Jump to content



Препоръчани коментари

Да не прекаляваме, тя може да не е на 20, но е красива, известна, талантлива и успяла жена, в разцвета на силите си. Не й е нужно да плаща за афект. По-скоро е толкова безконфликтна, че лесно се възползват от нея. Тоз хрантутник е доста прост, невъзпитан и агресивен мангал. които мисли само за пари и слава. Няма две мнения сред всеки, който го е срещал на живо. При това положение не виждам как тя би могла да му се потивопоставя за каквото и да било. Особено да му отказва пари и дрешки, около които му се върти света.

Надявам се в някакъв момент все пак тя да си върне самочувстието и да успее да се върне към истинското си аз. И тогава ще си върне и килограмите и вдъхновението да пее както преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Wtf тази жена не се ли чува!? :helpsmilie:Това дори не е кръчмарско пеене вече. Това е ужасяващо 'пеене'. Че дори и не си дава зор да излезе в началото на песента.

Изобщо не трябва да ходи на концерта, егати резила ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, SG каза:

Wtf тази жена не се ли чува!? :helpsmilie:Това дори не е кръчмарско пеене вече. Това е ужасяващо 'пеене'. Че дори и не си дава зор да излезе в началото на песента.

Изобщо не трябва да ходи на концерта, егати резила ще е.

Ужас ужас ужас ... В кой точно момент ще е прилично просто да си пусне плейбека? 

Ама поне припяват, а Деса се изявява като абсолютна простакеса да пусне трака и да се мотае 10 минути да се появи и почне да пее. Ся, сичко става, и тя е човек, ма тва е абсолютно неуважение към публиката дала по предполагам 10на лева да я види наживо. 

С тъга констарирам, че положението май е станало хептен зле - вече май сме на едно мнение за Десислава. Не злорадствам, ама щом и най върлите фенове вече констатирате същото, за което проведохме километри страници в безмислени спорове ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Констатираме го, защото тя явно е ваша привърженичка и затова сама е решила да се докара дотам. Слята с масовката, с по-евтина продукция, непееща, без нови хитове и без кой знае какъв смисъл да стои в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Констатираме го, защото тя явно е ваша привърженичка и затова сама е решила да се докара дотам. Слята с масовката, с по-евтина продукция, непееща, без нови хитове и без кой знае какъв смисъл да стои в Пайнер.

Ако може без Пайнер, значи е успешна. Да се маха - повече пари за нея! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, SG каза:

Констатираме го, защото тя явно е ваша привърженичка и затова сама е решила да се докара дотам. Слята с масовката, с по-евтина продукция, непееща, без нови хитове и без кой знае какъв смисъл да стои в Пайнер.

Жената е болна, какво очакваш  - да покорява света ли? Радвайте се, че въобще има сили да ходи на участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, asylum каза:

Ако може без Пайнер, значи е успешна. Да се маха - повече пари за нея! 

Няма да се маха. Явно е преподписала.

преди 12 минути, VulkoIsTheBest каза:

Жената е болна, какво очакваш  - да покорява света ли? Радвайте се, че въобще има сили да ходи на участия.

Не мисля, че е болна. Тя пееше сходно и преди няколко седмици в Козлодуй. И преди още няколко, и още няколко... В последната около година гласът й вече не звучи никак ангелски, дори по песните. Това не е заради болест, а защото е неадекватна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, SG каза:

Няма да се маха. Явно е преподписала.

Не мисля, че е болна. Тя пееше сходно и преди няколко седмици в Козлодуй. И преди още няколко, и още няколко... В последната около година гласът й вече не звучи никак ангелски, дори по песните. Това не е заради болест, а защото е неадекватна.

Пфф. Момче, тя е хронично болна, не от грип. А от Хашимото или Хипотироидизъм. От това е надебеляла, от това е променен гласа и всичко останало. Не виждаш по-далеч от носа си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, VulkoIsTheBest каза:

Пфф. Момче, тя е хронично болна, не от грип. А от Хашимото или Хипотироидизъм. От това е надебеляла, от това е променен гласа и всичко останало. Не виждаш по-далеч от носа си.

Не съм се замислял за тази гледна точка. Ще е жалко да е така. Доста повече предпочитам да е просто нелепа и някой ден евентуално да се стегне, отколкото да я мъчи нещо по-тежко.

При всяко положение не е оправдана за другите си действия. Продукцията й е много под нивото й. Смяната в приоритетите й т.е да си дава парите от тия очевидно неприятни за нея участия на мъж, а тя да износва дрехи на колежки, е безумие. Със сигурност трябва да се погледне отстрани. И в случая изобщо не говоря за външния вид, за който не ми пука. Самата тя е твърде различна.

Между другото, в това видео изглежда по-добре откъм фигура. И други хора ми го казаха преди дни. Тя и миналата година влезе в някаква форма като за концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Не съм се замислял за тази гледна точка. Ще е доста жалко да е така. Доста повече предпочитам да е просто нелепа по природа и някой ден евентуално да се стегне, отколкото да я мъчи нещо по-тежко.

