Jump to content



Препоръчани коментари

Десислава не притежава и 1% от усета, който има Мадона и нейния екип. Деса просто има глас.

Точно така, на десовите не им е ясно, че става дума за ШОУБИЗНЕС, не за изпит в консерваторията. Тя и Адел има глас, но никога, ама никога няма да е звезда като Мадона, Риана, Кейти Пери, Бионсе, Тейлър и т.н., които почти винаги са фалшиви, но имат аурата на истински звезди и владеят публиката повече от "ангелогласните".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така значи- да не се занимаваме с най-талантливите, нямат шанс... а и без друго няма нужда от тях? :D

Десислава не само има 1% от усета на Мадона, а има дори 2%. :D Иначе нямаше след 22 години на сцена да е толкова интересна на публиката. Само тя, Камелия и Азис имат кариери от този тип, защото и тримата имат по нещо от усета на Мадона. Но няма да се занимавам да споря повече, само за да каже някой накрая, че Десовите са фанатици в темата, която е специално за фанатици. :D

Ще кажа само, че до едно време и аз бях заблуден, че милионите и дискотеките не са толкова важни, когато Десислава не беше сред най-вървежните там. Дискотеките още ги критикувам, защото много добре виждам, че те разяждат жанра. Но знам какво към днешна дата е важно, за да се задържи един изпълнител актуален и съм доволен от Десислава, че не само успява да го постига, а и го комбинира с нещо от себе си, което я отличава. Пожелавам и на феновете на другите стари звезди да усетят какво удоволствие е любимките им да са широко интересни не само със старите хитове, а и с новите успехи. Защото Десислава Е такава и колкото и причини да се измислят, за да се отрече този факт, той си остава... факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така значи- да не се занимаваме с най-талантливите, нямат шанс... а и без друго няма нужда от тях? :D

Десислава не само има 1% от усета на Мадона, а има дори 2%. :D Иначе нямаше след 22 години на сцена да е толкова интересна на публиката. Само тя, Камелия и Азис имат кариери от този тип, защото и тримата имат по нещо от усета на Мадона. Но няма да се занимавам да споря повече, само за да каже някой накрая, че Десовите са фанатици в темата, която е специално за фанатици. :D

Ще кажа само, че до едно време и аз бях заблуден, че милионите и дискотеките не са толкова важни, когато Десислава не беше сред най-вървежните там. Дискотеките още ги критикувам, защото много добре виждам, че те разяждат жанра. Но знам какво към днешна дата е важно, за да се задържи един изпълнител актуален и съм доволен от Десислава, че не само успява да го постига, а и го комбинира с нещо от себе си, което я отличава. Пожелавам и на феновете на другите стари звезди да усетят какво удоволствие е любимките им да са широко интересни не само със старите хитове, а и с новите успехи. Защото Десислава Е такава и колкото и причини да се измислят, за да се отрече този факт, той си остава... факт.

Ама вие защо продължавате да смятате, че днес фолкаджийките са широко интересни? И по-скоро въпроса е на кого са интересни и още повече с какво са интересни? Широко интересни БЯХА, днес никой не ги бръсне за слива и докато фолка беше фактор на българския музиикален пазар, то днес са един копи пейст, който струва 0 на фона на всички останали, които идват и правят повече от успешни концерти и поднасят истинско шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така, на десовите не им е ясно, че става дума за ШОУБИЗНЕС, не за изпит в консерваторията. Тя и Адел има глас, но никога, ама никога няма да е звезда като Мадона, Риана, Кейти Пери, Бионсе, Тейлър и т.н., които почти винаги са фалшиви, но имат аурата на истински звезди и владеят публиката повече от "ангелогласните".

 

Много плоско. Истината е, че всеки има потребност за даден тип музика и представяне. Аз например предпочитам сто пъти да гледам и слушам Адел например, вместо Мадона, Кейти Пери или РИана например. За това и за мен като зрител е по-важно кое как се пее, защото това е талант, който на мен ми стига. Предпочитам музика поднесена по такъв начин.

И все пак, Десислава има много трески за дялане като професионалист, но има страхотна дарба, а и достатъчно качества, за да продължава да е едно от топ имената и да може да прави хитове, които и днес се слушат. За мен един артист трябва да може и да е адекватен във времето. А на нея ѝ се и налага, защото няма богат съпруг, а помага и на семейството си доколкото знам. За това и приемам компромисните комерси, които пуска. Именно защото е бизнес. Но мисля, че всички виждате удоволствието ѝ, когато изпълнява народна музика например или нещо по-соул.

Да носи скъпи дрешки и да се щрака за инстаграм може и Николета например, но не и да пее :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така значи- да не се занимаваме с най-талантливите, нямат шанс... а и без друго няма нужда от тях? :D

Десислава не само има 1% от усета на Мадона, а има дори 2%. :D Иначе нямаше след 22 години на сцена да е толкова интересна на публиката. Само тя, Камелия и Азис имат кариери от този тип, защото и тримата имат по нещо от усета на Мадона. Но няма да се занимавам да споря повече, само за да каже някой накрая, че Десовите са фанатици в темата, която е специално за фанатици. :D

Ще кажа само, че до едно време и аз бях заблуден, че милионите и дискотеките не са толкова важни, когато Десислава не беше сред най-вървежните там. Дискотеките още ги критикувам, защото много добре виждам, че те разяждат жанра. Но знам какво към днешна дата е важно, за да се задържи един изпълнител актуален и съм доволен от Десислава, че не само успява да го постига, а и го комбинира с нещо от себе си, което я отличава. Пожелавам и на феновете на другите стари звезди да усетят какво удоволствие е любимките им да са широко интересни не само със старите хитове, а и с новите успехи. Защото Десислава Е такава и колкото и причини да се измислят, за да се отрече този факт, той си остава... факт.

