Jump to content



Препоръчани коментари

Давайте да пишем писмото, че след последния инстаграм лайф с онова наргиле просто.....все едно гледам друг човек и не мога да повярвам, че е тя. 

Слави има доста дар-слово, предлагам ако има желание да напише нещо. 

Да го разгласим в медиите където можем със заглавия: Феновете с отворено писмо до Деси Слава...

Какво ще кажете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е време да се завръща с нахъсания си, мераклийски стил вече, много липсва. Искам да й е важно да твори, да прави неща за свое удоволствие, да е различна, да е новатор какъвто винаги е била. За целта само трябва да смени Ганев. За нея ще е ново да направи песен от Оцко, че дори и от Кости. Интересно ще бъде, а Оцко би могъл да й напише музика за ударна балада. Човека има талант, просто много зависи кой какво иска от него. И стига с това, че “Вторник беше” е флоп, защото просто не е такъв. Около мен хората я слушаха, виждал съм я и по фейсбук стени, но че не е масов хит - със сигурност. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вече не знам дали искам да участвам във фен подписки и подобни. Мисля си, че с действията си в последните месеци Десислава тотално унищожи дори и желанието на някои като мен, Слави и т.н. да пишем писмо. Да си стои в това положение като толкова не може да се погледне сама отстрани. Някой ден може и да се осъзнае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Буквално ми е станала непоносима. Не съм сигурен, че си заслужава да и пишем и подкрепяме. А и си мисля, че би изнагляла като реакция... 

Видяхте ли снимките от плажа😂

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Буквално ми е станала непоносима. Не съм сигурен, че си заслужава да и пишем и подкрепяме. А и си мисля, че би изнагляла като реакция... 

Видяхте ли снимките от плажа😂

Тези с бебето ли? Снимките с него са ми може би най-симпатичните в нейния Инста напоследък. 😂

И аз си мисля, че реакцията й може да не е каквато очакваме. Най-малкото може да не е доволна, че фенове я излагат с публични писма. Не че сама не се излага достатъчно.

Стриймвайте старите песни в Spotify. Срам и позор е Да вдигнем шум да й е най-слушана. Поне със златния фонд да се запази като голяма.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Slavi каза:

Буквално ми е станала непоносима. Не съм сигурен, че си заслужава да и пишем и подкрепяме. А и си мисля, че би изнагляла като реакция... 

Видяхте ли снимките от плажа😂

Не мога да я гледам и аз вече. И лъха едно нагло поведение напоследък.....но аз заради доброто старо време, до неотдавна беше отново толкова близо до втори пик в кариерата си. После забременя и всичко отиде на кино.

 

...на плажа покъртителни кадри😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче в последно време единственото, което се пише и коментира около името на Деса са килограмите й. Нищо свързано с музиката и кариерата й. Много тъжно, че стигна до това положение. В крайна сметка ние сме я харесвали заради гласа и песните, не заради това как изглежда. Ако въпреки проблема с килограмите си твореше и пееше както преди нямаше да западне в кариерата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях ги и аз тея снимки някъде. Не са чак толкова шокиращи. Не и като на уж Андреа. :D

преди 20 часа , Роско каза:

Клипа на "В друг живот" , верно ли струва 50 000 лв ? 😮

Съмнявам се. Няма как през 2016 да са й се давали 50 хил. за клип, а от 2017 насам да не й се дават и 1000. 😁

Но определено трябва пак да работи със Стенли. Толкова иска да е като Галена, а грам зор не си дава да е отново с такава видео продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло мисля, че е добре поотделно да и пишем във фб като разбира се използваме сходни аргументи. Просто би било обидно да напишем писмо до медиите, в което я упрекваме за килограми, алкохол, амортизирал глас, Благой и кофти продукция. Би имало обратен ефект. Или пък да напишем едно, зад което да си сложим имената. Важно е да участват и от по приближените и фенове, но ме съмнява. Аз наскоро водих спор в групата. И ме упрекнаха, че съм писал, че се пъне и пее често фалшиво по участия. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

До колкото забелязвам, тай май и фейсбука си е зарязала. Само в инстаграм има някаква активност, така че вероятно и само там би прочела каквото и да е.

И все пак продължавам да съм на мнение, че основния проблем при нея е човекът, който я тегли надолу с пълна сила. Наглия мангал, дето й харчи парите и от който всички виждаме, че прихваща маниера на поведение и циничност. Гледах лайфа с наргилето и пушенето. Пълно безобразие. А той седеше до нея и едно изречение не можеше да върже. На всеки 2 думи някаква паразитна думичка "рангеле", вместо "бате" вкарва. И вместо комплимент да и направи, направо я обиди за годините като изръси де да можели другите "на нейните години да изглеждат така", все едно е на 60. С този малоумник няма как и тя да е различна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи пръснала с тъпотия в Сикретс.  😂😂😂

Изкарала на сцената един травестит и му вика "Знаеш ли колко много приличаш на Галена". DJ-ят се опитва да й подскаже, че Симона e Lady boy, ама кой да се усети... 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Роско каза:

Венци Кътов и Десислава - тази есен 😚

Тя нали ще е фийт...

Иначе колежките и записват дуети с топ имена, а наша карикатурна Деса с някой си Кътов... Все по на зле отива милата. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Тя нали ще е фийт...

Иначе колежките и записват дуети с топ имена, а наша карикатурна Деса с някой си Кътов... Все по на зле отива милата. 

Парчето е много яко. Клипа е сниман в Бургас. 

А снимките са мои. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Роско каза:

Парчето е много яко. Клипа е сниман в Бургас. 

А снимките са мои. :D

Вече като чуя, че нейно парче ще е яко, започвам да се плаша... И Много съм добра уж щеше да е яка. :D

Стандартен чалга фийт с новия й мечешки глас ли е?

Иначе браво за снимките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като чуя, че ще е с перука и ми призлява вече... Дано песента е хубава, вече не знам какво да кажа. Ужасно се надявах на дует с Анелия, с който да гръмнат и изненадат, но нещо май няма да се случи. И двете тотално изпаднаха, огромна загуба е за жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...