Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Абе не ви ли е срам така да постъпвате с Yaneva?

Тя за разлика от вас се опитва да движи форума, създава теми, по които може да се мисли и разсъждава за неща различни от 3-те ви всекидневни теми на кръст, които се дискутират постоянно.

Не стига, че сме шепа потребители, ми хайде да останем и по-малко, защото така им харесва 5/6 потребителя тук с плоско мислене. Нямам думи.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Никога не съм ги споменавала. Днес казах че според мен не са фактор, сравнено с тези на телевизията примерно.

Също нямам против вътре да са Ивана и Глория,но ако това е обективно и истинско. Първо виж за какво скочиха всички. Заради номинацията за певица.

Аз не съм и казал,че ти си ги споменавала,а отговорих на въпроса ти.Нима Камелия да я няма в категорията за певица и затова Камелотите да са толкова озлобени? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не ви ли е срам така да постъпвате с Yaneva?

Тя за разлика от вас се опитва да движи форума, създава теми, по които може да се мисли и разсъждава за неща различни от 3-те ви всекидневни теми на кръст, които се дискутират постоянно.

Не стига, че сме шепа потребители, ми хайде да останем и по-малко, защото така им харесва 5/6 потребителя тук с плоско мислене. Нямам думи.

Може ли да направя на ново темата за наградите на десетилетието с ново гласуване, идеята е наистина добра?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жената не е фенка само на Ивана,че да е фанатазирана фенка,за разлика от вас,повечето Камелоти.

Щом аз съм Камелот, лицемерката начи тормози ущите си само с Ванча и нищо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом аз съм Камелот, лицемерката начи тормози ущите си само с Ванча и нищо друго.

Животът и ушите й са нейни и ще си ги тормози с каквото реши.Всеки отговаря за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да направя на ново темата за наградите на десетилетието с ново гласуване, идеята е наистина добра?

 

Не, официалната тема бе водена от YANEVA. Тя пое инициативата като цяло и не мисля, че е редно някой друг да се занимава. Нищо лично, Smith.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще коментирам твой пост ПОСЛЕДНО В ТОЗИ ФОРУМ, тъй като цялата свинщина и негативна енергия не ми понасят!

Мислех, че с теб сме се разбрали и сме оправили отношенията си, тъй като ти си човек, който много ми помогна, що се касае до модериране на създадените от мен теми, позитивни лични съобщения и т.н.

- Значи, аз съм тази, която най-много е критикувала и без притеснение казвам МРАЗИЛА Глория. Сега станах нейна защитничка, да. Наистина ли мислиш, че това е вид "натягане"? Не отчиташ ли факта, че към момента на моята регистрация, не ми пукаше кой ще ме харесва, подкрепи, в един много по-активен форум, населен с поклонници на кралицата? НИКОГА не ми е пукало кой ще ме хареса, правя това, което усетя. С времето хората преосмислят някои неща, страстите утихват и самата война между моята фаворитка за най-голяма звезда на музиката, която слушам и нейната опонентка, приключи. Сега мога спокойно да слушам музика, да усетя по-лични песните за децата, които Глория изпълнява, примерно. Защо и хората, за коитон говориш да не са изживяли същото с Ивана? За какво им е да ми се натягат? Нали съм едно "нищо", "луда", "лоша майка", "лицемерка", "хомофобка", "долна твар", "трябва да умра в кофите" и т.н. Коя съм аз, че да ми се натягат?

- Да, смятам, че не се модерира обективно и много от хората, които си позволиха дори да желаят смъртта ми (заради едни форумски награди) в тази тема и в чат мания, не получиха необходимите наказания, просто защото имате по-близки отношения!

- Коментираше се, че едва ли не не си гледам детето, а аз спрях какъвто и да било интернет в последните 5 години, именно за да правя предимно това. Първо,

завърнах се заради хубавата нова песен на леля, както и повечето свободно време, тъй като детето е с баща си сега доста често. И пак казвам - това си е лично моя работа, както и това на кого е кръстил детето си Фокси, примерно!

