Jump to content



Препоръчани коментари

Току що, WindWalkerMonk каза:

Зависи, от един коцерт е избила месечните пари от кръчмите за поне 15 участия, а в арената за 3 месеца. Просто я мързи щото там трябва да свърши сичко сама.

Едвали ще успее да ходи по участия, да не доспива и да издържи 2 часа пеене на живо + репетиции за концерт.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аз имам съмнение, че има някакви проблеми с гласът, дори отпочинала вече не може да докара високата постановка на пеене, която ползваше в първите си 3 албума. 
Не смятам, че ще направи концерт в обозримо бъдеще, оттам не капят пари, а тя е бизнес ориентирана.

Бизнесът си е бизнес, ма на тия години на сцена ми е малко нелепо тия жени да са без нито един концерт за гърба си. Имидж, биография - въобще не мислят за тия неща...

С гласа ще се оправи - при Слави, като пя "Жива рана", виж какъв змей беше. Просто е мързел и несериозница. Но затова пък всеки има различна ниша, таргет, всеки си е успешен посвоему. Несравними неща сравняваме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Едвали ще успее да ходи по участия, да не доспива и да издържи 2 часа пеене на живо + репетиции за концерт.
 

Няма да ходи, ше го направи ден година храни. Ще ги избие от концерт като Глория, естрадите, но я мързи. Иначе ще разцепи. Тя на концерти е сила, виж баба ти какъв направи за 20 години. Жалко че не се възползва от инерцията тогава. Се1 де, хипотези дето няма да се случат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Няма да ходи, ше го направи ден година храни. Ще ги избие от концерт като Глория, естрадите, но я мързи. Иначе ще разцепи. Тя на концерти е сила, виж баба ти какъв направи за 20 години. Жалко че не се възползва от инерцията тогава. Се1 де, хипотези дето няма да се случат.

Какво е избила Глория от своя концерт в НДК?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Какво е избила Глория от своя концерт в НДК?!

30 000 и е печалбата поне. Тя не е виждала такива пари от 2003.  В арената на 30 кинта билети можеш да си докараш и до 100 бона печалба. Това Преслава го зима за 3 месеца като се разплати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, adorable каза:

Бизнесът си е бизнес, ма на тия години на сцена ми е малко нелепо тия жени да са без нито един концерт за гърба си. Имидж, биография - въобще не мислят за тия неща...

С гласа ще се оправи - при Слави, като пя "Жива рана", виж какъв змей беше. Просто е мързел и несериозница. Но затова пък всеки има различна ниша, таргет, всеки си е успешен посвоему. Несравними неща сравняваме.

Концертите не са показател за имидж и биография, да, добавят допълнителна тежест, но с тях или без пак може да имаш страхотна музикална биография - Преслава и Цветелина Янева са ярък пример за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Концертите не са показател за имидж и биография, да, добавят допълнителна тежест, но с тях или без пак може да имаш страхотна музикална биография - Преслава и Цветелина Янева са ярък пример за това.

Само първата според мен. И като казваш Преслава нека сме напълно наясно, че тя и Деса са най - универсалните гласове в чалгата. Деса е по - напред, но освен нея тая крава Преса е там. Глория имаше възможност да е женската версия на Азис като статус, но поради лимитиран мозъчен капацитет не успя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, WindWalkerMonk каза:

30 000 и е печалбата поне. Тя не е виждала такива пари от 2003.  В арената на 30 кинта билети можеш да си докараш и до 100 бона печалба. Това Преслава го зима за 3 месеца като се разплати.

Пресо, чети ма, учи се, ма! Даваш й безплатни съвети па ти! Ако това е така, одма го прави! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Пресо, чети ма, учи се, ма! Даваш й безплатни съвети па ти! Ако това е така, одма го прави! 

Замислете се, Пайнер им дава техника - там няма да има проблем. Спонсорите ше стигнат за реклама. Юнона ше даде парцали за дрехи, и само за оркестъра и залата ше трябва да платят част (ако не сичко). Колкото да е оркестъра - 15 хилки + 20 сложи за залата са ти 35 хилки. Айде 45 ги сложи с декорите. 10 000 по средно 15 кинта билет (а те може и прави повече) са ти 150 бинки. Дори 130 да са пак е 80 хилки чиста печалба. Ако намери дебели спонсори са си 130к за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Замислете се, Пайнер им дава техника - там няма да има проблем. Спонсорите ше стигнат за реклама. Юнона ше даде парцали за дрехи, и само за оркестъра и залата ше трябва да платят част (ако не сичко). Колкото да е оркестъра - 15 хилки + 20 сложи за залата са ти 35 хилки. Айде 45 ги сложи. 10 000 по средно 15 кинта билет (а те може и прави повече) са ти 150 бинки. Дори 130 да са пак е 80 хилки чиста печалба. Ако намери дебели спонсори са си 130к за нея.