Ама то и кръчмите и пиано баровете са пълни с пеещи и талантливи хора, но никой не ги отразява. Те са просто фон! За каква кариера ми говориш,като към днешна дата процента на новопривлечените й фенове едва ли е по-голям от 1%, никой не се вълнува от нея, освен старите й фенове от преди 2003, които я харесвате по дефолт. Просто има едно правене на песни колкото да се изкарват някакви пари и това е, а това не е кариера.

Друго, за усет и мисъл при ДесиСлва е просто комично да се говори при положение, че тя няма собствено мнение. Тя страшно много се влия от чуждото и благодарение на нереалистичните ви очаквания спрямо нея тя е в тази дупка в момента. Жалкото е, че трябваше да изгуби кариерата си и страшно много пари за да разбере, че с фенове като нейните врагове не й трябват :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факта е, че хората се присмиват на ДесиСлава колко е "проста", на Глория не. Да, всеки вижда, че Деси може да пее, но главата й е празна, това го доказа идвайки в Пайнер, в десетките риалитита, в които се изяви с цел ПАРИ и ставайки комерсиална звезда, която ако направи самостоятелен концерт, той ще бъде провал, нещо което поне на Глория не може да се случи :) Бил съм случайно на участие на ДесиСлава в Плаза - не бих повторил. :) А днешния "топ" на чалгата ... ако на ДесиСлава й харесва - значи тя е изключително материална и мисли само за пари, но не и за качествено творчество (с малки изключения).

 

Разликата между Глория и ДесиСлава е - че Глория участва в риалитата заради собсвтен кеф и кеф на нейните фенове, а ДесиСлава единствено и само за пари и все пак да се изяви някъде, тъй като по концерти не можеше ... сега отново няма да може, защото Пайнер нямат концерти, а Глория има собствени такива, при това много успешни :)

 

Не мога да сравня "топа" на Десислава през онези години и "топа", в който се намира в момента, защото към ден днешен, откъм творчество е светлинни години назад спрямо преди.

 

Недей да изкарваш твоето плоско възприятие като национално мнение. Несъмнено Деси даде поводи преди доста години да се говори така за нея, но при нея се наблюдава едно сериозо интелектуално и душевно израстване. Хората свързват ДесиСлава с англския и глас и добродушната и природа. Явно не чешет хилядите коментари в тубата под клиповете и , както и фб страниците на риалититата, в които участва, където не фолк фенове, ами хора от цял България пишат. ДесиСлава винаги е първа или втора в надпреари със звезди от всякакви браншове. Това, че ти си злобен хейтър си е твой проблем. Но недей да говориш от името народно, защото не си се осведомил добре. Това, че Глорето получава едва по 100 коментара под проектите си , а Десислава по хиляди, много ви бърка в очите на няколко гло фенчета. ДесиСлава е от малкото,, които предлага авторски по нейна музика балади със страхотен саунд и текстове и с потенциал да останат във времето като И тов ще преживея, Ангелите плачат, Не го прави, В твоите очи, В друг живот, Усещам, Най неправилния мъж, Не искам без теб, Грим по дланите. Какво остави Глория за последните 5 години. Трови ни с бози. От 3 години нищо свястно. Това, за което критикуваш Деса, важи з Гло. Деса не е виновна, че дори и баладит и мачкат с милиони. Да си направят добри балади и колежките и, ане да пускат шитове. А това, че Деси прави и успешни парчета за клубовете е само в неин плюс. Само тук го изкарвате като минус, защото вашите са хванали прах и паяжина... Много знаеш Деса с ква цел се изявява в риалитита. За пари било. Много си болен, честно. Глория няма шанс за топ 3 в ББ, защото е ужасен човек, груб и хората ще я изритаткато мастия, така както са я отхвърлили и от клубната сцена и са я заврели в читалищните дупки да пее на по 20 изкуфели баби. само ДесиСлава от нейни я жанр може да се похвали с 20 годишна кариера, а днес е топ и сред младите. ДесиСлава не си е загубила старата аудитория. Просто печели нова в Пайнер. Не беше толкова позната сред децата, ама сега и слушат и новите и старите песни. Много ниска топка сте . Как лине увъртате, за да искарате Деса нищо, а единственатавсъщност която е нещо . След още години ще се убедим това, като за вашите никой няма да се сеща. Те сега са потънали в забрава... На мен новата продукция на Деса ме радва повече от старата. На по високо ниво е. И текстове, и саунд и клипове са по добри. Че и всичко и става хит. кралица Различни хора, различни вкусове