- Колкото до наградите, аз бях обвинена и предложена за линч, защото, цитирам: "съм надписвала гласове за Ивана", "съм смятала за нея двойно, защото тя била двойна", "съм била лицемерка" и т.н. А аз отговорих в пост на Сашо, че Ивана и Глория имат по 9 гласа, а Камелия е имала 5, Андреа - 6. Която и да е друга да имаше 9 гласа, също щях да включа. След като има хора, които толкова желаят да броят, чак ми пишат лични съобщения с мотиви, желания на модератори и т.н., да влязат в първата тема и да преброят всеки един глас във всяка една категория! Броила съм всичко, дори гласовете за Теди Александрова, които бяха дадени, за да ми се "образуват нерви".

- Да, винаги съм си казвала мнението и никога не съм била конформист! Моите постове не са "да, много хубава песен", 'и на мен ми е любима", "доста добро",

"чакаме новата на Яни"... Ще го направя и сега - смятам, че тук наистина са се събрали прекалено много хора, на които хомосексуализмът се е отразил пагубно. Дали заради самотата, която е неизбежна в един определен момент в този контекст, дали защото са били подигравани или малтретирани в детски и юношески години, дали заради определени комплекси за малоценност. Тези хора са склонни да опяват денонощно едно и също като обсебени, да агитират (даже обявявайки ми го в лични съобщения), да търсят съмишленици за хейта си към определена набелязана личност, да пищят за какво ли не, без да жалят средства, само защото някой е решил да направи нещо, което не им харесва. И не се вписва в техния Рамания свят,, в който те са "форумски звезди", "Рамания

е тяхна", "имат остро и тънко чувство за хумор"...

- Изтривам профила си тук, макар да има страшно приятни и интересни потребители, с които може и да се води непрекъснат спор дори, без да се намесват лични обиди, квалификации, клетви, простотия и мерене на Его. Но наистина не се издържа!

- Приятно прекарване във форума желая!

Душице, не им цепи басма на тея негативни същества. Стой и си прави кефа :*

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не ви ли е срам така да постъпвате с Yaneva?

Тя за разлика от вас се опитва да движи форума, създава теми, по които може да се мисли и разсъждава за неща различни от 3-те ви всекидневни теми на кръст, които се дискутират постоянно.

Не стига, че сме шепа потребители, ми хайде да останем и по-малко, защото така им харесва 5/6 потребителя тук с плоско мислене. Нямам думи.

А теб не те ли е срам да вървиш по свирката на фанатично същество като лицемерката? Не искаме нея, не темите, да не говорим, че тя сама се маха.

 

Още повече затваряш нови теми, щото така, а после ми сумтиш тука, че имало 3 активни такива. Нещо да виждаш нередно в тая ти позиция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже заключиха темата на Смит

 

Янева ли е форумската Гинка? Всеки ден нова версия!

Не знам доколко по-обективно щеше да бъде с анкета, след като всеки може да си направи други профили, с които да гласува, но самата тема беше странна - някакво никакво десетилетие. Може би можеше да бъде просто дискусия. Все тая.

Но Янева или търси внимание, или твърде лесно се отказва. Не й отива на претенциите и в двата случая. Иначе добро момиче.

 

Сега ще изчета и тукашните излияния.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно за това че знам какво е казвала за теб, но ок. Аз не отричам истината, изразявам мнение, както и ти.

Ти пък, като някаква цветарка ли ще цитираш всеки с различно мнение от твоето?! Кое не разбра?!

 

Аман от лицемерие, мазнене и лиготене в тоя форум.

Не може всички да се лигавим и да си киснем в Зона Рамания , плюнчейки се, какво сме яли, срали и червено вино ли сме пили. Нямате ли си мисинджър за тая работа?

