Jump to content



Препоръчани коментари

Ми какво са 400К за БТВ? Предаването е с бюджет от 3 милиона, няма да се излагат сега.

 

Те на естрадни величия дават по-малко от 200К да ходят да се излагат месеци наред в къщата на ВИП Брадър, изолирани от света. На Камелия ще и дадат 200К за 6 дни по 3 часа, като нито се излага, нито я забъркват в скандали, седи нагримирана и се усмихва. Е....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те на естрадни величия дават по-малко от 200К да ходят да се излагат месеци наред в къщата на ВИП Брадър, изолирани от света. На Камелия ще и дадат 200К за 6 дни по 3 часа, като нито се излага, нито я забъркват в скандали, седи нагримирана и се усмихва. Е....

Явно Нова телевизия, не могат да си позволят този бюджет. :1000 (29):

Сериозно, наистина този хонорар не е реален. Ми то като сложиш и на другите ментори и излиза, че БТВ са дали 1 млн. за хонорари на журито.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно няма как да се стигне до "пеевската" сума от 176 000 лева за общ оборот, защото няма как минималният дори, с всички орязвания да падне под 500 000. Затова остава това да е хонорара от "Гласът на България". Очевидно той не е 200 000, а 176 000. Що да не си подари едно BMW 740d X Drive, с тези добре дошли пачки? Все пак флагманът на BMW е най-добрата лимузина в света не само според мен.

 

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо не ходи на екзотични почвки, ми само кесят в Банишора и на морето? И по кръчмите де, често я хващат как папа. :1000 (29):

Първо, не обича да лети и второ, защо трябва да ходи по екзотични места?

В днешно време е толкова евтино да идеш където и да било, че и обикновен човек може да си го позволи.

Глория, като кисне в Гърция да не мислшш, че харчи повече от колкото тука?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личният живот затова е личен, за да си остане лично преживяване, а не да става национално достояние? Къде и как всеки си решава сам. Мара примерно има нужда от снимки как "отмаря" в Бора Бора и Сен Тропе, но при нея това е болестно състояние, което цели да покаже на бившите и тъпкачи, че тя може да се оправя и без техните пари. Иначе не виждам нищо романтично в това, да пътуваш 24 часа със самолет до Австралия, а после още поне 10 до Боба Бора, да се скапеш целия, само за да пуснеш снимчици та да се похвалиш. Освен това Френска Полинезия е съвсем близо, а там в предните 60 години френската армия правеше многократни ядрени опити и всичко на 2-3 хиляди километра от тях е заразено с радиация. Да идеш заради гъзария на Боба Бора, да се скапеш от път и да поемеш достатъчно радиация, с която да светиш в тъмното като лапма е егати простотията.

 

Кама не е такава, затова е Камелия, а не някоя друга. А и както вече ви показах августовският и календар с участия, почти всичко и беше по морето. Взима си за база нещо в Приморско и само мърда на максимум 50-60 км надолу и нагоре по черноморието ни и даже пари изкарва от участия. Къде по-голям кеф от това, да си постоянно на морето, да си печеш гъза и в същото време да обиколиш почти всички морски дискотеки за участия, като въобще не се сещаш за София?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, не обича да лети и второ, защо трябва да ходи по екзотични места?

В днешно време е толкова евтино да идеш където и да било, че и обикновен човек може да си го позволи.

Глория, като кисне в Гърция да не мислшш, че харчи повече от колкото тука?

 

Добре де, да не са екзотични, просто да ходи по екскурзии. Това ми е чудно, хората с много пари, а и с малко пари обикалят различни места, ей така да видят нещо ново и интересно - дали ще е Рим, например, или Египет няма значение.

Ти не били ходил напред-назад? Ей така за почивката и за усещането.

 

Глория и Гърция не ми ги споменавай, виждаме я, че живее там едва ли не. Ама тя най-малкото ходи и във Франция, и в Холандия. Колко е видяла, колко е научила - нейна си работа.

