Jump to content



Препоръчани коментари

преди 3 минути, Амброжка. каза:

Чак сега ли? Аз вече я научих. 😀

Е не, още от вчера съм я научил и аз. :D Но ми трябваше едно денонощие, за да свикна с мисълта, че пак няма да слушаме нищо поне малко новаторско от нея. Поне тази година не й е чак толкова мазна. Но ако и това парче отиде към флоп… още от сега се подготвям за догодина. Кючек след кючек, евтин клип след евтин клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията се разпръсват по няколко канала. За втория ден е направила само 123k в официалния и още над 30k от страничните. Общо 150k е прилично.

Песента вече е в Spotify. Който има регистрация да стриймва, срам и позор е като й влезе човек в профила и да види, че Да вдигнем шум е най-слушана.

https://open.spotify.com/track/5toNqUDZ7cQupMdUK6pM8a?si=5LWOeS92SrqZBXIiZJ6Qaw

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смея да твърдя, че “След 1000 жени” е един от най-хубавите и стабилни проекти за 2019 г. След Мразя любовта, тази песен ми дойде като свежа глътка въздух, наистина ме зашемети. Много хубава и достойна песен, жалко че вероятно публиката няма да я оцени. Много добро заключение на годината и на десетилетието като цяло. Евала на Деса! 

Редактирано от Koulee
Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо слушане ми беше трудно да я преценя като хит, защото ми идваше като поредната чалга от ДС. С всеки изминал ден обаче ми става все по-любима и вече забелязвам потенциала. В нея има нещо много по-стойностно от обичайния комерс за дискотека, за клипа да не говорим.

Започнали са да трият страничните клипчета, струва ми се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Започнали са да трият страничните клипчета, струва ми се.

Днес и писах точно за клиповете от другите канали и явно е обърнала внимание. 

Новата песен получава масово одобрение, дори на майка ми много и хареса. 😀 Дано се превърне в хит, заслужава го. Обичам такъв тип песни - хем да звучи комерсиално, хем да има лирична нотка. Просто е изпипана от-до - текст, музика, аранжимент, видео, визии, идея.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Започнали са да трият страничните клипчета, струва ми се.

Доживях. Заради страничните клипове ми се изгуби цялото желание да смятам гледания. Толкова е неприятно да се смятат от хиляда клипа. Напоследък следя главно гледанията от България в YouTube Charts.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Амброжка. каза:

Днес и писах точно за клиповете от другите канали и явно е обърнала внимание. 

Новата песен получава масово одобрение, дори на майка ми много и хареса. 😀 Дано се превърне в хит, заслужава го. Обичам такъв тип песни - хем да звучи комерсиално, хем да има лирична нотка. Просто е изпипана от-до - текст, музика, аранжимент, видео, визии, идея.

Добре си направил. По-добре да ги разкарат в началото, когато още има шанс основното видео да привлича интерес, отколкото след време, когато и страничните са с достатъчно гледания, за да са фактор.

преди 1 час , Fast каза:

Доживях. Заради страничните клипове ми се изгуби цялото желание да смятам гледания. Толкова е неприятно да се смятат от хиляда клипа. Напоследък следя главно гледанията от България в YouTube Charts.

По-тегаво си е да се смятат и страничните, а и така основния клип губи и завършва с по-малко. Но, от друга страна, именно чрез тях можем да сме сигурни кога към песента има истински интерес и гледанията на основното са реални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгнаха нещата отново при нея. Бавно и славно, но дано продължава в тоя дух. Иначе много странно решение. Вторник беше пее само куплетите на живо, а от това което се чува тук, реакцията не е никак лоша. Явно гледанията не са показател, а и тогава бяха пуснати доста по-силни комерси, не я сложиха в трендинг. Честно казано песента не е никакъв флоп

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Вторник беше” ми харесва супер много и си е успешна песен, гледанията не са всичко. Обаче новата още не мога да я въприема - много ми е уеднаквена с всички на Ганев, но пък клипът е един път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен постоянно се връщам да я слушам, скоро не се е случвало, даже я свалих на телефона и я инспектирах подробно. :D

Открих нови и много яки звуци и ударни, например във втората част на куплета "А в очите виждаш ли сълзите...." отзад се включват едни звуци като падащи капки. Страшен е аранжиментът. Не бих казал, че ми прилича на която и да е, може би и Десислава допринася, получила се е песента повече от перфектно и ми звучи дори и конкурсно, спокойно може да излезеш с нея и да покажеш гласови възможности, има много интересни извивки, има динамика в изпяването, инструменталът си е топ отвсякъде. :D  Можеше да мине с по-малко мазно към края, но е добре. Дано да я купят и в други страни, интересно ми е как ще звучи от други изпънители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя точно заради мазнотиите се докара дотук. Представете си миналата есен да се беше завърнала със След 1000 жени или Вторник беше. Щяха да са доста по-силно приети заради жаждата по нея. А сега я имаме тая ситуация, в която с миналогодишните мазнотии тя разочарова доста хора, а после пробва да се завърне пак с по-стойностни проекти, но щом на тях евентуално не им се получава решението навярно пак ще са нови мазнотии.

