Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ужас, септември месец съм аз на ринга, кормуването е най-трудно..

Зависи от инструктора. Моят е средна работа, но срядата се вбеси, тъй като превключих на пета скорост без да искам на кръстовище :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи от инструктора. Моят е средна работа, но срядата се вбеси, тъй като превключих на пета скорост без да искам на кръстовище :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Инстурктора, при който ще записвам бил доста строг, но пък най-добрите шофьори в града са били при него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи от инструктора. Моят е средна работа, но срядата се вбеси, тъй като превключих на пета скорост без да искам на кръстовище :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

:roll1:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично се смях на глас като четох..

Само пуканките ми липсваха :1000 (29):

Аз също от 1 час чета скандалите и чата, и сама се смея. :1000 (29): Все едно Грами ще се печелят. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, по-скучно никога не е било във форума от месеци.

Форума е гробница от месеци наред..

На мен ми беше забавно..

Един човек с 2-3 профила .. скара всички :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Форума е гробница от месеци наред..

На мен ми беше забавно..

Един човек с 2-3 профила .. скара всички :1000 (29):

Деазнам, колкото и гробница да е бил, имаше да с кой да си кажеш някоя нормална приказка, без да дойде някой да ти разясни колко си зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деазнам, колкото и гробница да е бил, имаше да с кой да си кажеш някоя нормална приказка, без да дойде някой да ти разясни колко си зле.

Точно мислех да пиша, че когато някои хора бяха напуснали "завинаги" беше доста по-симпатично, но реших, че е твърде злобно. Упс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно мислех да пиша, че когато някои хора бяха напуснали "завинаги" беше доста по-симпатично, но реших, че е твърде злобно. Упс.

 

Честно казано, времената когато се псувахме с буквениците в Кама или Деса волуме пореден остро почнаха да ми липсват :)

 

Междудругото май имаме остра нужда от активни и нови модератори, нищо че сме шепа хора, щото в момента нещо не се получават май нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, времената когато се псувахме с буквениците в Кама или Деса волуме пореден остро почнаха да ми липсват :)

 

Междудругото май имаме остра нужда от активни и нови модератори, нищо че сме шепа хора, щото в момента нещо не се получават май нещата.

Кандидатирай се, имаш подкрепа от мен. :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно мислех да пиша, че когато някои хора бяха напуснали "завинаги" беше доста по-симпатично, но реших, че е твърде злобно. Упс.
Боже, всичкото това, заради Преса и някакви награди... :1000 (10):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, всичкото това, заради Преса и някакви награди... :1000 (10):

Точно ти ли го казваш, женицата, която кълне хора, защото казват, че темите й са манипулирани - нещо, което вече ясно установихме? :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно ти ли го казваш, женицата, която кълне хора, защото казват, че темите й са манипулирани - нещо, което вече ясно установихме? :1000 (19):
Клетви не използвам, те са приом на други потребители! :3fdb8960598fa63e:

Ще те помоля да не си измисляш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, всичкото това, заради Преса и някакви награди... :1000 (10):

Боже, всичко това е заради теб и твойте прояви

..

Как реши да спреш гласуването без да е обявен крайния срок?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, всичко това е заради теб и твойте прояви

..

Как реши да спреш гласуването без да е обявен крайния срок?

Изчислявах по сложни методи, чрез специални средства, как Галя да бие Преса...

Крайният срок беше обявен през деня, със Стереото след това се разбрахме той да заключи темата!

Какво ревете - тъкмо феновете на Преса успяха да се активизират с двата фалшиви профила Симона и Покер фейс... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...