Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Коментирай, че припадаш по "Не се изтриваш", а не си я споделил във фейса... :3fdb8960598fa63e:

 

Аз ако споделях всяка песен по която припадам.....

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис хората от 10 държави го чакаха да издаде песен 2 години и накрая наша Пепе-толбухинска му отвя постижението само с гледанията на българите!?!? Няма как да не се замисли човек.

 

Да, но каналът на Планета има 1 милион абонати и ако приемем, че повечето биха слушали/гледали, всичко това се отчита като гледане. Каналът на Азис е в пъти с по-малък брой абонати. Има и много хора, които не смъкват песни на компютрите си, а ги слушат директно от ютуб, а всяко слушане се отчита като гледане. А и Преслава е от най-големите имена в съвременната българска музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис с хит! 3,6млн за месец.

 

*Преслава този път май не е с купени гледания, но дуета от лятото беше засилен с 100к първият ден, по логиката за харесвания.

Цък

Staying power (buying power)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но каналът на Планета има 1 милион абонати и ако приемем, че повечето биха слушали/гледали, всичко това се отчита като гледане. Каналът на Азис е в пъти с по-малък брой абонати. Има и много хора, които не смъкват песни на компютрите си, а ги слушат директно от ютуб, а всяко слушане се отчита като гледане. А и Преслава е от най-големите имена в съвременната българска музика.

 

Мисля, че отдавна направихме заключението, че бройката абонати не е чак такъв голям фактор. Камелия направи само 5 пъти по-малко гледания в 200 пъти по-малък канал. Гери-Никол им строши главите миналата година с дебютни гледания в десетки пъти по-малък канал от тоя на Планета.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Денис е ба*ти гнусния мангал, заедно с Фахредин и Аднан.Чист късмет извадиха с това парче.Те дори български не могат да говорят, тръгнали да ми пеят /рецитират/..Видяхме ги при Галя как се излагат, две думи не могат да свържат на кръст. :mf_surrender:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава никога не е купувала гледания, или поне аз не помня такъв случай.

За всяко нещо има първи път.

 

Алтернативно, ги е спазарила с чичо Митко, така и така няма да дава награди, та и е взел малко гледания да се облажи и тя с измислен хит от тубата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но каналът на Планета има 1 милион абонати и ако приемем, че повечето биха слушали/гледали, всичко това се отчита като гледане. Каналът на Азис е в пъти с по-малък брой абонати. Има и много хора, които не смъкват песни на компютрите си, а ги слушат директно от ютуб, а всяко слушане се отчита като гледане. А и Преслава е от най-големите имена в съвременната българска музика.

Грешка, никой не знае точния алгоритъм на тубата, ама повторните гледания далеч не ги отчита всичките в крайната бройка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грешка, никой не знае точния алгоритъм на тубата, ама повторните гледания далеч не ги отчита всичките в крайната бройка.

Е, ти пък, значи само първото гледане се брои, а гледания в следващите месеци - не? Шок, Деспасито се е гледала и в селата на Африка, където няма питейна вода дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се за двете ми любимки.

Отдавна не бяха смазвали с толкова добри песни.

Факт!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любовта за първи път на Преслава и се отрязана добре. Дай боже да си върне лидерството.

Чул те Бог!

Само Райнуш остава да изкара хит и ще си на черешата!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чул те Бог!

Само Райнуш остава да изкара хит и ще си на черешата!

В това вече е по-трудно.

Засега се радвам на “По друм одам”! Поне във фолклора мачка.

Искам Преси да снима клип в джамия както Моник направи “Обичам те и толкова”.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В това вече е по-трудно.

Засега се радвам на “По друм одам”! Поне във фолклора мачка.

Искам Преси да снима клип в джамия както Моник направи “Обичам те и толкова”.

Моник беше скандална в онзи период - редовно беше с тюрбан или обсипана с камъни от глава до пети :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моник беше скандална в онзи период - редовно беше с тюрбан или обсипана с камъни от глава до пети :3fdb8960598fa63e:

Иншалах и Преси да видим така!

Коментирай новия сингъл на Емануела! Кралицата проклина в него.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ти пък, значи само първото гледане се брои, а гледания в следващите месеци - не? Шок, Деспасито се е гледала и в селата на Африка, където няма питейна вода дори.

С течение на месеците - сигурно брои нещо. може би първото за деня?

 

Мисълта ми беше, че тия дето слушат от тубата с Ф5 не правят милион гледания на брояча за 24 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...