Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

И при мен беше така вчера на две новини, днес е ОК.

 

При мен е и днес, при всичките новини. Като да е спрял сайта след 8-ми.

Ето отговора им във фейса:

Вчера прехвърляхме сайта на друг сървър. Сега имате ли същия проблем? Извън тези линкове...

И да, вече не е същото. Новините им са с 0 коментари. Убиха си сайта самите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо, след като темите на госпожата са заключени, стоят сред важните? Аман от мними напускания! Явно това е ПР кампания, водена с подкрепата на модераторите, които допускат подобни своеволия! Очаквам да цъфне всеки момент - ни лук яла, ни лук мирисала.

 

И аз вече взех да очаквам Яница. Толкова скучна чалга.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехх Преслава струваше ли заради една тъпа награда ??????

 

 

 

 

Ето тук е супер забавна и положителна, няма нищо изкуствено. Нямаше ги тия селски номера, не беше алчна и жадна за награди. После тотална промяна..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето тук е супер забавна и положителна, няма нищо изкуствено. Нямаше ги тия селски номера, не беше алчна и жадна за награди. После тотална промяна..

Точно пък Преслава да е изкуствена, при все, че Галена се превърна в копие на Майкъл Джексън и виновна за разтурването на приятелството им е единствено тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък Преслава да е изкуствена, при все, че Галена се превърна в копие на Майкъл Джексън и виновна за разтурването на приятелството им е единствено тя.

 

Че Галена прекали с клъцни-срежи е факт. Но тя няма никаква вина, за разтуреното приятелство, ако въобще е имало такова. И Кама и Деса бяха съквартирантки през 1998-1999 години, но приятелството и свърши в 01:30ч. една нощ, когато на вратата на общата им квартира позвънява един 45-годишен мъж с официален костюм, щедро напарфюмиран и с огромен букет цветя, които не са предназначени за Камелия. Според мен Галена се забави с близо 8-9 години, за да сложи край на този фарс. На всички тук би трябвало да им е ясно, че с тяхното приятелство се свърши в деня, в който излезе "Знам диагнозата". Може да се разрови архива и да се потърси темата за песента. Там вероятно съм подхвърлил нещо по въпроса....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки пак гласува за любимката си, а не за тва което слуша или поне е актуално. Баси, ще кажеш че печелите нещо или пък Х певица ще има някъв плюс в кариерата.

Много е малоумно и обезсмисля всакаква идея за теми и анкети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не станаха ли много ВАЖНИТЕ теми? Все съм се чудел какво правят там реално мъртви теми като тази за кавърите, за компрометиращите снимки, за кавърите, за класациите дори. Какво важно има в тях, та са там от години?

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЯКОИ ХОРА НЯМАТ КАПЧИЦА СРАМ. ПО ТОЧНО ФЕНОВЕТЕ НА ДЕСИСЛАВА !!!

То бива злоба (КЪМ ГАЛЕНА) ама това вече преминава всякакви граници!!!

 

КРАДЕНИЯТ КЛИП НА ДЕСА - ВИДЕОКЛИП НА ДЕСЕТИЛЕТИО ??

 

 

И каква злоба в поста ми към Галена установи при положение, че не фигурира в него изобщо. Нищо не знаеш е олицетворение точно на десетилетието от самото му начало. Мегахит , устоял на времето. Как измери и прецени, че Кой е по голям хит?

 

До година и половина най гледания клип в канала на Планета ще е В твоите очи, с което ще се превърне и в най големия и траен хит на Галена. Какъв Кой те гони...пред В твоите очи...

 

 

Точно пък Галенов да говори за краден клип... :whistling: :mf_surrender: Факт е, че Нанков се е повлиял от друг клип за идеята с наводнената стая. но все пак е създал нещо различно като концепция и идея, а Галена ги краде 1:1... Засрами се... Дори и към И на всички като теб посегна в последния си клип...