При всяко положение не е оправдана за другите си действия. Продукцията й е много под нивото й. Смяната в приоритетите й т.е да си дава парите от тия очевидно неприятни за нея участия на мъж, а тя да износва дрехи на колежки, е безумие. Със сигурност трябва да се погледне отстрани. И в случая изобщо не говоря за външния вид, за който не ми пука. Самата тя е твърде различна.

Между другото, в това видео изглежда по-добре откъм фигура. И други хора ми го казаха преди дни. Тя и миналата година влезе в някаква форма като за концерта.

Имай предвид, че щитовидната жлеза до голяма степен контролира психиката - настроения и когнитивни способности. Говоря за хормони, които буквално могат да ти повлияят да вземеш грешните решения по отношение на творчество, клипове, дори хора.

Представи си, че е мега депресирана, което едно, че го има заложено в зодията й, второ - проблемите с жлезата го носят след себе си. И Благой й е като опора и лъч надежда - младо момче, влюбено в нея, баща на детето й, бла-бла, схвана ми мисълта. Обича си го и си го издържа жената.

Аз от месеци говоря за нейните проблеми, вие тук продължавате да настоявате, че била неадекватна и глупава. Ами, то всеки болен човек не е напълно себе си и има доза неадекватност.

Облаците над нея очаквам да се разнесат пролетта на следващата година. Има болествотворно и объркващо влияние на планетата Нептун над слънцето й, бях гледал, че свършва към февруари-март 2020. Бях й го написал като коментар във Фейса и тя го беше лайкнала с любов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така се отразяват подобни заболявания понякога- факт. И за други случаи знам. Проблемът тук е, че Десислава и в предишни години публично е демонстрирала колко може да е нелепа, затова ми е малко трудно да повярвам, че причината за случващото се в момента е само здравословна. През годините постоянно е взимала неподходящи решения и затова все уж са били виновни Пайнер, Азис, Фен Тв, поп медиите, Зарко и т.н- за някои тя сама го е казвала, за други ние тук сме давали наши си теории, за да я защитаваме. Но в края на краищата мисля, че с времето ясно се е откроил един основен виновник, който от наивност и неадекватност периодично се самопрецаква тотално.

Но щом ти е харесала коментара съм склонен да считам, че в случая може и да не е добре. Все пак се надявам да не е така, но ако е- пожелавам й наистина да се оправи скоро. Но и за тази цел се изискват мерки. А тези мерки не включват претоварване с 15 участия на месец и нон-стоп цигари. Няма ли кой да й каже ако тя сама не може да загрее...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Wtf тази жена не се ли чува!? :helpsmilie:Това дори не е кръчмарско пеене вече. Това е ужасяващо 'пеене'. Че дори и не си дава зор да излезе в началото на песента.

Изобщо не трябва да ходи на концерта, егати резила ще е.

По добре да залага на плейбека. И без това звучи като съдрана лесбийка. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

По добре да залага на плейбека. И без това звучи като съдрана лесбийка. 

Дай наистина да не я гаврим толкова. :D Каквато и да е днес, който или каквото и да е виновен за сгромолясването й, Десислава си е оставила голямата следа в жанра и поне това няма да й бъде отнето. Може би на Десови ще ни е по-добре ако се съсредоточим върху него. На мен лично все още ми е частично приятно като се сетя колко над всички е била в някои периоди, дори и когато на практика не е била над тях откъм успех. И някъде там ми се иска да вярвам, че някой ден ще влезе в релси и отново ще изумява всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се постне и тук. След 30-40 страници плюене е хубаво да има и нещо по-позитивно. :D

 

Изглежда ми по-свежа от преди, със сигурност и леко заслабнала. Този стил доста й отива, не знам защо не ходи така по участия. Може би защото Галенините дрехи повече й допадат.

Най ми допадна доста реалната й преценка за положението. Личи си, че след раждането е в голяма творческа дупка, излиза че било заради следродилна депресия. @VulkoIsTheBest, коментирай. Не било точно физически проблем, а по-скоро психически. Като се съчетае с неадекватността й по природа- ето ти резилеста Деси Слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше ясно, че Деса няма проблем с щитовидна жлеза, а с лакомия. Като типичната риба няма силна воля и обича да си угажда.

Естествено не беше съвдем осъзната за реалното и положение. Но поне ще има нов трак с брутален клип и балада. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още помня причината за визията с баджаците от наградите през февруари 2015. Януари същата година ми бяха казвали, че след участия ходила да си хапва дюнери посред нощ. :D

И аз като чух, че клипа е на Стенли припаднах от кеф. Но докато не видя няма да се радвам. Може и него да е помолила да свали нивото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Още помня причината за визията с баджаците от наградите през февруари 2015. Януари същата година ми бяха казвали, че след участия ходила да си хапва дюнери посред нощ. :D

И аз като чух, че клипа е на Стенли припаднах от кеф. Но докато не видя няма да се радвам. Може и него да е помолила да свали нивото.

