Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На мен лично ми писна от цялата помия, която отнасям. Особено тази вечер какво направих или казах?

Сашо дори не съм го цитирала и той ми отговаря. С кое се показах като лицемер?

Каквото стане все камъните по мене, ами стига вече!

Няма да търпя... От много време мислех да се откажа от правата си, щом форума страда от мойто модериране, ок.

 

С нищо. Ако момо не ти свали правата, просто спри да модерираш и толкоз. Да се опрааме и тва, на който му се занимава, на него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Искам да помогна на форума. смисъл ще ги следя редовно спамеритe и тн. Много искам да бъда админ,защото много ме кефи да съм такъв ! не ,че ще се справя с това ,редовен съм не псувам ! не обиждам ! уважавам другите админи и потребители. и мисля, че ще си върша работата перфектно, И ако мислите ще лъжа за нещо написаното ще ви помоля да ме наглеждате в профила и ако ви харесвам надявам се че ще ми дадете права ???!![/b]

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди беше проблем когато с Амброжката се закачахме в чата,а сега сте го превърнали в някакъв секс чат.Бляк,използвайте приложенията за това,а не Рамания.

А начи ако се забивате вие с Амброжката, проблеми няма, ама ако се задяват мъж и, каква изненада за вас, какво новаторство, жена, да се ходело да се ползват приложенията.

 

Кво е обратното на хомофобия? Хетерофобия? Не подозирах, но сам се разкри мръсен долен гаден хетерофоб такъв!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз НА НИКОГО, подчертавам НА НИКОГО не съм правил профили, където и да било. На мен снимките ми бяха пратени и ми беше казано, че са на Слави. Какво да му обсъждам на Слави, на мен не ми е интересен личният му живот, той дълго време обръщаше коментарите ми за Десислава в обиди, пресен пример от деня, в който пуснах снимките, аз бях написал, че помним Десислава как й се даде втори шанс в Пайнер след "успеха" на първия й албум и Слави отговори - "Върви да строшиш малко пишки и ти". Да не говорим как под всеки пост на Фокси редовно ни обиждаше с Фокси.

Ако Слави има някакви проблеми със себе си - мен не ме касае, но да ми пише, че нямало да ме отразява, а три месеца, докато ме няма - да ме споменава из темите - ми е смешно. Той е жадния за моето внимание, не аз за неговото.

Не знам, кой, какво. Но съобщениято, което получих беше от теб. Няма да коментирам повече Слави. Просто нека си знаем, че всичко е един форум и дори и да се караме, няма смисъл от крайности. Ако си намерим приятели от тук - супер, няма лошо. Ама да се съсредоточаваме върху определени персони и да си изливаме пумията върху тях не е ок. Дори и да се обижда, нека да е в рамките на форума, не да се събират общи чатове и там да се сипва на поразия и да се кроят планове как да ебем майката на някого.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има по-добри стрелци от тебе, знай!

 

Не знам, кой, какво. Но съобщениято, което получих беше от теб. Няма да коментирам повече Слави. Просто нека си знаем, че всичко е един форум и дори и да се караме, няма смисъл от крайности. Ако си намерим приятели от тук - супер, няма лошо. Ама да се съсредоточаваме върху определени персони и да си изливаме пумията върху тях не е ок. Дори и да се обижда, нека да е в рамките на форума, не да се събират общи чатове и там да се сипва на поразия и да се кроят планове как да ебем майката на някого.

Аз съм съгласен. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С нищо. Ако момо не ти свали правата, просто спри да модерираш и толкоз. Да се опрааме и тва, на който му се занимава, на него.

Бе тук ме изкараха злобна, лицемерна и каква ли не :mf_surrender:

И все пак днес е празник, благодаря ви за позитивното отношение....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе тук ме изкараха злобна, лицемерна и каква ли не :mf_surrender:

И все пак днес е празник, благодаря ви за позитивното отношение....

