Jump to content



Препоръчани коментари

Това е само за 8 месеца до края на август бре. Има още 4 месеца до края на годината. Всичко съвпада, не бери грижа. Ще има към 120 накрая...

Ми Гласът?

Ми частните??

Че тя само тука на Златните беше на 2 брутални частви партита на милиардер - Славчо Христов, на едното с Деса дори.

Няколко имаше и с Васил Найденов това лято, с ония сърби.. въобще Камелия е сред фаворитките на милионери за фирмени партита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

80 участия по 3 бона са 240к. Ако от тях не е декларирала 20 стават 180 ка. Ако я има схемата с фактурите и официално се води на 2500 по фактура, стават 140ка. И 30 ка от Гласът. Сметката е вярна.

 

Не страда от бедност със сигурност. И да поне 100 ка от укрити и бакшиши има годишно. Това са много добри цифри. Коя може да си го позволи без компания. Никоя

80 са за 8 месеца бре. За 12 колко са??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е кое съвпада? В скрийна пише друго. И тя го е подала за 1 година, а това са 8 месеца тук. Я помисли ако го сметнем до края на годината. И защо се направи, че не разбра какво искам да кажа? :3fdb8960598fa63e:

Не е за цялата година. За 8 месеца е. Уточниха, че още не е минал концерта на Графа в Арена. И приходите от там и ангажименти до края на годината не са включени. Това не е рутинната годишна справка на Нап, а изненадваща и неочаквана вероятно. Не знам как стоят нещата с Нап. Ние с брат ми една стотинка не им плащаме. Всички фирми и звезди укриват. Схеми бол. Има си финансисти и юристи които ти го правят професионално и без да ги разкрият. Закона винаги се заобикаля лесно в бг

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е за цялата година. За 8 месеца е. Уточниха, че още не е минал концерта на Графа в Арена. И приходите от там и ангажименти до края на годината не са включени. Това не е рутинната годишна справка на Нап, а изненадваща и неочаквана вероятно. Не знам как стоят нещата с Нап. Ние с брат ми една стотинка не им плащаме. Всички фирми и звезди укриват. Схеми бол. Има си финансисти и юристи които ти го правят професионално и без да ги разкрият. Закона винаги се заобикаля лесно в бг

Ами и за 8 месеца да е, пак не излиза сметката ако всичко е чисто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е кое съвпада? В скрийна пише друго. И тя го е подала за 1 година, а това са 8 месеца тук. Я помисли ако го сметнем до края на годината. И защо се направи, че не разбра какво искам да кажа? :3fdb8960598fa63e:

 

В скрийншота пише годишни приходи за 2017 година - 176 000. От тях 10% данък, осигуровки и т.н. Аз ти говорех за 2018 до края на август.

 

За миналата година има към 130 обявени участия. Обявени вече значи декларирани, договорени, платени и показани на ревизорите. Във форума на Сигнал ги има по години. В нейният фейсбук също. Да кажем 130 х 4000 ней-долна цена. Това прави минимум 500 000. Още 200 от "Гласът на "България" правят 700 000. И на половин цена да е, както мечтае Слави пак са 350, а не 176 и то с всички условни намаления без банкети и т.н. Не става на Пеевски работата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тея 200К от Гласът, бе хора. То цялото предаване не струва 200К, те на Камелия ще й дадат толкова за няколко дни присъствие и въртене на стол. По този въпрос съм склонен да вярвам на Слави, че е взела между 30К и макс 60К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде има проверки и годишни данни само за 8 месеца? Вижте по-добре скрийншота - годишни приходи за 2017 пише....

 

Сметнали са само "Гласът на България", другото не са и го търсили...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В скрийншота пише годишни приходи за 2017 година - 176 000. От тях 10% данък, осигуровки и т.н. Аз ти говорех за 2018 до края на август.

 

За миналата година има към 130 обявени участия. Обявени вече значи декларирани, договорени, платени и показани на ревизорите. Във форума на Сигнал ги има по години. В нейният фейсбук също. Да кажем 130 х 4000 ней-долна цена. Това прави минимум 500 000. Още 200 от "Гласът на "България" правят 700 000. И на половин цена да е, както мечтае Слави пак са 350, а не 176 и то с всички условни намаления без банкети и т.н. Не става на Пеевски работата.

