Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

https://www.theguardian.com/music/2018/mar/...superhero-movie

 

Спайските имат желание да са супергерои в анимационен филм, покрай планиран албум с най-големите им хитове (ма май без турне)

 

Защо сега се пита в задачата, а не когато бях на 13 и Герито беше любовта на живота ми ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Стига с това "дъно". Само това повтаряш. :3fdb8960598fa63e:

 

Бъди по-широкоскорена! Ние теб може да те обиждаме, ти нас - не. Така седят нещата в този форум. Ако не ти харесва, знаеш... :girl_witch: :happyppl:

 

Оставете я намира, де, да си живее там, под моста, и толкоз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с това "дъно". Само това повтаряш. :3fdb8960598fa63e:

 

Бъди по-широкоскорена! Ние теб може да те обиждаме, ти нас - не. Така седят нещата в този форум. Ако не ти харесва, знаеш... :girl_witch: :happyppl:

Ама ти сериозно ли... :mf_surrender: Аз нагледно ви показвам (днес на теб - човекът с клетви за смърт и болести срещу Слави и Смит, който се възмути и изригна от моето изречение - "не се напрягай, да не те заболи повече сърцето") и на госпожицата, която твърди, че аз чета и използвам прочетеното, за да се "заяждам" (не прочетохме да го казва и на приятелите си, които също прочетоха и написаха после 100 пъти за детето), че сте изключително лицемерни и всъщност се "възмущавате" на неща, които вие сте правили или подминавали стократно в друг контекст и случаи, които не ви касаят/ или пък ви касаят много!

 

Но тъй като сте конформисти, а аз не - и ви казвам каквото и както си реша, защото не ми дреме, не търся приятелството или одобрението ви, аз съм черната и виновната!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти сериозно ли... :mf_surrender: Аз нагледно ви показвам (днес на теб - човекът с клетви за смърт и болести срещу Слави и Смит, който се възмути и изригна от моето изречение - "не се напрягай, да не те заболи повече сърцето") и на госпожицата, която твърди, че аз чета и използвам прочетеното, за да се "заяждам" (не прочетохме да го казва и на приятелите си, които също прочетоха и написаха после 100 пъти за детето), че сте изключително лицемерни и всъщност се "възмущавате" на неща, които вие сте правили или подминавали стократно!

 

Но тъй като сте конформисти, а аз не - и ви казвам каквото и както си реша, защото не ми дреме, не търся приятелството или одобрението ви, аз съм черната и виновната!

 

Ти проста ли си, ква си? Смит първи ме прокле без да съм му направил абсолютно нищо. И изобщо не ми я зашитавай тая утайка, която ТОЧНО и ЛИЧНО на теб ти желаеше смъртта дни наред без също ти да си му направила нищо. Мога да ти дам скрийнове, ако желаеш да те побият тръпки.

 

Какво сме ти казали толкова за детето, че орева орталъка вече с тва дете? Хората се чудеха кога го гледаш при положение, че имаше седмици, в които почти денонощно беше в Рамания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти проста ли си, ква си? Смит първи ме прокле без да съм му направил абсолютно нищо. И изобщо не ми я зашитавай тая утайка, която ТОЧНО и ЛИЧНО на теб ти желаеше смъртта дни наред без също ти да си му направила нищо. Мога да ти дам скрийнове, ако желаеш да те побият тръпки.

 

Какво сме ти казали толкова за детето, че орева орталъка вече с тва дете? Хората се чудеха кога го гледаш при положение, че имаше седмици, в които почти денонощно беше в Рамания.

О, сега станах "проста"... Стела дали пак ще си затвори очите?

Аз никого не защитавам, просто вмятам, че съм ставала свидетелка на това как го кълнеш. Това че той го е направил, а ти му отвръщаш със същото, говори много за твоята "зрялост" и "набожност". Аз не отговорих на клетвата на леля Салам с клетва, точно защото съм "госпожа интелект", както уместно отбеляза днес. И в това се крие огромната разлика помежду ни. Слави не те е клел, обаче ти него да! Точно защото си с разклатена психика, която продължаваш да демонстрираш! Бил те "ядосал"...

Какво толкова съм казала (по същата логика) за някакъв здравословен проблем - хората (в случая аз) се чудех защо някой се вълнува до такава степен от гласовете в едни награди, след като това може да усложни клиничната му картина.

Престанете да олекотявате собствената си глупост и наглост, а от моите мухи да правите слонове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, сега станах "проста"... Стела дали пак ще си затвори очите?

