Jump to content



Препоръчани коментари

Най-гледаната телевизия е Нова,а не БТВ. :mf_surrender:

И за двете пишат еднакви статии, че са най-гледани. Какво разваваш белите си килоти. Ясно е, че цяла БГ ги гледа, добре ме разбра какво съм имал в предвид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

И за двете пишат еднакви статии, че са най-гледани. Какво разваваш белите си килоти. Ясно е, че цяла БГ ги гледа, добре ме разбра какво съм имал в предвид.

Аз не отричам,че са двете най-гледани телевизии,но Нова има по-млада аудитория заради българските си предавания,докато БТВ се гледа само от разни лелички и бабички заради турските си глупости. Неслучайно БТВ постоянно измисля клонинги на нещата по Нова. Например: Фермата-Биг брадър и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2000-та година, когато тръгна БТВ, само в 2 години Нова ТВ е била по-гледана от БТВ и това са 2014 и 2015 години. През всичкото останало време БТВ е тотален лидер. Откакто е тръгнала "Фермата", няма сезон, в който ВИП Брадър да не е бил пометен от нея. В голяма заблуда са някои хора, че младите в България формират рейтинг. Младите не гледат телевизия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно тези 2 години са били, когато Камелия водеше "Голямата уста"?

 

Не, бяха годините, когато Нова ТВ изкупи знаковите водещи на БТВ като Ани Салич, Анна Цолова, Виктор Ангелоев и т.н. със средно 3 пъти по-големи възнаграждения. БТВ пък наложиха ново поколение водещи и от 2016-та са категоричен лидер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, помощ...

Нали Нели Рангелова и Камелия бяха някакви братовчедки? Моля за доказателство - статия, интервю, спомням си, че някога някъде беше се разшумяло за това. Вярно е нали?

Сканче, линкче, нещо.

 

Мерсиии...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, помощ...

Нали Нели Рангелова и Камелия бяха някакви братовчедки? Моля за доказателство - статия, интервю, спомням си, че някога някъде беше се разшумяло за това. Вярно е нали?

Сканче, линкче, нещо.

 

Мерсиии...

Няма ли в специалния брой на НФ за Камче? Рангелова е била и гост на нейни рождени дни, може там да има инфо по тоя въпрос.

 

"На прага на сърцето ми" ще я чуем ли някога?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да кажа колко ми харесва песента на Оливия. Радвам се, че Камче помага поне на този талант, крайно време беше.

Нейната собствена песен я чакам с интерес, не знам защо това заглавие ми звучи като за балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, помощ...

Нали Нели Рангелова и Камелия бяха някакви братовчедки? Моля за доказателство - статия, интервю, спомням си, че някога някъде беше се разшумяло за това. Вярно е нали?

Сканче, линкче, нещо.

 

Мерсиии...

 

Да, беше се разшумяло през 2006 година, на 35-ят и рожден ден, а Драго Чая и Нели Рангелова го организираха. Но в някакво интервю при Карбовски години след това Кама каза, че не е вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама и Рангелова са от Монтански край.Но нямат никакви роднински връзки.

Съпруга на Рангелова е помагал на Камелия в далечните години с превоз,евентуално до някое учстие или телевизия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, помощ...

Нали Нели Рангелова и Камелия бяха някакви братовчедки? Моля за доказателство - статия, интервю, спомням си, че някога някъде беше се разшумяло за това. Вярно е нали?

Сканче, линкче, нещо.

 

Мерсиии...

 

И аз така знам, че имат роднинска връзка. Пишеше го някъде.

Няма ли в специалния брой на НФ за Камче? Рангелова е била и гост на нейни рождени дни, може там да има инфо по тоя въпрос.

 

"На прага на сърцето ми" ще я чуем ли някога?

Да - 100%

 

Да кажа колко ми харесва песента на Оливия. Радвам се, че Камче помага поне на този талант, крайно време беше.

