Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И естествено сички досадници веднага скочиха на Стела, единствения НОРМАЛЕН активен модератор.

 

Стеле, на твое място веднага бих абдикирал, не си струва просто да го отнасяш целия негатив щото на сульо, пульо и рольо не им изнасяш.

Стела от много време иска да се откаже от правата си, но аз не й давам, този форум, мамка му, не може ли един месец да бъде без скандали - да се водят НОРМАЛНО дискусии и всичко да е ок, защо трябва някой да си ходи, някой да абдикира от правата си?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ама голяма защита върляте на лицемерката, която хич не си поплюява да обижда, категоризира и лепи етикети за най-малкото несъгласие с нея и правата вяра на Св Ванча.

 

Може би да очаквам вълна в защита на Кити? Тя има горе долу същите мнения, защо няма километрични постове в нейна защита как била раздвижила форума?

 

И докато сме на тая вълна, радетниците за раздвиждването? Първо, вие къде бляхте преди да се появи лицемерката, и Второ, тва ли ви е идеята за радвиждване? Да чоплим пак кой

къде кога коя награда взел и защо не тряяло тя, ми другата през 2000, 2001, 2002, 2003 и 2004 години? Дето се чопли така или иначе нон стоп вече поредна петилетка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора просто трябва да разберат,че модератор в Рамания не те правят Бог в реалния живот.

Раманиа не толерира обидни коментари и спам. Некоректни коментари ще бъдат изтривани. Такива са тези, които съдържат нецензурни изрази, лични обиди и нападки, заплахи; нямат връзка с темата или са написани изцяло на език, различен от български!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела от много време иска да се откаже от правата си, но аз не й давам, този форум, мамка му, не може ли един месец да бъде без скандали - да се водят НОРМАЛНО дискусии и всичко да е ок, защо трябва някой да си ходи, някой да абдикира от правата си?!

Не бъди популист като дИвана, моля! Покажи истинската си същност и забъркай най-големия скандал, на който си способен! Незабавно! :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бъди популист като дИвана, моля! Покажи истинската си същност и забъркай най-големия скандал, на който си способен! Незабавно! :D

Аз съм си едно малко момиче от Добрич, съм си, което иска единствени да пее! Поздрав с този златен хит:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Раманиа не толерира обидни коментари и спам. Некоректни коментари ще бъдат изтривани. Такива са тези, които съдържат нецензурни изрази, лични обиди и нападки, заплахи; нямат връзка с темата или са написани изцяло на език, различен от български!

Ти сериозно ли? Хахаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама голяма защита върляте на лицемерката, която хич не си поплюява да обижда, категоризира и лепи етикети за най-малкото несъгласие с нея и правата вяра на Св Ванча.

 

Може би да очаквам вълна в защита на Кити? Тя има горе долу същите мнения, защо няма километрични постове в нейна защита как била раздвижила форума?

 

И докато сме на тая вълна, радетниците за раздвиждването? Първо, вие къде бляхте преди да се появи лицемерката, и Второ, тва ли ви е идеята за радвиждване? Да чоплим пак кой

къде кога коя награда взел и защо не тряяло тя, ми другата през 2000, 2001, 2002, 2003 и 2004 години? Дето се чопли така или иначе нон стоп вече поредна петилетка.

Че кво й беше на темите на Китито, бяха бая полемични и интересантни, изключая инфантилността й, но можеше да се заформя дискусия барем.

Според мен Янева удобно се изнизва по цървули под претекст че тук е негативно. Истинската причина е, че времето се затопли и вече спокойно може да подеме построяването на храм на Св. Ванча! Дебнете, може тия дни да се появи нов ник, зовещ за благотворителност и събиране на средства за построяването на храма.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно е така. Помня я Стела от едно време, но от както е с права на модератор не се търпи. То не са превъзнасяния, то не са плюнки. Много обича да й се мазнят.

За разлика от нея, Ружа и Христина си вършат работата съвестно. Не знам защо махнаха и прявата на Мирослав ? Най-нормалния мод беше.

И кажи точно теб с какво съм те засегнала? Не предполагах че при положение, че нищо не съм ти направила и съм била винаги ок към тебе ще имаш такова мнение за мен. Аз да обичам да ми се мазнят? :mf_surrender:

 

Почти всички модератори са ме баннвали и знам кой как го прави,така че не се оправдавай.

