го пак" и "Мойто зайче" станаха хитове от малкото, които пусна. Мерси за инфото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стигнахме 9 милиона и все още правим по 20-30 хиляди на ден... Това ще вземе да излезе не само Баладата, ами и Дуета на 2017 откъм дълготрайност... :Vishenka_05:

Само Как да изтрезнея и Ангелите плачат към днешна дата са със стабилни гледания. Как да изтрезнея има повече гледания, все пак е купонджийско парче, но като лайкове и двете са с 40 000, въпреки, че Ангелите е по ново, така че фактите сами говорят по себе си. Ще видим развитието и до няколко месеца. То ако стигне 12 милиона до 2-3 месеца не само претендент за дует, но и претендент за един от мегахитовете на годината ще е. :Vishenka_05:

Гледах Джордан в Автограф. Много е щастлив, че с балада е влезнал и в клубовете и в сърцата на феновете. Той е много свестен. Не е като повечето мангаля в жанра.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно от най-хубавите живи изпълнения на леля Ваня!

 

Според теб време ли й е скоро да става баба? И ще сменим ли обръщението тогава? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Как да изтрезнея и Ангелите плачат към днешна дата са със стабилни гледания. Как да изтрезнея има повече гледания, все пак е купонджийско парче, но като лайкове и двете са с 40 000, въпреки, че Ангелите е по ново, така че фактите сами говорят по себе си. Ще видим развитието и до няколко месеца. То ако стигне 12 милиона до 2-3 месеца не само претендент за дует, но и претендент за един от мегахитовете на годината ще е. :Vishenka_05:

Гледах Джордан в Автограф. Много е щастлив, че с балада е влезнал и в клубовете и в сърцата на феновете. Той е много свестен. Не е като повечето мангаля в жанра.

Ангелите скоро ще са една от малкото песни от 2017 с над 10 милиона. Дори има шанс да влезе в ТОП 10 по гледаемост за годината. Аз 10-милионните ги смятам общо 11 на брой- 5,6,7,8, Добре ти беше, Моро му, Коя, Виновна, Как да изтрезнея, Ме густа, Не се изтриваш, Пате, Мотел и Шушана, по някое време и The Boss ще ги стигне.

Аз Джордан много не съм го отразявал през годините, но мисля че с това парче достигна един своеобразен връх в кариерата си. И преди е имал големи хитове, но такова одобрение от по-масовата публика не помня да е получавал. В Ара някак си се сливаше с останалите, но откакто е в Пайнер кариерата му върви нагоре. Симпатяга си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Как да изтрезнея и Ангелите плачат към днешна дата са със стабилни гледания. Как да изтрезнея има повече гледания, все пак е купонджийско парче, но като лайкове и двете са с 40 000, въпреки, че Ангелите е по ново, така че фактите сами говорят по себе си. Ще видим развитието и до няколко месеца. То ако стигне 12 милиона до 2-3 месеца не само претендент за дует, но и претендент за един от мегахитовете на годината ще е. :Vishenka_05:

Гледах Джордан в Автограф. Много е щастлив, че с балада е влезнал и в клубовете и в сърцата на феновете. Той е много свестен. Не е като повечето мангаля в жанра.

+1 за Джордан. Ненатрапчив, обран, адекватен. Може би най-симпатичният мъжки образ в поп-фолка в последните 10 години. Пее страхотно, има и хубави песни, направо евала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според теб време ли й е скоро да става баба? И ще сменим ли обръщението тогава? :3fdb8960598fa63e:
В никакъв случай! Сега да си наблегне на кариерата и да се възползва от фигурата, която най-после постигна! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия си има 8.6 милиона на Дразни ме. И тя ще си стигне 10 по някое време, но няма да е скоро. Пак е добро постижение за изпълнител от старата генерация, а ако направи още един такъв хит ще е още по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покрай Гъмзата направила 8млн...

Значи 10 млн общо последните 7 години

Аз ги броя около 15 милиона за конкретния период от 2013 до 2017. Но тя 2013 не е имала песни, през 2014 и 2016 има само по една. Единствено 2015 й е слаба при наличието на 3 песни, а 2017 реално се явява старта й за настоящото десетилетие, така че тепърва може да видим успехи от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

+1 за Джордан. Ненатрапчив, обран, адекватен. Може би най-симпатичният мъжки образ в поп-фолка в последните 10 години. Пее страхотно, има и хубави песни, направо евала.

Точно. Имаше и някакъв дебел, мазен период, в който копираше Азис, но продължи доста кратко за щастие. От самото начало на кариерата си залага на добри парчета с по малко мазнотии и подобно на Деса може да направи дори и тъпа песен доста приятна за ухото. Освен това барна много добра визия последните години и дори интелектуално ми се струва узрял. А като прибавим и хитовете през годините му - Златото ми, Муцуна, Всичко с теб, Не ме боли, От мойта уста, Емануела, Полудей, Хотелски стаи, Иска ли ти се, Истинска, Не боли, Недей, направо си е за А категорията. Мангалята да се поучат от него ! :girl_witch:

 

Аз ги броя около 15 милиона за конкретния период от 2013 до 2017. Но тя 2013 не е имала песни, през 2014 и 2016 има само по една. Единствено 2015 й е слаба при наличието на 3 песни, а 2017 реално се явява старта й за настоящото десетилетие, така че тепърва може да видим успехи от нея.

Какво визирате като период 2013-2017. Само песните излезли през този период или всичко качено в този период (тоест плюс песни излезли по рано, но качени след 2013).

 

А и защо точно периода 2013-2017 изследвате... Изглежда като опит на Галеновите пак да надделеят над Преслава. Ако ще се броят тотал гледания, то да е без подобни пазарлъци. И старите песни на Галена са с почти двойно по малко гледания от старите на Преслава. Далеч не са равностойни. Иначе се усеща инерцията, която Галена има последните години, защото дори песни, които никога не са били тотални хитове към днешна дата имат повече гледания от песни, които са били мегахитове за времето си.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво визирате като период 2013-2017. Само песните излезли през този период или всичко качено в този период (тоест плюс песни излезли по рано, но качени след 2013).

 

А и защо точно периода 2013-2017 изследвате... Изглежда като опит на Галеновите пак да надделеят над Преслава. Ако ще се броят тотал гледания, то да е без подобни пазарлъци. И старите песни на Галена са с почти двойно по малко гледания от старите на Преслава. Далеч не са равностойни. Иначе се усеща инерцията, която Галена има последните години, защото дори песни, които никога не са били тотални хитове към днешна дата имат повече гледания от песни, които са били мегахитове за времето си.

Аз лично разбирам 2013-2017 като стрийминг ерата за чалгата. Някои като Азис, Андреа, Деси и мисля че Галена имаха милиони и преди това, но сякаш от 2013 започна големият Бум на YouTube. Аз лично като броях гледанията на Деси зачитах само излезлите в този период песни, защото ще ми е много трудно да преброя всичко. :D Тя откакто се върна в Пайнер даде голям тласък и на ретро парчетата си- мисля, че дори и Две сърца нямаше милион през 2014, а сега има над 4 милиона на двете клипчета заедно. Другите й най-големи хитове също вече са с по 1-2.

Иначе е ясно, че на Преслава старите хитове са по-големи от на Галена, но в стрийминг ерата е обратното и затова е нормално Галена да има превес, не само над нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Довечера затваряме темата за десетилетието, за да можем със Смит да подготвим графиките, с които ще се обявяват резултатите! :Vishenka_05:

Значи официалната церемония ще е утре? Отивам да купя пуканките. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...