Ако Пайнер даде техника, ще й лапне и от печалбата... А и не вярвам да разполагат с техника и други ресурси все още. Ще трябва сама да се оправя. Голяма хамалогия с неясен резултат. Ами ако никой не иде? В чалготеката и без Преса си е пълно. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Ако Пайнер даде техника, ще й лапне и от печалбата... А и не вярвам да разполагат с техника и други ресурси все още. Ще трябва сама да се оправя. Голяма хамалогия с неясен резултат. Ами ако никой не иде? В чалготеката и без Преса си е пълно. 

е сега, нали затва има спонсори и статус, Глория как го прави. Щом на Ритон одят и на Веско Маринов, ше идат и за Прасуна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Няма да ходи, ше го направи ден година храни. Ще ги избие от концерт като Глория, естрадите, но я мързи. Иначе ще разцепи. Тя на концерти е сила, виж баба ти какъв направи за 20 години. Жалко че не се възползва от инерцията тогава. Се1 де, хипотези дето няма да се случат.

Между другото, Глория за всичките си концерти в НДК е държала прилични цени на билетите, даже ниски бих казал. Като единият даже беше в пика на предпоследната финансова криза. Така че не знам колко е спечелила от концерта, по-скоро си е покрила разходите с приходите. Направила го е като реверанс към хората и един вид престиж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Между другото, Глория за всичките си концерти в НДК е държала прилични цени на билетите, даже ниски бих казал. Като единият даже беше в пика на предпоследната финансова криза. Така че не знам колко е спечелила от концерта, по-скоро си е покрила разходите с приходите. Направила го е като реверанс към хората и един вид престиж.

Благотворителка на годината, да отиде да си вземе статуетката от Айтос, от дома на Ивана!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

е сега, нали затва има спонсори и статус, Глория как го прави. Щом на Ритон одят и на Веско Маринов, ше идат и за Прасуна. 

Тя имаше проблем с последния концерт, никой не искаше да спонсорира концерт, състоящ се от "Убиваш на място", "Приличам ли на вятъра" и "Добре дошла, скитнице".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Andrew Cunanan. каза:

Концертите не са показател за имидж и биография, да, добавят допълнителна тежест, но с тях или без пак може да имаш страхотна музикална биография - Преслава и Цветелина Янева са ярък пример за това.

Чак страхотна... Не знам защо така има изпълнители с доста пренебрегвана дискография за сметка на други. За мен една Есил е с много по-интересна и стойностна дискография, Рени, Екстра Нина - албуми като "Позволи ми" и "9-тият елемент", такива неща не са правени от мейнстрийм чалгарките, Цветелина, Валя... И само щото са бити карти вече, не значи да ги отписваме - направили са неща, каквито Преслава няма.

Не ме разбирай погрешно, не се заяждам, но когато си такъв глас като Преслава, да ми пееш песни като "Аматьорка", "Чуплива и влюбена" и подобни си е направо резил, това не е за пускане просто. Няма една сериозна тежка песен, дето ей така да я запеят хора от всякакви възрасти. Може би само Водката. Както и да е, тя си е друг калибър изпълнител. Мисълта ми е, че като се каже, че нечия биография е страхотна, аз си представям някакви уау неща. Какво има Преслава за последните години, което да тежи - освен "Ако утре ме губиш"? Последният албум - хубави песнички, но комерс. Пълна е с песни за питиета, побоища, рязане на вени и несполучливи любови. На една БГ Коледа пя "Право на влюбване". Ся извинявай, ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Тя имаше проблем с последния концерт, никой не искаше да спонсорира концерт, състоящ се от "Убиваш на място", "Приличам ли на вятъра" и "Добре дошла, скитнице".

Пак е на голяма печалба, а и имаше некви спонсори. Освен това зе й залата с преференции откъм наем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Благотворителка на годината, да отиде да си вземе статуетката от Айтос, от дома на Ивана!

Не харесвам, като пишеш по тоя начин.

Иначе да, на Ивана тая награда беше тъпотия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Чак страхотна... Не знам защо така има изпълнители с доста пренебрегвана дискография за сметка на други. За мен една Есил е с много по-интересна и стойностна дискография, Рени, Екстра Нина - албуми като "Позволи ми" и "9-тият елемент", такива неща не са правени от мейнстрийм чалгарките, Цветелина, Валя... И само щото са бити карти вече, не значи да ги отписваме - направили са неща, каквито Преслава няма.