 

ПП: Водя диалог със Стела,разни подмазвачи да си пускат Кама и да не се обаждат.

Ами аз ти казах че последния бан не ти беше от мен. Хайде нека аз да съм ви виновна за всичко.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като съм бил баннат за сума ти време, какво? Нямам право на мнение, защото не ти е угодно ли?

При теб това е тенденция, не е отсега. Едни обиди - Ивана била "варел", Глория се завила с "килими", Преслава била "пачавра" и "наркоманка", още да изброявам ли?

Даже няма да влизам в спорове как с деянието си НЕ съм нарушил нито едно форумно правило, за да получа бан! И как след като цялата идея на бана беше да мога 3 месеца да чета без да пиша, още след форумните награди помолих Стела и Фаст да ми сложат нормален бан - след като не си запознат, няма нужда да коментираш!

Хубаво е, че си запомнил постовете ми, явно си ги следял.

След, като не искаш да коментирам, защо ме цитираш? Аз мога да обиждам певици в някакви моменти от престоя мш тук, но не си позволявам да правя мизерии на хора, които дори не съм виждал, камо ли дя познавам. Всичко тук при мен е в рамките на форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кажи точно теб с какво съм те засегнала? Не предполагах че при положение, че нищо не съм ти направила и съм била винаги ок към тебе ще имаш такова мнение за мен. Аз да обичам да ми се мазнят? :mf_surrender:

Ами аз ти казах че последния бан не ти беше от мен. Хайде нека аз да съм ви виновна за всичко.

Който и да е бил искам публично извинение. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела от много време иска да се откаже от правата си, но аз не й давам, този форум, мамка му, не може ли един месец да бъде без скандали - да се водят НОРМАЛНО дискусии и всичко да е ок, защо трябва някой да си ходи, някой да абдикира от правата си?!

Аз не казвам да си ходи от форума, а да е модератор. Бил модератор навремето на друго място и хич не е забавно да опираш целия пешкир за щяло и нещяло. А там дори беше някъф цивилизован форум, а не тукашния психодиспансер. А напоследък кажи речи тука само Стела се занимава с модериране.

 

И да, кви са тия политически коректни изказвания от няколко дена. Я земи скандализирай качествено. Терена вече е изцяло твой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че си запомнил постовете ми, явно си ги следял.

След, като не искаш да коментирам, защо ме цитираш? Аз мога да обиждам певици в някакви моменти от престоя мш тук, но не си позволявам да правя мизерии на хора, които дори не съм виждал, камо ли дя познавам. Всичко тук при мен е в рамките на форума.

Аз мизерия на никого не съм направил!

Много интересно защо се застъпваш само за едната страна, в случая тази на Слави, след като той тук месеци наред ме обиждаше с всякви наименования без да получи и един % наказание.

Идеята ми е да не бъдеш толкова краен, а по-сдържан и позитивен, смятам, че би ти се отразило добре.

 

Следя всички постове, защото сте ми интересни като характери и личности, доста може да се извлече от този форум, от психологическа гледна точка на нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И естествено сички досадници веднага скочиха на Стела, единствения НОРМАЛЕН активен модератор.

 

Стеле, на твое място веднага бих абдикирал, не си струва просто да го отнасяш целия негатив щото на сульо, пульо и рольо не им изнасяш.

Точно това мисля да направя....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не казвам да си ходи от форума, а да е модератор. Бил модератор навремето на друго място и хич не е забавно да опираш целия пешкир за щяло и нещяло. А там дори беше някъф цивилизован форум, а не тукашния психодиспансер. А напоследък кажи речи тука само Стела се занимава с модериране.

 

И да, кви са тия политически коректни изказвания от няколко дена. Я земи скандализирай качествено. Терена вече е изцяло твой.

Вече не искам да скандализирам, а и смятам да се кандидатирам за Президент на Република България, та отсега тренирам. :1000 (29):

Скандалите ми носят само отрицателен вайб.

Стела наистина си върши качествено работата за мен, но угодия на всички - няма. И винаги има лични пристрастия - при всеки модератор и човек, не съществува такъв, който напълно да се абстрахира от тях.