Събрали се една дружинка клюкарчета и серат и обсъждат целия форум. Чакат само някой да скочи срещу определен човек и почват да го обсъждат, ама така по отделно им е трудно да се изразят. Ти си същата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичайните заподозрени се групират отново срещу някой, за да му убият ентусиазма... Научете се да приемате хората такива каквито са. Хубаво е да има потребители като Янева в този форум, които пишат по същество, имат различна позиция и не ползват форума за гепиме.ком

Прекалявате едни и същи хора всеки път.

!!!!!!!!!!! Баш !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък, като някаква цветарка ли ще цитираш всеки с различно мнение от твоето?! Кое не разбра?!

 

Аман от лицемерие, мазнене и лиготене в тоя форум.

Не може всички да се лигавим и да си киснем в Зона Рамания , плюнчейки се, какво сме яли, срали и червено вино ли сме пили. Нямате ли си мисинджър за тая работа?

Събрали се една дружинка клюкарчета и серат и обсъждат целия форум. Чакат само някой да скочи срещу определен човек и почват да го обсъждат, ама така по отделно им е трудно да се изразят. Ти си същата.

Ти можеш ли да се изразяваш по-меко без да обидиш или захапеш някого или да спамиш с по една дума и много удивтелни? Ако се изразяваш нормално мнението ти ще бъде чуто - но така нареждайки, едвали. Точно пък Стела не е виновна, тя е душичка и винаги е била добър и стриктен модератор!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо само моите теми се затварят?! И какво или по-точно на кого пречеше темата за Янева? :dontgetit:

 

Споко, не са само твойте. Се едно неска влизаш и незнаеш че нови теми в Чалга раздела не са позволени, нищо че се оплакват как имало само сичко на сичко една тема активна в раздела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Местя си мнението тук. Понеже никой не е гонил Янева, за това ли се затваря темата?!

Допреди скорошната поява на Янева форумът беше тотално скопен. Да, има си своите предпочитания, но те не пречат абсолютно на никого. Още повече, че е доста обективна и безкомпромисна към Ивана и съвсем не я величае. Не знам ябълката на раздора - темата за шибаните форумски награди, защо се оказа такъв казус. И да не е преброено или регламентирано нещо като хората, не е нарочно - не бъдете дребнави. Четете между редовете, защото този потребител не ви кара просто да гласувате, а да МИСЛИТЕ... Тук просто масата е отвикнала да води спор и дискусия цивилизовано, да се аргументира при избор и да разбира, че опонентът не е враг, а просто събеседник. :)

Мисля, че Янева има още много приятни идеи за смислени теми и считам, че е потребител със справедливи разбирания за жанра и за всичко и че зад това прозират и добри чисто човешки качества и намерения. На повече такива хора ми се чете мнението. Заставам абсолютно зад нея като потребител и дебело подчертавам, че нито имам интерес да се мазня, нито и да имах, щях да го направя. Стела, ти поне ме познаваш и сме се и виждали, и не знам как допусна, че става дума за мазнене...

И е време някои хора с нетърпимост към чуждото мнение да си потърсят клиничните:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти можеш ли да се изразяваш по-меко без да обидиш или захапеш някого или да спамиш с по една дума и много удивтелни? Ако се изразяваш нормално мнението ти ще бъде чуто - но така нареждайки, едвали. Точно пък Стела не е виновна, тя е душичка и винаги е била добър и стриктен модератор!

Тук не съм съгласен с теб.При Стела се вижда личностно отношение и директен бан за някои и по-бавен за други.Този път й се размина,но следващия път в който ме банне без причина директно ще пиша на Момо да й маха правата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споко, не са само твойте. Се едно неска влизаш и незнаеш че нови теми в Чалга раздела не са позволени, нищо че се оплакват как имало само сичко на сичко една тема активна в раздела.

Не виждам проблем темата за Янева да бъде отворена, не пречи на никого и не застрашава ничии интереси!