Аз никого не защитавам, просто вмятам, че съм ставала свидетелка на това как го кълнеш. Това че той го е направил, а ти му отвръщаш със същото, говори много за твоята "зрялост" и "набожност". Аз не отговорих на клетвата на леля Салам с клетва, точно защото съм "госпожа интелект", както уместно отбеляза днес. И в това се крие огромната разлика помежду ни. Слави не те е клел, обаче ти него да! Точно защото си с разклатена психика, която продължаваш да демонстрираш! Бил те "ядосал"...

Какво толкова съм казала (по същата логика) за някакъв здравословен проблем - хората (в случая аз) се чудех защо някой се вълнува до такава степен от гласовете в едни награди, след като това може да усложни клиничната му картина.

Престанете да олекотявате собствената си глупост и наглост, а от моите мухи да правите слонове!

 

Ей, аз може и да съм кълнал, не съм го правил, ма щом ти изнася, така да е, ама ти се не спря да злословиш по мой адрес и да обиждаш. Толкова ли ти е нужно моето внимание?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, аз може и да съм кълнал, не съм го правил, ма щом ти изнася, така да е, ама ти се не спря да злословиш по мой адрес и да обиждаш. Толкова ли ти е нужно моето внимание?
Не проектирай върху мен собствените си демони, наглост и глупост! Кълнеше, разбира се - да умра в кофите, където ми било мястото. Ти не спираше да злословиш и да ме коментираш с определения и "ирония", дори когато спрях да пиша!

Четейки поста ти се питам, след като одеве твърдяхте, че АЗ се правя на жертва, то не говорехте ли всъщност за себе си?

А твоето "внимание" го имам откакто се завърнах. И за какво да ми е нужно? Колко теми направи, опитвайки се пародираш моите. Сума ти хора ти скочиха и се спря, заемайки ролята на "дистанциран" и "безразличен". Една вечер те провокирам и си показа пак "безразличието". Уж да не ми отговарят, уж съм ти безразлична, уж ме следиш само от не знам какъв си интерес, пък накрая показваш истинското си лице. И то не е красиво! Прочетена книга си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, сега станах "проста"... Стела дали пак ще си затвори очите?

Аз никого не защитавам, просто вмятам, че съм ставала свидетелка на това как го кълнеш. Това че той го е направил, а ти му отвръщаш със същото, говори много за твоята "зрялост" и "набожност". Аз не отговорих на клетвата на леля Салам с клетва, точно защото съм "госпожа интелект", както уместно отбеляза днес. И в това се крие огромната разлика помежду ни. Слави не те е клел, обаче ти него да! Точно защото си с разклатена психика, която продължаваш да демонстрираш! Бил те "ядосал"...

Какво толкова съм казала (по същата логика) за някакъв здравословен проблем - хората (в случая аз) се чудех защо някой се вълнува до такава степен от гласовете в едни награди, след като това може да усложни клиничната му картина.

Престанете да олекотявате собствената си глупост и наглост, а от моите мухи да правите слонове!

 

Аз на Смит му пожелах същото, което и той на мен, но да го засегне в повече сфери. За това не съм молил Господ да ми прости. Няма и да моля. Защото не се чувствам виновен. Ти какво очакваш? Някакъв, който ти се прави на приятел в продължение на месеци, а хората ти разправят, че не спирал да говори за теб и да пуска сърчица, като ти споменава името, БЕЗ да си му дал абсолютно никакъв повод да почне да те кълне от нищото, само защото го е ударило поредното шизфоренно настроение? Ами, не, Янева, няма да си мълча пред такива неадекватници! Не съм такъв. И на мен ми кипва, особено ако ме наранят без да съм го заслужил. След това тръгнало нещастничето да ми разпраща снимките наляво надясно. Писах му ЛС и му обясних оттук нататък какво ще последва. Вярвам - пратил ти го е.

 

Ти си реагирай, както си знаеш на подобни неща, аз ще реагирам, както аз си знам и преценя. Междудругото Риби е най-духовно възвишената зодия от всички, неслучайно е последния знак в зодиака. Като можеш да отговориш на лошото с добро, евала ти прайм! Аз не мога. Не съм израстнал дотолкова. Но и ти имаш твоите трески за дялане. И твойто не е много нормално да скачаш като попарена след всяко мнение, различно от твоето. Казаха ти го вече 10 пъти това. А за разклетаната психика - вече споменах кой наду гайдата, че си бие шута от форума понеже вече не издържал. И... не бях аз. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Triple%20facePalm.jpg

 

Тематично :Vishenka_05:

 

Навя ми спомени как като малък, напук на наште, висях по сред нощите да чакам Досиетата Х по Канал 1 ... и в повечето случаи си оставах с чакането. Но тамън ставаше време за специализираните канали ... :)

 

Ружето си е тук, просто не влиза във форума.

