Jump to content



Online: Камелия - Куклите


Препоръчани коментари

Къде сравняваш Кама със старата кукумявка баба Гло

"старата кукумявка" е две години и половина по-млада от Кама :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хубава визия и ужасна песен. Това и на Фокси няма да му хареса. :1000 (29):

 

Разбира се, че няма да ми хареса като песен, но това слуша днес младежта. Трябва да са яко накурвени, за да им обърнат внимание новите поколения. А когато Кама реши да се накурви.... в чалгата става много тихо и кротко. Така де, няма да е все монахиня в манастир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алоу, да не почна със шамарите, къде ша сравняваш Камелия със бита карта като Толумбата? Осъзнай се най-накрая, че не всичко тръгва от омотаната чиния с кюфтета и друга скара на Фатмагюл!

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): по-добре почни да пишеш грамотно :1000 (29):

 

Иначе чух сега песента за втори път. Много слабо, евтино видео и не особено интересно. Наистина ли е правено от Милев?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): по-добре почни да пишеш грамотно :1000 (29):

 

Иначе чух сега песента за втори път. Много слабо, евтино видео и не особено интересно. Наистина ли е правено от Милев?

 

Я ти не се прави на лингвист и не ни казвай как е видеото, щото 99,9% от чалгарките гъза ще си дадат да имат такъв, а 100% от тях и душата, за да изглеждат за 5 минути като Камелия в този клип. Айде стига с поповедите, че Кама попилява 3 поколения в чалгата с това дупе и тези крака. Нещо относно за усета и за хитове някой да обсъди, или шокът още ви държи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

След перфектната ''Дразни ме'' това ми идва много слабо!

Незапеваема и със супер тих припев който не предразполага за избухване.

Клипа ме разочарова. Виждаме една перфектна Камелия, но ''Ти си виновен'' от преди 13 години като цялостен краен видеоклип е на светлинни години пред това.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Преслава има по-добър клип от "ненадминатата в това отношение"Кама.Песента не е лоша,ще има успеха на "Минута живот" и "Неповторим".След "Антилопа" нищо чалгарско няма да се забележи тази седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Незапеваема, а? Пожелавам ви да чуете как ще реват мадамите на припева, като идете на дискотека.... някога. :1000 (29): Искренно се забавлявам с агитките на Деса и Андра и още едни сладурковци. Не могат да скрият шока от видяното.... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): по-добре почни да пишеш грамотно :1000 (29):

 

Иначе чух сега песента за втори път. Много слабо, евтино видео и не особено интересно. Наистина ли е правено от Милев?

 

Като гледам, не си филолог, така че не вървиш! Надувай си там клаксона и не се прави на капацитет.

 

А от видео явно разбираш по-малко и от граматика ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Запеваема става ако стигнеш до втория припев.

 

Малко е постна като мелодия, ама при Кама такива невздрачни се получават по-добре.

 

Клипчето си е чалгарско, но ми хареса ето това движение хаха:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И после не си правила PR с Пайнер. А, не бе...

 

Песента ми идва слаба, изпяването не ми допада, наистина е едно никакво. Клипа е ОК като клип, но за Камелия е слаб. Можеше да се потруди повече за него, не е като да не може.

 

Иначе като визия няма какво да коментирам - и 70% от 20-годишните не могат да и стъпят на визията, да не говорим за задника и краката. Вярно е, особено в "Дразни ме" бая ги мяташе, ама има какво да се види. Яка песен беше. И пак е, де.

 

Чакам следващата, това не е моята песен и клип. Като ми се слуша Камелия, ще си пусна "Дразни ме".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пада до ниво Яница като текст, музика и поведение, за да е актуална?

Камелия може и да не е велика певица, но имаше някаква класа навремето, макар и на моменти представена по пошъл начин. А сега й дай да се прави на млада... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ме е яд, че пайнера е такъв комунист...

Кама можеше да върши чудеса във фирмата му с малко подкрепа от негова страна..

 

Иначе 2:0 за Камс тая година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пичове, оставете заяжданията настрана. Припевът е брутален като текст. Точно преди месец, дъщярята на мой шеф, която е студентка втора година някъде из София направо беше побесняла във фейсбук, че поредното и гадже излязъл "икономист в любовта". Сещайте се кой пръв ми лайкна шерването като чу песента. Сега си помислете колко мадами в тая държава искат да изкрещят припева, на някакви подобни "любовни икономисти".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пичове, оставете заяжданията настрана. Припевът е брутален като текст. Точно преди месец, дъщярята на мой шеф, която е студентка втора година някъде из София направо беше побесняла във фейсбук, че поредното и гадже излязъл "икономист в любовта". Сещайте се кой пръв ми лайкна шерването като чу песента. Сега си помислете колко мадами в тая държава искат да изкрещят припева, на някакви подобни "любовни икономисти".

Със сигурност не са толкова много, колкото онези, които искат да им изкрещят Майната ти... но това не те накара да признаеш проекта на другата си любимка. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност не са толкова много, колкото онези, които искат да им изкрещят Майната ти... но това не те накара да признаеш проекта на другата си любимка. :whistling:

 

Тук темата е друга. Става въпрос за "икономистите" с Бентлитата....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е композитора на песента много мяза на Пашев

 

Музика: Diamond beat production

Текст: Костадин Милев ( Неповторим)

Клип : Георги Марков & Люси

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...