Нейната собствена песен я чакам с интерес, не знам защо това заглавие ми звучи като за балада.

Не е балада. Каза, че ще е умерена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и аз съм потресен от това, че толкова години я бави. Въобще не е в нейн стил да пуска само комерси. А тя от Неповторим - насам пуска само такъв тип песни. Не, че са лоши или пък с тъпи тексторе, но и е време за нещо по-грандиозно.

 

 

Престъпно е, беше топ проект. Трябва да се гордее с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престъпно е, беше топ проект. Трябва да се гордее с него.

 

Да, но времето, мястото, конюнктурата и видната непоносимост с Пайнер прецакаха нещата. А клипът, той бе щипката сол, която направи Рамания най-щастливия форум на света. Явно много им бе дошло от фурорите на Кама по концерти и епохалните клипове, довели до депресия цялата чалга. Радваха се преди 5 години тролчетата, че са се отървали от Кама, ама днес никак не им е до смях. Тогава мрънкаха, че говорела глупости за платен трафик. Иронизираха интервюто и за "Сигнал+", пускаха дебелашки шеги като сега за хонорара, но след време хуморът им някак неусетно изчезва. Абе тоя филм стана сериал...

 

:happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престъпно щеше да е брутална песен с по-добър текст и една идея по-добро изпълнение. Мелодията и аранжимента са брутални, клипът като винаги на ниво, но този текст винаги ми прецаква опитите да ми стане тази песен любима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Незнам, аз го отчитам като бижу в кариерата й.

Текста ми харесва на мен. Според мен тогава беше баш Оцко вълната и такова парче нямаше шанс в оная година. Сега да я беше пуснала, щеше да е друг резултата с гледанията на песента.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Незнам, аз го отчитам като бижу в кариерата й.

Текста ми харесва на мен. Според мен тогава беше баш Оцко вълната и такова парче нямаше шанс в оная година. Сега да я беше пуснала, щеше да е друг резултата с гледанията на песента.

 

Текстът е лишен от всякакъв смисъл, мелодията и саундът са чудесни, изпълнението е колебливо, а клипът е слабичък като за нея. Чак пък бижу... Една "Още те обичам" остана сякаш недооценена и наистина е като бижу, защото там пее по-намахано, а и текстът е доста силен. Клипът е с уникални визии и настроение.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът е лишен от всякакъв смисъл, мелодията и саундът са чудесни, изпълнението е колебливо, а клипът е слабичък като за нея. Чак пък бижу... Една "Още те обичам" остана сякаш недооценена и наистина е като бижу, защото там пее по-намахано, а и текстът е доста силен. Клипът е с уникални визии и настроение.

Значиииии...... Текста може да е неразбираем, но е супер различен от всичко останало. Да не говорим след нейната песен, че излязоха и други с подобни заглавия. Музиката е брутална, просто това трябва да го забие на някой от концертите в Гласът.

А клипа за мен си е топ. Да, имала е много по-впечатляващи, но точно такъв е нямала. Близките кадри, където е с воала са супер внушителни, картинката и уникална, а Камелия пълни кадъра само с 1 воал.

Още те обичам я затапи месец и нещо след Някой ден. Иначе и аз много я харесвам и като клип и като песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значиииии...... Текста може да е неразбираем, но е супер различен от всичко останало. Да не говорим след нейната песен, че излязоха и други с подобни заглавия. Музиката е брутална, просто това трябва да го забие на някой от концертите в Гласът.

А клипа за мен си е топ. Да, имала е много по-впечатляващи, но точно такъв е нямала. Близките кадри, където е с воала са супер внушителни, картинката и уникална, а Камелия пълни кадъра само с 1 воал.

Още те обичам я затапи месец и нещо след Някой ден. Иначе и аз много я харесвам и като клип и като песен.

От кое по-точно е различен текстът? "Хапи, престъпно е, плътта ми, не спирай и за миг"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...