Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Аз съм доволен от победите на Камила. За периода на отчитане тя несъмнено е една от най-големите сензации. От предните VMAs насам Хавана е най-гледаното женско видео, най-стриймваната женска песен в Spotify, една от най-продаваните песни изобщо, номер 1 в Билборд и на много други места... Изключвам сингъла на Тейлър, който незнайно защо вече никой не отразява. Видеото на Хавана пък не е със замисъла на No Tears или на други клипове, но не може да отречем, че също си е на високо ниво и направи впечатление. Забавно е, кара човек да се отпусне, заслужена победа.

 

Не разбирам хейта по Мадона. Има много начини да покажеш уважение към някого, единият от които е да акцентираш на трудностите в твоята собствена кариера и да направиш паралел с човека, за когото говориш и който също е имал подобни трудности в своето време. И съответно за това как той ти е повлиял.

 

Иначе шоуто действително става все по-зле с всяка изминала година. Няма ги вече онези емблематични моменти, които ще се помнят.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

3416c87a9b0e189f5a5dbdc3f67808e1.jpg

 

Видео музикалните награди на MTV бяха раздадени снощи, на бляскава церемония в Radio City Music Hall в Ню Йорк. Една от изненадите на вечерта беше 21-годишната кубино-американска певица Камила Кабело. Тя грабна един от най-големите призове - "Видео на годината", за клипа на хита "Havana". Наградата ѝ беше връчена от Мадона.

0c73f597361b50e51d8b21a54cf08d7e.jpg

 

"Ръцете ми буквално треперят. Никога няма да забравя този момент от живота ми. Мадона, обичам те толкова много, гледала съм всеки един твой клип, всеки документален филм, ти си ме вдъхновявала толкова много", каза певицата. Тя спечели и наградата за изпълнител на годината.

 

 

 

Карди Би направи първата си публична изява след раждането и взе приза "Най-добър нов артист". За най-добър хип-хоп клип беше обявен "Chun Li" на Ники Минаж, а в категорията за поп видеоклип спечели Ариана Гранде с "No Tears Left To Cry". За най-добро рок видео беше избран клипът на "Whatever It Takes" на Imagine Dragons.

 

 

 

Впечатляващият клип на песента "This Is America" на рапъра Чайлдиш Гамбино получи три приза - "Видео с послание", "Най-добра режисура" и "Най-добра хореография".

 

 

 

Шведският диджей Авичи, който се самоуби на 20 април тази година, беше награден посмъртно. Видеоклипът на дуетната му песен с Рита Ора - "Lonely Together" беше обявен за най-добро денс видео.

 

 

 

Песен на годината стана "Rockstar" на Post Malone ft. 21 Savage. The Carters взеха награди за най-добра кинематография и най-добра арт режисура с клипа към песента им "APES**T. За най-добра колаборация беше обявен проектът "Dinero" на Дженифър Лопез, Карди Би и DJ Khaled. А за визуални ефекти отличиха Kendrick Lamar & SZA – "All The Stars".

 

 

Сред впечатляващите изпълнения на сцената бяха тези на Aerosmith и Panic! at the Disco.

Мадона ядоса феновете на церемонията, тъй като преди да връчи наградата за най-добро видео реши да отдаде почит на починалата миналата седмица соул певица Арета Франклин. Но звездата обърна внимание по-скоро на това какво влияние е имала Арета върху нейната собствена кариера, а не върху музиката като цяло.

 

 

Дженифър Лопез направи ефектно завръщане на музикалната сцена. Тя получи специалната награда "Авангард", която е на името на Краля на попа - Майкъл Джексън, който почина през 2009 г. Отличието се присъжда за постижения в музика и кино, както и на режисьори на музикални клипове. Този специален приз се дава още от създаването на музикалните награди през 1984 г., като сред носителите му са били Дейвид Боуи, The Beatles, Bon Jovi, Guns N' Roses, Rolling Stones и др. Пред 1991 г. е преименуван в чест на Майкъл Джексън.

 

 

Дженифър Лопез е първата латинска певица с такова признание и в речта си благодари на 10-годишните си близнаци Макс и Еме, които има от бившия си съпруг Марк Антъни. "Израснах с MTV и това е наистина огромна чест за мен", каза тя.

 

 

fccd3777cd4f7c4ba0d94a37f2663b22.jpg

d8b40623eb81550213bcd4939cc889f3.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от победите на Камила. За периода на отчитане тя несъмнено е една от най-големите сензации. От предните VMAs насам Хавана е най-гледаното женско видео, най-стриймваната женска песен в Spotify, една от най-продаваните песни изобщо, номер 1 в Билборд и на много други места... Изключвам сингъла на Тейлър, който незнайно защо вече никой не отразява. Видеото на Хавана пък не е със замисъла на No Tears или на други клипове, но не може да отречем, че също си е на високо ниво и направи впечатление. Забавно е, кара човек да се отпусне, заслужена победа.

Няма логика точно на нея да дадат две от най-важните награди при наличието на много по-успешни изпълнители и по-добри клипове в категориите. От лейбълът и трябва да укротят малко амбициите си и да спрат да я бутат толкова усърдно, защото и обикновените слушатели започнаха да го усещат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина не знам защо Тaylor не беше част от тазигодишните VMA (номинации+шоу), можеше поне ново видео да пусне на нов сингъл.

Микса на JLo е ок, шоу скучно но много се вълнуваше тя, не беше много сигурна в себе си, може би е очаквала негодуване щото нали писаха че повече заслужавали Гага и Кристина отколко тя. Но след като гледах върчването и' стана ми мило че е спечелила.

