Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преслава толкова зле да пее Шушана, пак се чуди как да се говори за нея.

Наско Ментата я пее страхотно, даже и баща ми не я харесва версията на Преслава- много нагла кучка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преслава само разваля "Шушана"- хич не може да я пее като Наско Ментата. Едно нещо като не можеш да го пееш, не се мъчи. Давай й ЕДИН ГОЛЯМ МИНУС НА ПРЕСЛАВА ЗА УЖАСНОТО Й ИЗПЪЛНЕНИЕ.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче всички се кефят на версията на Преслава, само вие тука във форума сте недоволни...

 

ПС: В Плаза се ротира вече нейната версия. :D

Това е супер вредно за жанра. И потвърждение, че Преса няма хит. Защо някой не запише нейна песен, с която да се лансира в клубовете? Никой няма нужда от подобна излагация - затова.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега Преслава да постне ето тва на стената си, за да не останат децата с грешно впечатление. :1000 (29):

 

Децата могат да останат с грешно впечатление само, ако става дума за песента на Кали - "Мера според мера". :whistling:

 

Обаче всички се кефят на версията на Преслава, само вие тука във форума сте недоволни...

 

ПС: В Плаза се ротира вече нейната версия. :D

 

Аз не мога да разбера не усещате ли какво унижение за Преслава е тази крадена "Шушана"? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава толкова зле да пее Шушана, пак се чуди как да се говори за нея.

Наско Ментата я пее страхотно, даже и баща ми не я харесва версията на Преслава- много нагла кучка.

Като си с вкус за бедни, много ясно, че ще харесваш свинята Наско Ментата :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава само разваля "Шушана"- хич не може да я пее като Наско Ментата. Едно нещо като не можеш да го пееш, не се мъчи. Давай й ЕДИН ГОЛЯМ МИНУС НА ПРЕСЛАВА ЗА УЖАСНОТО Й ИЗПЪЛНЕНИЕ.

А аз бих ти дал един шут в гъза, ако не се разкараш с евтиното си досадно мнение. Аман от теб и оня педераст - рики! Даже не заслужава да му напиша името с главна буква!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като си с вкус за бедни, много ясно, че ще харесваш свинята Наско Ментата :mf_surrender:

 

Не е до вкуса, а до мъката, че се повтаря гнусната история със "За да те дабравя". И на Пресли не и е смешно, реве и се...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е до вкуса, а до мъката, че се повтаря гнусната история със "За да те дабравя". И на Пресли не и е смешно, реве и се...

Искам Преси да презапише "Луда по тебе" и дори да я пусне с клип в канала на Планета. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Преси да презапише "Луда по тебе" и дори да я пусне с клип в канала на Планета. :3fdb8960598fa63e:

 

Нищо чудно в опитите да и се случи хит. :1000 (29): Ще е знаменателен комплимент към "чипровската" и няма да остане неоценен опитът и. Всъщност, когато Пайнера избухна срещу Кама през април 2015-та, точно това бе причината. На него Кама не му трябваше. Нужни му бяха само пълните права върху неземните и хитове, които друг няма. И понеже Камелия не му предостави изпълнителските права, дъртия избесня както никога. А целта му бе прозрачна - да раздаде "Луда по тебе" и сие на своите певачки, които са закъсали за хит днес точно като Пресли и Галче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е до вкуса, а до мъката, че се повтаря гнусната история със "За да те дабравя". И на Пресли не и е смешно, реве и се...

Напротив, не й се реве, защото всичко това е умишлено направено от нея. Като нищо наистина би запяла Шушана като я викнат на бис. Толкова години по-късно не си взе поука от случая с песента на Милко...

Аз тъкмо взех да я харесвам и тя пак започна с нейните номера. Не знам как може някой да се кефи, че нейната версия се популяризира толкова и засенчва Наско, който на практика направи песента хит. Преслава само се сдобива с още една причина хората да я хейтят, да не говорим че с нейна помощ нейния собствен авторски хит също бива засенчен от чуждия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана: Започвам отново да пея, защото ми липсва!

Дали?

