Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Първата поява на концерт след клипчето от ваната....

Тогава Преси изпя на плейбек 3 чисто нови песни и получи 5 биса - невероятен концерт! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато видя тази снимка и се сещам на хистеричния смях.....Стефи, мама обра почти всички награди...хуахуаухахуах 1000%20(10).gif 1000%20(29).gif

http://www.videoclip.bg/watch/450516_-godi...agradi-2014-3-3

След 0:57:05

И после не искала награди. Лицемерка 1000%20(1).gif

Също така 5 от профилните й снимки са с награди(фб)

Между другото тук съм забелязала , че Преслава се изкарва някакъв ужасен човек,грандоманка,а в същото време е единствената,която прави толкова много live чатове и отговаря на въпроси на феновете си.В последните две предавания,в които участва другите казваха колко земна е всъщност.Във Випа са си го говорили в нейно отсъствие ,а в Като две капки вода 2 човека от журито й го казаха.

Една лъжа повтаряна 10 пъти не става истина.Както простотията,че "Не се изтриваш" била на лайв запис на концерта :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме и този скандален клип. :D

Въпреки всичко на мен ми харесваха песните и тогава, включително и тази.

Тази песен е страхотна, и до днес масата хора мисли, че Анелия е без бельо, в "Не ме принуждавай" й се виждат зърната. В този период наред с комерсите пусна и страхотните "Забранявам си", " Не ме принуждавай", "Продължавам", прощаваме й останалите компромиси. При Анелия най се усети спада, откъм качество, защото никога не се очаквало от едно момиче с рок визия и развлечени дънки да започне да залага на секс - на гърди, на дамски превръзки. Тоя секс и тея руси коси ги оеднаквиха всичките до една.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава Преси изпя на плейбек 3 чисто нови песни и получи 5 биса - невероятен концерт! :Vishenka_05:

И след нея пя Димана. Този концерт беше тотален потрес!

Link to comment
Сподели в други сайтове

До 2007 към всеки в чалгата имаше в малка или голяма степен истерия .. даже пълнежите по турнета и концерти, имаха свои фенове, но тогава правеха и много хубави песни - например "Есен" на Милица и "Жар върху лед" на Биляна :Vishenka_05: :1000 (29):

 

На турнето през 2008 блесна една катастрофа - знайни и незнайни певици на сцената и само мангали в публиката, от тогава започна спадът.

Липсата на Ивана, Глория, Малина и Емилия на турнето си каза думата - Андреа поне имаше хит в лицето на дуета с Кости, ами Джена - изобщо не й беше мястото там. Да не говорим, че това май беше първата година без вход. Ленче Паришева мачкаше с "Първата-последната" и "Достатъчно". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсата на Ивана, Глория, Малина и Емилия на турнето си каза думата - Андреа поне имаше хит в лицето на дуета с Кости, ами Джена - изобщо не й беше мястото там. Да не говорим, че това май беше първата година без вход. Ленче Паришева мачкаше с "Първата-последната" и "Достатъчно". :3fdb8960598fa63e:

Може и да са имали един-два хита, но като цяло и трите все още бяха непознати за масовата публика + това Есил Дюран участваше, Илиян мисля че също ... абе пълен провал. След това зимния концерт беше още по-ужасен - 99% на плейбек, само Преси имаше бис, когато се появи с бялата кола от клипа на "От добрите момичета" :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е страхотна, и до днес масата хора мисли, че Анелия е без бельо, в "Не ме принуждавай" й се виждат зърната. В този период наред с комерсите пусна и страхотните "Забранявам си", " Не ме принуждавай", "Продължавам", прощаваме й останалите компромиси. При Анелия най се усети спада, откъм качество, защото никога не се очаквало от едно момиче с рок визия и развлечени дънки да започне да залага на секс - на гърди, на дамски превръзки. Тоя секс и тея руси коси ги оеднаквиха всичките до една.