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

Иконата на българската музика е една - Лили Иванова, за всяка друга това определение звучи високопарно и не на място, а едвали Криско е направил песен с нея, така че постът ти е излишен и не е за този раздел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че Галена прекали с клъцни-срежи е факт. Но тя няма никаква вина, за разтуреното приятелство, ако въобще е имало такова. И Кама и Деса бяха съквартирантки през 1998-1999 години, но приятелството и свърши в 01:30ч. една нощ, когато на вратата на общата им квартира позвънява един 45-годишен мъж с официален костюм, щедро напарфюмиран и с огромен букет цветя, които не са предназначени за Камелия. Според мен Галена се забави с близо 8-9 години, за да сложи край на този фарс. На всички тук би трябвало да им е ясно, че с тяхното приятелство се свърши в деня, в който излезе "Знам диагнозата". Може да се разрови архива и да се потърси темата за песента. Там вероятно съм подхвърлил нещо по въпроса....

Фокси, нали знаеш, че с подобни твърдения за Деса и Кама винаги излагаш или себе си, или Камелия?

1. Ако твърдението е вярно и Деса се е продала на шефа, а Кама е видяла това и после ти е казала... нейните приказки как не те е познавала отиват в коша и се потвърждават теориите, че тя умишлено те е пратила тук да издигаш нея и да плюеш другите.

2. Ако твърдението не е вярно... ами ти се излагаш като лъжеш.

 

Виж, за Галена и Преслава съм съгласен, защото техният сеир беше публичен и всички го видяхме. Галена трябваше още 2011 да я отсвири като стана ясно, че няма да отстъпи с достойнство като Ивана, а ще прави какво ли не заради някакви си награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И каква злоба в поста ми към Галена установи при положение, че не фигурира в него изобщо. Нищо не знаеш е олицетворение точно на десетилетието от самото му начало. Мегахит , устоял на времето. Как измери и прецени, че Кой е по голям хит?

 

До година и половина най гледания клип в канала на Планета ще е В твоите очи, с което ще се превърне и в най големия и траен хит на Галена. Какъв Кой те гони...пред В твоите очи...

Точно пък Галенов да говори за краден клип... :whistling: :mf_surrender: Факт е, че Нанков се е повлиял от друг клип за идеята с наводнената стая. но все пак е създал нещо различно като концепция и идея, а Галена ги краде 1:1... Засрами се... Дори и към И на всички като теб посегна в последния си клип...

Не смятам, че "В твоите очи" ще мине "Горе-долу" само за година и половина, та това са 8 милиона разлика. За останалото съм съгласен с теб.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, нали знаеш, че с подобни твърдения за Деса и Кама винаги излагаш или себе си, или Камелия?

1. Ако твърдението е вярно и Деса се е продала на шефа, а Кама е видяла това и после ти е казала... нейните приказки как не те е познавала отиват в коша и се потвърждават теориите, че тя умишлено те е пратила тук да издигаш нея и да плюеш другите.

2. Ако твърдението не е вярно... ами ти се излагаш като лъжеш.

 

Виж, за Галена и Преслава съм съгласен, защото техният сеир беше публичен и всички го видяхме. Галена трябваше още 2011 да я отсвири като стана ясно, че няма да отстъпи с достойнство като Ивана, а ще прави какво ли не заради някакви си награди.

Защо Преслава да отстъпва с "достойнство", при условие, че хората искаха Преслава, а не Галена. Галена трябваше да се откаже от наградата си тогава - защото първо тя НЕ е най-заслужилата за 2010-та. Галена имаше " Тихо ми пази" като голям хит, а всичко останало беше сезонно и преходно. Янева имаше "Влез" като един от най-големите хитове на годината, "За контакти" като голям и "На практика", " Давай, разплачи ме" като хитове. Есента прегази Галена категорично. А Андреа рулираше цялата година - "С теб да бъдем пак", " Лъжа го с тебе", "Не ги прави тия работи", " Късай етикета", "Хайде, опа" и "Неблагодарен". Галена нито беше жената с най-много хитове, нито с най-големите. Като е толкова достойна ЗАЩО не се отказа от наградата си? Защо не се отказа от наградата си след като публиката я освирка и не смяташе, че я заслужава? Галена като е достойна защо и до днес мълчи като плъх за последните награди на Пайнер? Като е достойна защо само заплашваше, че ще си вдигне чукалата от там, а още е там?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Въпросната година Алисия и Емануела мачкаха с хитове.

 

И аз не мисля, че Преслава трябва да се отказва от нещо. А и на кой и каква мръсотия точно направи Преса за награда. Стига със заучените реплики...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...