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей да изкарваш твоето плоско възприятие като национално мнение. Несъмнено Деси даде поводи преди доста години да се говори така за нея, но при нея се наблюдава едно сериозо интелектуално и душевно израстване. Хората свързват ДесиСлава с англския и глас и добродушната и природа. Явно не чешет хилядите коментари в тубата под клиповете и , както и фб страниците на риалититата, в които участва, където не фолк фенове, ами хора от цял България пишат. ДесиСлава винаги е първа или втора в надпреари със звезди от всякакви браншове. Това, че ти си злобен хейтър си е твой проблем. Но недей да говориш от името народно, защото не си се осведомил добре. Това, че Глорето получава едва по 100 коментара под проектите си , а Десислава по хиляди, много ви бърка в очите на няколко гло фенчета. ДесиСлава е от малкото,, които предлага авторски по нейна музика балади със страхотен саунд и текстове и с потенциал да останат във времето като И тов ще преживея, Ангелите плачат, Не го прави, В твоите очи, В друг живот, Усещам, Най неправилния мъж, Не искам без теб, Грим по дланите. Какво остави Глория за последните 5 години. Трови ни с бози. От 3 години нищо свястно. Това, за което критикуваш Деса, важи з Гло. Деса не е виновна, че дори и баладит и мачкат с милиони. Да си направят добри балади и колежките и, ане да пускат шитове. А това, че Деси прави и успешни парчета за клубовете е само в неин плюс. Само тук го изкарвате като минус, защото вашите са хванали прах и паяжина... Много знаеш Деса с ква цел се изявява в риалитита. За пари било. Много си болен, честно. Глория няма шанс за топ 3 в ББ, защото е ужасен човек, груб и хората ще я изритаткато мастия, така както са я отхвърлили и от клубната сцена и са я заврели в читалищните дупки да пее на по 20 изкуфели баби. само ДесиСлава от нейни я жанр може да се похвали с 20 годишна кариера, а днес е топ и сред младите. ДесиСлава не си е загубила старата аудитория. Просто печели нова в Пайнер. Не беше толкова позната сред децата, ама сега и слушат и новите и старите песни. Много ниска топка сте . Как лине увъртате, за да искарате Деса нищо, а единственатавсъщност която е нещо . След още години ще се убедим това, като за вашите никой няма да се сеща. Те сега са потънали в забрава... На мен новата продукция на Деса ме радва повече от старата. На по високо ниво е. И текстове, и саунд и клипове са по добри. Че и всичко и става хит. кралица Различни хора, различни вкусове

Моя съвет е да се лекуваш. Мога да ти препоръчам добри специалисти ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то и кръчмите и пиано баровете са пълни с пеещи и талантливи хора, но никой не ги отразява. Те са просто фон! За каква кариера ми говориш,като към днешна дата процента на новопривлечените й фенове едва ли е по-голям от 1%, никой не се вълнува от нея, освен старите й фенове от преди 2003, които я харесвате по дефолт. Просто има едно правене на песни колкото да се изкарват някакви пари и това е, а това не е кариера.

Друго, за усет и мисъл при ДесиСлва е просто комично да се говори при положение, че тя няма собствено мнение. Тя страшно много се влия от чуждото и благодарение на нереалистичните ви очаквания спрямо нея тя е в тази дупка в момента. Жалкото е, че трябваше да изгуби кариерата си и страшно много пари за да разбере, че с фенове като нейните врагове не й трябват :)

 

Много ми е интересно как точно измери процента на новите ѝ фенове? Някакъв специален алгоритъм, или просто си пишеш, колкото да не заспиш пред клавиатурата? :bi:

Не мога да разбра също, защо налагаш мнението си за меродавно и как точно оцени какъв усет има или няма тя? Понякога най-ценните уроци в живота идват след като сам си счупиш главата, образно казано. И така човек се научава.

Аз лично по-скоро я адмирирам за проявената ѝ смелост да заложи на ново бизнес начинание с телевизията и музикалната компания. Ако и да не беше успешно, то поне си доказа, че не става за това и не бива да се занимава с това. Това е страхотен опит, който макар и горчив със сигурност учи на много неща.

Поредния ти повърхностен пост показва, че явно никога не си имал щастието да попадаш в компанията на артисти. Те са хаотични, често неразбрани хора, които не знаят какво точно се случва, но поднасят емоция на публиката чрез творчеството си.

Нещо, което, съдейки по аватара ти, няма как да разбереш.

 

Слави, бих те посъветвал да не се заяждаш с други изпълнители и да не правиш сравнения, които са неуместни. В случая смятам, че Глория и Десислава са коренно различни артисти и всяко сравнение между тях е неуместно. КАкто и между всички други, разбира се.

 

НЕ смятам, че със заяждане в стил пети клас постигаш нещо и успяваш да изглеждаш обективен. Just sain' :clap: :rap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно как точно измери процента на новите ѝ фенове? Някакъв специален алгоритъм, или просто си пишеш, колкото да не заспиш пред клавиатурата? :bi:

Не мога да разбра също, защо налагаш мнението си за меродавно и как точно оцени какъв усет има или няма тя? Понякога най-ценните уроци в живота идват след като сам си счупиш главата, образно казано. И така човек се научава.

Аз лично по-скоро я адмирирам за проявената ѝ смелост да заложи на ново бизнес начинание с телевизията и музикалната компания. Ако и да не беше успешно, то поне си доказа, че не става за това и не бива да се занимава с това. Това е страхотен опит, който макар и горчив със сигурност учи на много неща.