Така е, когато реши да загърби всичко което я отличаваше загуби значителна част от фенската си маса. Промяната и си я обяснявам с факта, че през 2010-та беше и последното турне (като изключим 2014) и от там нататък им останаха само клубовете. Съответно повечето се принудиха да залагат на това което ги продава добре там, а именно по-леката визия и песни на които да се пие. И така Анелия стана част от стадото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и да са имали един-два хита, но като цяло и трите все още бяха непознати за масовата публика + това Есил Дюран участваше, Илиян мисля че също ... абе пълен провал. След това зимния концерт беше още по-ужасен - 99% на плейбек, само Преси имаше бис, когато се появи с бялата кола от клипа на "От добрите момичета" :Vishenka_05:

Тогава Преслава смаза. И "От добрите момичета", и " Новата ти" получиха супер приеми, предвид за първата колко критикуваха Пете.

Есил заслужаваше да е на турне след "Мюзик Айдъл", но трябваше да подбере най-големите си хитове за микса. Ивана също можеше да участва с микс от златния си период, Камелия се оказа най-хитра от старите чанти. На турнето Райна пя чисто нови песни също. Това турне беше много зле. Трябваше да сложат Преси, Анелия, Камелия с актуални и най-големите им хитове, а останалите с най-големите им хитове само. Джени имаше като хит само " Слепи бяхме". Не смятам, че за Лени е било рано, тя си имаше "Нямаш право на любов", " Тук и сега", който бе награден за дует на годината, "Безумна лудост", която беше голям хит + " Достатъчно" и най-големият летен хит "Първата-последната" от въпросната година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия в началото на кариерата си не е имала такова явно превъзходство като на Преслава в най-силните й години, които са в началото на нейния път.Хората харесваха Анелия колкото харесваха и Гергана. Младите им се кефеха много, но при Преслава истерията беше много по-мащабна. Тогава натрупа такава фенска маса, каквато Анелия и Гергана нямаха заедно. Смяната на стила на Анелия също има влияние за по-малка агитка.Тук си много прав.

 

По Анелия имаше тотална истерия - бях свидетел на това, но при нея се получи нещо като първоначален взрив с първите 2-3 парчета и след това бавен, но сигурен регрес. Нямаше човек в държавата, който да не знае "Погледни ме в очите" и "Само мене нямаш" - песни, станали популярни дори и сред неслушащите чалга заради това, че са с по-рокаджийско звучене. Истерията по Гергана беше на ниво тийнейджъри, тя възрастната аудитория не я плени масово така както Анелия. Анелия също така я превъзхождаше и като гласови данни.

 

Преслава има само две песни, които могат да се мерят с двата мегахита на Анелия като магнитуд на въздействие сред хората - "Дяволско желание" и "Лъжа е". Нещата изглеждат, че Преслава има по-голямо превъзходство, защото в най-силната година на Анелия (първата) на сцената все още властваха звезди от ранга на Ивана, Глория и Деси Слава. Но Анелия счупи рекордите по продажби тогава и ги мина всички. Когато Преслава стана лидер, изброените в предното изречение вече издишаха, а самата Анелия вече не беше нов изпълнител, правеше по-слаби хитове от преди и се беше показала като неособено интересна и интелигентна личност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По Анелия имаше тотална истерия - бях свидетел на това, но при нея се получи нещо като първоначален взрив с първите 2-3 парчета и след това бавен, но сигурен регрес. Нямаше човек в държавата, който да не знае "Погледни ме в очите" и "Само мене нямаш" - песни, станали популярни дори и сред неслушащите чалга заради това, че са с по-рокаджийско звучене. Истерията по Гергана беше на ниво тийнейджъри, тя възрастната аудитория не я плени масово така както Анелия. Анелия също така я превъзхождаше и като гласови данни.

 

Преслава има само две песни, които могат да се мерят с двата мегахита на Анелия като магнитуд на въздействие сред хората - "Дяволско желание" и "Лъжа е". Нещата изглеждат, че Преслава има по-голямо превъзходство, защото в най-силната година на Анелия (първата) на сцената все още властваха звезди от ранга на Ивана, Глория и Деси Слава. Но Анелия счупи рекордите по продажби тогава и ги мина всички. Когато Преслава стана лидер, изброените в предното изречение вече издишаха, а самата Анелия вече не беше нов изпълнител, правеше по-слаби хитове от преди и се беше показала като неособено интересна и интелигентна личност.

