Jump to content



Препоръчани коментари

Хора, не сме от вчера. Казвам ви, че тези фактури нищо не доказват, ако ги издава за по-малко от това, което взима. Другият вариант е хонорара й да е по-малко, от това което ние си мислим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На стената и е изтрит е само август, другото си стои. Разделът с участията също. Може би се сещам защо....

 

Аа ясно, аз мислех, че е трила от началото на годината участията си. Еее, тук значи наистина нещо не се връзва. Няма логика да има толкова много участия, а толкова малък приход.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, не сме от вчера. Казвам ви, че тези фактури нищо не доказват, ако ги издава за по-малко от това, което взима. Другият вариант е хонорара й да е по-малко, от това което ние си мислим.

Затова имаше кратък период от по 8 участия и уж след Сашка Ангелчето скочиха. А реално скочиха, защото Камелия намали цената. Според мен прибира до 3-4 бона. Вероятно за чести гостувания намаля и 1/3 от това както при Пайнер се случва.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, не сме от вчера. Казвам ви, че тези фактури нищо не доказват, ако ги издава за по-малко от това, което взима. Другият вариант е хонорара й да е по-малко, от това което ние си мислим.

 

Тихо! Тихооо, че все пак полицай чете темата и ще ни арестува. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Показвам ви обектите на "журналистическата" обич от "пеевската" пропаганда. Как по всички които плюят се оказаха голи и боси, а Пайнер с 11 милиона? Е, намалели там, ама не казват с колко освен.... че намалението е на половина? Как така при Пайнер приходите намаляват наполовина, а Рени е с приходи 0 лева, бардът на ГЕРБ и Цветан Цветанов с 800 000, а Криско с новия танк за 300 000 само с 1 милион, а за него работи половината поп? Някак разхвърляно, като съчинение от 3-ти клас.

На стената и е изтрит е само август, другото си стои. Разделът с участията също. Може би се сещам защо....

Ама сега не говорим за другите, а за Камелия и за това, че очевидно не й е чиста работата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, не сме от вчера. Казвам ви, че тези фактури нищо не доказват, ако ги издава за по-малко от това, което взима. Другият вариант е хонорара й да е по-малко, от това което ние си мислим.

Абсолютно. Както в много български фирми все още разни шефове по договор се водят на 3000-4000, а в плик си получават още 6000.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, милия. Отварял ни очите :1000 (6):

Цирка ти е пълен. Изгоряха ти 2те години пропаганда за 1 минутка от глупост и ревност :hahaha:

 

Нищо не е изгоряло. Ако хонорарът е на половина, както ти е мечтата, за да излезе Деса топ, приходите пак не падат под 500 000. А тя пее предимно в големите клубове и то с договори за години напред. Там дори няма фактури, а направо договори се представят. Но не Кама е проблема в тази "пеевска" извадка, а Ивана. Но да кажем, че Ивана не ви е интересна, затова ще карам само за Кама. Напредваме добре с темата, както забелязвам. Лятното мързелуване тук свърши. И това е логично, защото тези 176 000 идеално съвпадат с предполагаемият хонорар на Камелия, за участието в "Гласът на България". Очевидно на Пеевски и Митака не им е кеф да пишат и другото (чалга кариерата). А то може да се проверява в момента, както вървят едни слухове и резултатите да излязат след време. Нали така? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре ся. Може и да го има варианта, в който Камелия прибира 5 000 на участие, обаче издава фактура, че е пяла за 2000. И затова се оказва, че приходът й е толкова малък. На мен не ми се вярва, че е смъкнала кой знае колко тарифата си. Тя е терминатор в клубовете, пълни ги, собствениците знаят, че е гаранция за як оборот. Колкото на Джулия ли да й дадат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова имаше кратък период от по 8 участия и уж след Сашка Ангелчето скочиха. А реално скочиха, защото Камелия намали цената. Според мен прибира до 3-4 бона. Вероятно за чести гостувания намаля и 1/3 от това както при Пайнер се случва.

