Jump to content



Препоръчани коментари

Да, добре, знае се! Отдавна се очаква така да стане! Всички разбраха, ако някой не е, няма избор - ще разбере! :pokey:

Няма да има неразбрали :1000 (29): Аз ще се погрижа всички да са инфомирани.

 

5-ти ден - до момента 100к. Очаквам до 8 да направи повече от вчера ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да видиш ти, дори зад океана я отразиха българските медии.... :1000 (19):

 

Камелия пусна нов хит - „Името ти“

 

Камелия е и един от менторите в последните издания на музикалното риалити „България търси талант". Тя признава, че е трудно да се намери истинският музикален талант, защото той винаги е съвкупност от много качества. „От моя професионален опит имам наблюдения, че дори и един божествен глас, ако е само глас, той не стига. Ако е само амбиция, и тя не стига. Ако е само визия, пак не стига. Миксът е доста сложен. В него трябва да има баланс и характер. Хубаво да е има емоция, но тя да не е водеща", каза преди време тя.
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BoUByeClZiL/?ut...id=qu9w0cew2wt6

 

Мачкай кралице <3

И 6тия ден преполови 100к !!! 22 години не се дава тая Кама...

 

Какво значи това? Че е направила 50К ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BoUByeClZiL/?ut...id=qu9w0cew2wt6

 

Мачкай кралице <3

И 6тия ден преполови 100к !!! 22 години не се дава тая Кама...

 

Къде е това? Тия дни е било, а никъде нищо не е качвала. :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, зле си. :3fdb8960598fa63e: Защото лъжеш. От вчера до момента е направила 45К. :confused:

От сутринта до момента е направила 60к....

Няма как да са 45

 

Но нещо съм се объркал, че са 100, мн странно вчера в 8 приключи на 465к ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От сутринта до момента е направила 60к....

Няма как да са 45

 

Но нещо съм се объркал, че са 100, мн странно вчера в 8 приключи на 465к ...

 

Викаш вече нямаше как да продължиш да не ме цитираш, след като пуснах във въздуха подобно обвинение. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Така...

 

Казваш, че от сутринта до момента е направила 60К. Да проверим това твърдение... Ти водиш сметките за гледанията до момента. Засичаш ги горе-долу в 20:00 часа. Имаме:

 

Ден 1: 87К

Ден 2: 50К

Ден 3: 120К

Ден 4: 125К

Ден 5: 120К

 

общо: 502К

 

Снощи в 20:00 часа са били 502К. 24 часа по-късно са 548К. Тоест направила е 46К от снощи, а ти твърдиш, че само от сутринта е направила 60К?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е кво трябваше да ти цитирам преди това на заяжданията?

 

В някой от предните 2 дена мисля, че имам грешка. Помолих сега мелето да види в онзи сайт, където отчитат гледянията по дни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е кво трябваше да ти цитирам преди това на заяжданията?

 

В някой от предните 2 дена мисля, че имам грешка. Помолих сега мелето да види в онзи сайт, където отчитат гледянията по дни.

 

artists.youtube ли? Там вече махнаха опцията да гледаш за конкретен ден. Оставиха опции само за "7 дни", месец и година.

 

Според мен нямаш грешка в предните дни. На мен ми се струва, че интересът просто стихна. Каква ще е тая грешка от порядъка на 50К в някой от предните два дни... Хванахме те. :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, но изведнъж да паднат тия гледания с 50к за ден. Странно е... Или някой от вас не може да смята, или ютуб са хванали купени гледания и са ги изтрили. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да е, аз съм доволен от развитието на песента. Дразни ме правеше същите гледания, важното е да ги задържи..

 

Казах ти бе, човек. 3 милиона имате. Говорил съм с Господ и Вселената, казано ми е... Кога шсе научиш да ме слушаш в тоА живот? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ти бе, човек. 3 милиона имате. Говорил съм с Господ и Вселената, казано ми е... Кога шсе научиш да ме слушаш в тоА живот? :3fdb8960598fa63e:

В тея тежки времена и 3 млн. са добре...

 

Ще видим, аз си мисля че ще направи 5 без проблем..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, но изведнъж да паднат тия гледания с 50к за ден. Странно е... Или някой от вас не може да смята, или ютуб са хванали купени гледания и са ги изтрили. :3fdb8960598fa63e:

 

Хванали са гледания за дедовия и са го развели до канала на ТВ Планета, където не са чували за купени гледания. Там са само едни харизматици, които никъде не пазаруват и всичко им е наред. Само дето се скриват от срам по концертите, където по никакъв начин не защитават мириардните си трафици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, но изведнъж да паднат тия гледания с 50к за ден. Странно е... Или някой от вас не може да смята, или ютуб са хванали купени гледания и са ги изтрили. :3fdb8960598fa63e:

 

Първото място в трендинг носи 100к, второто около 75к, оттам нататък е по-слабо. Като гледам е трета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хванали са гледания за дедовия и са го развели до канала на ТВ Планета, където не са чували за купени гледания. Там са само едни харизматици, които никъде не пазаруват и всичко им е наред. Само дето се скриват от срам по концертите, където по никакъв начин не защитават мириардните си трафици.

Е, тя Камелия сама няма да си купи гледания, знаем, че е стисната по природа. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За втори, път я хващам да говори глупости 😂😂

"Куклите ",не е в нейн стил но е яка закачлива и различна в нейната дискография.Да спре да чете хорското мнение и хора които не уважават творчеството. Щото от там се подлъгва и се разсейва.

Според мен просто не уцели момента да я пусне. Може би сега лятото трябваше а "Името ти" сепетеври както направи.

Много ме яд за "Лошо действаш ми" ,как си я прецака а супер яко парче. 🤔Клип щеше да има и.... ,после четах шинтя.

Прецака си и" мечката", щото пак по форуми разни писаха, че приличала на Азис.

Липсват ми песни като Кажи ми как, Още те обичам, Няма изход, Вярвах ти.

Много песни си прецака-Страх ме е, Ти загуби ,Няма да плача, Падаш си по мен и Като жива рана.

Но това е мое мнение, просто споделям. Не бих и се месил в нещата. Да се успокои от тези телевизии, разни предавания и да се средототочи върху музикалната си кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

7 ден - почти 80к :3fdb8960598fa63e:

 

Събота срещу неделя - няма й 80К.

 

Мисля, че това й беше на тази песен. Не очаквам да мине 80К/ден оттук нататък.

 

Тази жена или ще се научи да е адекватна на пазарната конюктура, или ще продължава да трупа песни-мини хитчета за внуците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...