 

Анелия се харесваше даже от античалгари. Песните й бяха около поп стила, беше една от малкото без силикон и имаше различен стил на обличане, което допадаше на всички.

Анелия правеше супер хитове до 2005та, но никога не успя да обхване най-масова аудитория, както Преса и Ванча.

 

Какво не й достигна?

- интелект?

- кючеци? тя си имаше и по-кръшни неща... може би текстовете й бяха твърде елементарни, за да се хареса на аристократичните чалгари

 

Впрочем, когато Токича спря да работи, нямаше кой да пише песни за Анелия, които да са в нейната стилистика. Тя нямаше избор и бързо трябваше да се спасява. А когато попаднеш в блатото, не излизаш от него. То те притегля към дъното. И понеже вече беше една от всички, трябваше да сложи силикон, да стане кифла.

Гергана, която беше пленила тийновете е другият случай. След Токича нямаше представа как да продължи и загуби инерцията. А тя нямаше как да е №1, защото също е доста лимитирана. В онези години, публиката търсеше цял комплект от качества.

 

Преслава беше млада, интересна, пееща. Бедното момиче без пералня.

Ивана беше умната, винаги пееща на живо. Идеалната жена, като изключим килограмите, които впоследствие придоби. Сигурно много нормални момичета и вече обвързани се припознаха в нея, както и в широкоспектърната й кариера като жанрово разнообразие.

Глория беше предходната версия на Ивана. Поведението й на примадона успяха да ползват срещу нея през 2004та и с няколко недобри публикации я свалиха на земята. Но и тя самата се срина. След Загоров, също като Гуци нямаше кой да допринася за жанровото разнообразие и когато тя осъзна бързо реалностите се отказа. Иначе няма как да си обясним денс-клонингите, с които ни залива и до днес. Вече повече от 10 години. Работи с автор и половина и това е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсата на Ивана, Глория, Малина и Емилия на турнето си каза думата - Андреа поне имаше хит в лицето на дуета с Кости, ами Джена - изобщо не й беше мястото там. Да не говорим, че това май беше първата година без вход. Ленче Паришева мачкаше с "Първата-последната" и "Достатъчно". :3fdb8960598fa63e:

 

Нищо подобно не се е случило. От турне'2008 по-добро е само турне'2006 и то заради "Мура мега". На турне'2008 една певица отиде със пресен златен албум и бе попиляна от кака си.... оная русата кака. Затова в очите на "преслините" турнето се игнорира. Истината е, че през 2008 година концертите бяха с вход 6 лева и само тогава на всеки концерт спонсорът "Дерби" подаряваше по 1 чисто нов автомобил с томбола от закупени билети. Жалко, че не пробваха поне последните 3 (Преслава, Анелия и Камелия) с бенд, каквато идея е имал пенсионера. Обяснил съм защо....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо подобно не се е случило. От турне'2008 по-добро е само турне'2006 и то заради "Мура мега". На турне'2008 една певица отиде със пресен златен албум и бе попиляна от кака си.... оная русата кака. Затова в очите на "преслините" турнето се игнорира. Истината е, че през 2008 година концертите бяха с вход 6 лева и само тогава на всеки концерт спонсорът "Дерби" подаряваше по 1 чисто нов автомобил с томбола от закупени билети. Жалко, че не пробваха поне последните 3 (Преслава, Анелия и Камелия) с бенд, каквато идея е имал пенсионера. Обяснил съм защо....

2005 беше хиляда пъти по-яко от 2008 ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо подобно не се е случило. От турне'2008 по-добро е само турне'2006 и то заради "Мура мега". На турне'2008 една певица отиде със пресен златен албум и бе попиляна от кака си.... оная русата кака. Затова в очите на "преслините" турнето се игнорира. Истината е, че през 2008 година концертите бяха с вход 6 лева и само тогава на всеки концерт спонсорът "Дерби" подаряваше по 1 чисто нов автомобил с томбола от закупени билети. Жалко, че не пробваха поне последните 3 (Преслава, Анелия и Камелия) с бенд, каквато идея е имал пенсионера. Обяснил съм защо....

