Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нека не бъдем толкова негативно настроени един към друг , всяка една известна личност дори и в световен мащаб допуска и е допускала грешки в процеса на работа , това че е изкопирано нещо не прави песента по -слаба или по - незначителна .

Уважайте и ценете труда на изспълнителите ,които за малкия пазар които имаме тук на наша територия правят проекти и се стремят към осъвършенстване на своята кариера и проекти .

Нещата от страни изглеждат много простички и "розови" но всъщност зад обектива стои много отделено време ,труд , нерви , притеснения и финаси !

Просто Оцко е крал, както винаги. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Smith, възбужда ли те статутът на 34-годишна неомъжена и без деца, с един камион тенекиени подаръци от Планета и десетки комплексирани колежки с пръст в уста? :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Smith, възбужда ли те статутът на 34-годишна неомъжена и без деца, с един камион тенекиени подаръци от Планета и десетки комплексирани колежки с пръст в уста? :Vishenka_05:

 

Разбира се, аз ще повторя нейната съдба!

 

Поздрав с тази твоя любима песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, аз ще повторя нейната съдба!

 

Поздрав с тази твоя любима песен!

Благодаря! :Vishenka_05: Скандална личност! Прочу се като единствената девствена чалгарка и само два месеца по-късно забременя :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря! :Vishenka_05: Скандална личност! Прочу се като единствената девствена чалгарка и само два месеца по-късно забременя :3fdb8960598fa63e:

Да се завърнат с Леночка и да мачкат. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, имаше едни много големи недоразумения по това време... Боряна, Пресиян и една друга, Елена ли беше, Жулиета ли...

Боряна беше страхотна, какво недоразумение? :gun_bandana:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боряна беше страхотна, какво недоразумение? :gun_bandana:

 

Тва го казваш, само щото е от Пазара и нищо друго. ;)

 

За сметка на което кръстения на породата котка на Мария Димитрова (дори не на самата животинка) Персиан беше някъв уникален потрес.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва го казваш, само щото е от Пазара и нищо друго. ;)

 

За сметка на което кръстения на породата котка на Мария Димитрова (дори не на самата животинка) Персиан беше някъв уникален потрес.

 

Не е вярно ;) Пусни си един концерт - 6 години Планета пее на живо и я приемат супер. Жулиета също имаше хубави песни. Не си много запознат с тях явно ...

 

Недоразумения бяха такива като Виктор, Персиян и др.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва го казваш, само щото е от Пазара и нищо друго. ;)

 

За сметка на което кръстения на породата котка на Мария Димитрова (дори не на самата животинка) Персиан беше някъв уникален потрес.

 

Очаквам да коментираш този:

:sp_ike

На корицата дък фейс като на Тотка, а иначе голям мъжкар :3fdb8960598fa63e: :

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам да коментираш този:

:sp_ike

На корицата дък фейс като на Тотка, а иначе голям мъжкар :3fdb8960598fa63e:

:

Тоя поне е вкрала някви разголеми яки мацки в клипа, нали да ни разсейват от сексуалността му. И поне не изглежда като префтасалото недоопечено кюфте, което е Персиан, нали, има няква визия. Да, тя е на мазен мургав таксиджия, ама има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя поне е вкрала някви разголеми яки мацки в клипа, нали да ни разсейват от сексуалността му. И поне не изглежда като префтасалото недоопечено кюфте, което е Персиан, нали, има няква визия. Да, тя е на мазен мургав таксиджия, ама има.

Ами този, на Соня Немска мъжа й :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя поне е вкрала някви разголеми яки мацки в клипа, нали да ни разсейват от сексуалността му. И поне не изглежда като префтасалото недоопечено кюфте, което е Персиан, нали, има няква визия. Да, тя е на мазен мургав таксиджия, ама има.

Виктор беше озвучител на Галена мисля .. в периода преди да се отърси от дивия си селски период :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виктор беше озвучител на Галена мисля .. в периода преди да се отърси от дивия си селски период :3fdb8960598fa63e:

Ходят си с нея, като сестри близначки са. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно ;) Пусни си един концерт - 6 години Планета пее на живо и я приемат супер. Жулиета също имаше хубави песни. Не си много запознат с тях явно ...

 

Недоразумения бяха такива като Виктор, Персиян и др.

 

Жулиета и Боряна ги помня кат заглавия, ма не и кво пеят. Нашта даже и помня и единия хит,

 

 

ма и него кат заглавие само, другата и с толкоз не мое се похвали.

 

Като цяло Боряна не успя (според мен) щото твърде много се опитваше да е Ванча, даже като маниер на пеене, ма с повече виене на умряло (тва сериозно, прави някви много гадни извивки) мина вяло като цяло и после незнам кво стана с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло Боряна не успя (според мен) щото твърде много се опитваше да е Ванча, даже като маниер на пеене, ма с повече виене на умряло (тва сериозно, прави някви много гадни извивки) мина вяло като цяло и после незнам кво стана с нея.

Обеби се и млъкна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Келинка, душице златна, как ще коментираш, че този ретро хит на ретро Сисонка доста често го излъчват в рубриката а"Класика в жанра" по Планета. Страхотна балада, Сисонка определено липсва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Келинка, душице златна, как ще коментираш, че този ретро хит на ретро Сисонка доста често го излъчват в рубриката а"Класика в жанра" по Планета. Страхотна балада, Сисонка определено липсва!

Не знам скъпа, не гледам Планета, мислех че са спрели да я излъчват.

Но песента е един път! Както и "Да те забравя", "Нещо проверено" и "Както преди" - ТОП! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Сиана и Джена, от дебютиралите през 2007-ма направиха кариери. Помним ли как Сисонче остави този претендент за тотален хит на лято 2010 без клип, и после как изтече такъв, където Сисонче показва навлъхнала зърнена продукция?

 

Скандална!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Сиана и Джена, от дебютиралите през 2007-ма направиха кариери. Помним ли как Сисонче остави този претендент за тотален хит на лято 2010 без клип, и после как изтече такъв, където Сисонче показва навлъхнала зърнена продукция?

 

Скандална!

 

Нима оспорваш кариерата на богинята Юнона!?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...