 

Стела е душичка и ако я опознаете, ще си промените коренно мнението за нея - това се отнася за всички, който я плюят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не одобрявам, че изведнъж Ивана и Глория бяха добавени в някаква категория защото Янева им симпатизира, но какъв е проблема при положение, че нямаха абсолютно никакви шансове за победа и разликата във вота беше минимална? Ако трябва да сме искрени от месеци тук едва по страница две се пишат на ден и изведнъж се завръща човек и постига раздвижването на цял раздел и беше изгонена защото в някакви форумски награди набутала Ивана. :roll1:

Не се ли усещате, че форума запада и ако на момо му хрумне ще дойде края на Рамания ? Точно от такива потребители като Янева се нуждае за да не изчезне.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не одобрявам, че изведнъж Ивана и Глория бяха добавени в някаква категория защото Янева им симпатизира, но какъв е проблема при положение, че нямаха абсолютно никакви шансове за победа и разликата във вота беше минимална? Ако трябва да сме искрени от месеци тук едва по страница две се пишат на ден и изведнъж се завръща човек и постига раздвижването на цял раздел и беше изгонена защото в някакви форумски награди набутала Ивана. :roll1:

Не се ли усещате, че форума запада и ако на момо му хрумне ще дойде края на Рамания ? Точно от такива потребители като Янева се нуждае за да не изчезне.

Еми дай направо да включим всички певици, които нямат шанс за победа!?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За психологическата гледна точка съм изцяло съгласен. Даже психиатрически, надали има друго място накуп има събрани толкова отклонения на едно място.

На мен лично ми писна от цялата помия, която отнасям. Особено тази вечер какво направих или казах?

Сашо дори не съм го цитирала и той ми отговаря. С кое се показах като лицемер?

Каквото стане все камъните по мене, ами стига вече!

Няма да търпя... От много време мислех да се откажа от правата си, щом форума страда от мойто модериране, ок.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кажи точно теб с какво съм те засегнала? Не предполагах че при положение, че нищо не съм ти направила и съм била винаги ок към тебе ще имаш такова мнение за мен. Аз да обичам да ми се мазнят? :mf_surrender:

Ами аз ти казах че последния бан не ти беше от мен. Хайде нека аз да съм ви виновна за всичко.

Не си ме обидила, не мисля че и аз съм те обидил с нещо. Не съм лицемер и никога няма да бъда. Предпочитам да ти кажа какво мисля за теб.

Както казах - знаем се отдавна с теб и не мисля, че преди беше такава. Не харесвам и не толерирам подобни, подмолни обсъждания от една шепа хора към определени форумци. Не харесвам личното ти раздаване на бан за едни и отлагане за други. Днескашния ти пост също беше доста лицемерен спрямо Янева. Както казах, модерирането тук ти е вдигнало самочувствието на н-та степен, просто не ме кефи поведението ти тук. В живота може да си супер, не те познавам. Иначе нища лично към теб, не ми пречиш.

 

Аз мизерия на никого не съм направил!

Много интересно защо се застъпваш само за едната страна, в случая тази на Слави, след като той тук месеци наред ме обиждаше с всякви наименования без да получи и един % наказание.

Идеята ми е да не бъдеш толкова краен, а по-сдържан и позитивен, смятам, че би ти се отразило добре.

 

Следя всички постове, защото сте ми интересни като характери и личности, доста може да се извлече от този форум, от психологическа гледна точка на нещата.

Ами и ти обижадаш. Не мисля, че заради едни обиди трябва да прибягвате до такива мизерии. На някой няма да му стане приятно да се запимават с личния му живот и да му правят фалшиви профили. Вие пък не спряхте да го обсъждате какъв бил...кво очаквате?

Аз съм страшно позитивен човек, сдържан - не. Но не мога да се променям заради някой от тук. Винаги съм бил справедлив, което за мен е най-важното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми дай направо да включим всички певици, които нямат шанс за победа!?

Прочети пак поста: разликата в гласовете за Ивана и Глория май е една точка. А ако ще ви даде удоволствие да включим всички изпълнители - нека. Пречи ли ти ? Така ще може да гласуваш за любимката си. :)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами и ти обижадаш. Не мисля, че заради едни обиди трябва да прибягвате до такива мизерии. На някой няма да му стане приятно да се запимават с личния му живот и да му правят фалшиви профили. Вие пък не спряхте да го обсъждате какъв бил...кво очаквате?