Поредния ти повърхностен пост показва, че явно никога не си имал щастието да попадаш в компанията на артисти. Те са хаотични, често неразбрани хора, които не знаят какво точно се случва, но поднасят емоция на публиката чрез творчеството си.

Нещо, което, съдейки по аватара ти, няма как да разбереш.

 

Слави, бих те посъветвал да не се заяждаш с други изпълнители и да не правиш сравнения, които са неуместни. В случая смятам, че Глория и Десислава са коренно различни артисти и всяко сравнение между тях е неуместно. КАкто и между всички други, разбира се.

 

НЕ смятам, че със заяждане в стил пети клас постигаш нещо и успяваш да изглеждаш обективен. Just sain' :clap: :rap:

това, което съм написал са думите на ДесиСлава 1:1, щом тя за теб не е артист ок :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав с най-популярната самостоятелна песен на Десислава от периода Пайнер vol. 2 :D

 

 

Благодаря! :phpgrin2: Деси Слава направо им го каза на всички хейтъри с припева :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, много подценявана песен... А ми е от любимите ѝ в новия ѝ Пайнерски период. :Vishenka_05:

 

 

И въпреки, че не може да се нареди в топ хитовете на тогавашното лято получи доста добра реализация.

Аз наскоро бях започнал да я слушам пак. Не е зле, но аз не харесвам песни, в които гласът ѝ е прекалено обработен.

Зарибена мелодийка. :drunk:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попринцип и аз казах, че липсата на достатъчно хитове й пречи, за да е Певица на десетилетието по стандартния критерии за България. Но знам ли, иска ми се понякога да гледам извън това, което е наложено от масата... Изредените от мен неща са нещо уникално, което никоя друга няма за този период в такава комбинация. На запад това би се оценило.

Но може би и аз като Nazzko по-скоро се настройвам да не гласувам изобщо, и без това при Балада и Клип съм мнооого разколебан кое по-напред да сложа. :1000 (29):

Относно нападките, че Десислава е клекнала на Пайнера и е тръгнала да се бори с комерсиалните, предлагам изобщо да не отговаряме вече на такива. В този форум сумати хора не могат да схванат световната формула тип Мадона и считат, че всички трябва да следват някаква балканска формула тип Глория и Ивана т.е да си изпълнител със стойностно творчество, което е било хитово преди време, за около десетина години, и да не се опитваш да се доказваш повече време като интересна на публиката звезда.

 

Интересното е, че в момента, в който отбележим постиженията на ДесиСлава извън клубните хитове и броя участия, ни се обяснява как не била сред актуалните преди Пайнер, била в девета глуха и нямала достатъчно заслуги . А когато отбележим хитовете и клубния и прогрес през последните няколко години, ни се обяснява как подобни успехи нямали значение и по скоро били минус за изграденото до този момент име.

Така, че за хората, които не искат да признаят работата и - нито клубните хитове и бройка участия имат значение, нито успехите извън рамките на чалгата и ПАйнер, а авторските и балади и сериозни проекти съсвем удобно се пропускат. От кога песни като Ангелите плачат, И това ще преживея и В друг живот се водят за клубни не знам. Това, че е влязла в клубовете с балада, не е нещо ново за ДесиСлава. Не вярвам, Някой ден и Най неправилния мъж също влязоха в клубовете, класациите. Но това не прави тези проекти клубни, повърхностни или без стойност. Напротив. Поредното клише в чалгата е разбито отново от ДесиСЛава. Интересно ми е какво се очаква точно от нея... Но всъщност едни и същи хора се опитват да омаловажат работата и след всеки успех , да се търси на корена му ряпа. А и какво означава уеднакви. С коя точно се уеднакви... С Преслава и Галена, които 90 % от продукцията им е комерсиална и за клубовете... КАто за втората дори се говори как вдигала нивото в чалгата. Което в някои аспекти е така. ЗНачи Галена с Просто шоу вдига нивото, а ДесиСлава с И на всички като тебе си пикае на името. Или може би продукцията на Глория, която макар и правена също за клубовете, не достига до тях... Баладите и са постни подобия на златните и такива... Тоест нито клубните, нито баладите са и на ниво. Интересно ми е коя е тази от бранша, която прави стойностна и успешна продукция и балансира между комерс и музика за душата... Аз се сещам само за ДесиСлава. Дори една Райна балансира много добре в стиловете на песните си последнтие години... Но след дълги години на работа, само последната и се увенча с успех и то представи си парчето си бе комерсиално. Много са изкривени и двустандартни разбиранията на хейтърите. А и най-успешните парчета на Деса в ПАйнер са баладите. Именно те доближават или минават 10 милиона, така че за какви комерси и клубни успехи говорим. Повечето клубни парчета на Деса забиват между 4тия и 5ия милион. Сезонни успехчета. Виж баладите и по 2 години не излизат от топ 60 на най гледаните песни в тубата. Коя друга към днешна може да се похвали с подобен статут. Ангелите плачат всеки момент ще задмине по гледания дуетите на Преслава и Джена и Емануела и Коце. И това е музикантско парче с баладичен привкус. Това, че се е наредила и дори задминала големите дуетни хитове от 2017, не прави парчето просто и комерсиално, а говори за това как хората възприемат ДесиСлава и музиката и, така че подобни злобни подхвърляния единствено могат да изложат автора им, особено когато въпросния автор борави с предположения и криви възприятия, вместо аргументи и реални наблюдения. Останалото ти си го казал много добре. ДесиСлава не е длъжна да пълни залите на общите глупави концерти. Дори и фанатик като мен не ходи на подбни тъпи концерти. Предполагам повечето фенове на чалгаджийки над 25 год възраст също не биха губили времето си за подобен концерт. Виж, да е с 8 до 10 изпълнители с по 20 минутни рецитали, публиката им ще бъде поне двойна от сега. Но кой ще си даде времето и парите за плейбек, пошлотия и глупави клубни хитчета... А и да не би Глория или Ивана като участваха в подобни общи концерти последните 4-5 години да са напълнили залите... И докато Ивана поне мачка с 10 минутни миксове с мегахитовете си, то Глория минава доста невидимо, без значение стари песни ли пее или новите си шедьоври... Балканската успешна формула са Цеца, Азис, Никос Вертис. За каква успешна формула говорим при изпълнители, които нито имат хитове, нито много участия, нито интересни продукти.

