Jump to content



Препоръчани коментари

Ох какъв съм мазохист... Пуснах си И това ще преживея и Много луд една след друга... Човекът, който слушаше с мен не можа да познае къде във втората пее Десислава...

Как е възможно такова сгромолясвоне само за три години? От Ангелския глас на България до тотална безличница...:girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също бих предпочел да пропусне селската вечеринка, но при потвърдено участие се надявам поне да изпее с Джордан “Ангелите плачат”. Класиките си да не ги бута, че гласа и не го позволява вече..

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, SG каза:

Десислава ще клипира самостоятелна песен скоро.

Сетила се. Като се сетя и колко време ще я обработват във видеоклипа може да я натъкми за първа пролет догодина.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Амброжка. каза:

Сетила се. Като се сетя и колко време ще я обработват във видеоклипа може да я натъкми за първа пролет догодина.

Като за преди концерта я гласи. Но и аз не очаквам нищо силно в последния момент. Стандартна чалга със среден клип навярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна трахедия е Деса. Стремглаво пътува към Ивана и Глория. Деса няма нужда от самостоятелна песен, а от интееесен проект, може би фийт с някое балканско име. Спечелила е доста уважение сред колегите и е време да се възползва и да търси своя нисша. Пълно разочарование. Срамувам се от нея. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма и да се променят нещата, както си и очаквахме. Казаха ми, че не й се занимавало и затова пуска по 1-2 песни на година. Да пускаше поне силни като Камелия и Азис, а не да си цикли с разни, които наистина я отвеждат към Глория и Ивана.

Никакъв смисъл от писма и подписки няма. Да я оставим да си мисли, че всичко й е наред. Някой ден може и да се осъзнае, когато вече ще е късно и няма как да се върне там, където преди се качи благодарение на старание и на фенове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То по-добре нещо като "Вторник беше" набързо направено отколкото да я няма половин година и да пусне срамотия-провал като Анелия, дето да ти е гадно наистина да слушаш, не че си няма и тя онзи мазньоч , но поне въпросния дует с Фикрет така и не видя клип. Иначе не знам, някоя балада може би, да опита с Азис, тъкмо и той малко ще смени или както каза Slavi да потърси някой неочакван изпълнител за дует, толкова хора я ценят и уважават. Но тя е зарила нос както обикновено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Те нали ще й зададат въпроси от сорта на 'Защо си развали гласа и свали нивото на продукцията?'...😁

Ми щото времената се менят. Сега вече една жена трябва да храни трима мъже. Какво нещо е равноправието. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Ми щото времената се менят. Сега вече една жена трябва да храни трима мъже. Какво нещо е равноправието. 

Мен ме е яд, че явно наистина заради храненето на онзи, третия (който не й е син), тя значително се е отпуснала във всяко отношение. И други хора ми казаха негативни неща за него, някои дори потвърдиха, че голяма част от парите й отиват при него, а тя за себе си и кариерата си не харчи толкова и дори действително взима дрехи на колежки. Към дъното отива Десислава, но все още много се чудя дали е главно заради поредния неправилен мъж или поради други фактори.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Ми щото времената се менят. Сега вече една жена трябва да храни трима мъже. Какво нещо е равноправието. 

Равни права = равни отговорности, 2019 е все пак. 

преди 1 час, SG каза:

Мен ме е яд, че явно наистина заради храненето на онзи, третия (който не й е син), тя значително се е отпуснала във всяко отношение. И други хора ми казаха негативни неща за него, някои дори потвърдиха, че голяма част от парите й отиват при него, а тя за себе си и кариерата си не харчи толкова и дори действително взима дрехи на колежки. Към дъното отива Десислава, но все още много се чудя дали е главно заради поредния неправилен мъж или поради други фактори.

Като при всички, комбинация от фактори.  Пък и ако има нещо вярно в слуховете от край време, Деса е свикнала да си дава хонорара други да го харчат, навремето я разнасяха, че издържала цялата си рода в Гълъбово или откъдето беше там, че в момента забравих. Сега просто друг е основния бенефициент на нейното спонсорство. Тя пък влачи от колежки рокли, лошо няма, колежките са с чиста съвест как правят благотворителност, Деса в поне една посока е спестовна, ма явно и се налага, щом толкоз гърла чакат на нейния хонорар. Ако не друго, си отгледа единия син с единия хонорар, сега двама, с няколко обиколки е пред повечето си колежки. 

Междудругото тоя, дето не и е син, всъщност с нещо занимава ли се? Уж беше бокьор някъв, ма не съм чувал виждал или изобщо да са го спрягали в няква спортна среща или каквото и да било. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.11.2019 г. от 18:46, SG каза:

Мен ме е яд, че явно наистина заради храненето на онзи, третия (който не й е син), тя значително се е отпуснала във всяко отношение. И други хора ми казаха негативни неща за него, някои дори потвърдиха, че голяма част от парите й отиват при него, а тя за себе си и кариерата си не харчи толкова и дори действително взима дрехи на колежки.

 

От 4.11.2019 г. от 20:17, Lelqtian каза:

Междудругото тоя, дето не и е син, всъщност с нещо занимава ли се? Уж беше бокьор някъв, ма не съм чувал виждал или изобщо да са го спрягали в няква спортна среща или каквото и да било. 

 

Не е трудно да се досети човек за положението. Гледайте му постовете на този, дето не й син. Безработен човек, който дори не се боксира професионално, че да има собствени хонорари от мачове, непрестранно демонстрира оригинални Rolex, iPhone, Icon, Dsquared2, Philipp Plein, Nike, Dolce & Gabbana, Balmain, Moschino, огромно BMW, дето кой знае колко харчи и каква поддръжка коства... Нощни клубове, наргилета, луксозни заведения и кафенета, все с някакъв такъв като него смешник. Едва ли е от държавните стипендии за национали от по 500-600 лв. максимум, след като задели за ток, вода, парно, бебе и семейство. Дори да печели 2-3 пъти годишно мачове от местните първенства, това пак не са повече от 1000 лева и торбичка с рекламни материали на някой спонсор. Как Десислава да не носи една и съща рокля по месец на участия и да не свежда до минимум разходите за клипове, песни и въобще грижи за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса си погуби най ценното - гласът. Не знам какъв олигофрен трябва да си, забда имаш такъв талант и съзнателно да го съсипваш. Не я съжалявам изобщо. Не спря да реве за хуй. Да си сърба попарата сега. 

Зададох и въпроси за амортизиралия глас в Автограф. Да видим дали ще се отразят... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.11.2019 г. от 10:28, WindWalkerMonk каза:

Ми щото времената се менят. Сега вече една жена трябва да храни трима мъже. Какво нещо е равноправието. 

Кои са тези трима мъже? Едното е бебе, другото е непълнолетен тийн. Само третото може да се нарече хрантутник. Но леля трябва да знае, че младата плът не е безплатна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...