Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Песента" напр. не е качена.

 

Може би защото не е пята. :1000 (29):

 

На някой да му се намират с хубаво качество "Някой ден" на Десислава и "Не се променям" на Валя и Жоро?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би защото не е пята. :1000 (29):

 

На някой да му се намират с хубаво качество "Някой ден" на Десислава и "Не се променям" на Валя и Жоро?

Някой ден

Не се променяй

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, тази година ще има ли концерт за рождения ден на Планета? По принцип трябва да е края на следващия месец, а нищо не се чува.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, тази година ще има ли концерт за рождения ден на Планета? По принцип трябва да е края на следващия месец, а нищо не се чува.

Като цяло от непроведените награди насам от Пайнер абсолютно нищо не се чува.

А от концерта във Варна насам все едно тая фирма не съществува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен трябваше да излъчат концерта от Варна - можеха да преобладават кадри на сцената + няколко близки плана на фенове от публиката и готово. С тия неизлъчени концерти се самопогребват, все едно сами признават провала си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен трябваше да излъчат концерта от Варна - можеха да преобладават кадри на сцената + няколко близки плана на фенове от публиката и готово. С тия неизлъчени концерти се самопогребват, все едно сами признават провала си.

Супер непрофесионално за 1 фирма, която гради имидж толкова години и се самопровъзгласява за лидер да излъчи концерт, на който ТОП певица открива, спонсорът е баничарница и публиката се брои на пръсти.

Ако го бяха излъчили не само ние щяхме да си пишем, че Пайнер е погребан, ами и цялата медийна сфера.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази фирма трябва да се закрие, какви рождени дни, какви награди.

Всички изпълнители си плащат самостоятелно за всичко, уреждат си екипи, организират целият процес, накрая някой излиза и ти взема процент от хонорар. На базата на какво? Какво е дал, освен една ротация по телевизията, която реално не знам дали служи за нещо, при положение, че по-голяма част от младите хора не гледаме телевизия и т.н. Изобщо, цялото това натягане и колко велика Империя, вече стои смехотворно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази фирма трябва да се закрие, какви рождени дни, какви награди.

Всички изпълнители си плащат самостоятелно за всичко, уреждат си екипи, организират целият процес, накрая някой излиза и ти взема процент от хонорар. На базата на какво? Какво е дал, освен една ротация по телевизията, която реално не знам дали служи за нещо, при положение, че по-голяма част от младите хора не гледаме телевизия и т.н. Изобщо, цялото това натягане и колко велика Империя, вече стои смехотворно.

Е как така?

http://alpharesearch.bg/bg/marketingovi_iz..._auditoria.html

Според статистики, публикувани от Хари Я., Планета е най-гледаната музикална телевизия в България.

 

Коментарът е излишен. Пълна деградация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как така?

http://alpharesearch.bg/bg/marketingovi_iz..._auditoria.html

Според статистики, публикувани от Хари Я., Планета е най-гледаната музикална телевизия в България.

 

Коментарът е излишен. Пълна деградация.

 

В България всеки, който има пари, може да си плати, за да може да е някъде. Така е навсякъде , във всяка област.

Във всички заведения, кафета, клубове, фитнеси и т.н., се върти Сити или The voice. Положението е такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В България всеки, който има пари, може да си плати, за да може да е някъде. Така е навсякъде , във всяка област.

Във всички заведения, кафета, клубове, фитнеси и т.н., се върти Сити или The voice. Положението е такова.

 

Реално е възможно да е така. Поп музиката се потребява основно от най-младите, които пък консумират в тубата и вбокс7. При 25+ гледат и телевизия. Въпрос на навици.

 

Между другото, наскоро гледах последователно няколко дни Планета. Любимата им песен е на Тотя... и Сафари. Демек най-неуспешните песни ги бутат в ефира си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално е възможно да е така. Поп музиката се потребява основно от най-младите, които пък консумират в тубата и вбокс7. При 25+ гледат и телевизия. Въпрос на навици.

 

Между другото, наскоро гледах последователно няколко дни Планета. Любимата им песен е на Тотя... и Сафари. Демек най-неуспешните песни ги бутат в ефира си.

 

Програмата им е ужасно скучна, еднотипна и без никакво разнообразие. Въртят 3-4 песни на кръст, после 10 мин. реклама, с най-безсмислените неща и .т.н. Не знам коя нервна система би издържала на подобен тормоз, още повече да ти се налага да слушаш Тотя. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз Планета съм гледал само, когато излъчват концерт на живо.

Никога не ми е харесвал подбора на песните, който пускат, а предаванията им са останали някъде в 2001 година. За претенциите, които имат са си направо смешни.След като телевизията не струва и никой не я гледа, организирането на участич е единственото, което тая фирма може да направи за изпълнителите. Ето защо за Камелия, като певица, която винаги ще е канена по заведения, най-доброто решение беше да напусне. Същото могат да си позволят още куп други, но не им стиска, което е жалко.

Ето, че и Андреа, която не е със статута на Кама се оправя и има доволна бройка участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в началото на месеца само тия 4 песни въртяха, по стечение на обстоятелствата гледах 4 дни на едно място, където бях. Явно нищо не е излизало след това...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...