Jump to content



Препоръчани коментари

преди 3 часа , SG каза:

Недоумявам каква е причината за този ужасен стил. Тя ли се харесва или някой я заблуждава, че така е секси и не й личат килограмите?

 

На тази конкретна снимка не е проблема в стила, нито нещо се издува, нито прозира. Не е и толкова къса роклята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Аз продължавам да мисля, че си гледа децата вкъщи, а праща Снежина да се представя за нея на участия.

А Марко какво прави през това време?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

На тази конкретна снимка не е проблема в стила, нито нещо се издува, нито прозира. Не е и толкова къса роклята.

На мен цялата визия ми напомня на някоя ретро чалга дива от сорта именно на Снежина. Което е съвсем далеч от имиджа й. Далеч по-стилна е била в някои периоди Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето нещо недооценено, но от златната колекцийка. Защо така не се забеляза Вторник беше? Мен ме кефи, но може би не е със звученето на масов хит, а и излезе в неподходящ момент 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен първият месец ми беше влязла под кожата тази песен, но ми омръзна бързо, наистина се издразних и на себе си си, че толкова бързо ми омръзна, обикновено Деси пее така, че да откриваш по нещо ново и да те зарибява пак. Последно такава беше "И това ще преживея" и до днес я слушам без да ми омръзне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тайно се надявах, че до края на лятото Десислава ще пусне още нещо, с което тази път да й се получи, но вече съвсем не виждам никакви изгледи за това.

Дайте да залагаме кога ще й дойде голямото тежко осезание до къде са я докарали грешните ходове и бездействието. :D Аз залагам до края на следващата година, най-много по-следващата. Дали вече ще е късно? Хм...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като я гледам е просто на друг етап сега. Иска сигурност. Прекарва повече време с Борис, отколкото с Майки на неговата възраст като беше, участията ѝ вървят стабилно и артистът в нея дреме здраво. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че този път прекарва повече време с детето. Но не това поражда проблема, а кофти решенията й в периодите, в които все пак мисли и за кариерата. Не бих имал нищо против и тя да пуска само по 1-2 песни с клип на година като едни Азис и Камелия, но да са правилните проекти, като при тях. А тя се хипнотизира от дискотеките и кръчмарското и вече само това й е насоката в кариерата, въпреки че имиджа й през годините е на съвсем различна певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва и оборотна пара, само така си го обяснявам. Или нещо ще купува, или ще напуска пак да прави телевизия, или баничките не вървят като преди хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , NazzkO каза:

Хайдеееее неделя е. Не се страхувайте да се позабавлявате със себе си под звуците на тази иновативна провокация

 

 

Деса ква игрива е била 2005,а сега е бати дървото. А е едва на 40... 

В онези години Деса правеше по добра продукция от всички пайнерки. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Личи си, че го  е правила с желание и кеф, не само за пари както е сега. Аз все още имам надежди, че артистът в нея ще се събуди някой ден и ще навакса за всички компромиси в последно време. Ангелите плачат например е минала И на всички като тебе. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, NazzkO каза:

Абсолютно. Личи си, че го  е правила с желание и кеф, не само за пари както е сега. Аз все още имам надежди, че артистът в нея ще се събуди някой ден и ще навакса за всички компромиси в последно време. Ангелите плачат например е минала И на всички като тебе. 

Комплексите и от килограмите и пречат да се отпусне. И на сцената и в клипове вече е дърво. А като влезна в Пайнер не бе така. В Не го прави или изпълнението от Ндк, 2014, няма за какво да се хване човек. Кралица! 

 

Коментирай, че е с по 16 участия за август и юли, въпреки последния флоп, а тези уж с големите хитове и по 10 нямат... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Токава беше брутална. И визията със зелената рокля, скромна, пееща и разби с 3 мега хита. Чак се изкефих как Някой ден звуча на голяма сцена и хората я знаеха. И се изненадах Зайчето какъв хит е! Десислава си има своя фонд пенсия, та няма да остане без участия, а сега като си е поставила за цел да е машина за пари едва се спира.  Все пак мислех, че нещо с Анелия подготвят, нали таака се беше чуло...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха и аз нещо такова мислех да напиша. Разбира се, че няма как. Просто ми попадна в ютуб и се сетих, че тогава тая песен и Обади се ги знаеха хората, но самата нея все още не. Чак след Ези-тура тръгнаха нещата. Някъде дали се намира гостуването ѝ при Слави цялото. Първото

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли взе да ми се върти идеята, че след 'завръщането' Десислава не си дава зор не защото си гледа детето, а защото а) мисли пак да напуска б) чака да премине на по-добър договор?

И в двата случая е време да започваме със скрийншотовете на милионите гледания, че днес ги има, а утре- кой знае... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да не напуска, а да изчаква по-добър договор. Като Камелия... преди да напусне. :D

А и ако преди 5 години чалга звездите имаха нужда от Пайнер, вече не е съвсем така. Нашата така или иначе е кръчмарка вече, а не поп дива като тогава. За такива големи имена има участия. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...