Jump to content



Препоръчани коментари

Събота срещу неделя - няма й 80К.

 

Мисля, че това й беше на тази песен. Не очаквам да мине 80К/ден оттук нататък.

 

Тази жена или ще се научи да е адекватна на пазарната конюктура, или ще продължава да трупа песни-мини хитчета за внуците.

Дразни ме правеше същите гледания, но я обави за хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дразни ме правеше същите гледания, но я обави за хит.

 

Леко по-височки бяха и ги задържа доста по-трайно.

 

Дали една песен ще пръска, познавам по това каква реакция имам в корема си, като я чуя за първи-втори път. Тръпчици дали има. "Дразни ме", като я чух, издъних половин бутилка водка от яко. :happyppl: Тази, като я чух, усетих дразнение от ретро звученето, от изтъркания текст, но най-вече от начина, по който звучи гласът й.

 

Това си е мое мнение, де. Не те ангажирам с него. Ако стане голям хит, поне ще си щастлив от това. И от факта, че си ми натрил носа. :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои песни държат леко по - ниски, но по постоянни. Най често такива извън Пайнер, Докато пък тяхните понякога избухват 10 дни и после рязко падат защото са мега бози....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ден 8-ми: ~58K

8 дена след премиерата си е добре. Никой не е очаквал от нея да прави по 150к на ден. Дразни ме -също не ги прявеше но е голям хит... 700к за малко повече от 7 дни. Кое не му е добрето ;)

Радвам се, че следиш песента, подбудихме ти интереса :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казва, че има проблем с текстовете и нищо не и харесва. Защо тогава не реализира “На прага на сърцето ми”?

 

Защото разбира от чалга и от бизнес с чалга, за разлика от мозъците в Рамания. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

8 дена след премиерата си е добре. Никой не е очаквал от нея да прави по 150к на ден. Дразни ме -също не ги прявеше но е голям хит... 700к за малко повече от 7 дни. Кое не му е добрето ;)

Радвам се, че следиш песента, подбудихме ти интереса :D

 

Сус, да не съм чул гък! :3fdb8960598fa63e: Ти ми правиш някакви магии. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич даже. Просто си обичаш Камс и това е. Не ти се получава с хейта по нея. :1000 (29):

 

Много добре ми се получава дори, щом Фокси изисква извинения от мен, а ти спираш да ме цитираш за по 1 седмица. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре ми се получава дори, щом Фокси изисква извинения от мен, а ти спираш да ме цитираш за по 1 седмица. :P

Отричаш ли, че ти е в топа?

Насила я хейти, айде сега, не ти идва от сърце и душа.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отричаш ли, че ти е в топа?

Насила я хейти, айде сега, не ти идва от сърце и душа.... :1000 (19):

 

Насила мислиш ли, че мога да правя нещо точно аз? Да, певицата ми е в топа и затова полудявам, като прави песни, които не ми харесват. Не мога да бъда като теб да се кефя на всичко, което пуска. По същата логика аз мога да кажа, че ти насила й харесваш слабите песни, нали? ;) Това е певицата, заради която аз започнах да слушам този жанр, певицата с най-големите хитове в историята на бранша, певицата, заради която съм тук. И...? Предлага ми "Куклите"? След това "Името ти". Айде втората поне е по-добра, то си личи и по интереса, но пак не съм удоволетворен. Не мога да си кривя душата - посланието е яко, текстът клиширан, но силен, музиката ретро пиниз, най-дразнещото за мен е изпяването. Сравни изпълнението в "Дразни ме" и тук. Като прегракнала сойка е в последната песен.

 

Трябва да ме вземе като личен съветник по отношение на творчеството си. Един голям хит на 8 години не си е работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Насила мислиш ли, че мога да правя нещо точно аз? Да, певицата ми е в топа и затова полудявам, като прави песни, които не ми харесват. Не мога да бъда като теб да се кефя на всичко, което пуска. По същата логика аз мога да кажа, че ти насила й харесваш слабите песни, нали? ;) Това е певицата, заради която аз започнах да слушам този жанр, певицата с най-големите хитове в историята на бранша, певицата, заради която съм тук. И...? Предлага ми "Куклите"? След това "Името ти". Айде втората поне е по-добра, то си личи и по интереса, но пак не съм удоволетворен. Не мога да си кривя душата - посланието е яко, текстът клиширан, но силен, музиката ретро пиниз, най-дразнещото за мен е изпяването. Сравни изпълнението в "Дразни ме" и тук. Като прегракнала сойка е в последната песен.

 

Трябва да ме вземе като личен съветник по отношение на творчеството си. Един голям хит на 8 години не си е работа.

Ето този ти пост е супер. В останалите просто пе беше ти ;)

Не, нищо не съм и харесвал на сила, просто наистина ме кефят. Примерно - Дай го двойно, Щипни ме и разни такива не й харесвам.

Името ти е твърде рано да говорим каква е, дали провал или не. Със сигурност до момента с гледанията върви сходно, като Дразни ме. Като интерес- лайкове и коментари - също. За мен ще е втория и най-голям хит след Пайнер. Истината е, че тя имаше още 2 тотални хита, но само им прохаби шансовете. Поне си взе поука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията падат с всеки ден нещо. Защо така рязко? Защо след първия ден бяха повече? Малко странно...