Тайно се надявах, че рано или късно ще реши това, дано да е вярно. От сигурни източници бях чувал, че тя напълно се беше отказала от музиката именно заради неувереността, че може да избира добри песни, и все пак ми се искаше да размисли. Очевидно й е станало скучно след като взе висшето и е решила отново да си е Гергана. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като си с вкус за бедни, много ясно, че ще харесваш свинята Наско Ментата :mf_surrender:

 

Ти си сляп и глух значи. Наско я пее уникално, а Преслава се излага за едната слава. На поздравите си поръчват Наско Ментата, тя не може да я пее изобщо. Как пък един път феновете на Преслава не сте реалисти, а безумни фенове, които нямат реална представа и оценка за нищо.Докато има такива фенове, тя ще си мисли, че е велика.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност 95% от изпълнителите пеят ''Шушана'' по участията си. Преслава като богиня на плейбека няма да се мъчи да я пее по 20 пъти в месеца на живо и я е записала. Други също си пуснаха изпълненията в интернета, но явно само това на Преслава предизвиква интерес.

За песента ''За да те забравя'' мачкате с лицемерие защото ако стана такъв хит е именно благодарение на Преслава. Никой не я ебаваше тази песен и дори нямаше почти никакви коментари в един форум където повечето топ хитове имаха по 6-7 страници и като излезнаха няколко изпълнения на Преслава + записа изведнъж всички почнаха да я харесват. Милко също е казвал, че благодарение на Преслава песента достигна до по-голяма аудитория.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност 95% от изпълнителите пеят ''Шушана'' по участията си. Преслава като богиня на плейбека няма да се мъчи да я пее по 20 пъти в месеца на живо и я е записала. Други също си пуснаха изпълненията в интернета, но явно само това на Преслава предизвиква интерес.

За песента ''За да те забравя'' мачкате с лицемерие защото ако стана такъв хит е именно благодарение на Преслава. Никой не я ебаваше тази песен и дори нямаше почти никакви коментари в един форум където повечето топ хитове имаха по 6-7 страници и като излезнаха няколко изпълнения на Преслава + записа изведнъж всички почнаха да я харесват. Милко също е казвал, че благодарение на Преслава песента достигна до по-голяма аудитория.

"За да те забравя" си ставаше хит дори и без кавърът й, все пак тогава Милко беше актуален след Вип Брадър и уцели точната песен, която да пусне. Но наистина, и Преслава много допринесе за успеха.

Мен лично не ме дразни това, че еди-кой си е записал своя версия на песен, която така или иначе не е оригинал дори и при Наско Ментата. Дразни ме умисълът, с който Преслава прави тези неща точно преди награди. Толкова пък да е обсебена от тази Певица на годината и феновете й толкова да се кефят, че пак е извадила скритите козове... и то след като се видя колко зле й се отразява алчността за статуетки. И как на практика и самите церемонии пропаднаха заради нея и такива като нея.

А и мисля, че всеки ще се съгласи, че е нагло да пускаш своя версия на даден хит докато той е в разгара си и така да заблуждиш много хора, че хитът е твой. И това би важало за всички, но само Преслава е окурявана защото като най-актуално име само тя успява да постига целите си, точно заради името.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Живеем в свободна държава. На запад всеки си пее, записва каквото си иска и изпълнява по различни партита, тука за две песни я направихте черна Петя :1000 (29):

Направо ви изкара от зоната ви на комфорт добричката палавница, браво на нея :1000 (29): Поне да раздвижи малко нещата в чалгата :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много мрънкате, кефете се, че жанрът е топ и върна всички позиции, които изгуби. Толкова много хитове не сме виждали от не знам кога, всичко в трендинг от 1 месец е чалга. Емилия и Емануела пак са първи в момента!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена отбелязва 10 години на сцена с два албума

 

Актуалният й хит “Да ти бъда корона” дава заглавие на проекта с поп-фолк песни. В него меломаните ще открият десет горещи хита, които Джена представи през последните години.

 

 

Djena

6 мин. ·

Скъпи приятели,имам удоволствието да ви подаря двата дългоочаквани албума,които подготвих за да отбележя 10 години на сцена.През месец Декември ще бъдат на музикалния пазар и можете да им се насладите.Тази Коледа ще бъде специална за всички нас,защото успяхме освен поп фолк албума,който ще носи заглавието “Да ти бъда корона” да завършим и фолклорния албум с орк.Канарите,който ви обещах преди година и носи заглавието “Срещна ни хорото”.Очаквам ги с нетърпенке и съм много щастлива,че ще ви зарадвам.

Обичам ви!!!

 

10 песни, но достатъчно силни! Сигурно имат предвид - Спри да ми досаждаш, Градът работи за мен, Ти къде беше, Всичко знаеш, Дразни ме пак, Зависима, Коя, Тук жена му пази и Да ти бъда корона. Което означава една непозната песен. :baaasmiley:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...