Jump to content



Препоръчани коментари

Немога. Обещал съм, че няма да я пратя на никого.

Иначе имам и клипа и песента :D

 

Е, това е скандално.. Аз не съм никого :mf_surrender:

 

Направи се тук, че няма да ми я пратиш и ми я ъплоудни в някой сайт. Моля те. Тук ще се правя, че не си ми я пратил. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, това е скандално.. Аз не съм никого :mf_surrender:

 

Направи се тук, че няма да ми я пратиш и ми я ъплоудни в някой сайт. Моля те. Тук ще се правя, че не си ми я пратил. :3fdb8960598fa63e:

Не си никой. Даниел си :D

Точно след 24 часа ще изпаднете в духовен оргазъм от яката песен.....

 

Като текст и емоция я определям в стил Манастир.

Мисля, че всички ще са доволни от богинята <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много време... Щом е готово всичко да я пуска. Само дразни с кадри.

 

Тя нека дразни, за да има вълнение и очакване в хората, но само да няма разочарования след премиерата... На Сашо не може много да му се вярва, той харесва почти всичките й песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя нека дразни, за да има вълнение и очакване в хората, но само да няма разочарования след премиерата... На Сашо не може много да му се вярва, той харесва почти всичките й песни.

 

Аз не вярвам преди да чуя, но наистина ми се иска да изкара добра песен. След "Минута живот" не съм харесвала друга нейна песен. Ще видим с тази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква огромна разлика в интервютата за БТВ и магазинните предавания на ТВ Планета! Човек като ги сравнява, все едно по Планета гледа нещо за детската градина или за бавно развиващи се. Огромен шанс е за Камелия, че се закрепи в БТВ и стана дори част от екипа им. На банкетите я канят, на преден план я бутат, градят си кампаниите върху нея, а когато дойде ден като днешният празничен и забиват ударно интервю точно когато хората са си у дома, в което се говорят такива неща, е и жълтите са обезкуражени да хейтят. От нея зависи само да не пресолява манджата с присъствие в други медии, защото трибуната БТВ върши всичко останало. Късметлийка може би? Той късмета са знае къде, кога и при кого да иде...

 

 

А на 25 септември е гост и в Шоуто на Слави. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще мачка с налагане !

 

в канал-3 и по-BIt тв. ще я дават.

Определено ще мачка... Явно много и допада песента за да я промотират така силно екипа и ;)

Обаче се светнах каква е изненадата която каза в интервюто

Link to comment
Сподели в други сайтове

в канал-3 и по-BIt тв. ще я дават.

Определено ще мачка... Явно много и допада песента за да я промотират така силно екипа и ;)

Обаче се светнах каква е изненадата която каза в интервюто

Аз не разбрах за каква изненада говори. Нещо с Мартин Биолчев спомена...

 

 

Ready ...?

 

Screenshot_20180923-130115wun6JH4kUceBsK5k6EMM1537716508.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах за каква изненада говори. Нещо с Мартин Биолчев спомена...

Ready ...?

 

Screenshot_20180923-130115wun6JH4kUceBsK5k6EMM1537716508.png

След като песента е умерена, може би Биолчев ще я ремиксира.

Както направиха и с "Престъпно е ".

Така си мисля... пък ще видим!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като песента е умерена, може би Биолчев ще я ремиксира.

Както направиха и с "Престъпно е ".

Така си мисля... пък ще видим!!!

Според мен Биолчев и е приготвил нещо друго. Тя тая песен е умерена, но спокойно може да влезе в дискотеките. Има бийт, ударна е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Кама е супер , ама какво търси по дяволите там Сашо Роман , разваля цялата песен!

 

Всъщност идеята за включването на Сашо Роман е почти перфектна, но още снощи казах, че не е намерена подходящата форма, за неговата партия. Циганските извивки в неговата част някак развалят добрата идея. Като гледам крайният резултат, ако бе заложено на един латино беквокал в стил Nicolás Reyes от "Gipsy Kings", цена нямаше да има. Но няма пълно щастие.....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...