Иначе и аз мисля да спра да отговарям на умишлени провокации, защото в повечето пъти импулсивно влизам в тон изричам крайни слова , които нито ми отиват, нито някои изпълнители заслужават. А злобните и завистливи фенове на можещи изпълнители е хубаво да очакват повече от своите фаворитки, от колкото от ДесиСлава, която е покрила, че и презадоволила очакванията на своите фенове.

 

А това за клякането пред Пайнер тръгна от Видин и вече се използва от всеки злобен трол. Ами това, на което някои викат клякане, други наричаме преглъщане на его, разумно решение за артист от ранга на Деси. Знам, че някои умирахте от кеф в годините, в които се лишаваше сама от турнета, хитове, автори, участия и големи хонорари, но и да си ударите дупетата в тавана, повече такива услуги Деса няма да им прави :whistling: :whistling: :whistling:

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре си написал всичко, но до няколко дни (или часа) някой пак ще дойде да каже, че е клекнала и се е продала на комерса т.е все едно коментара ти не съществува. :D Като десетките и дори стотици подобни коментари на Десови откакто се е върнала в Пайнер. Пред тях по-важни винаги ще се водят коментарите на база лично мнение или промивка на съзнанието от Фокси, а не на база логика и доказателства, като в твоят. А после като ние повтаряме нашите, автоматично излизаме фанатиците.

Поздрав с една от най-необичайните песни на Деси от новата ера в компанията. Де да можеха всички да се обезличават в чалга комерса и междувременно да пускат хаус песни...

 

 

И, между другото, щом в Пайнер Деси Слава пуска такива песни докато е клекнала и се е предала на еднотипното, какво можем да кажем за излязлата в периода на самопродуциране Калино моме? Там явно е клечала на Бой Джордж и на световния комерс... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, какво ти бърка в здравето Глория? Какво лошо може да кажеш ти за песни като ”Утре ще е по-добре”, ”Ако счупят всяка нота”, ”Прегърни ме”? Опита се да направи и песни с ъндърграунд звучене. Имаше успешен фолклорен албум, който се върти навсякъде по механите. Аз харесвам дори и ”Полудяваш по мен” и ”Няма кой да ме спре”. Звучат като нелоши радио-клубни хитове. Да, насъбраха се доста парчета в стил ”Не лъжи на колене” и по-точно с подобна тематична насоченост, но това си е вид стил. Поне не бяга тотално от себе си и не ближе наденици в клиповете си. Тъпи, нетъпи, това си е тя. И аз искам повече, но песни като ”Феникс” не се правят всеки ден. Достатъчно добри балади има от последните години. ”До последната сълза”, ”Пясъчни кули” и ”Можеш ли да ме обичаш” имат отличия от Сигнал и Планета. От Планета даже я ощетиха. http://signal.bg/пясъчни-кули-на-глория-най-харесва/ Сигнал поне винаги са били обективни, както и ”Можеш ли да ме обичаш” беше в ТОП 3 на баладите на 2009. Не знам с какво баладите на Деса са по-добри - само с гледанията ли? Добри са, харесвам ги, ама хубави балади има и Нелина. Сигурно и тя няма гледания, щото са тъпи според теб? Откакто Деса се върна в Пайнер, не си на себе си. Уважавам ви като агитка, уважавам и нея, но обективността ви бяга. Стига с тоя реваншизъм. Завърна се Деса, признахме ви го. Тя и преди това сама се справяше. Държиш се така, все едни някой я е подценявал години наред и е била низвергната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен на Слави проблема му не е самата Глория, а фактът, че доста от нейните фенове подценяват Десислава, която реално има по-разнообразна продукция от нея откакто е в компанията. Тя НЕ Е призната от тях откакто е в Пайнер, също както не е призната и от много други тук. И причината е повече от ясна- че любимките на тези фенове или не са актуални с новата си продукция, или са актуални и са застрашени от нея. И това не го казвам и с най-малката цел да визирам или оплюя някого, а като факт. И да, Десислава беше отхвърлена и подценявана преди да се върне в Пайнер, а откакто се върна в Пайнер дори и без помпане с награди скочи много над нивото на успех на изпълнителите от своята генерация и взе да се съревновава с тези, които от години бяха помпани с награди, а Рамания в по-голямата си част съвсем очевидно не успява да понесе това. И съответно започнаха приказки колко била пропаднала откъм творчество, което са пълни глупости. Все едно и преди не е имала песни, в които е била нахакана и дори е псувала в припева, все едно и преди не е имала евтини комерси като за един сезон в дискотеките, все едно и преди не е изглеждала като опитваща се да е наравно с по-младите имена. Чудо невиждано е това нейното, откакто се върна в Пайнер! :lol:

За радост подобни мнения са характерни главно за Рамания. Извън този форум сумати хора куфеят на новите й комерси и въобще не им дреме дали е в Пайнер или не, други пък се наслаждават на баладите й и им трупат милионите, а трети се разтапят като й чуят гласа по риалити предавания. А феновете й можем само да се радваме, че тя има всичко това към 2018 година, че и за още едно дете намери време... Какво повече да искаме от един поп-фолк изпълнител в днешната толкова кофти ситуация в жанра?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако моя коментар е неадекватен, то оцветеното в черно не зная какво трябва да е :helpsmilie: :whistling: :D Точно най-златния период на Глория е до 2004 г. включително, в която с 3 песни и турнето разтърси цялата държава :) Не омаловажавам успехите и на останалите певици в тези времена, но да твърдиш, че Глория чрез лизане си е заслужила наградата на фона на изброеното отдолу си е тотална глупост, с което приключвам коментирането на Глория в тази тема, която ти намеси :)

 

1998 - Стопроцентова жена (първото турне в Америка, Стопроцентова жена, Циганско сърце, Не мога без тебе, Скъпи купи ми нещо и ред други хитове)

2000 - 12 диаманта (Сбогом, адиос, Златна клетка, Дива нощ, Кукла на конци, Червена светлина, Като куче и котка)

2001 - Илюзия (Илюзия, Ако бях се родила река, Любовен дъжд, Ледена кралица, Жените са цветя и т.н.)

2003 - Крепост ....

2004 - първото турне (с проектоидеята "Глория и приятели") + Не сме безгрешни + Присъда + Намери си майстора

 

Десислава не притежава и 1% от усета, който има Мадона и нейния екип. Деса просто има глас.

Иначе Деси Слава имаше възможността да не стане една от многото, към които се причисли, особено откакто се върна в Пайнер. Деси също е златно име в поп-фолка, но не благодарение на сегашната си клубна кариера, насочена повече към чалготеките, към които интереса и типа публика е ясно какъв е, а благодарение на кариерата, с която стартира в Пайнер. Това се отнася и за Преслава, особено за нея. Никога няма да забравя как моя чичо през 2007 - 2009, който е дърт рокаджия, се хвалеше напред-назад, че вече бил фен на Преслава и прослушал чалга. В момента нито я слуша, нито албуми купува, нито на участие би отишъл, нито я уважава, нито по някакъв начин му грабва интереса и то благодарение на многомилионните си песни от псоледните години. Много хора биха направили същата аналогия и за ДесиСлава. Сори, ама е така.

На първо място ще отбележа, че Глория е един страхотен изпълнител, оставил трайна след в жанра в периода 1995-2003, но златните и години са до 98-99, след което вече ДесиСлава и Камелия бяха лицата на новия попфолк. Именно в техните златни години фолка придоби един позитивен имидж, който към днешна дата е разбит на пух и прах. Именно в онези години се родиха хитовете им, които днес се пеят от почти цялата гилдия и намират място и в плейлистите на диджеите и към днешна дата. Времето е най добрия показател кой какво е направил и оставил след себе си и ако преди 10 години избора на нф или читателите му е бил Глория, то към днешна дата има достатъчно материал, с който да обясня доводите си. Никога Глория не се е мазнила на НФ, репортери или колеги. Нито и е в стила, нито съм казал подобно нещо. Маргарита Лозанова си я уважаваше и тачеше и това винаги рефлектираше към номинациите им. НФ налагаха едни свои норми за много от категориите като певица и песен на година. Дори в години като 98,2000 и 2003, в които веднага се сещаме , че с хитове мачкаха Деса, КАма и Ивана, МАргото си даваше Певица на годината на Глория. Не, че е нямала силни песни и присъствие, но беше нелепо Мъжете, Бели нощи, Две сърца, Луда по тебе, Ти си, Шампанско и сълзи и Грешна нощ да тресат държавата, а накрая Глория да взима голямата награда като нито най големия хит, нито най продавания албум са били нейни. Както и да е. Поне е можещ изпълнител. Да не ни е яд... Няма нужда да ти обяснявам, че ако Деса не бе напуснала Пайнер, вероятносста тя да бъде отличената с този приз е по голяма, а и по логична. НА наградите на Десетилетието Деси започна вече да изпитва трудности с налагането на новата си продукция и да губи позиции. Самия факт, че не бе в Пайнер, винаги играеше роля в раздаването на наградите на нф, без значение от заслугите и. Освен това основно гласуващите бяха децата , гледащи ТВ Планета и всички извън Пайнер оставаха ощетявани. Така, че Деса сама се лиши от тези призове с решението си да напусне Пайнер. Може да сте и само благодарни. За интервала 94-2003 несъмнено Глория би бил най подходящия пример за певица на десетилетието, но 98-2007 със сигурност най големите успехи в жанра не бяха нейните. ДесиСлава не я взе заради това, че не беше в ПАйнер, Ивана не я взе заради това,че нямаше пълно десетилетие, а Камелия не я взе, защото Маргото наложи стандарта, че Певица на година е за пеещи певици. Иначе си изброил много хубави албуми и песни на Глория, но към днешна дата всичките 15-20 песни , изброени от теб, не могат с общ сбор да съберат и 5-6 милиона гледания, докато ДесиСлава само с Казваш, че ме обичаш и Две сърца отива към 11-12 милиона. Та както казах времето е най големия показател кой какво е постигнал. За продажбите на Ези тура, Завинаги, Мистерия и Любовта е само чувство дори няма смисъл да говорим... А и не е тайна, че именно Деси и Камелота отвориха една нова ниша в жанра, насочена към тийновете, а не към мутрите и бизнесмените, каквито бяха основно песните в чалгата преди 98 и каквито за жалост са и днес. А и освен с Не сме безгрешни и Жените са цветя, не помня Глория чак толкова да е тресяла държавата. Много хубави и смислени песни е извадила, но пред изброените на другите 3 изпълнителни... Ми някак не са така масово популярни сред българите, а само сред фолк феновете. И гледанията и ротирането в клубовете към днешна така са достатъчен показател коя е тресла държавата и коя после е обирала лаврите като най удачен и удобен избор.