 

Добре прави междудругото. Жена за пример. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ружето си е тук, просто не влиза във форума.

:girl_cry2:

 

Triple%20facePalm.jpg

Навя ми спомени как като малък, напук на наште, висях по сред нощите да чакам Досиетата Х по Канал 1 ... и в повечето случаи си оставах с чакането. Но тамън ставаше време за специализираните канали ... :)

Добре прави междудругото. Жена за пример. :)

Като стане семейна и роди деца... ще съжалиш за този коментар :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз на Смит му пожелах същото, което и той на мен, но да го засегне в повече сфери. За това не съм молил Господ да ми прости. Няма и да моля. Защото не се чувствам виновен. Ти какво очакваш? Някакъв, който ти се прави на приятел в продължение на месеци, а хората ти разправят, че не спирал да говори за теб и да пуска сърчица, като ти споменава името, БЕЗ да си му дал абсолютно никакъв повод да почне да те кълне от нищото, само защото го е ударило поредното шизфоренно настроение? Ами, не, Янева, няма да си мълча пред такива неадекватници! Не съм такъв. И на мен ми кипва, особено ако ме наранят без да съм го заслужил. След това тръгнало нещастничето да ми разпраща снимките наляво надясно. Писах му ЛС и му обясних оттук нататък какво ще последва. Вярвам - пратил ти го е.

 

Ти си реагирай, както си знаеш на подобни неща, аз ще реагирам, както аз си знам и преценя. Междудругото Риби е най-духовно възвишената зодия от всички, неслучайно е последния знак в зодиака. Като можеш да отговориш на лошото с добро, евала ти прайм! Аз не мога. Не съм израстнал дотолкова. Но и ти имаш твоите трески за дялане. И твойто не е много нормално да скачаш като попарена след всяко мнение, различно от твоето. Казаха ти го вече 10 пъти това. А за разклетаната психика - вече споменах кой наду гайдата, че си бие шута от форума понеже вече не издържал. И... не бях аз. :ad:

Аха, значи, когато ти е удобно - "ти си реагирай както си знаеш, аз ще реагирам както си знам", след като дадох удачни примери. Но одеве - едно мое изречение да се спрат излишни вълнения, събуди твоето "възмущение", че се гавря със здравословен проблем. Тогава нямах право да си "реагирам както си искам"... Истината е, че просто дебнете в засада и търсите удобен повод да ме изкарате черна и лицемерна, бутаща някого, "проста" и т.н.

Никога не съм казвала, че нямам своите трески за дялане! Но никога не започвам първа, както и никога, разбира се, не си замълчавам, когато видя нещо нередно ЗА МЕН, без да държа да се "мазня" на някого.

А кой от вашата групичка, какво ми е казал десет пъти, никак не ме касае - много повече от десет пъти, хора на които ИСТИНСКИ държа, ми писаха да се върна, общуваме прекрасно, затова го направих.

И между другото - това твое удобно обяснения на всичко със зодии също е много тревожно. Ние сме такива каквито сме, заради детството, което сме имали, начина по който сме отгледани/ възпитани/ средата, в която сме расли/ училището/ учителите/ образованието/ ако щеш братята и сестрите/ примера на значимите други за нас. Аз може да съм риби, но ако съм била мачкана/ малтретирана и т.н., надали съм щяла да се въздържа от това да сипя клетви за клетви, пък нека рибите са възвишени и не знам какви. Като те чета, съдя, че в теб има все пак човещина и доброта, някакво желание да се изясниш, да се нагодиш към човека, да признаеш все пак неговите плюсове, макар той да не ти е приятен и угоден в ситуации. Но нещо се е случило там, в миналото ти, тук се чувстваш добре, важен и разбран в групичката на конформистите, в свои води си ("ние можем да те обиждаме, ти нас - не). Предполагам, бил си подиграван заради сексуалната си ориентация, за която съм говорила и преди, заради която ме нарече "хомофобейшън". :3fdb8960598fa63e:

Въобще, объркана личност, уж на Господ се моли, пък умее да намери оправдание за себе си, че кълне, щото и него го проклели все пак... Хем пуритан, който не може да изтърпи "подигравка' със здраве, в същото време обиждащ на "свиня", правещ фермани на тема сексуалните си подвизи... Противоречива фигура, сигурно не ти е лесно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е подиграван заради нещо, даже напротив, до колкото го познавам не би изпаднал в такава ситуация някой да се гаври насреща му.

А това със зодиите - много хора са така. Аз също обръщам голямо внимание на това, е не до такава степен, каквато той, но все пак всеки си има влечене и хоби към нещо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...