Аз съм страшно позитивен човек, сдържан - не. Но не мога да се променям заради някой от тук. Винаги съм бил справедлив, което за мен е най-важното.

Аз НА НИКОГО, подчертавам НА НИКОГО не съм правил профили, където и да било. На мен снимките ми бяха пратени и ми беше казано, че са на Слави. Какво да му обсъждам на Слави, на мен не ми е интересен личният му живот, той дълго време обръщаше коментарите ми за Десислава в обиди, пресен пример от деня, в който пуснах снимките, аз бях написал, че помним Десислава как й се даде втори шанс в Пайнер след "успеха" на първия й албум и Слави отговори - "Върви да строшиш малко пишки и ти". Да не говорим как под всеки пост на Фокси редовно ни обиждаше с Фокси.

Ако Слави има някакви проблеми със себе си - мен не ме касае, но да ми пише, че нямало да ме отразява, а три месеца, докато ме няма - да ме споменава из темите - ми е смешно. Той е жадния за моето внимание, не аз за неговото.

 

Ако някой качи такива мой снимки - бих го приел на шега, аз умея да се самоиронирам поне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кво й беше на темите на Китито, бяха бая полемични и интересантни, изключая инфантилността й, но можеше да се заформя дискусия барем.

Според мен Янева удобно се изнизва по цървули под претекст че тук е негативно. Истинската причина е, че времето се затопли и вече спокойно може да подеме построяването на храм на Св. Ванча! Дебнете, може тия дни да се появи нов ник, зовещ за благотворителност и събиране на средства за построяването на храма.

 

Ми чат пат ми ставаше неудобно колко негативна енергия изкарваше от мен в нейна посока, все пак е инвалид там няква категория.

 

А лицемерката определено се изнизва, не щото е негативно, тука винаги е било така, или щото не търпяла обидите, които е дори по-склонна сама да раздава, а щото така и изнася. Ако изобщо се е изнесла и не реши след два дена като си пие хапчето да се завръща на бял кон, няма да е първи случай, нито последния със гръмко изнасяне/връщане.

 

Алтернативно, не сме и виновни ние, че в нейно отсъствие ние тренирахме ежедневно с досади като Лухче, трибуквеника, и други, и сме развили умения на майсторски нива.

 

Вече не искам да скандализирам, а и смятам да се кандидатирам за Президент на Република България, та отсега тренирам. :1000 (29):

Скандалите ми носят само отрицателен вайб.

Стела наистина си върши качествено работата за мен, но угодия на всички - няма. И винаги има лични пристрастия - при всеки модератор и човек, не съществува такъв, който напълно да се абстрахира от тях.

 

Стела е душичка и ако я опознаете, ще си промените коренно мнението за нея - това се отнася за всички, който я плюят.

 

Жалко, честно казано.

 

И аз не одобрявам, че изведнъж Ивана и Глория бяха добавени в някаква категория защото Янева им симпатизира, но какъв е проблема при положение, че нямаха абсолютно никакви шансове за победа и разликата във вота беше минимална? Ако трябва да сме искрени от месеци тук едва по страница две се пишат на ден и изведнъж се завръща човек и постига раздвижването на цял раздел и беше изгонена защото в някакви форумски награди набутала Ивана. :roll1:

Не се ли усещате, че форума запада и ако на момо му хрумне ще дойде края на Рамания ? Точно от такива потребители като Янева се нуждае за да не изчезне.

 

Форума е западнал от край време и момо ако е искал, да го е затворил отдавна.

 

И защо продължавате с тезата че е била изгонена? Нагласените резултати ги изнесох още преди няколко дена, нашта имаше цифра време да види и поправи грешката си, или да обоснове поведението си. Или нещо. Не ми пука дали е сложила Ивана или Драгана и защо, а че прекрачва собствените си правила, а после се прави на света вода ненапита и активен боец на фанатичната фенщина ширеща се из форума .

 

Ама явно за крехката психика на някои хора е прекалено болезнено да ти кажат истината в очите и е по-лесно да се направят на жертвата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...