Jump to content



Препоръчани коментари

Само да кажа, че в групата на ДесиСлава започнах дискусия около разочарованията около Деса и се оказа, че доста са ма това мнение, така че май все пак ще има писмо, но не към медиите, а към самата нея. 

https://m.facebook.com/groups/1563238503968021?view=permalink&id=2273145889643942

Тук може да следите развитието, а като стигнем момента до самото писмо да се подпишете с имената си. Колкото повече хора участват, толкова по реален шанс да чуе и види призива ни. Нека и отворим очите. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Само да кажа, че в групата на ДесиСлава започнах дискусия около разочарованията около Деса и се оказа, че доста са ма това мнение, така че май все пак ще има писмо, но не към медиите, а към самата нея. 

https://m.facebook.com/groups/1563238503968021?view=permalink&id=2273145889643942

Тук може да следите развитието, а като стигнем момента до самото писмо да се подпишете с имената си. Колкото повече хора участват, толкова по реален шанс да чуе и види призива ни. Нека и отворим очите. 

Ох и аз ще се подпиша с две ръце даже. Десиславо, моля те стегни се. Не искам да приема, че този уникален глас, с чиито песни израстнах си е отишъл безвъзвратно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво си направил с този пост, да видим дали ще се случи някаква промяна. Любопитно ми е дали ще пуска нещо преди концерта, или смята да ги взриви с Вторник беше 😂😂😊

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , NazzkO каза:

Хубаво си направил с този пост, да видим дали ще се случи някаква промяна. Любопитно ми е дали ще пуска нещо преди концерта, или смята да ги взриви с Вторник беше 😂😂😊

Ако имаше поне малко акъл и усет за нещата, би забила дуета с Джордан "Ангелите плачат", която песен си "плаче" за голяма сцена и напълно заслужава да ѝ се вдъхне нов живот. Но не, тя тотално я е заебала, дори не знам дали се сеща, че я има в репертоара си. Дайте да я подсетим за нея по някакъв начин. Тя чете ли какво се случва в тези групи, посветени на нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , ice_hot_sm каза:

Ако имаше поне малко акъл и усет за нещата, би забила дуета с Джордан "Ангелите плачат", която песен си "плаче" за голяма сцена и напълно заслужава да ѝ се вдъхне нов живот. Но не, тя тотално я е заебала, дори не знам дали се сеща, че я има в репертоара си. Дайте да я подсетим за нея по някакъв начин. Тя чете ли какво се случва в тези групи, посветени на нея?

Че тя има ли друго какво да изпее на концерт? Да изпее тоя дует с Джордан и Бели нощи примерно. Миналата година бе тотал щета! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Че тя има ли друго какво да изпее на концерт? Да изпее тоя дует с Джордан и Бели нощи примерно. Миналата година бе тотал щета! 

Да използва намалението, че изобщо са я поканили и да преотсъпи мястото си в концерта на Клея която да забие Шефа и шефката?
Алтернативно - не помня с кой келеш пееха Наливай ми водка, ма да го изтупа от прахта, да се налеят с водка и да забият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Да използва намалението, че изобщо са я поканили и да преотсъпи мястото си в концерта на Клея която да забие Шефа и шефката?
Алтернативно - не помня с кой келеш пееха Наливай ми водка, ма да го изтупа от прахта, да се налеят с водка и да забият.

Не се сещам това за водката. Миналата година Фики спаси положението, но не би викнала Клеа за дует, защото в момента изглежда по-зле от нея и ще се комплексира :(

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Не се сещам това за водката. Миналата година Фики спаси положението, но не би викнала Клеа за дует, защото в момента изглежда по-зле от нея и ще се комплексира :(

Има да си мечтае за дует. Излиза на сцената, представя Клеа и се изнася ... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Има да си мечтае за дует. Излиза на сцената, представя Клеа и се изнася ... 

 

Опасяваш ли се, че може да не й мигне окото и да оскверни хита на десетилетието, кавърдисвайки го? Вече направи кавър на успешно кючече, с Фикича? Колко му е да гепи и Шефа и Шефката! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Опасяваш ли се, че може да не й мигне окото и да оскверни хита на десетилетието, кавърдисвайки го? Вече направи кавър на успешно кючече, с Фикича? Колко му е да гепи и Шефа и Шефката! 

Като има желание, нека направи. Все едно някой ще го отрази пред оргинала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , NazzkO каза:

Хубаво си направил с този пост, да видим дали ще се случи някаква промяна. Любопитно ми е дали ще пуска нещо преди концерта, или смята да ги взриви с Вторник беше 😂😂😊

 

От 14.10.2019 г. от 21:24, ice_hot_sm каза:

Как се нарича тази група, за да може да се намери от търсачката, че с линка нещо не става?

@SG

 

Пишете в публикацията в групата, защото вероятно ще изпратим самите постове до ДесиСлава, за да види недоволството сред феновете. Колкото повече, толкова по вероятно да ги вземе впредвид. 

 

Иначе според мен Деса не трябяа да пее на този концерт. Само ще се докаже като залязваща и отегчителна. Тя излиза без желание и самочувствие на сцената. Буди съжаление. Да стои в тях и да гледа лайфове. Срамота е бездарни мърли да са по ок от нея... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега си спомнете какви бяха представянията й през 2014 и 2015... Изключително жалко й е положението към 2019.