Не знам, аз ако изкарвам парите на Камелия ще ги пръскам за пътешествия и за това питам, имайки предвид, че не е простакеса и би си харчила парите разумно и пълноценно.

Иначе, Фокси, това Мария да си снима задника на Сен Тропе и Камелия да си купи последния модел на БМВ са почти в еднаква степен комплексарски неща. Приоритети, личен избор. В крайна сметка втората си снима дупарата и у тях си. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има хора, които не обичат да пътуват, колкото и да са богати.

Аз и последните си пари бих потрошил за едноседмичен кеф някъде, но не всеки разсъждава така. Не е и нужно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има хора, които не обичат да пътуват, колкото и да са богати.

Аз и последните си пари бих потрошил за едноседмичен кеф някъде, но не всеки разсъждава така. Не е и нужно.

 

Има един лаф.... "По-добре пълен паспорт с печати, отколкото къща пълна с вещи". Но пък, ако Кама не си е попътувала, кой да е? Аудито от едно време, което толкова го сравняваха с някакво на Глория в медиите направи почти милион километра преди да го продадат. А и къде толкова да пътуват с Цветко, като са почти 24/7 заедно? Хората работят едно и също в една и съща сфера. Имат едни и същи интереси, бизнесът им е общ и реално изглеждат като Бионсе и Джей Зи. Няма мутри, любовници, авантюри, които да водят до сеири, скандали, обиди и национално осмиване, като при Мара, примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има един лаф.... "По-добре пълен паспорт с печати, отколкото къща пълна с вещи". Но пък, ако Кама не си е попътувала, кой да е? Аудито от едно време, което толкова го сравняваха с някакво на Глория в медиите направи почти милион километра преди да го продадат. А и къде толкова да пътуват с Цветко, като са почти 24/7 заедно? Хората работят едно и също в една и съща сфера. Имат едни и същи интереси, бизнесът им е общ и реално изглеждат като Бионсе и Джей Зи. Няма мутри, любовници, авантюри, които да водят до сеири, скандали, обиди и национално осмиване, като при Мара, примерно.

Камелия и Цветин българските Бионсе и Джей Зи :feminist_en:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия и Цветин българските Бионсе и Джей Зи :feminist_en:

 

Ами просто ми се получи. Какво да правя сега, като Бионсе и Кама са певици и звезди, а Джей Зи и Цветко продуценти и лични мениджъри? :1000 (19):

 

Да кажем на черното бяло ли? :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия спира с участията

 

Фолк певицата Камелия спира с участията. Изпълнителката слиза от сцената за известно време, за да може да се посвети на търсенето на таланти, научи HotArena. Блондинката и тази година е жури в „Гласът на България”, благодарение на което се наслаждава на заслужен отдих от другите си участия, пише „България днес”. Самата певица споделя, че хонорарът от шоуто й позволява да си отдъхне поне за известно време. И да не обикаля постоянно страната, пеейки по клубовете. Вместо това ще обучава и издирва млади музикални таланти за продукцията на Слави Трифонов.

 

"България днес" - пак Пеевски, пак невежество, даже не знае, че форматът не го прави Слави Трифонов... :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия има страх от летене. Къде да ходи освен на нашето и гръцкото море?

 

https://www.monitor.bg/bg/a/view/45488-Каме...-в-САЩ-и-Канада

http://www.kliuki.bg/356971/камелия-с-разт...признание-този/

https://www.blitz.bg/article/43973

http://www.bg-voice.com/articles/view/kame...nada_video/7760

http://www.mila.bg/amp/6146496

и т.н.

 

Коя е държавата, която искаш да посетиш?