 

Освен Есил и Рени - другите не съм ги чувал, съжалявам, не слушам никомунеизвестни бабички.:whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Тя имаше проблем с последния концерт, никой не искаше да спонсорира концерт, състоящ се от "Убиваш на място", "Приличам ли на вятъра" и "Добре дошла, скитнице".

Нито една от тези песни не е пяла. Постара се много да изпее голяма част от песните, които хората искаха. Имаше градация в концерта - имаше и ъндърграунд част, която вдигна хората. Нека не сме максималисти. Много се постара.

Поведението на Пайнер тогава никой да не дойде в залата за подкрепа освен нейни колежки не е за коментиране. Сега се скъсват да я въртят, но тогава договорът й свършваше и тя се чудеше дали да го поднови, бяха готови и нея да я отпишат от историята...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Освен Есил и Рени - другите не съм ги чувал, съжалявам, не слушам никомунеизвестни бабички.:whistling:

 

Преслава също не е на 20 вече, че и на 30 - айде стига си се правил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, adorable каза:

Нито една от тези песни не е пяла. Постара се много да изпее голяма част от песните, които хората искаха. Имаше градация в концерта - имаше и ъндърграунд част, която вдигна хората. Нека не сме максималисти. Много се постара.

Поведението на Пайнер тогава никой да не дойде в залата за подкрепа освен нейни колежки не е за коментиране. Сега се скъсват да я въртят, но тогава договорът й свършваше и тя се чудеше дали да го поднови, бяха готови и нея да я отпишат от историята...

Концерта й беше много добър. Като учебник, ако държеше това ниво на поведение и репертоар, поднасяне и всичко, нямаше да тъне в забвение, но тези моменти са по - скоро проблясъци от миналото, отколкото светлина за промяна. Иначе това си остава топ концерта на чалгата и един от най - добрите в българската музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, adorable каза:

Поведението на Пайнер тогава никой да не дойде в залата за подкрепа освен нейни колежки не е за коментиране. Сега се скъсват да я въртят, но тогава договорът й свършваше и тя се чудеше дали да го поднови, бяха готови и нея да я отпишат от историята...

Ми да я отписват. Тя си е добре и без тях. По-скоро те трябваше да се радват, че им е в каталога, но към днешна дата и двете страни нямат ползи една от друга... Било каквото било. Дано Глория да направи някакъв подем някога отново. Не е предърта или неспособна да се хареса и на по-млада аудитория. 

Според мен е в неин ущърб, че си поднови договора тогава. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нина си е продала апартамента за направата на "9-тия елемент", абсолютно несполучлива инвестиция. Албум, който е флопнал зверски в комерсиален аспект.

Радвам се, че бизнес нюхът на Преслава не я напуска и не инвестира космически суми в неща за ценители, които нямат абсолютно никаква възвръщаемост.

Експерименти по начало има достатъчно в дискографията си, стрували си изобщо да ги изброявам?! :whistling:

Чалгата по начало си е жанр за простолюдието, за народа, за масите, а в последните години и за дискотеките. Ако търсите експериментална музика и възвишеност, качественост и величие стигащи до понятието "изкуство" - то има достатъчно музикални жанрове, които го предлагат. Чалгата никога не е била сформирана с тази цел и никога не я е гонила и Слава Богу, че щяхме да се нагледаме на още по-голям крах, тънейки в смях, от действията на нашите мили нискообразовани провинциалистки!
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, adorable каза:

Нито една от тези песни не е пяла. Постара се много да изпее голяма част от песните, които хората искаха. Имаше градация в концерта - имаше и ъндърграунд част, която вдигна хората. Нека не сме максималисти. Много се постара.

Поведението на Пайнер тогава никой да не дойде в залата за подкрепа освен нейни колежки не е за коментиране. Сега се скъсват да я въртят, но тогава договорът й свършваше и тя се чудеше дали да го поднови, бяха готови и нея да я отпишат от историята...

Коментарът ми беше ироничен. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Нина си е продала апартамента за направата на "9-тия елемент", абсолютно несполучлива инвестиция. Албум, който е флопнал зверски в комерсиален аспект.

Нали не я знаеше коя е? :D 

Глория също е екпериментирала с различно звучене, но по-премерено. Заби се последните няколко години в някакво еднообразие, но като се замислиш - с кого да работи? С Ганев ли, с Пашев ли, с Оцко ли? И аз да съм на нея - ще ги игнорирам. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...