Янева може да е експанзивна, хаплива дори и да обижда, но раздвижването, което направи на целия позамрял раздел е един път!

Относно темите, които Янева е създала - Стереото ясно е написал, че тя е пожелала да бъдат затворени, което си е нейно право и не виждам проблем!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти можеш ли да се изразяваш по-меко без да обидиш или захапеш някого или да спамиш с по една дума и много удивтелни? Ако се изразяваш нормално мнението ти ще бъде чуто - но така нареждайки, едвали. Точно пък Стела не е виновна, тя е душичка и винаги е била добър и стриктен модератор!

Къде съм я обидил?

Ти ли ми говориш за обиди и клетви? Не помня аз да съм бил баннат за сума ти и време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И естествено сички досадници веднага скочиха на Стела, единствения НОРМАЛЕН активен модератор.

 

Стеле, на твое място веднага бих абдикирал, не си струва просто да го отнасяш целия негатив щото на сульо, пульо и рольо не им изнасяш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук не съм съгласен с теб.При Стела се вижда личностно отношение и директен бан за някои и по-бавен за други.Този път й се размина,но следващия път в който ме банне без причина директно ще пиша на Момо да й маха правата.

Този път не съм те баннала аз,за какво ми говориш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук не съм съгласен с теб.При Стела се вижда личностно отношение и директен бан за някои и по-бавен за други.Този път й се размина,но следващия път в който ме банне без причина директно ще пиша на Момо да й маха правата.

Абсолютно е така. Помня я Стела от едно време, но от както е с права на модератор не се търпи. То не са превъзнасяния, то не са плюнки. Много обича да й се мазнят.

За разлика от нея, Ружа и Христина си вършат работата съвестно. Не знам защо махнаха и прявата на Мирослав ? Най-нормалния мод беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде съм я обидил?

Ти ли ми говориш за обиди и клетви? Не помня аз да съм бил баннат за сума ти и време.

И като съм бил баннат за сума ти време, какво? Нямам право на мнение, защото не ти е угодно ли?

При теб това е тенденция, не е отсега. Едни обиди - Ивана била "варел", Глория се завила с "килими", Преслава била "пачавра" и "наркоманка", още да изброявам ли?

Даже няма да влизам в спорове как с деянието си НЕ съм нарушил нито едно форумно правило, за да получа бан! И как след като цялата идея на бана беше да мога 3 месеца да чета без да пиша, още след форумните награди помолих Стела и Фаст да ми сложат нормален бан - след като не си запознат, няма нужда да коментираш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път не съм те баннала аз,за какво ми говориш?

Почти всички модератори са ме баннвали и знам кой как го прави,така че не се оправдавай.

 

ПП: Водя диалог със Стела,разни подмазвачи да си пускат Кама и да не се обаждат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напоследък тук е пълна кочина - трият се безпричинно мнения, затварят се теми, толерират се истерици. Според мен няма смисъл от модератори. Нека си се псуваме, обиждаме, какво толкова!? Не сме на на 3 годинки.

 

Абе, къде е Кити!?

Надеждите ми за интересно пребиваване тук лежат върху плещите на Смит! Има капацитета да раздвижи форума! И не с цената на награди и класации, моля :D Не ми се живее в 2000-2004, когато не знам дори дари съм бил роден, камо ли да ме интересува коя каква награда не е взела тогава, че да я компенсираме ся!

 

Поздрав с тази класика:

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно е така. Помня я Стела от едно време, но от както е с права на модератор не се търпи. То не са превъзнасяния, то не са плюнки. Много обича да й се мазнят.

За разлика от нея, Ружа и Христина си вършат работата съвестно. Не знам защо махнаха и прявата на Мирослав ? Най-нормалния мод беше.

Някои хора просто трябва да разберат,че модератор в Рамания не те прави Бог в реалния живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...