Реалното счетоводство на Кама и твоето изобщо не съвпадат.

200 от гласа вика :1000 (29):

Вече не минава.

Стига си сменя тезите. Хлъзгав си тази вечер. Благодаря ти за скан-а. Най накрая нещо полезно да качиш. Само чакай Лукас да го види. Ще има сеир :3fdb8960598fa63e:

Дори не знам как ще спиш спокойно тази вечер. 2години 2години загубени напразно...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде има проверки и годишни данни само за 8 месеца? Вижте по-добре скрийншота - годишни приходи за 2017 пише....

 

Сметнали са само "Гласът на България", другото не са и го търсили...

Сега пък не го били търсили... Стига де, сериозно? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък не го били търсили... Стига де, сериозно? :1000 (29):

 

Съвсем сериозно ти сметнах най-долната възможна цена от 4000 с абсолютно сигурните 130 участия за 2017 година и от чалга ги докарахме на минимум 500 000.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тея 200К от Гласът, бе хора. То цялото предаване не струва 200К, те на Камелия ще й дадат толкова за няколко дни присъствие и въртене на стол. По този въпрос съм склонен да вярвам на Слави, че е взела между 30К и макс 60К.

Ще се сетиш. Получаваш плюсче след 12, че само от Стела получаваш напоследък :3fdb8960598fa63e:

И това не е малък хонорар за 3 дни записи и 3 живи концерта. То ако даваха такива хонорари от по 200 ка, Бтв да фалира.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бюджетът на БТВ за "Гласът на България" е над 3 милиона лева. Има достатъчно пари за хонорар на жури. Смятам да не спорим дали Кама си знае цената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем сериозно ти сметнах най-долната възможна цена от 4000 с абсолютно сигурните 130 участия за 2017 година и от чалга ги докарахме на минимум 500 000.

Да, разбрах. Плюс още 200 от Гласът. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, разбрах. Плюс още 200 от Гласът. :1000 (19):

 

Да, добър избор. Преди време беше отказала толкова от ВИП Брадър. Не ставаше да вземе парите и за 3 месеца да е тяхна цялата, но да е победител накрая.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тихо, аз съм от добрите. Под прикритие :1000 (29):

 

Знам, бе. Ти тогава беше обладана от зъл дух. Спря ли ги онези хапчета? Наистина това да дадеш 14 дни бан за въпрос "Може ли да ти викам катър?" беше прекалено много. А и ти му каза, че се маже с крем от кокосов орех ли какво беше там. Добре, че ги спря. Искаме си старото Стели. :3fdb8960598fa63e: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, бе. Ти тогава беше обладана от зъл дух. Спря ли ги онези хапчета? Наистина това да дадеш 14 дни бан за въпрос "Може ли да ти викам катър?" беше прекалено много. А и ти му каза, че се маже с крем от кокосов орех ли какво беше там. Добре, че ги спря. Искаме си старото Стели. :3fdb8960598fa63e: :roll1:

Страшен е тоя зъл дух. Виж какви неща ми причини. И ме кара да искам пак. :1000 (29):

Спрях ги, да.

Ето, сега не съм ли старата. Или вече и аз не се познавам коя съм... От тия кремове не разбирам, аз ползвам други методи.

 

За да не е спам :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

Тук ти се получи много. Но не си добавила и бакшишите,за да закръглим милиона...

Ееее..... как можах да ги забравя :1000 (10):

Добре, че си ти. Това са още 300 хилки, не бива да ги пропускаме. Добре си е Камелия. Мисля, че сега за третата година от Гласът ще й вдигнат хонорара двойно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре си е Камелия. Мисля, че сега за третата година от Гласът ще й вдигнат хонорара двойно.

 

:roll1: :roll1:

 

На 400К? Дааа.

 

Искам Камелия да направи кавър на тази песен:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...