Радвам се поне, че Вторник беше наистина не е провала, който го изкарвахме. Чакам да си пусна официалното лайф клипче като излезе, но от това, което се чува на фенските песничката си се е поналожила през годината. При евентуалния флоп на новата ще можем ли да я пробутваме нея за нещо като хита й за 22-ра поредна година, както за 2010 е Острието? :DНай-малкото явно и самата тя я чувства като успешна, щом реши да я пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Тя точно заради мазнотиите се докара дотук. Представете си миналата есен да се беше завърнала със След 1000 жени или Вторник беше. Щяха да са доста по-силно приети заради жаждата по нея. А сега я имаме тая ситуация, в която с миналогодишните мазнотии тя разочарова доста хора, а после пробва да се завърне пак с по-стойностни проекти, но щом на тях евентуално не им се получава решението навярно пак ще са нови мазнотии.

Радвам се поне, че Вторник беше наистина не е провала, който го изкарвахме. Чакам да си пусна официалното лайф клипче като излезе, но от това, което се чува на фенските песничката си се е поналожила през годината. При евентуалния флоп на новата ще можем ли да я пробутваме нея за нещо като хита й за 22-рано поредна година, както за 2010 е Острието? :DНай-малкото явно и самата тя я чувства като успешна, щом реши да я пее.

Не мисля, че мазнотиите са и изиграли лоша шега. Големия и хит от 2018 е именно Да вдигнем шум, която вече е официално с над 10 милиона гледания. 

Причините за спада при Деса са визията, гласът и най вече, че не е продуктивна, както се очаква от по големите имена. С 1-2песни годишно в този жанр трудно се оцелява. Тя сама си заеба инерцията след Ангелите плачат. Очевидно е, че и депресията, в която е била е основен фактор за този спад. 

Мазнотиите са разочаровали единствено по големите и фенове, но няма какво да се лъжем. Не ние пълним клубовете и и правим гледанията и, а масовия потребител. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То беше някаква безумна комбинация между мазнотиите и изброените от теб фактори. Депресията и природната й неадекватност в съдружие я сринаха тотално. Да се радваме, че поне има наченки да се опита да излезе от тази дупка. Дано новата да не флопне или ако флопне да не я откаже да върви по правилния път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

То беше някаква безумна комбинация между мазнотиите и изброените от теб фактори. Депресията и природната й неадекватност в съдружие я сринаха тотално. Да се радваме, че поне има наченки да се опита да излезе от тази дупка. Дано новата да не флопне или ако флопне да не я откаже да върви по правилния път.

В крайна сметка последния и клип има 2 спонсора - Абсолют и някакви бижута. Не е като да се бръква сама както бе с Не го прави. Освен това предполагам и Пайнера и удря рамо за финансиране впредвид, че е сред оборотните му като участия певици. Дори и да флопне, за Деса са дошли времена, в които трябва да брани имети си с качество, а не съвсем да олекне...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

В крайна сметка последния и клип има 2 спонсора - Абсолют и някакви бижута. Не е като да се бръква сама както бе с Не го прави. Освен това предполагам и Пайнера и удря рамо за финансиране впредвид, че е сред оборотните му като участия певици. Дори и да флопне, за Деса са дошли времена, в които трябва да брани имети си с качество, а не съвсем да олекне...

Аз се радвам да видя, че тя все пак поне си осъзнава, че известно време е била в творческа дупка. Това ми дава надежда, че дори и евентуален флоп на След 1000 жени не би я сринал отново, не и скоро. Имам в предвид, че и преди е имала такива периоди, в които се е амбицирала след неподходяща продукция. Например след първите песни от 1997 издаде няколко албума, които я изградиха като една от по-големите. Или след Гореща следа, когато издаде Сладки сънища. И още такива периоди имаше в последствие.

Официалното клипче на След 1000 жени ще е с почти 100k за третото денонощие. Като за Десислава е добре, тя винаги пада бързо на подобни цифри. Да видим сега около уикенда и студентския празник дали ще се задържи, това ще ни даде отговора дали ще е флоп или хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...