 

Намаля много ясно, особено сега, като работи за себе си и и за 2 хилки ще пее ако реши. Ще издаде фактура за 1000, от останалите 1000 ще покрие данъка и пак и остава чиста печалба. Ах, хитруша... :3fdb8960598fa63e:

 

Тихо! Тихооо, че все пак полицай чете темата и ще ни арестува. :3fdb8960598fa63e:

Ама аз не знаех, нЙе... :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре ся. Може и да го има варианта, в който Камелия прибира 5 000 на участие, обаче издава фактура, че е пяла за 2000. И затова се оказва, че приходът й е толкова малък. На мен не ми се вярва, че е смъкнала кой знае колко тарифата си. Тя е терминатор в клубовете, пълни ги, собствениците знаят, че е гаранция за як оборот. Колкото на Джулия ли да й дадат?

Само, че Камелия се договаря за поне 4-5 участия с клубовете за в бъдеще като по този начин си осигурява бъдещи ангажименти, но и цената и пада двойно до 2-3 хилки. А за нея е ок. Все пак преди Пайнер са я пробутвали на промо пакет и е делила хонорара си. А и много клубове, с които Пайнер работят, вече не я канят. От там дойде и нуждста да намали цената. Не случайно имаше 3 месечен период с под 10 участия.

170 бона не са малко. Ами укритото. Ами бакшишите. Поне още 50 - 100 не са декларирани.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре ся. Може и да го има варианта, в който Камелия прибира 5 000 на участие, обаче издава фактура, че е пяла за 2000. И затова се оказва, че приходът й е толкова малък. На мен не ми се вярва, че е смъкнала кой знае колко тарифата си. Тя е терминатор в клубовете, пълни ги, собствениците знаят, че е гаранция за як оборот. Колкото на Джулия ли да й дадат?

 

Не става бре човек, нали това ти обяснявам? Няма глупаци сред собствениците на клубове, които ще платят 5000, а ще отчетат 2000. Точно обратното е техния интерес - да платят 2000, а да декларират 5000, че да изперат нещо от страничните или забранените бизнеси. Под 4000 за Кама забравете и то само за места, където тя иска да пее. Иначе средно 5000. Няма и как да е по-малко, защото като ги знам какви са смотанячки повечето на тая цена, Кама е направо тотален фаворит за ангажимент, пред тях. Има неща в тоя бизнес, които не могат да се променят. А едно от тях е, че Кама заедно с Азис, Тони Стораро и Галена просто правят купоните по-добре от другите. Получава им се, всички знаем защо. А това да ти се получава си има цена и тя не може да е много различна от тази на другите в това каре.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

170 бона не са малко. Ами укритото. Ами бакшишите. Поне още 50 - 100 не са декларирани.

Няма начин. При 170 бона излиза, че пее за под 1500 лв, което е невъзможно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само, че Камелия се договаря за поне 4-5 участия с клубовете за в бъдеще като по този начин си осигурява бъдещи ангажименти, но и цената и пада двойно до 2-3 хилки. А за нея е ок. Все пак преди Пайнер са я пробутвали на промо пакет и е делила хонорара си. А и много клубове, с които Пайнер работят, вече не я канят. От там дойде и нуждста да намали цената. Не случайно имаше 3 месечен период с под 10 участия.

170 бона не са малко. Ами укритото. Ами бакшишите. Поне още 50 - 100 не са декларирани.

Брато, много понече от 50 са...

Ма то така е при всяка фолк певица.

Пак ти казвам - средно по 10 участия в месеца, дори и да се пуска по 3 бона са 360к в най-лошия случай. Ами частните, бакшишите и Гласът????

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карате ме утре да звъня на тия телефони и да питам да поканя Кама за участие. Ще питам за хонорара и ще се пазаря. Да видим да колко ще падне. После ще разпитам и как стои въпроса с фактурите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карате ме утре да звъня на тия телефони и да питам да поканя Кама за участие. Ще питам за хонорара и ще се пазаря. Да видим да колко ще падне. После ще разпитам и как стои въпроса с фактурите.

