Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галена:

Мина ми

Moro mou

#TheBo$$

Изневериш ли ми

#JustShow

 

Преслава:

Пада звезда

Тук жена му пази

Не се изтриваш

 

Има повече хитове, да не говорим за клипове.

Но, определено са топ 3 за 2017 заедно с Емануела.

"Просто шоу" за 9 дни не показа кой знае какво, за да го броим за успех през 2017-та, по-скоро трябва да се брои за тазгодишен такъв. "Изневериш ли ми" започна силно като гледаемост и после се срина. "Мина ми" беше сезонен хит, който така и не намери силна конкуренция, защото през Януари миналата година освен бозата на Емануела с Мария Цвеклова за друго излязло от хитово име не се сещам. И остават големият хит "Моро му" и малко повече от сезонен "Бос" срещу трите на Преслава, които са големи хитове, включително и "Пада звезда", която макар с конкуренция от " Мотел", "Бос", " Коя", "Виновна" и други си ев топ 5 за лятото. От тръгнала от 2,4 за месец, стигна до 7 за 3-4 месеца, така че хич не е за подценяване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

2010 :Vishenka_05:

 

Толкова хубава песен, а тук дори не я номинирахте за "Песен на десетилетието". Ироничното е, че Галена е пръснала толкова пари за реализацията на " Аз", а там няма хит, който да се доближава и наполовина до "Тихо ми пази", който е с най-евтиния, същевременно и ефектен, клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изневериш ли ми е най-големият флоп на Галена след Да ти олекне. И купените гледания от страна на Фики не помогнаха.

Тя Галена няма нито една силна балада. Нито има приятен глас за такива песни, нито влага чувство и като добавим изкуствените гнусни рибешки физиономии - зеро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2010 беше последния истински пик в чалгата. Тогава всеки имаше мегахит, даже Марчела. :Vishenka_05:

Мария мачкаше стабилно до дуета с Цвета, той се оказа преломен момент и за кариерите на двете, след това и Кости не им помогна - за справка пролетните им предложения от 2011-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария мачкаше стабилно до дуета с Цвета, той се оказа преломен момент и за кариерите на двете, след това и Кости не им помогна - за справка пролетните им предложения от 2011-та.

Марче до 2013 правеше страшни песни. Цура си е била дъно винаги, просто гръмна за половин година и залезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия си имаше много фенове, да не говорим че и доста хора които не слушаха поп-фолк я харесваха, което навремето можеше да се каже за много малко изпълнители от жанра.

Може би след "Раздялата" част от аудиторията и се разочарова. Този проект се оказа преломен за кариерата и, според мен. Всеки изпълнител има нужда от някаква промяна (всеки образ омръзва рано или късно), но нейната беше от един полюс в съвсем друг.

Съгласен съм, "Поръчай пак" според мен беше първата стъпка, където Анелия започна да губи фенска маса, а "Игри за напреднали" - финалната. Да не забравяюе и гюбеците "Добрата-лошата" и "Четири секунди", някъде в онзи период лъсна и по дамска превръзка - голям шок беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марче до 2013 правеше страшни песни. Цура си е била дъно винаги, просто гръмна за половин година и залезе.

После имаше и "Мога пак" през 2012-та като един от големите хитове на годината, тук, колкото и да е недолюбвана - 2 месеца беше по върха на класацията на Рамания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В толкова силни години за Ютуб, още няма чалгарка която да мине рекордите на "Употребена" и "Хайде, опа". Големите ви звезди. Ако тея песни бяха хитове през 2018, щяха да мачкат с двойно гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Галена няма нито една силна балада. Нито има приятен глас за такива песни, нито влага чувство и като добавим изкуствените гнусни рибешки физиономии - зеро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина, те си бяха хит на времето, но дори и преди това Райна си беше тийн идол, пък и беше харесвана и сред по-възрастните заради фолклора. В периода 2001-2007 се изпяха толкова красиви песни, и не случайно чалгата беше в своя пик. Жалко, че към днешна дата всичко е толкова покварено и извратено.

Райна винаги е била универсален изпълнител - може да ти изпее и песен като "Като летен грип" и песен като "Как". Тия новите са бутафорни и залагат само на младия таргет, в златните години имаше по нещо за всеки - и кючек, и поп, и умерена песен, и балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна винаги е била универсален изпълнител - може да ти изпее и песен като "Като летен грип" и песен като "Как". Тия новите са бутафорни и залагат само на младия таргет, в златните години имаше по нещо за всеки - и кючек, и поп, и умерена песен, и балада.

Липсваше ми нормалната и цивилизована дискусия с теб. Продължавай в същия дух. Коментирай кошмарния период на Райна през 2011-2012?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсваше ми нормалната и цивилизована дискусия с теб. Продължавай в същия дух. Коментирай кошмарния период на Райна през 2011-2012?

Ще си станем май дружки пак. :3fdb8960598fa63e:

"Монахини будни няма" е култова :notworthy: :roll1: Много харесвам "Кажи й, че съм ти сестра", а и беше хит, онази с Експоуз есента също се хареса, дуетът с Димана също, но това не беше Райна, Райна е момичето, което пее невероятната " Пълна промяна", а не разни странни и немелодични песни като "Нищо лично". Много харесвам и " Вътре в мен". Представяш ли си дует между нея и Преслава? Би било интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, "Поръчай пак" според мен беше първата стъпка, където Анелия започна да губи фенска маса, а "Игри за напреднали" - финалната. Да не забравяюе и гюбеците "Добрата-лошата" и "Четири секунди", някъде в онзи период лъсна и по дамска превръзка - голям шок беше.

Да не забравяме и този скандален клип. :D

Въпреки всичко на мен ми харесваха песните и тогава, включително и тази.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До 2007 към всеки в чалгата имаше в малка или голяма степен истерия .. даже пълнежите по турнета и концерти, имаха свои фенове, но тогава правеха и много хубави песни - например "Есен" на Милица и "Жар върху лед" на Биляна :Vishenka_05: :1000 (29):

 

На турнето през 2008 блесна една катастрофа - знайни и незнайни певици на сцената и само мангали в публиката, от тогава започна спадът.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена има само една читава балада, но я имаше точно когато трябва, за концерта, на който най-много и трябваше хит в цялата кариера. И въпреки, че е кавър, това е хит #3 за цялата и кариера. Бих казал, че "Утешителна награда" е онова, което и спаси амбициите. Защото на онзи РД бе изтръпнала както никога в живота си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена има само една читава балада, но я имаше точно когато трябва, за концерта, на който най-много и трябваше хит в цялата кариера. И въпреки, че е кавър, това е хит #3 за цялата и кариера. Бих казал, че "Утешителна награда" е онова, което и спаси амбициите. Защото на онзи РД бе изтръпнала както никога в живота си.

?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...