Ти същност ко дремеш и се занимаваш с нас, изтрещелите, ми не си някъде на парти, нещо да празнуваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А начи ако се забивате вие с Амброжката, проблеми няма, ама ако се задяват мъж и, каква изненада за вас, какво новаторство, жена, да се ходело да се ползват приложенията.

 

Кво е обратното на хомофобия? Хетерофобия? Не подозирах, но сам се разкри мръсен долен гаден хетерофоб такъв!

Поредният безсмислен коментар,по-добре да не ме беше цитирал.Не съм хетерофоб,хомофоб или нещо подобно,а просто ми е интересно защо сега никой нищо не казва,може би защото е намесен модератор?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредният безсмислен коментар,по-добре да не ме беше цитирал.Не съм хетерофоб,хомофоб или нещо подобно,а просто ми е интересно защо сега никой нищо не казва,може би защото е намесен модератор?

 

Кат сичките ни коментари са безмислени, що не се възползваш? Тамън е модерно да ни обявиш за под нивото ти и да напуснеш форума за поне 2 часа. Никой не е длъжен да ти дава обяснения какво и защо, че даже да разваляш на Стела празника, мръсен хетерофоб!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кат сичките ни коментари са безмислени, що не се възползваш? Тамън е модерно да ни обявиш за под нивото ти и да напуснеш форума за поне 2 часа. Никой не е длъжен да ти дава обяснения какво и защо, че даже да разваляш на Стела празника, мръсен хетерофоб!

Аз форума съм го напускал и за 2 години,а не за 2 часа както и днес съм твърде активен при положение,че не бях писал толкова много от близо месец.Дреме ми на кой съм развалил празника,вие развалихте този на Янева,така че сме квит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Стела, празник е. И вместо да висеше тук и да коментираш темата на Янева, можеше да празнуваш някъде с приятелки.

И тя има празник, но гледам никой не я е пощадил.

Айде стига сме се жалвали, никой не е умрял и наранен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз форума съм го напускал и за 2 години,а не за 2 часа както и днес съм твърде активен при положение,че не бях писал толкова много от близо месец.Дреме ми на кой съм развалил празника,вие развалихте този на Янева,така че сме квит.

 

Янева сама си развали празника, който квото си е надробил, да си го сърба. Теб виж обаче ша те подканя да последваш примера и предлагам сам да напуснеш форума малко, кво ша кажеш.

 

Иначе ми идва идеално как защитаваш лицемерката - тя е хомофобка, ти - хетерофоб, чудесна партийка сте си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева сама си развали празника, който квото си е надробил, да си го сърба. Теб виж обаче ша те подканя да последваш примера и предлагам сам да напуснеш форума малко, кво ша кажеш.

 

Иначе ми идва идеално как защитаваш лицемерката - тя е хомофобка, ти - хетерофоб, чудесна партийка сте си.

Аз и сам мога да реша дали да напусна форума или не,ти не си ми фактор в живота,че да ми даваш наклон.Пък и аз не се оплаквам от всичко в Рамания,така че моя съвет е ти да го напуснеш,тъкмо няма да си хабиш времето и усилията в постояяно мрънкане.

 

ПП: безсмислено е да водиш диалог с мен при положение,че няма какво да кажеш и го обръщаш на лични нападки. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук за мен изненадата е позицията на Райна. Много се радвам, че все пак си има фенска маса която масово я подкрепя и има повече гласове от изпълнителки като Анелия, Емилия и Алисия които имаха много силна година.

Също така е супер, че Яница и тук е в топ 5. Ако продължава така следващата година може и топ 3 да види.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-слушаните ми чалга песни от началото на годината:

 

1 (16). Лорена - Ако можеш - 11

2 (21). Преслава - Обратно в играта - 10

3 (24). Анелия - Мило мое - 9

4 (25). Алисия и Илиян - За последно - 9

5 (33). Галена - Просто шоу - 8

6 (39). Ивана - Твое копие - 7

 

Единствените песни, които ми влизат в топ 50. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...