Хайдееее

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брато, много понече от 50 са...

Ма то така е при всяка фолк певица.

Пак ти казвам - средно по 10 участия в месеца, дори и да се пуска по 3 бона са 360к в най-лошия случай. Ами частните, бакшишите и Гласът????

 

Мани го бре, не видиш ли, че си чеша езика? Добре е, че го прави тук и то по същество, а не в онази безсмислена говорилня на Деса. До края на август, за 8 месеца е с 87 участия. Върви много добре на годишна база. Всеки може да и влезе у фейса и да види снимки от много дискотеки. Остави на Пеевски глупостите. Той си гони неговите политики и плюе всеки без гръб в шоубизнеса. Забрави времената, когато Кама му уреди Цура.... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Оо, Божее, ся пък Камелия уредила Цура на Пеевски. Маман Вескова. :3fdb8960598fa63e:

 

Уредила, не беше точната дума. Но разпитвал за нея Кама, когато тя водеше "Споделено с Камелия". Нали дебелия с Цветан Василев държаха ТВ7 тогава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мани го бре, не видиш ли, че си чеша езика? Добре е, че го прави тук и то по същество, а не в онази безсмислена говорилня на Деса. До края на август, за 8 месеца е с 87 участия. Върви много добре на годишна база. Всеки може да и влезе у фейса и да види снимки от много дискотеки. Остави на Пеевски глупостите. Той си гони неговите политики и плюе всеки без гръб в шоубизнеса. Забрави времената, когато Кама му уреди Цура.... :whistling:

Забрави и когато Кама бачкаше на заплата при него :D

ЕХ тоя Делян бее... Нищо мен ме радва факта, че Цура - другата ми любимка лайква всичко на Кама в инстаграм. Тачи си я тя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мани го бре, не видиш ли, че си чеша езика? Добре е, че го прави тук и то по същество, а не в онази безсмислена говорилня на Деса. До края на август, за 8 месеца е с 87 участия. Върви много добре на годишна база. Всеки може да и влезе у фейса и да види снимки от много дискотеки. Остави на Пеевски глупостите. Той си гони неговите политики и плюе всеки без гръб в шоубизнеса. Забрави времената, когато Кама му уреди Цура.... :whistling:

87 × 4000 = 348 000

87 × 5000 = 435 000

87 × 6000 = 522 000

 

Така... нали не пада под тези суми за участие? Кое не се връзва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

87 × 4000 = 348 000

87 × 5000 = 435 000

87 × 6000 = 522 000

 

Така... нали не пада под тези суми за участие? Кое не се връзва?

 

Това е само за 8 месеца до края на август бре. Има още 4 месеца до края на годината. Всичко съвпада, не бери грижа. Ще има към 120 накрая...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е само за 8 месеца до края на август бре. Има още 4 месеца до края на годината. Всичко съвпада, не бери грижа. Ще има към 120 накрая...

Е кое съвпада? В скрийна пише друго. И тя го е подала за 1 година, а това са 8 месеца тук. Я помисли ако го сметнем до края на годината. И защо се направи, че не разбра какво искам да кажа? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брато, много понече от 50 са...

Ма то така е при всяка фолк певица.

Пак ти казвам - средно по 10 участия в месеца, дори и да се пуска по 3 бона са 360к в най-лошия случай. Ами частните, бакшишите и Гласът????

80 участия по 3 бона са 240к. Ако от тях не е декларирала 20 стават 180 ка. Ако я има схемата с фактурите и официално се води на 2500 по фактура, стават 140ка. И 30 ка от Гласът. Сметката е вярна.

 

Не страда от бедност със сигурност. И да поне 100 ка от укрити и бакшиши има годишно. Това са много добри цифри. Коя може да си го позволи без компания. Никоя

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...