Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нима оспорваш кариерата на богинята Юнона!?

Тя не дебютирали 2008-ма? Ох, първите години Юнона беше тотален потрес, та чак плашеше с визия, после се изруси и заприлича на човек. Има една много хубава балада:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тя не дебютирали 2008-ма? Ох, първите години Юнона беше тотален потрес, та чак плашеше с визия, после се изруси и заприлича на човек. Има една много хубава балада:

През месец дебютираха, помня първо оная Жулиета, след месец Сиана и за десерт - Юнона. Към края на някоя си година бяха и трите.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отслабна и веднага взе да се разголва .. прави бяха някои като казваха, че като беше на върха, ако не беше дебела, щеше да следва имиджа на Камелия :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отслабна и веднага взе да се разголва .. прави бяха някои като казваха, че като беше на върха, ако не беше дебела, щеше да следва имиджа на Камелия :3fdb8960598fa63e:

Внимавай да не види поклоничката на Сатаната, че ще те вдене в кучи гъз :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли иконичните времена, когато Анелия е тропала с крак и е искала да затворят Рамания? :1000 (29):

Тя ако тогава е тропала с крак, представям си днес какво би казала, когато тук са й останали само 1-2 фена, а всеобщото мнение е, че през 2017 съвсем е пропаднала заради проектите си... :1000 (29): Всъщност дали самата Анелия загрява колко неподходяща беше 90% от продукцията й през тази година?

 

А Жулиета няма да я пипате, тя си беше една потенциална голяма любимка на публиката, а "Ех живот" й беше хит. :P Още си спомням как масово се коментираше колко сладка и естествена изглежда. Ако Пайнер я бяха подкрепили навярно положението в жанра през последното десетилетие щеше да е по-различно.

 

Топ форма :)

 

2cfwopj.jpg

Не мога да повярвам колко е слаба. Време е да се снима в Плейбой и да започне нов етап от кариерата си. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще мачка! Не мога да повярвам, че Саня е решила да залага на някое име дори и след първоначалните 3-4 хита. :1000 (29):

Че тя има ли 3-4 хита, аз се сещам само за "Самурай", която беше популярна и до там. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя има ли 3-4 хита, аз се сещам само за "Самурай", която беше популярна и до там. :3fdb8960598fa63e:

"Невъзможни сме сами" също беше доста популярна, а песента с Кристо направо си беше хит. :D

Мен Жана като избор ме радва най-вече заради това, че направо ще разбие с глас. Дано да са й направили хубава песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Невъзможни сме сами" също беше доста популярна, а песента с Кристо направо си беше хит. :D

Мен Жана като избор ме радва най-вече заради това, че направо ще разбие с глас. Дано да са й направили хубава песен.

Не прибързвай преди да си чул песента, може да се окаже чутовен провал и Жана да бъде ритуално разпната на Витошка след като се завърне в България. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе забравих, че за попа гледаемост на ниво "Чуплива и влюбена" значи хит. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не прибързвай преди да си чул песента, може да се окаже чутовен провал и Жана да бъде ритуално разпната на Витошка след като се завърне в България. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе забравих, че за попа гледаемост на ниво "Чуплива и влюбена" значи хит. :1000 (29):

Затова казвам, че би разбила с глас... но ако самата песен е създадена, за да е провал, е друго нещо. :1000 (29): Дано да е успешна, все пак.

В попа действително гледанията като цяло са по-малко, с изключение на Криско, Гери-Никол и още 3-4 имена... Това е една от причините аз да не зачитам техният стил за по-успешнен от чалгата, само с няколко трайно успешни изпълнителя не става да се измести жанр с почти 30 години успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...