Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Наистина се изтърка малко Ники, но разбираемо. Толкова години не спира да бълва песни, влиза на фийт на кой ли не, постоянно е в медийното пространство. Да не забравяме, че има и 11 години кариера зад гърба си. Не са малко. И след толкова време издава "Queen", който за мен е най-добрият й албум. В него поне 5 потенциални хита. Надявам се да заложи на Majesty и да изкърти. "Come see about me", "Sir", "Coco chanel", "Chun swae", "Thought i knew you" са все песни, които биха имали успех ако ги снима и промотира добре. След тая ера вече да си вземе малко по-дълга почивка, но преди това искам да си реализира албума. Majesty задължително с клип! Не го ли виждаш това като огромен хит?

 

Не е като да е залязла. Бездарница като нея пак доста дълго успя да се задържи и да е актуална. Не е, каквото беше, но има още хляб. Особено след тоя албум.

 

Majesty е зарибявка, ако беше издадена в някоя от предните ери може би щеше да има голям успех. Но към настоящия статут на Ники не знам дали дори и разни такива зарибявки могат да изпъкнат. Самата тя като образ вече наистина е някаква преекспонирана и изтъркана. А и както казах- вече има успешно нейно копие, което мачка и прави дори номер 1 хитове.

Иначе не смятам, че е бездарница. Има някакъв глас, но просто в повечето нейни песни това няма как да изпъкне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ники не е толкова възмутена от това, че не дебютира първа, а от това, че всеки се стреми да я очерни - и това влияе на албума й.

 

Яко я нападат за всичко, което прави й казва - даже изяде повече хейт за това, че има песен с обвинения в педофилия Текаши, отколкото той за това, че е спал с малолетна???

 

Не мисля, че е залязла, но има нужда малко да реанимира образа си. Карди не й е конкуренция, ще залезе бързо-бързо, тя е ентъртейнър, не рапърка и ще омръзне.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ники не е толкова възмутена от това, че не дебютира първа, а от това, че всеки се стреми да я очерни - и това влияе на албума й.

 

Яко я нападат за всичко, което прави й казва - даже изяде повече хейт за това, че има песен с обвинения в педофилия Текаши, отколкото той за това, че е спал с малолетна???

 

Не мисля, че е залязла, но има нужда малко да реанимира образа си. Карди не й е конкуренция, ще залезе бързо-бързо, тя е ентъртейнър, не рапърка и ще омръзне.

Което е повече от гнусно! Да не говорим, че той беше качил някакво клипче иронозирайки и гаврейки се на присъдата която ще получи. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Как може на такива да им се дава поле за изява и народа да му припада по песните?

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали Картерс няма да изникнат от някъде и да си вземат видео на годината :3fdb8960598fa63e:

 

Oт 2009 до 2011 - най-интересните VMA награди!!!!!!!!!!!!

 

Когато повече по-големи звезди бяха на едно място е по-интересно. Сега залагат на една звезда(шоу) друго всичко периферно. :1000 (21):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година са доста добре откъм изпълнители, поне на мен мнозина ми харесват.

 

Ан-Мари е много готина, предвид, че е протеже на Ед Шийран, нищо чудно да изненада с някой световен хит в близкото време и да се наложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ан Мари има колаборации със всички топ имена, обаче соло хит не е видяла още сякаш. Friends, Rockabye са сред хитовете на 2018 и 2017, съответно, отделно песни с Рудиментал, Гета. Чак да й се начудиш.

 

Но това за мен е най-доброто от нея:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година са доста добре откъм изпълнители, поне на мен мнозина ми харесват.

 

Ан-Мари е много готина, предвид, че е протеже на Ед Шийран, нищо чудно да изненада с някой световен хит в близкото време и да се наложи.

 

Мен ми липсва присъствието на повече по-големи т.е по-актуални в предните години и реакциите им. Какво мислиш Ариана да вземе видео на годината? Според мен е много вероятно. :3fdb8960598fa63e:

 

пс. Много ме вълнува дали кралицата ще е там.

#kudebezkralicata

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо чудно Бионсе и Джей да цъфнат с новото видео от колизеума.

 

Video of the Year определено трябва да отиде при Гранде, при цялата ми любов към Би, NTLTC e по-добър клип от Apeshit.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо чудно Бионсе и Джей да цъфнат с новото видео от колизеума.

 

Video of the Year определено трябва да отиде при Гранде, при цялата ми любов към Би, NTLTC e по-добър клип от Apeshit.

 

Прочетох че може би Би и Джей ще пуснали видео за Black Effect, но не ми е много верно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандала вече е факт.

Травис и Кейли са казали, че няма да седят близо до Ники и местата им се смениха. Сега са до Карди Би.

 

Помниме ли това? :3fdb8960598fa63e:

 

#Конграджуфакилейшънс

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадона има voiceover в кой клип...? :3fdb8960598fa63e:

 

В феминистичката песен за която кралицата Би рони сълзи че не попаднала в нейната дискография и затова пусна демо на R.E.M :P

 

 

anigif_sub-buzz-32371-1465509480-4.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно е хубаво да си скандален, ако си артист, но тоя път на Ники не ѝ се получи. Изложи се тотално. Чак да ти стане жал да четеш, че и почнала да намесва и хора, с които уж е в добри отношения. Не е това начина, определено. Карди Би я е unfollow-нала от Инстаграм, съвсем я погреба. За мен Карди е по-добрата към момента, песните ѝ ми харесват повече, поведението ѝ също - естествено и непринудено, като не е доволна от нещо го поднася по по-добър начин (според мен, а явно не само).

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...