Че Вторник беше също е с много добър клип. Малко по добри има през 2019. Направо е шедьовър пред Много съм добра и Гледай да не бъркаш. Но ще има идея, което е по важното. Деса в Пайнер или представя много добър клип или некви тип видеоверсийки. Нямя средно. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Slavi каза:

Че Вторник беше също е с много добър клип. Малко по добри има през 2019. Направо е шедьовър пред Много съм добра и Гледай да не бъркаш. Но ще има идея, което е по важното. Деса в Пайнер или представя много добър клип или некви тип видеоверсийки. Нямя средно. 

Ако може да говорим за средно, точно Вторник беше клони натам. Хубав клип е, но кадрите с чалга визия на жълт фон развалят всичко. Все едно Теди Александрова е решила да направи преврат.

Да коментираме иначе как след толкова години още не е разбрала, че хубав клип при Стенли/Нанков не става за 2 седмици. Пак няма да е готова за концерта и ще пее песента предпремиерно. Поне като вече не излъчват на живо няма да я има с хубаво качество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Btw, днес стават 12 години от този невероятен концерт. Слави, ти можеш да говориш най-добре по тази тема.

Чудно ми е дали тя наистина си вярва, че и днес може да пее... така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , SG каза:

Още помня причината за визията с баджаците от наградите през февруари 2015. Януари същата година ми бяха казвали, че след участия ходила да си хапва дюнери посред нощ. :D

Браво на жената, знае правилата! Така се прави! Всеки себеуважаващ се човек след дискотека яде дюнер! 

преди 11 часа , SG каза:

Да се постне и тук. След 30-40 страници плюене е хубаво да има и нещо по-позитивно. :D

 

Изглежда ми по-свежа от преди, със сигурност и леко заслабнала. Този стил доста й отива, не знам защо не ходи така по участия. Може би защото Галенините дрехи повече й допадат.

Най ми допадна доста реалната й преценка за положението. Личи си, че след раждането е в голяма творческа дупка, излиза че било заради следродилна депресия. @VulkoIsTheBest, коментирай. Не било точно физически проблем, а по-скоро психически. Като се съчетае с неадекватността й по природа- ето ти резилеста Деси Слава.

Откъде сте сигурни, че това са дрехите на Галена? Как й стават, ако са нейни?

Много ясно, че ще каже психически проблем. Ако не се е прегледала, няма как да знае, че е болна от нещо. Последиците са върху психиката и настроението, тя може да ги отдава на каквото си иска. Добре ще е да си направи изследвания, за да изключи кофти диагнози. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, има си как да й станат дрехите. :D

Имаше даже и статии, че са роклите на Галена. И на мен са ми го казвали някои хора, които я виждат често. Разбира се, не е изключено да ги ползва не защото иска да пести пари за трите деца, а защото просто е фенка на Галена.

Личи си, че имаше нещо на психическа основа след раждането. Това направо не беше Десислава. И все още не е съвсем. Склонен съм да вярвам, че е било именно следродилна депресия. Човек губи желание за много неща в такива моменти- факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Браво на жената, знае правилата! Така се прави! Всеки себеуважаващ се човек след дискотека яде дюнер! 

Откъде сте сигурни, че това са дрехите на Галена? Как й стават, ако са нейни?

Много ясно, че ще каже психически проблем. Ако не се е прегледала, няма как да знае, че е болна от нещо. Последиците са върху психиката и настроението, тя може да ги отдава на каквото си иска. Добре ще е да си направи изследвания, за да изключи кофти диагнози. 

Тя си каза, че не се е лишавала от нищо и няма стимул и воля за диети, а тя виниги е била склонна към напълняване. Няма как да знаем правила ли е или не изследвания. Тя няма и да каже ко има здр проблем. 

 

Галена е с широк гръден кош и също не е първа слабост. Деса е много ниска и затова и личи още повече... За оная златиста рокля с ресните съм сигурен, че е на Галош. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има по-голям проблем, или поне се надявам да няма. Не я виждам да успее да скрие нещо подобно в интервю. Най-малкото си я знаем, че обича да се изцепва с истините, както това че Майки не можел да пее или че завиждала на колежките, че техните деца били музикални. 😁

Също ми стана смешно като каза, че Борис бил ревал като я чувал да пее и тя се възмущавала как можело така. Че как няма да реве, все едно Баба Меца идва.

Снимките с визиите, които продължават да се появяват, кефят. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен си ми хареса интеврюто от вчера. Супер много се смях на шегите и, голям образ си остава наша Деса. Браво, че признава, че артистът в нея от много време го няма,и е подтиснат, чест и прави. 

Дори ако беше заклеймила оная помия с Фики още повече щях да и се зарадвам. Акапелата само показва, че гласът и не се е загубил. Още имам надежда и дано изненада с добро парче. Чакам и баладата също с нетърпение. 

Дано на концерта скандализира със силно изпълнение на живо и ги отвее. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...