Не знам дали го мислиш това или го пишеш само заради Камелия. Но турнето, както и цялата година бяха абсурдни и чалгата загуби голяма аудитория, аз, който слушам чалга от 5 годишен - половин 2008 не слушах, освен Преслава. Тогава навлязоха чуждоезичните хитове. Всичко беше толкова слабо и изсмукано от пръстите. Какво на кого са дали - мен като консуматор на тази музика не ме интересува - факт, че турнето беше бъкано с нови имена като Джена, които нямаха място там, бройката на изпълнителите беше по-голяма, а миксовете по-къси, сцената - покъртителна, големите Ивана, Глория, Малина и Емилия, последната поради майчинство, отсъстваха, хитове вадеха само Преслава и Емануела системно през цялата година, другите бяха на късмет. Не смятам, че Кама е попиляла Преси, втората имаше супер прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Smith, коментирай този автобиографичен текст:

 

Секси визия, абсолютно тънка талия, не опитваш ти нищо над една калория.

Дрешки номер S в тях не влизах вчера, нито днес

:3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Smith, коментирай този автобиографичен текст:

 

Секси визия, абсолютно тънка талия, не опитваш ти нищо над една калория.

Дрешки номер S в тях не влизах вчера, нито днес

:3fdb8960598fa63e:

 

Пхахахаха, смазала е със самоирония! Впрочем красива е с очилата и на стената с нотите. Не знам, но тук ми се струва по-слаба, отколкото в "Адрес Любов". Песента за кафето най ми се нрави, но има беден аранжимент. Този микс снощи имаше 11К, сега са 6, какво се случва?! Този микс бил ли е хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак 50 не ми се вярва тая седмица къде бяха спаха ли :D

По-важно е качеството, отколкото количеството. Тази година има 2-3 качествени песни само.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пхахахаха, смазала е със самоирония! Впрочем красива е с очилата и на стената с нотите. Не знам, но тук ми се струва по-слаба, отколкото в "Адрес Любов". Песента за кафето най ми се нрави, но има беден аранжимент. Този микс снощи имаше 11К, сега са 6, какво се случва?! Този микс бил ли е хит?

Не, естествено .. точно когато той излезе, Ивана взе да пропада най-мощно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво не й достигна?

Квото не достигна и другите при Токича - мениджмънт. Ана и Гуца не можаха да си правят кариерите самички, а такава позиция в нашта чалга е просто несъществува. Тя затва Ана кара на автопилот поредна петилетка и така и не покори върха, както си беше реда. Просто има ресурса да бълва и кот стане тва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, естествено .. точно когато той излезе, Ивана взе да пропада най-мощно.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

В какво се изразяваше пропадането й?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

В какво се изразяваше пропадането й?

Че от №1 за 6 месеца стана №10 :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че от №1 за 6 месеца стана №10 :3fdb8960598fa63e:

Номер 1 от лятото на 2006 Ивана не е. :3fdb8960598fa63e: Преси тогава смаза с "И когато съмне", която течеше от чешмата и "Първи в сърцето", която мачкаше и без клип, макар и да ни беше обещан такъв и да трябваше да излезе с брой на "Нов фолк", и все пак това не попречи с Борис да грабнат дует на годината на "Нов фолк". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще си станем май дружки пак. :3fdb8960598fa63e:

"Монахини будни няма" е култова :notworthy: :roll1: Много харесвам "Кажи й, че съм ти сестра", а и беше хит, онази с Експоуз есента също се хареса, дуетът с Димана също, но това не беше Райна, Райна е момичето, което пее невероятната " Пълна промяна", а не разни странни и немелодични песни като "Нищо лично". Много харесвам и " Вътре в мен". Представяш ли си дует между нея и Преслава? Би било интересно.

Ах въй не. “Монахини будни няма” и “Нищо лично” бяха абсолютни бози на фона на скандалната “Вътре в мен”, в чиито клип се натискаше с един. Дует с Петя би бил паметен, но на този етап на предвиждам такъв. Какво очакваш от новата песен и албума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...