Защо да не намеся Глория, като обсъждаме историята на жанра и приноса на певиците към жанра в онези години. Да, малко прекалих в предния пост към теб. Очевидно не ми е било ден. Но днес смятам , че без да засегна никой, успях достатъчно добре да изнеса тезата си!

 

Колкото за усета на ДесиСлава... Не знам как човек без усет към днешна дата е фактор в жанра и изобщо сред българите. Дори и без Пайнер не го е губила. Просто имаше кратък период на лутане, което е често срещано явление към творци и артисти като Деса, които са изваяни от музика. Без усет и 12 години без ПАйнер днес Деса не би била нищо повече от една Орнела, Гергана, или друга сензация съществувала не повече от 5 години. Хубаво е да се мисли, преди да се пише. Едно е да имаш критика към Деси за нещо, а друго да принизиш всеки неин успех с фирма или без като незначителен, комерсиален, мимолетен, провал и т.н.

 

Ами айде докажи, че много хора биха ползвали подобна аналогия за ДесиСлава... Къде са въпросните "много хора". На 100 коментара в тубата и фб, един е близко до твоето възприятие. Съотношението е едно към 100. И за разлика от произволните ти предположения, аз мога да публикувам конкретни коментари от тубата, с които ясно личи високото мнение и уважението към изпълнител като ДесиСлава и то не само от нейните заклети фенове. ТАка, че твоята аналогия си е май по скоро болна за теб тема. И за да не съм голословен ще публикувам няколко коментара под последния и комерсиален нестойностен бълвоч Ангелите плачат и музикантския шедьовър На по добрите стрелци, който Гло не направила за клубовете, а за кеф... (по твоите думи и възприятия)

 

АНГЕЛИТЕ

Persi Army

Хареса ми. Ето това са красиви песни! 718 лайка

Nicola Nicolov

ДЕСИ СЛАВА - НАЙ-ДОБРИЯ ГЛАС В БЪЛГАРИЯ! 💙💙💙 320 лайка

graciela milcheva

преди 4 месеца

ВИНАГИ СА ЗНАЕЛИ, КАКВО ЩЕ ХАРЕСАТ ХОРАТА И ТЯХНАТА ПУБЛИКА !

МНОГО СМИСЛЕНА ПЕСЕН, САМО ЗА ТЕЗИ КОЙТО ЩЕ Я РАЗБЕРАТ С ИСТИНСКИЯ СМИСАЛ ! 👑❤84лайка

 

СТРЕЛЦИТЕ

Krasi Yanev

Глория - изглеждаш ЗАШЕМЕТИТЕЛНО! Слагаш 20 годишни дриШли в малкия си джоб от раз!Страхотна!!! 40лайка

tancheto azis_lover

преди 7 месеца (редактиран)

Примата!! Глория си е Глория никоя не може да я замени! Предишната Глория с убийствените хитове се завърна с тази песен! Евала!❤ А да не говорим за това колко е подържана и красива наистина е уникална винаги е била мноого хубава 60 лайка

 

Не за проекта на Деса се говори за това колко е красива, защото има какво да се каже за песента и. Докато при ГЛория основно се коментира колко красива и колко класна е. И ако едната стойностна балада на Деса и Джордан се е запътила към 10 милиона, клубния бълвоч на ГЛория едва е минала половин милион. Според теб коя пикае на дългогодишната си кариера?

