Jump to content



Препоръчани коментари

Уникална е по интервюта. И колкото и по-зряла и някак улегнала да става през годините, винаги намира начин пак да изтърси нещо забавно. Това как се пошегува с Емилия и Преслава например изкефи много, също и как обяви че тя ЩЕ ходи на концерта. :D

Разбира се, понякога в интервютата й има и натоварващи елементи. Знам, че го казвам за пореден път, но още ми е трудно да забравя как се оправдаваше уж пред феновете защо не била направила клип на Да вдигнем шум. В наистина голяма дупка е била, милата. Жалко, че на всеки няколко години има такива състояния, които й пречат да се издигне още повече, пречат и на доста хора да я възприемат като много по-голяма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

Нямам търпение вечеее

Очаквам клипа с нетърпение. Визиите изглеждат добри, но песента като знам, че ще е танцувална и не знам какво да очаквам... 🤣 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не знам какво да очаквам, затова се чудя дали въобще да го чакам. :DПри опита да си представя някаква комбинация между комерс и клип с послание си представям проект, който ще бъде напълно съсипан заради жаждата на Десислава да е вървежна по дискотеките. От друга страна, като я попитаха нещо от сорта дали ще следва актуалната тенденция с по-стойностни комерсиални песни, тя уж каза Да.

No idea, dude...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.11.2019 г. от 21:19, Slavi каза:

Няма какво да се лъжем. Ингервютата с Деса винаги са били много интересни и забавни. 

Да, това от една страна, но от друга - в повечето случаи е и малко напрагаща със запъванията си. Сигурен съм, че ако интервютата ѝ минаваха писмени, щяха да изглеждат по-добри.

Но ми харесаха някои неща: самоиронията и откровенията ѝ. Много забавно беше като Галя четеше някой фен, който нарече Десислава Барби и наша Деса направи самоироничен жест и възклицание от сорта "Голямо Барби". :1000(29):

Дано наистина до няколко месеца излезе от дупката, в която е изпаднала и да я видим каквато беше преди! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз слушах Деса в Автограф - видя ми се много спокойна такава, обаче с кариерата пък наникъде.

Каквото и да си говорим, простоватичка си е. В смисъл, има някаква емоционална интелигентност в нея, някаква душа, обаче е тооолкова заблудена относно тоя бизнес, че не знам как е станала звезда тая жена, като добавим и че е супер бавна, разхвърляна и всичко в тоя дух.

Супер много съжалявам, че не остана бутиков изпълнител, а се навря при свитата на Галена - нищо лично, ама всяка трябва да си знае мястото. Можеше поне да вземе хъса за работа и амбицията на Галена. Това тийнейджърското в нея няма да умре, няма как такъв изпълнител да бъде взет насериозно само заради единия си глас, който все повече издиша. На концерта общия с Драгана в Козлодуй звучи потресаващо - освен това едни неадекватни движения, подвиквания, като пайтак е на сцената. Толкова години, бе братче - не се ли научи тая жена на поведение... Все едно не е същият човек от Мад сикрет концерта.  Все да я избие на простотия и цигания. Не знам хормонално ли се обърка или нещо с мъжлето си, но повредата е налице. И жалко за което. Тези жени нямат нормален коректив в лицето на мъж, а вие, като сте фенове, задействайте се поне, защото няма кой. Не чакайте да се сети и да си мечтаете тука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баба Меца от горите на Гълъбово е направила доста добри цифри в Spotify, и то без да има нов актуален хит от около година.

1.Да вдигнем шум - 203,630

2.В твоите очи - 183,974

3.И на всички като тебе - 170,072

4.Много съм добра - 135,816

5.Нека да е тайно - 108,405

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Баба Меца от горите на Гълъбово е направила доста добри цифри в Spotify, и то без да има нов актуален хит от около година.

1.Да вдигнем шум - 203,630

2.В твоите очи - 183,974

3.И на всички като тебе - 170,072

4.Много съм добра - 135,816

5.Нека да е тайно - 108,405

Малий, пък ако ги включи и в албум, напрао става 10 пъти платинен. най малко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Малий, пък ако ги включи и в албум, напрао става 10 пъти платинен. най малко. 