Ходи ми се някъде, където е топло целогодишно, където има палми, къщички във водата - на Бали или Бора Бора. Спира ме страхът от летене, въпреки че ходих до Америка и имах 20 вътрешни полета. Но много плаках и чакам да събера пак сълзи, за да мога да поплача отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами просто ми се получи. Какво да правя сега, като Бионсе и Кама са певици и звезди, а Джей Зи и Цветко продуценти и лични мениджъри? :1000 (19):

 

Да кажем на черното бяло ли? :happyppl:

Джей Зи обаче има супер творчество, а Цветин - йок 😁

 

"България днес" - пак Пеевски, пак невежество, даже не знае, че форматът не го прави Слави Трифонов... :gun_bandana:

Отново замаскирано с журналистическа "доброжелателност", след като не хвана дикиш замяната с Преслава.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, да не са екзотични, просто да ходи по екскурзии. Това ми е чудно, хората с много пари, а и с малко пари обикалят различни места, ей така да видят нещо ново и интересно - дали ще е Рим, например, или Египет няма значение.

Ти не били ходил напред-назад? Ей така за почивката и за усещането.

 

Глория и Гърция не ми ги споменавай, виждаме я, че живее там едва ли не. Ама тя най-малкото ходи и във Франция, и в Холандия. Колко е видяла, колко е научила - нейна си работа.

Не знам, аз ако изкарвам парите на Камелия ще ги пръскам за пътешествия и за това питам, имайки предвид, че не е простакеса и би си харчила парите разумно и пълноценно.

Иначе, Фокси, това Мария да си снима задника на Сен Тропе и Камелия да си купи последния модел на БМВ са почти в еднаква степен комплексарски неща. Приоритети, личен избор. В крайна сметка втората си снима дупарата и у тях си. :1000 (29):

Аз си ходя, на мен ми е кеф да пътешествам.. но не всеки е като мен и теб. Плюс това Камелия летния сезон работи, като разпрана...нормално е да почива тук. Тя пътува навън главно за работа... тая година беше 2 пъти в Гърция за Великден и после за клипа. Преди това малко ли обикаля Америка... просто не й се пътува. А и знаеш ли, може да пътещества но да не го показва.... нейна си работа. Не е като да не е обиколила държави и континенти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че нещо, ама тези озверели физиономии, показващи пълен делириум сме ги виждали хиляди пъти по участия на Камелия. Въпросът е този хитрец фотографа какъв ъгъл на снимане е избрал и какво аджеба дири да види в пазвата "чипровска"? Странно и защо Кама не се крие като Деса, а позира самодоволно... :whistling:

 

9398281g.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че нещо, ама тези озверели физиономии, показващи пълен делириум сме ги виждали хиляди пъти по участия на Камелия. Въпросът е този хитрец фотографа какъв ъгъл на снимане е избрал и какво аджеба дири да види в пазвата "чипровска"? Странно и защо Кама не се крие като Деса, а позира самодоволно... :whistling:

 

9398281g.jpg

Фокси... тя няма участия.. това е монтаж :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси... тя няма участия.. това е монтаж :D

 

Дискотеките няма как да ги крие. Всичко е на договори за години напред или поне с няколко по-големи в София и провинцията. Те и стигат да си чеша егото. Обяснявам вече много години защо, но тук едни гумени глави не вдяват нарочно. А те не вдяват, щото сами знаят къде са техните чалгарки, колко снасят на Митака, колко промоциите свалят от цената и как при Кама тези неща ги няма. Хващат се за някакви блъфове на "пеевски" медии, но прекрасно знаят как стоят нещата. Правят си някакви теми за да цъкат в тях и да ни обясняват кой и колко е бил успешен извън Пайнер, а накрая след много хвалене лидерките им питат: - А ти на кой етаж живееш?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

9401352I.jpg

 

"Тази сутрин"

 

Добре си е Камс, 3 години и пръскат по всички предавания в най-гледаната тв. в България. Рекламата и и идва много добре ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

9401352I.jpg

 

"Тази сутрин"

 

Добре си е Камс, 3 години и пръскат по всички предавания в най-гледаната тв. в България. Рекламата и и идва много добре ;)

 

Къде ли са сега едни сладури от форума, които все питаха какво е направила Камелия за Оливия? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...