 

Защото Сашо прави ремонт на една къща, ще си оправя и зъбите и реши, че е безсмислено да купува гледания на Камелия. :Vishenka_05:

 

Иначе сериозно - според мен няколкото дни, в които правеше над 100К се дължаха на влизането в Трендинг. Тя влезе в края на втория ден/началото на третия и тогава скочиха. За ден беше и номер 1 в Трендинг, което носи голям трафик. Хората, които са били любопитни да чуят парчето, са го направили. Съответно към настоящия момент го слушат само тези, дето са му се изкефили.

 

Мнението ми е, че това ще й е на тази песен. В петък и събота вероятно ще скача на 55-65К, в останалото време ще се дръжи около 35-45К. Ще стане втория най-голям хит на Камелия след "Пайнер".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина, Преслава, Фики, Глория и Мария забиха песента.

Защото канала на Пайнер има милион потребители а на Кама са едва 30 хиляди. Щеш не щех виждаш "Промо" -то и си пускаш песента и генерираш гледания.

Мен малко ми струва, че бившата и фирма умишлено и целенасочено напуснаха за една седмица топ имената си, щото хич не ми се вижда друго да е!!!

Само да питам, как цяло лято Преслава не обели и дума, че ще има нова песен и клип и изведнъж след като, Кама пусна и тая хоп с нова песен 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина, Преслава, Фики, Глория и Мария забиха песента.

Защото канала на Пайнер има милион потребители а на Кама са едва 30 хиляди. Щеш не щех виждаш "Промо" -то и си пускаш песента и генерираш гледания.

Мен малко ми струва, че бившата и фирма умишлено и целенасочено напуснаха за една седмица топ имената си, щото хич не ми се вижда друго да е!!!

Само да питам, как цяло лято Преслава не обели и дума, че ще има нова песен и клип и изведнъж след като, Кама пусна и тая хоп с нова песен 🤔

Сериозно ли? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега погледнах в темата на Дразни ме, кога е направила първия милион.

Еми 14 дена след премиерата.

На 9тия ден Името ти е с 750к, което в най-лошия случай пак прави 14 дена.... :whistling:

 

Коментар от Моисей? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен Мария, за никой друг нямаше информация ,че ще има нов проект.

В никакъв случай не си мисля, че моите думи могат да се вземат под някакво внимание, споделям мнението си .

Но честно казано, ако Преса не беше си пуснала проекта ,то сега гледанията на Камелия щяха да бъдат със по-високи цифри.

И пак питам как така Преса пусна малко след Камелия??? Нямаше информация, нямаше никъде пост или наченки, че ще издава песен. Всичко се въртеше около раждането на рожбата и.

За мен това беше умишлено направено ,но пак повтарям това е мое мнение.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега погледнах в темата на Дразни ме, кога е направила първия милион.

Еми 14 дена след премиерата.

На 9тия ден Името ти е с 750к, което в най-лошия случай пак прави 14 дена.... :whistling:

 

Коментар от Моисей? :D

 

:1000 (29): :roll1:

 

Твоето призвание е да ме обичаш, не да ме злепоставяш. Нека всички си гледаме работата и държавата ни ще е едно много по-добро място за живеене. :th_up: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

100%.

Снимат 10 клипа и ги държат на стенд бай, за да може да закопаят Камелия след нейн нов проект.

 

Не е ирония, след като от 4 години наблюдаваме този феномен и вече няма как да бъркаме. Странна е тази "пайнерска" активност около нови клипове на Кама, а още по-странна е и медийната такава, винаги през "Уикенд" и "Галерия". Миналия месец споменах, че Кама си изтри всички участия стари и нови от фейсбука и нищо не качва, а някак веднага се включиха медийните апологети на "случайната активност", за да ни информират ексклузивно, че нещо има. И виж как си хвалят тяхната стока (Яница), при това съвсем целенасочено, за да внушат определени свои мераци. Чудно ми е как намериха и 5 участия, като Кама нищо не качва на стената си...

 

Кариерата на Камелия зацикли! Едва докарва по 5 участия на месец

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Колко клипа с милиони гледания изтриха на тая песен- 20 годишна. И гледам, хоп за година и нещо е направила 1 млн. на видео със снимка.

 

Е това е хит, вечен хит. В топ 5 на чалгата ...евър!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Колко клипа с милиони гледания изтриха на тая песен- 20 годишна. И гледам, хоп за година и нещо е направила 1 млн. на видео със снимка.

 

Е това е хит, вечен хит. В топ 5 на чалгата ...евър!

 

Според мен топ 5 на чалгата евър изглежда така:

 

1. Камелия "Луда по тебе"

2. Камелия "Ти си..."

3. Ивана "Шампанско и сълзи"

4. Анелия "Погледни ме в очите"

5. Преслава "Лъжа е"

 

И "Нещо нетипично" заслужава място там, ама местата са само 5.

 

Реално "Ти си..." беше по-голям хит от "Луда по тебе" през 2000 година. Обаче Камелия я спука от налагане втората песен и в съзнанието на хората се наби, че тя е по-останала във времето.

 

Много ще е интересно, ако се направи една крупна анкета сред всички възрастови групи в България с въпрос "Кои са най-големите хитове в историята на попфолка?".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...