Ами да, като броим и Youtube няма да е по-назад от обсъжданите по-рано днес Да гори в любов и Кой. :D

преди 3 часа , NazzkO каза:

Кога ще гледаме новото видеооо

Да не му се надяваме да е скоро. На Нанков и Скерлев клиповете обикновено стават готови за около месец. Десс пак твърде късно се сети и сега няма да има какво ново да пее на концерта, освен ако не представи песента премиерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Ами да, като броим и Youtube няма да е по-назад от обсъжданите по-рано днес Да гори в любов и Кой. :D

Да не му се надяваме да е скоро. На Нанков и Скерлев клиповете обикновено стават готови за около месец. Десс пак твърде късно се сети и сега няма да има какво ново да пее на концерта, освен ако не представи песента премиерно.

Клипа нали щял да бъде на Стенли? Като режисьор на Андреа има опит с обработването на излишните килограми.😆

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Клипа нали щял да бъде на Стенли? Като режисьор на Андреа има опит с обработването на излишните килограми.😆

Да де, по грешка написах Скерлев… Твърде много е облъчила Десислава феновете си с него и все за него се сещат...

Стенли иначе не е работил с нея след раждането. Последно я стесняваше в И на всички като тебе. Тя обаче ми се струва заслабнала напоследък, опитва се да догони вида си от това видео.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, SG каза:

Да де, по грешка написах Скерлев… Твърде много е облъчила Десислава феновете си с него и все за него се сещат...

Стенли иначе не е работил с нея след раждането. Последно я стесняваше в И на всички като тебе. Тя обаче ми се струва заслабнала напоследък, опитва се да догони вида си от това видео.

Още по-добре тогава. Тъкмо клипа ще излезе по-бързо.😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , pechenko каза:

Поничката сигурно е снимала топ комерса "Имаш ме"

Явно този път ще пее за Благой.

Очаквам резил на ниво Гъзарка. Супер клип с потресаваща песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък Деска ще е изненадата на сезона и ще се завърне с нещо добро. Помня как избухна с И на всички като тебе, която хората още обичат. Дано е на целила. Май излиза в сряда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, NazzkO каза:

Според мен пък Деска ще е изненадата на сезона и ще се завърне с нещо добро. Помня как избухна с И на всички като тебе, която хората още обичат. Дано е на целила. Май излиза в сряда.

Ако изригне с нещо като И на всички като тебе с Топ клип ще е златна. Проблемът е, че няма да е такова, най-вероятно. В Майната ти се усещаше присъствието на онази разчупена поп Десислава, по която сме били луди през годините. А за новата песен дори и тя самата намеква, че си е просто комерс и че тя си е наясно, че може много повече. В най-добрия случай ще е нещо като Отново се родих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам добро усещанееееее, и вече все по-малко търпение. Текстът май ще е тъпичък де хахахха видях някакви части в някаква ДБ група

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, NazzkO каза:

Аз имам добро усещанееееее, и вече все по-малко търпение. Текстът май ще е тъпичък де хахахха видях някакви части в някаква ДБ група

И аз го видях тоя текст, бие на типичен чалга комерс.😄 Чудно какъв ли клип уж с послание ще обвърже с подобна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя каза, че по-скоро ще трябва да си напънем мозъците да го разберем, познавам я вече добре и като се извинява предварително, че е комерс и няма да покаже силата си на певица в него, това ми говори, че не е особено развълнувана. Ако имаш нагласата, че пуснеш хит, в какъвто й стил да е, не говориш така. На мен това ми убива надеждата, иначе много искам да се завърне и да смачка като преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма що се извинява предварително? Това е комерс музика, всички песни са комерсиални - и бавни, и бързи, и тъпи, и умни. Всичко е боза! Няма какво да се извинява. Да пуска смело каквото е стъкмила, и нека хората кажат кефи ли ги! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...