Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Келфайда от тес албуми след като няма поне една песен която да не сме я чували въопще давам пример с албума на Камелия нещо горещо в тоя албум половината от песните не ги знаех след като ми го подариха щото ми беше подарък :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азо защо се задържа толкова малко време в Пайнер?

 

Азис никога не е бил в Пайнер. Беше си дал песента за тяхна компилация с отделен договор, че не иска пари от продажбите, а само ротация по ТВ Планета. Толкоз!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, хубаво е в тия албуми да има поне 2 песни "изненада", Камелия винаги имаше по някоя нова в албум, че и няколко, Стораро издаде троен, като единия диск беше цели 16 чисто нови песни (гръцки кавъри, но все пак - нови, а те останалите пак са му такива, намерил си нишата явно).

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно Андреа, гледах и интервюто относно Пайнер, бая му е събрала на инжинерчето явно.

 

Ама то си беше ясно, че на тия цени реално не се работи и всичко са обврързващи договори, кой ще ти даде 8 хилядарки за час плейбек?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Келфайда от тес албуми след като няма поне една песен която да не сме я чували въопще давам пример с албума на Камелия нещо горещо в тоя албум половината от песните не ги знаех след като ми го подариха щото ми беше подарък :)

 

Поне една нова песен ще има, ако решат да го издадат скоро, преди да е заснела и нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Келфайда от тес албуми след като няма поне една песен която да не сме я чували въопще давам пример с албума на Камелия нещо горещо в тоя албум половината от песните не ги знаех след като ми го подариха щото ми беше подарък :)

 

В днешно време албумите се издават за престиж, изключвам тези във фолклора, защото там се правят повече продажби. Но и аз съм на мнение, че поне 3 нови песни трябва да има, за да може повече хора да си закупят продукта. Защото повечето певици, единствено мрънкат за това, че албуми не се купуват и, видиш ли, защо да си правят труда да издават нови такива. И разбира се, че няма да се купуват, след като повечето албуми днес са си едни компилации, събиращи песните на дадения изпълнител от последните години. Новите албуми биват купувани само от най-върлите фенове, а за да се продава един нов продукт масово (въпреки интернет), трябват нови, хитови заглавия, актуален голям хит, концепция на цялостния продукт и добра реклама.

 

Свидетели сме обаче, че в България единствено албумите на Лили Иванова предизвикват някаква истерия и се продават повече от добре в днешно време. Глория и Азис също вярвам, че продават добре. Просто е жалко, че певици като Преслава, Галена, Алисия, Емилия и т.н. (т.нар. актуални) не издават албуми като преди години. А именно те могат да променят тази лоша тенденция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Азис последния му албум е "Azis 2014", издаден от Diapason. Имаше 2 нови вътре, "Миконос" (после я клипира) и "Пий цяла нощ" (също клипира впоследствие).

 

Пускаха на 2 или 3 пъти тираж, по информация от Ara/Diapason. Продава се Азис, както винаги е било - и медийно, и както и да го хванеш, Азис е име, което продава, дали музика, дали скандал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не е лоша, но не беше за ниво Андреа тогава.

2013 вече беше започнала да деградира заради двете паузи от по 6 месеца през 2012. След това хората очакват УАУ след 2 години песен без Кости, а то тая помия. Участието в "Денсинг старс"- тотален резил и цяла България видя колко се е освинила и е с цвят на препечен морков. Пусна една боза с никому неизвестния рапър. Даже покрай толкова лайна накуп уби хубавата "Никой друг", но се слушаше + "Няма да съм аз" и "Пий едно от мен". 2014 пак две песни на кръст - едната мегахит, а с другата си вкара най-големия автогол, защото Яница която беше пример за треторазрядна я заби с песен и клип. Като добавим и разтегнати снимки, изтъркани скандали, проблем с Пайнера и след това напускане...Тва беше края на Андроник.

Обаче най-много от всичко я прееба малкото продукция. От три години насам има четири песни. Някои имат повече на година. Много е зле.

 

Ставам като откачените фенове, но ми се иска поне няколко песни да пуска на година. Даже и да не са хитове.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не е лоша, но не беше за ниво Андреа тогава.

2013 вече беше започнала да деградира заради двете паузи от по 6 месеца през 2012. След това хората очакват УАУ след 2 години песен без Кости, а то тая помия. Участието в "Денсинг старс"- тотален резил и цяла България видя колко се е освинила и е с цвят на препечен морков. Пусна една боза с никому неизвестния рапър. Даже покрай толкова лайна накуп уби хубавата "Никой друг", но се слушаше + "Няма да съм аз" и "Пий едно от мен". 2014 пак две песни на кръст - едната мегахит, а с другата си вкара най-големия автогол, защото Яница която беше пример за треторазрядна я заби с песен и клип. Като добавим и разтегнати снимки, изтъркани скандали, проблем с Пайнера и след това напускане...Тва беше края на Андроник.

Обаче най-много от всичко я прееба малкото продукция. От три години насам има четири песни. Някои имат повече на година. Много е зле.

 

Ставам като откачените фенове, но ми се иска поне няколко песни да пуска на година. Даже и да не са хитове.

Компенсира жената... за времето, когато пускаше клип всеки месец :D Може би е усетила, че се изчерпва, нормално е да забави оборотите.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРОВАЛ :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

За големите и претенции които има, ДА ПРОВАЛ Е!

А вие пък как броите и трептите над гледанята и всеки ден, като да става дума за Соня Немска и Юнона, а не за "лидерката". 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

За големите и претенции които има, ДА ПРОВАЛ Е!

А вие пък как броите и трептите над гледанята и всеки ден, като да става дума за Соня Немска и Юнона, а не за "лидерката". 1000%20(29).gif

+1 :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...