Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

След като не ти дреме кой какво ще спечели защо толкова ти пука кой спазва правилата и кой не? Темата си е нейна да прави каквото иска.Мен като не ме интересува нещо не го коментирам.

Защото смятам, че не е редно?

 

И това, че някой е пуснал тема, не я прави негова еднолична собственост, чак до степен да прави каквото си иска. Щом я пуска във форума е собственост на целия форум=всички форумци.

 

Но да, почвам да забелязвам, че концепцията редно-нередно май не се разбира от част от потребителите ... И ми става тъжно, честно казано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Защото смятам, че не е редно?

 

И това, че някой е пуснал тема, не я прави негова еднолична собственост, чак до степен да прави каквото си иска. Щом я пуска във форума е собственост на целия форум=всички форумци.

 

Но да, почвам да забелязвам, че концепцията редно-нередно май не се разбира от част от потребителите ... И ми става тъжно, честно казано.

И като смяташ,че е нередно какво промени с няколкоседмичното си мрънкане? Нищо. Тя сама си е направила темата,подготвила се е,нека си прави каквото иска и без това е фенка на певица,която хората тук не отразяват особено,така че какво те бърка? Имаш готин характер,харесвам хора имащи чувство за хумор и ирония,но с това мрънкане не постигаш нищо,само излишни разправии из форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като смяташ,че е нередно какво промени с няколкоседмичното си мрънкане? Нищо. Тя сама си е направила темата,подготвила се е,нека си прави каквото иска и без това е фенка на певица,която хората тук не отразяват особено,така че какво те бърка? Имаш готин характер,харесвам хора имащи чувство за хумор и ирония,но с това мрънкане не постигаш нищо,само излишни разправии из форума.

Мрънкори, защото егото му е наранено и се чувства безсилен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като смяташ,че е нередно какво промени с няколкоседмичното си мрънкане? Нищо. Тя сама си е направила темата,подготвила се е,нека си прави каквото иска и без това е фенка на певица,която хората тук не отразяват особено,така че какво те бърка? Имаш готин характер,харесвам хора имащи чувство за хумор и ирония,но с това мрънкане не постигаш нищо,само излишни разправии из форума.

Почвам и аз да си се чудя що се боря с вятърни мелници и обречено безмислени каузи ... Ще се окаже накрая, че наистина имам нужда от психиатрична помощ ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, ще спреш ли да ходиш по мен и да цитираш всеки мой пост? Ми не, не съм обсебена от Преслава, дори чалгата е сигурно 20% от музиката, която слушам. Нали ме обвиняваше, че не познавам жанра и това е грях, трябваше да ти стане ясно, че не съм обсебена по нищо свързано с него, било и любимата ми певица от съответния стил от 13 години насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, в колко часа стартира грандиозното събитие? :Vishenka_05: Аз присъствах на червения килим на онова на Нов Фолк през 2008, не искам да изпускам и този път!
Малко след 20:00 стартираме!

Боровинката отсега да си проготви пакет носни кърпи. :3fdb8960598fa63e: Знаем, че не е обсебена от Пресли, но все пак! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Печенко!

Плюс това, че страхотно иронизира двата профила за Преса, като нейните неродени деца. :1000 (29):

Пак ти казвам - за мен и Преса и Галя са нищо повече от комерс певачици. Не търси някакви пъклени планове, в които аз съм преценила едната да изпъкне, за сметка на другата. После аз не съм се замисляла...

Само иронизирах профилите.. и до там :dontknow:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно? :1000 (29):

 

 

Е, ако ида на чалга, се кефя като пуснат нейна песен. Или ако ще си пускам чалга у дома, си пускам най-често нейни песни. Но не се карам с приятелите си, ако кажат, че не харесват нея/нейна песен, която ми допада - но това, ако се случи в Рамания, ще бъде атакувано :3fdb8960598fa63e:

А това какво е? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко след 20:00 стартираме!

Боровинката отсега да си проготви пакет носни кърпи. :3fdb8960598fa63e: Знаем, че не е обсебена от Пресли, но все пак! ;)

Съжалявам, че ще те разочаровам, но ще съм навън и ще чета по-късно. За съжаление не можах да отменя уговорката си, но дано да приключи бързо, все пак живот без Рама и награди не е живот!

 

А това какво е? :3fdb8960598fa63e:

Да, той ми се подигра, осмя, разкости и унижи. Доволна ли си сега?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Закачка

Винаги съм правил такива към нея ( и тя го знае )

Определено не е присмиване :1000 (1):

Тоест, ти напълно сериозно смяташ, че тя не се интересува от Преслава извън форума?

Ок!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест, ти напълно сериозно смяташ, че тя не се интересува от Преслава извън форума?

Ок!

Да..

Не мисля, че момиче като нея се интересува от Преслава или друга чалгарка извън форума :dontknow:

Толкова ли е трудно да повярваш? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да..

Не мисля, че момиче като нея се интересува от Преслава или друга чалгарка извън форума :dontknow:

Толкова ли е трудно да повярваш? :1000 (29):

Казах ок! Мисля, че е достатъчно.

Аз ти повярвах, дано и ти да си си! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ок! Мисля, че е достатъчно.

Аз ти повярвах, дано и ти да си си! :3fdb8960598fa63e:

Щом го казвам, значи си вярвам и съм се убедил в думите си

Ти не спиш ли?

От снощи не си спряла да пишеш :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом го казвам, значи си вярвам и съм се убедил в думите си

Ти не спиш ли?

От снощи не си спряла да пишеш :1000 (29):

Не, живея на кофеин и сарказъм. И аз като леля ще използвам готови фрази от социални мрежи и сайтове. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...