Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Усилено се чете тук какво си пишем, споделяме... и после се използва за да захапеш. Ами не е ок.

Винаги е било така и ще бъде. :3fdb8960598fa63e: Защо мислиш толкова много се отказаха да пишат.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случи преди час.

За първи път окъсняхме на работа и тъкмо да си тръгвам вече, отивам си хвърлям чувала и мислих, че шефката е горе, а се оказа, че сме сами с шефа, жена му си тръгнала. И тъкмо си тръгвам и той ми вика много хубаво миришеш на пичка, парфюма ми от блузата дето е седи от обяд. И ме питаше къде живея и ми вика качвай се, ще те закарам. И се качих в големия му джип ли какво е там отпред и в тоя момент ми звъни Ники´той пък се скрил в банята в тях да говори с мен. Викам му, че съм с шефа и ме прибира. А шефът ме питаше мъжа ти ли звъни, живеете ли заедно. Остави ме точно до нас, благодарих му и си тръгнах. Добре, че шефката я нямаше. Шефът нещо заиграва ли се с мен, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случи преди час.

За първи път окъсняхме на работа и тъкмо да си тръгвам вече, отивам си хвърлям чувала и мислих, че шефката е горе, а се оказа, че сме сами с шефа, жена му си тръгнала. И тъкмо си тръгвам и той ми вика много хубаво миришеш на пичка, парфюма ми от блузата дето е седи от обяд. И ме питаше къде живея и ми вика качвай се, ще те закарам. И се качих в големия му джип ли какво е там отпред и в тоя момент ми звъни Ники´той пък се скрил в банята в тях да говори с мен. Викам му, че съм с шефа и ме прибира. А шефът ме питаше мъжа ти ли звъни, живеете ли заедно. Остави ме точно до нас, благодарих му и си тръгнах. Добре, че шефката я нямаше. Шефът нещо заиграва ли се с мен, не знам.

Смята да те изплющи в скоро време. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие първи се заядохте с нея.Пък и щом си чатите тук за такива неща нормално е всеки да ги види.

Ако беше обективен, не че някога си бил, нали, това нямаше да го напишеш. Прекалено ясно си личи днеска кой превърна съвсем логичните коментари и въпроси в лични нападки и лицемерно морализаторстване. И то да кажеш, за нещо смислено, а то нагласените награди пак се чопкат.

 

Ново дъно просто ударихме днес просто,

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше обективен, не че някога си бил, нали, това нямаше да го напишеш. Прекалено ясно си личи днеска кой превърна съвсем логичните коментари и въпроси в лични нападки и лицемерно морализаторстване. И то да кажеш, за нещо смислено, а то нагласените награди пак се чопкат.

 

Ново дъно просто ударихме днес просто,

Не виждам нищо субективно в това да защитавам Янева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше обективен, не че някога си бил, нали, това нямаше да го напишеш. Прекалено ясно си личи днеска кой превърна съвсем логичните коментари и въпроси в лични нападки и лицемерно морализаторстване. И то да кажеш, за нещо смислено, а то нагласените награди пак се чопкат.

 

Ново дъно просто ударихме днес просто,

Оказа се аз я нападам защото казах на Браян да си преброи резултатите. Какво е това желание да се изкарваш на жертва не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идва тук, не пише нищо, а само чете като някакъв лешояд, за да събира материал после да напада на лична основа. Егати нещастната свиня, човек!

 

Щастлива, нещастна, оставете я намира да си брои там наградите и останалите форумо двигателни 100 защитени с авторско право еднакви теми за броене и смятане на каквото и скимне.

 

Просто и доставяте удоволствие като и обръщате внимание и падате на нейното ниво да се обиждаме и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, няма такова нещо.

 

Хич. Зимай предпазни мерки, че само като ни пишеш как те сваля, се притеснявам да не зачена, пък кво остава че се виждате наживо, и даже те вози с колата. :):):):):)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оказа се аз я нападам защото казах на Браян да си преброи резултатите. Какво е това желание да се изкарваш на жертва не знам...

Тя, никога няма да се признае за виновна. Изнася и така да е жертвата. Не и обръщайте внимание.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя, никога няма да се признае за виновна. Изнася и така да е жертвата. Не и обръщайте внимание.

Не и обръщам, но се ядосах защото не само за теб а и за други хора коментира неща и ги използва като заяждане и подигравка. Тенденция е вече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич. Зимай предпазни мерки, че само като ни пишеш как те сваля, се притеснявам да не зачена, пък кво остава че се виждате наживо, и даже те вози с колата. :):):):):)

 

Какво толкова е станало, той просто ме прибра, защото отиваше 00:00 часа.Дали ще каже на шефката, че ме е прибрал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво толкова е станало, той просто ме прибра, защото отиваше 00:00 часа.Дали ще каже на шефката, че ме е прибрал?

 

1) Прави ти комплимент за парфюма, който може и да е поизветрял след цял седене в кухнята

 

2) Разпитвате за "мъжа" ти и тн

 

3) Изобщо внимавай в картинката (на Рики), щом шефа и шефката ти се мотаят толкоз докат си на работа. Дори и да не ти точи тоя белтъци, както си мислим ние, не знаеш на таз къде може да и избие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) Прави ти комплимент за парфюма, който може и да е поизветрял след цял седене в кухнята

 

2) Разпитвате за "мъжа" ти и тн

 

3) Изобщо внимавай в картинката (на Рики), щом шефа и шефката ти се мотаят толкоз докат си на работа. Дори и да не ти точи тоя белтъци, както си мислим ние, не знаеш на таз къде може да и избие.

 

Шефът и шефката винаги са на работа, те дават и смени и заключват заведението, и сутринта винаги един от двамата е винаги там да отключи.

 

Пък за парфюма, миришеше му от блузата ми за навънка, не е изветрял парфюма още като съм отишла на работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефът и шефката винаги са на работа, те дават и смени и заключват заведението, и сутринта винаги един от двамата е винаги там да отключи.

 

Пък за парфюма, миришеше му от блузата ми за навънка, не е изветрял парфюма още като съм отишла на работа.

 

Не съм казал, че е изветрял. Мислех че си била цял ден с таа блуза из кухнята просто. Но като цяло, на мен нямаше да ми е толкоз комфортно на твое място в такава ситуация. От друга страна, аз няма как да подадна в нея, така че може и да не съм прав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и обръщам, но се ядосах защото не само за теб а и за други хора коментира неща и ги използва като заяждане и подигравка. Тенденция е вече...
Не те видях да се възмущаваш на следната тенденция:

- Твоите другарчета прочетоха за детето (а не го бях написала аз сама да се хваля, а същия този - със сърдечните болки), след което като лешояди тръгнаха да го използват като хапане, намеци или директни обиди за "лоша майка", сменяне на памперси и т.н.

 

Ново дъно ударихме днес в двойните стандарти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те видях да се възмущаваш на следната тенденция:

- Твоите другарчета прочетоха за детето (а не го бях написала аз сама да се хваля, а същия този - със сърдечните болки), след което като лешояди тръгнаха да го използват като хапане, намеци или директни обиди за "лоша майка", сменяне на памперси и т.н.

 

Ново дъно ударихме днес в двойните стандарти!

 

Стига с това "дъно". Само това повтаряш. :3fdb8960598fa63e:

 

Бъди по-широкоскорена! Ние теб може да те обиждаме, ти нас - не. Така седят нещата в този форум. Ако не ти харесва, знаеш... :girl_witch: :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...