Няма лошо да харесвате повече на Глория, но да се самозаблуждавате, че продукцията на Глория е качествена, друго ниво, стойностна, а тази на Деса шит за клубовете е повече от жалко, за който и да е фен. Сега постнах по 2-3 коментара, но който реши може да погледне последните им 4-5 проекта, както и коментарите към тях и да добие ясна представа как българите възприемат всяка една от тях и коя е националната ни гордост. За коментарите на Деса от КАто две капки вода и някои от народните и лайфове пък съвсем не искам да мисля как биха ви изболи очите... ТАм изказванията са по гръмки и от най гръмките постове на Десови... И ако толкова много Деса беше разочаровала феновете си от едно време, нямаше днес в рама да пишем феновете и от 2004 от Планета... А това, че прави по милион на лайфове и народни китки съвсем може да те ориентира точно като каква певица е възприемана Десислава. НАдявам се другия път имаш по силен аргумент от този за Преслава и чичо ти... :1000 (29): :whistling:

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега не е нужно да се правят сравнения между две от най-добрите изпълнителки - Деса и Глория. Поне тук нека няма конфликт, не е нужно. И двете са класи над много други и са се доказали на първо място като певици и после, като визия и други неща. Погледнато общо и двете има разнообразни и качествени песни останали във времето. Глория има своите клубни изцепки, аз също голяма част от тях не ги харесвам. Десислава също има слаби като за нея песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега не е нужно да се правят сравнения между две от най-добрите изпълнителки - Деса и Глория. Поне тук нека няма конфликт, не е нужно. И двете са класи над много други и са се доказали на първо място като певици и после, като визия и други неща. Погледнато общо и двете има разнообразни и качествени песни останали във времето. Глория има своите клубни изцепки, аз също голяма част от тях не ги харесвам. Десислава също има слаби като за нея песни.

Това сравнение е провокирано изцяло от фенове на Глория. По същия начин биха били провокирани и дори са били провокирани спорове и сравнения на Десислава с други имена от старата генерация, освен Камелия (където войната е по-различна). Просто когато Десовите изтъкваме факта, че Десислава е най-актуалната певица от старата генерация, това автоматично предизвиква недоволство от страна на фенове на други стари имена, без дори ние да сме посочвали конкретни имена понякога. И започват безумните приказки, че творчеството на ДС вече било лишено от стойност, а видиш ли, въпросните стари певици залагали на качество и не се борили за комерсиалност. Което Слави добре опровергава в предния пост. Аз попринцип много харесвам Глория и дори и новите й песни са ми приятни, но там е въпроса- просто са ми приятни, донякъде по навик. Няма никаква база за сравнение с нивото на старите й, докато при Десислава спокойно можем да кажем, че най-малкото в баладите си е вложила същата душевност като от Не вярвам, Заклевам те, Забрави за мен и т.н. Дори и някои по-бързи песни като "Не го прави" и "В твоите очи" не се разграничават по качество от старата Десислава. И това е само по отношение на песни, ами какво ще кажем за клиповете? Едната никога не е имала такива като "В друг живот", в които аз лично не виждам абсолютно нищо пошло или продажно, което да не могат старите имена да направят. Същото и за "Не го прави", че и за "И на всички като тебе", който е малко по-разчупен, но е премерен и изпипан така, че пак да не изглежда брутален в лошия смисъл.

Съответно на кого творчеството е по-добро, откакто и двете са в Пайнер?

И пак повтарям- в случая сравнявам с Глория, защото темата се насочи към нея, но такова сравнение може да съществува и между Десислава и другите не толкова актуални имена от 90-те, когато фенът Х на певицата Х реши, че трябва да изтъкне колко е зле Десислава, въпреки че тя реално е най-добре откъм продукция и кариера и единствена Камелия може да й е някаква конкуренция. Неслучайно спорът между тях двете е по-различен. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е да се коментират и малко по различни теми от всекидневните: Галя-Прес, Дес-Камс, Татяна и набедените за нейни фекалии...

Защо да е лошо да се коментират отминали събития като наградите на Десетилетието ил пък златните години на фолка. Защо да е лошо да се споменават две големи имена в един пост. Няма само за интернет срещи и вълненията на Кити и Зайка да пишем. В този ред намисли една подобна дискусия е полеазна, а и необходима. Не сравняваме вокалните им възможности и отпечатъка върху жанра им като цяло, а сравняваме конкретно десетилетие и работата им в последните им години. Освен това какво по уместно в един чалга форум от това да опровергаваш безумици и приумици на очевидни лошо настроени хора със собствените им хрумки , но пречупени към собствените им идоли. Така автора на въпросните констатации ще се хлъзне върху собствените си фекалии. За разлика от крайните ми избици преди 2 дни, днес отделих малко време да се аргументирам и да не връщам на камъка с камък. Какво е виновна Гло, че има неадекватен фен, който за другите се притеснил, а себе си не вижда. Но това е често явление човешката ни природа. За чуждуте съдим, а за себе си и своите няма непростим грях. Тъпо нападнах Глория предния път,не е виновна , че има такъв парадоксален фен, но специално днес с уважение се отнесх към името и. А минусите, които отбелязах са по параграфи, зададени от готиния - срамът на Кралските. А и не е като да съм казал нещо съвсем ново. Просто не са удобни истини.

Ще отговоря и на другите като имам час за форума пак

 

Честито,папка Други изпълнители е най коментираната папка. :lol: :lol: :lol:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито,папка Други изпълнители е най коментираната папка. :lol: :lol: :lol:

Камчето още ни диша във врата, не е за подценяване. :D Пак те двете ще си разменят лидерското място, то се е видяло. Какви кралици!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...