Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Викам на колегата, че излезе клипа на Джулия и аз му викам много хубаво пее, той ми вика и други неща хубаво правила.

И утре е с мен той на смяна.

 

Преслава вече е наистина бременна от бандита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е разкошна определено. За испанския - има един куплет там по принцип, изцяло испански вариант не намирам. А бях убеден, че има поради няква причина. В сериала не знам баш какво са сложили, та е станало такъв хит. Ама от латино сериали ми е много трудно да намирам песни, навремето бях търсил на една изпълнителка, и никъде нищо не намерих, така и не си обясних защо. Освен че хич не знам испански, а търсих по английски сайтове :)

Имаше едно време един латино сериал " Дебелата Валентина" нещо такова беше. Бях намерил саундтрака на сериала. Не мога да се сетя как беше песента. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше едно време един латино сериал " Дебелата Валентина" нещо такова беше. Бях намерил саундтрака на сериала. Не мога да се сетя как беше песента. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше едно време един латино сериал " Дебелата Валентина" нещо такова беше. Бях намерил саундтрака на сериала. Не мога да се сетя как беше песента. :1000 (29):

Хахахаах, знам то тоя сериал.

С Наталия Страйгнард

 

mi-gorda-bella.jpg

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Същите, ето и оригинала :D

Не знам дали е станал голяма звезда, но има и нови песни гледам в тубата.

 

Хахахаах, знам то тоя сериал.

С Наталия Страйгнард

 

mi-gorda-bella.jpg

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Много наточена мадама :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е на ден. На всички клипове паднаха, даже и на Бисбал новия клип.

Гледанията не са важни, важно е в Билборд.

Татяна да не се раздели с новия дето я водеше на почивки по света и да се е хванала с Благо?

Това ли й беше любовта?

Номер 494 е клипът на Рики. Скоро няма да е сред 500-те най-гледани клипа, ако продължава така.

Явно хората слушат песента, не и да я гледат.

У нас нямя да я завъртят, вече е ясно.

 

Отивам да работя.

Какво мислиш за този гига хит?Почти 2 милиарда гледания!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислиш за този гига хит?Почти 2 милиарда гледания!

 

Омръзна ми.

Днес по радио 1 Рики с Living LA Vida Loca на работа, а преди това Банята на Иглесиас. Страшна комбинация.

Рики вече е номер 498, още малко и е вън от най-гледаните клипове.

Сега пък е номер 487. Рики е концертен изпълнител, не е youtube изпълнител. По-добре да си концертен изпълнител, отколкото да разчиташ на гледания.

 

Днес е Финала на Версаче у нас.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На работа сме, работим до 16:00 и после почивка до четвъртък 16:00- почти 2 дена. 😊

Сами сме с колегата сега.

Днес една колежка има рожден ден, почерпи ме, чак и ме целува. Много ме обичат тука. Каза ми тя, че изглеждам на 22

 

Айде, ставайте. стига сте спали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за клетвежите, каруцарския речник и псувните на приятелките - по 2 дни

. :mf_surrender:

Малко му е. Онзи ден след като гласувах за Преслава в Наградите на десетилетието. Веднага скочи и ми каза да го духам :D Направих се, че не съм го видял, но не може всеки път да му минава номера. Който иска ще гласува за Лорена, няма да става на неговото.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко му е. Онзи ден след като гласувах за Преслава в Наградите на десетилетието. Веднага скочи и ми каза да го духам :D Направих се, че не съм го видял, но не може всеки път да му минава номера. Който иска ще гласува за Лорена, няма да става на неговото.

Става въпрос за двойния аршин на отказващата се от правата си модераторка! След като го прилага, поне да не чете морал, след като не притежава такъв!

Нямаме нужда от 100 модератори, Стереото си върши идеално работата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става въпрос за двойния аршин на отказващата се от правата си модераторка! След като го прилага, поне да не чете морал, след като не притежава такъв!

Нямаме нужда от 100 модератори, Стереото си върши идеално работата!

2 дни съм давала на Янева и на фена на Пайнер. Това пак ли е двоен стандарт? Дали имам морал или не е твоя работа, престани да ходиш след мен във всяка тема и да ме коментираш! И няма да се откажа от правата си. То и ти нямаше да се завръщаш ама се върна нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...