Jump to content



Препоръчани коментари

преди 2 минути, Kremito каза:

Да вземе и тя да пусне един албум с няколко нови песни,сън няма да спя да ги чуя.:DМечтите са безплатни поне.:D

Май ще има, даже и май чужда песен... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой е този Венци? В кой стил се изявява? И за какво и е на Деса да се включва в такава песен вместо да мисли себе си и това, че няма хит от много време... Аз се надявам на самостоятелна песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

А кой е този Венци? В кой стил се изявява? И за какво и е на Деса да се включва в такава песен вместо да мисли себе си и това, че няма хит от много време... Аз се надявам на самостоятелна песен. 

Тя може и да е помислила включвайки се в тази песен. Ако песента е добра и хитова, няма да има значение, че човека не е популярен :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен не е от значение дали певеца е известен или не. И Денис не беше известен, когато Цветелина го представи, а направиха един от тоталните хитове на миналата година, плюс което момчето веднага стана сензация.

Притеснява ме нивото на Десислава към 2019. В песента на Лидия например звучи напълно обезличена, не можеш да я познаеш къде пее тя. Опасявам се, че и новата песен ще е поредното типично чалга разочарование от една някога различна певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Роско каза:

 

Значи песента няма да е с фолк звучене според мен. Иначе този хич не пее лошо, но Деса има нужда от нещо силно в момента. Дано помисли за здрава самостоятелна песен. Явно е решила да помогне на момчето да си развие кариера, но не е в такава позиция. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Значи песента няма да е с фолк звучене според мен. Иначе този хич не пее лошо, но Деса има нужда от нещо силно в момента. Дано помисли за здрава самостоятелна песен. Явно е решила да помогне на момчето да си развие кариера, но не е в такава позиция. 

Чист попфолк си е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, payner_tv каза:

 

Доста умряла публика. Дори и при излизането на Драгана си остана рехава. 

Деси даде каквото можа от себе си. На чалгата беше доста зле. Но на народното и на Ищар ми допадна. На моменти ми ставаше жал за нея. Не само заради кофти визията, но и заради рехавата публика. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Очаквайте УТРЕ (27.09.2019) дебютният сингъл на Венци Кътов ft. Деси Слава - “Така ти се струва” в 16ч. в канала на. Hit Mix Music в youtube!
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснах си началото на този ѝ "концерт" и после само превъртях на няколко момента. Ужасно пеене. Визията не ми е чак от такова значение, но невъзможността да си изпееш песните като хората, не мога да я преглътна. Тя не се ли чува, та да види на какво е заприличал гласът ѝ и колко е ужасно пеенето ѝ? Съжалявам да го кажа, но падна доста под други пеещи имена като Глория, Нелина, Преслава и т.н. Че дори за Ивана вече може да се каже, че пее по-добре от нея...

Контактът с публиката, неадекватността, лиготии и тъпотиите ѝ не изненадват вече.

Най-хубавото от това видео беше реакцията на хората, които искаха песента "Лъжа", след като Десислава ги питаше какво да им изпее. И разбира се, тъпачката изобщо не им обърна внимание и си заби върховната и свръх смислена песен "Мъжете всичко искат".

Егати, вече не ме жегва с нищо Десислава. Бих предпочел да спре, за да си останем с хубавите спомени за един ангелски глас, изпълняващ готини песни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Kremito каза:

Във вторник ще я видя в един от клубовете на Варна.Дано си изкараме яко,Десислава все пак. ❤️

Вторник беше:laughing: и като видях Деса ми се ревеше😝

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Slavi каза:

Вторник беше:laughing: и като видях Деса ми се ревеше😝

😂😂😂Да бе,че и вторник се пада.Дано не вали,пък и да си изкараме добре.😁😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, изгледах голяма част от клипчето от концерта й в Козлодуй, много ми стана жал. В дискотеката с алкохол, танцьори, тийнове и еуфория от разни поводи, хората пеят и се кефят, затова на последното й участие като бях, сметнах, че нещата не са толкова зле, колкото се пише в темата. Само че от този концерт, вдървена публика, дори им се скара няколко пъти, че не танцуват, не се забавляват и в погледа й се четеше разочарование наистина, заплашва ги, че ще почне с баладите... Какво?! Самата тя наистина има нужда от режим, съжалявам, но не изглежда добре, сигурен съм, че това много й се отрзява, състарява я, тази опашка, дето все я носи.... По едно време не знаеше и какво да пее. Понеже гледах клипове от подобен концерт на Емилия, не че съм нейн фен, даже двете ги обичам еднакво от малък. Обаче разликата е огромна, вярно, че втората има много актуални хитове, но пък Деси има по-големи златни, дори на тях не се видя да ги пее с желание, хората сякаш я усещат и не се получава. Ако я сравнимс Глория, която също прави много такива коцнерти, пак не става, тя поне има програма. Трябва спешно нещо да се случи, даже не смятам, че голям хит е толкова това, от което се нуждае. Като се завърна, имаше целия потенциал на света и тя донякъде надмина очакванията, но сега е просто по-зле отвсякога. Да спре да пуши, да се сложи на режим, да си възстанови гласа, да направи завой към това, в което е най-силна музикално, може да я няма година дори, но не виждам как ще стане иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Born to Die каза:

Ох, изгледах голяма част от клипчето от концерта й в Козлодуй, много ми стана жал. В дискотеката с алкохол, танцьори, тийнове и еуфория от разни поводи, хората пеят и се кефят, затова на последното й участие като бях, сметнах, че нещата не са толкова зле, колкото се пише в темата. Само че от този концерт, вдървена публика, дори им се скара няколко пъти, че не танцуват, не се забавляват и в погледа й се четеше разочарование наистина, заплашва ги, че ще почне с баладите... Какво?! Самата тя наистина има нужда от режим, съжалявам, но не изглежда добре, сигурен съм, че това много й се отрзява, състарява я, тази опашка, дето все я носи.... По едно време не знаеше и какво да пее. Понеже гледах клипове от подобен концерт на Емилия, не че съм нейн фен, даже двете ги обичам еднакво от малък. Обаче разликата е огромна, вярно, че втората има много актуални хитове, но пък Деси има по-големи златни, дори на тях не се видя да ги пее с желание, хората сякаш я усещат и не се получава. Ако я сравнимс Глория, която също прави много такива коцнерти, пак не става, тя поне има програма. Трябва спешно нещо да се случи, даже не смятам, че голям хит е толкова това, от което се нуждае. Като се завърна, имаше целия потенциал на света и тя донякъде надмина очакванията, но сега е просто по-зле отвсякога. Да спре да пуши, да се сложи на режим, да си възстанови гласа, да направи завой към това, в което е най-силна музикално, може да я няма година дори, но не виждам как ще стане иначе.

По принцип си прав за всичко, без за едно. На концерта на Емилия публиката си бе нейна, а не да е подгряващ на някой. На разни празници на градове, нещата далеч не са толкова зле, както в Козлоддуй. Иначе дори при появата на Драгана публиката не бе кой знае колко въудушавена... 

Иначе ние от една година ги коментираме тези неща. Феновете и не я траем, а какво остава за другите... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо няма да промени Десислава и това си е. Не знам дали е на настоящото дередже заради лошо странично влияние, заради криза на средната възраст, депресия от напълняването или нещо друго, но тази жена вече напълно се е предала и дори не осъзнава как изглежда положението й отстрани. Професионалната част от живота й вече се е ограничила дотам просто да ходи по сумати участия да пее без какъвто и да е хъс с новия си мечешки глас и само отвреме-навреме да пуска нещо чалгарско или да се поразходи до студиото да запише някой и друг вокал за чужда чалга песен. Това не е просто творческа дупка вече, това е жалък край на една някога забележителна кариера.

А колко ми се иска да не съм прав...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Kremito каза:

Страхотна е Деси Слава, ❤️ супер е земна и сладка.Не я бях виждала отдавна.Уникално си изкарах на участието.

Я, разкажи по-подробно. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...