Трябва да обмисля какъв да ми е коментара в групата. Със сигурност ще го направя. Макар че, както бях писал тук по-рано през лятото- не знам дали има смисъл. Тя вече си е с други възприятия щом въобще е позволила да се стигне дотук. И очевидно кръга около нея ги подкрепя и я прави по-уверена в тях. Надали ще слуша някакви фенове...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.10.2019 г. от 9:02, asylum каза:

Че тя има ли друго какво да изпее на концерт? Да изпее тоя дует с Джордан и Бели нощи примерно. Миналата година бе тотал щета! 

О, не, да не посяга на "Бели нощи". Не искам да се осквернява тази класика, а и която и да е друга, с грозно, кръчмарско, измъчено и ужасно "пеене", каквото в последно време ни поднася Десислава. И аз като Слави съм на мнение, че е по-добре да не участва. Знам че пак ще е разочарование, и като нейни почитатели ще ни е неприятно да гледаме и слушаме как се излага...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

О, не, да не посяга на "Бели нощи". Не искам да се осквернява тази класика, а и която и да е друга, с грозно, кръчмарско, измъчено и ужасно "пеене", каквото в последно време ни поднася Десислава. И аз като Слави съм на мнение, че е по-добре да не участва. Знам че пак ще е разочарование, и като нейни почитатели ще ни е неприятно да гледаме и слушаме как се излага...

Ми нали трябва да налага стари песни, те децата как да ги научат? Аман от Две сърца и Мангава тут! Но по-добре да не участва и то не заради кръчмарския глас. Нека всеки достоен певец да бойкотира тая селска вечеринка! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще си участва на концерта и ще си развали някоя от класиките с лошо пеене, това е ясно. Едната навярно ще е Две сърца, която звучи все по-зле и все по-зле лайф. И тъй като тази година няма актуални хитове другата песен може би пак ще е ретро от сорта на Бели нощи или Птица-скитница, на които попринцип им е време за голяма сцена, но при други обстоятелства.

Честно да ви кажа, разочаровах се като я видях в рекламата за концерта. Все се надявах, че е решила да не преподписва. Щеше да е ново начало, може би извън фирмата нямаше да е чак такава гротеска, изглеждайки като една от многото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Ще си участва на концерта и ще си развали някоя от класиките с лошо пеене, това е ясно. Едната навярно ще е Две сърца, която звучи все по-зле и все по-зле лайф. И тъй като тази година няма актуални хитове другата песен може би пак ще е ретро от сорта на Бели нощи или Птица-скитница, на които попринцип им е време за голяма сцена, но при други обстоятелства.

Честно да ви кажа, разочаровах се като я видях в рекламата за концерта. Все се надявах, че е решила да не преподписва. Щеше да е ново начало, може би извън фирмата нямаше да е чак такава гротеска, изглеждайки като една от многото.

На Птица скитноца не си е оправила правата, за да я пее. Бели нощи пък е на Токича, който също отказва да му се пеят песните. 

По добре да заложи на някоя балада, че поне да оправдсем с нещо слабия прием🤣

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, заради тва с правата попфолка става все по - зле...................

Текстописците, музикантите и аранжорите станаха адски алчни...............Отврат! А преди бяха едни скромни.................:furious:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

Ей, заради тва с правата попфолка става все по - зле...................

Текстописците, музикантите и аранжорите станаха адски алчни...............Отврат! А преди бяха едни скромни.................:furious:

Особено ме е яд за песните на Токича. Едни от най хубавите за времето си. Но конфликта не знам дали е само финансов. 

Продуцентите според мен са по нагли в това отношение. Искат всичко на готово без да си платят и само да имат печалба. Редно е авторите да си търсят правата и е редно продуцентите да ги плащат. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.10.2019 г. от 22:46, asylum каза:

Ми нали трябва да налага стари песни, те децата как да ги научат? Аман от Две сърца и Мангава тут! Но по-добре да не участва и то не заради кръчмарския глас. Нека всеки достоен певец да бойкотира тая селска вечеринка!

Страхотно би било да се чуят и другите ѝ класики, че наистина посочените от теб са втръснали вече, но сега изобщо не е моментът за това. Невъзможността ѝ да ги изпълни както едно време само ще събуди у почитателите ѝ неприятни емоции, а младите, които не са запознати с тези песни, няма да имат възможността да ги усетят, ако Десислава ги "изпее" с гадния си сегашен глас и с тъпите си импровизации. Например супер много ми се слуша "Птица скитница", но в нета съм гледал клипчета от нейни участие, на които НЕангелският (вече) глас я съсипва. Чак ме хващаше яд да я слушам как се гаври с тази си класика. Дори бих предпочел да я беше изплейбечила. Със сигурност щеше да предизвика по-приятно чувства.

А дали тя ще присъства на концерта, или не, не е от голямо значение. Никой не би усетил липсата ѝ. А присъствието ѝ отсега го виждам какво ще е - неориентирано и скучно, сякаш е в поредната чалга дупка, в която пее през вечер. Колкото и да не ми се иска, това е истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...