Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Обективно погледнато, Яница наживо и без фотошоп изглежда дори по-потресаващо, ма тъкмо - ша я научи че има фотошоп и прочее.

 

Идеята за СЕКСтет е гениална и получаваш автоматично награда за идея на хилядолетието.

 

Дано ни четат и се захванат веднага!

Това трябваше да е дуетът между Ванча и Яни, на фразата "скъпите ти кукли, с въздух пълни" трябваше да бъде кадър с Ванча, а на "да ги спукам, искаш ли" Яни забива игла в ръката на Ванча и Ванча се спуква като балон. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не храня голяма надежда, още е 12ти, края на месеца далече. Пък и се говореше, че Галин щяли да пускат в понеделник.

Надявам се, че единствената причина, поради която биха отложили премиерата на поредната императорска хитачка, е подготвяният СЕКСтет с Ванча и Шекер Махала!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това трябваше да е дуетът между Ванча и Яни, на фразата "скъпите ти кукли, с въздух пълни" трябваше да бъде кадър с Ванча, а на "да ги спукам, искаш ли" Яни забива игла в ръката на Ванча и Ванча се спуква като балон. :3fdb8960598fa63e:

Мноо карантия ша фърчи, и няма да е подходящо за гледане от малки деца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноо карантия ша фърчи, и няма да е подходящо за гледане от малки деца.

Ивана ще се назландисва да яде сурова пържола, но ще се сети, че е на диета и ще натъпче врагинята (някоя плеймейтка във видеото) с месо до задавяне, докато ИМПЕРАТРИЦАТА се хили ехидно и полива коврата щедро с оцет!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноо карантия ша фърчи, и няма да е подходящо за гледане от малки деца.

То щото лампион излизащ от влагалището и опиращ се в матката е подходящ за детска аудитория. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана ще се назландисва да яде сурова пържола, но ще се сети, че е на диета и ще натъпче врагинята (някоя плеймейтка във видеото) с месо до задавяне, докато ИМПЕРАТРИЦАТА се хили ехидно и полива коврата щедро с оцет!

 

Не е ли твърде инспирирано от Антилопа?

 

Аз предлагам колкотомогатсекси готвачки/месарки, мариноващи парче месо - някое манекенче - за скарата. Или туземки-канибалки. Пак не е някъв връх на креативността, ма като за Планета ша мине :)

 

То щото лампион излизащ от влагалището и опиращ се в матката е подходящ за детска аудитория. :3fdb8960598fa63e:

 

Междудругото СЕМ не са имали нищо против лампиона, повече са им били тръните в очите.

 

Множеството от кадрите, които са включени във видеоклипа към песента „Върнах ти

го” са вулгарни, преминаващи границата на приличието. Представени са и сцени на насилие

и жестокост към друго човешко същество. Внушенията от клипа са основно по линия на

сексуалността (богато присъствие на фалически символи, сексуален акт и различни фетиши,

садомазохистични сцени, както и физическо наказание като следствие от сексуалната

изневяра – неверният мъж е изгорен на клада).

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

2015-та е трябвало да напишат в заглавието, тогава прекъсна. Иначе Сисонка винаги съм я харесвал, но ресурса и харизмата за голяма звезда не е имала. :(

 

Първите две песни след "Защо" в клипа са тотален потрес. След тях мачка като луда :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз :1000 (29): Очаквам Галински да разбие.

Днес проверявях фейса му дали има нещо за песента.. Естествено че ще разбие, някой съмнява ли се?

Галине, Галинееееее :1000 (6): :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникални песни е оставила девойката след себи си. Особено след 2010 няма слабо. Особено Още ме боли и нещо ненормално!

Мачкаше, жалко, че не направи повече хитове, но каквото - такова. И тя, и Елени Париш определено ми липсват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз :1000 (29): Очаквам Галински ИМПЕРАТРИЦА да разбие.

 

Поправено. Само дето почна да ми се изчаква чакалото нещо, как може да е още 12ти, а до края на месеца още почти 3 седмици ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поправено. Само дето почна да ми се изчаква чакалото нещо, как може да е още 12ти, а до края на месеца още почти 3 седмици ...

Спри да се надяваш и може и да я пуснат скоро. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...