Аха, значи изненадата бе това че всички очакваха Ариана да спечели а то Камила. Нека и' е честито. Не е чак толкова незаслужено.

 

Истинското видео на годината :Vishenka_05:

 

#JusticeForTaylor

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнението на вечерта!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнението на вечерта!

 

На годината*

 

Камила да печели награди, че това й беше, one hit wonder. Курва.

 

За пръв път евтиното копие да спечели пред оригинала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма логика точно на нея да дадат две от най-важните награди при наличието на много по-успешни изпълнители и по-добри клипове в категориите. От лейбълът и трябва да укротят малко амбициите си и да спрат да я бутат толкова усърдно, защото и обикновените слушатели започнаха да го усещат.

Като име Камила си избухна именно в периода на оценяване, благодарение на Хавана, на която дори не мислеше да залага. Естествен интерес на публиката в стил Dark Horse. Преди това се опитваше сама, но не се получаваше, само песента с Шон Мендес стана някакъв хит, главно заради него. Нормално е едно женско име, което стана такава сензация във времена на рапъри, да бъде сред главните претенденти за големите награди. Само тя, Тейлър и Ариана имат някакви по-големи успехи от поп момичетата за този период. Която и да беше спечелила, щеше да е заслужено.

 

На годината*

 

Камила да печели награди, че това й беше, one hit wonder. Курва.

 

За пръв път евтиното копие да спечели пред оригинала.

Всъщност вече не е one hit wonder, защото има няколко хита. :3fdb8960598fa63e: А ако й броим и тези с хармониите- съвсем. Втората ера ще е решаваща, да подготвя още за догодина, да не се мотае като други.

 

BTW, знам че не е тема за латино, но не мога да повярвам, че Талия направи нов хит след 100 години! Тази музика наистина властва по света!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не знам....Хавана не е нищо особено като видео, особено в номинация с клиповете на Ариана и Бионсе....сори, за мен също има нещо гнило там.

 

Някой знае ли защо Sangria Wine е без клип?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като име Камила си избухна именно в периода на оценяване, благодарение на Хавана, на която дори не мислеше да залага. Естествен интерес на публиката в стил Dark Horse. Преди това се опитваше сама, но не се получаваше, само песента с Шон Мендес стана някакъв хит, главно заради него. Нормално е едно женско име, което стана такава сензация във времена на рапъри, да бъде сред главните претенденти за големите награди. Само тя, Тейлър и Ариана имат някакви по-големи успехи от поп момичетата за този период. Която и да беше спечелила, щеше да е заслужено.

Всъщност вече не е one hit wonder, защото има няколко хита. :3fdb8960598fa63e: А ако й броим и тези с хармониите- съвсем. Втората ера ще е решаваща, да подготвя още за догодина, да не се мотае като други.

 

BTW, знам че не е тема за латино, но не мога да повярвам, че Талия направи нов хит след 100 години! Тази музика наистина властва по света!

 

 

То е заради Нати. Талия винаги прави песни с актуални имена напоследък, а и Талия ще пуска нов албум.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не знам....Хавана не е нищо особено като видео, особено в номинация с клиповете на Ариана и Бионсе....сори, за мен също има нещо гнило там.

Някой знае ли защо Sangria Wine е без клип?

Зависи от кой ъгъл се погледне. Не мисля, че е задължително победители винаги да са проекти, в които има някакъв по-особен и закодиран замисъл. И разни такива хумористични, разтоварващи и най-вече- високобюджетни и масово одобрени видео продукти като Хавана напълно отговарят на критериите за Видео на годината.

 

То е заради Нати. Талия винаги прави песни с актуални имена напоследък, а и Талия ще пуска нов албум.

Гледам, че е правила и други дуети с големи имена, да. Хитруша си е тя, явно покрай тези стъпки все още е доста актуална в латино страните.

 

Кадри от снимачната площадка на клипа на Аврил- страхотна е! Хората са доволни, че изглежда толкова зряла и че явно ще наруши обичая си за динамичен и купонджийски първи сингъл, а ще заложи на по-умерена и смислена песен.

https://www.instagram.com/p/BmzH5IDHUa7/

https://www.instagram.com/p/BmzokmznwNE/?ut...id=7g3n5w38n9d2

https://image.ibb.co/mqhn2e/image.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи от кой ъгъл се погледне. Не мисля, че е задължително победители винаги да са проекти, в които има някакъв по-особен и закодиран замисъл. И разни такива хумористични, разтоварващи и най-вече- високобюджетни и масово одобрени видео продукти като Хавана напълно отговарят на критериите за Видео на годината.

 

Разбира се, че не е задължително, та Бионсе е печелила за Single Laides, който сам по себе си е всичко друго, но не и мащабен проект. Имах предвид чисто в конкретния случай. На теб примерно като зрител видеото на Хавана харесва ли ти повече от това на No Tears Left to Cry?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не е задължително, та Бионсе е печелила за Single Laides, който сам по себе си е всичко друго, но не и мащабен проект. Имах предвид чисто в конкретния случай. На теб примерно като зрител видеото на Хавана харесва ли ти повече от това на No Tears Left to Cry?

Честно казано- да. При No Tears песента е това, което ме подлудява, звучи ми като някоя стара класика и буквално гали сетивата. Клипът е хубав, идеен, но може би заради самата Ариана не ми е чак толкова любим. Има нещо в нейното излъчване, което никога не ми е допадало и което и доста други хора забелязват. Докато при Камила се получи точно обратното, на база именно Хавана. Също не я намирах за особено симпатична, но се влюбих в песента щом я чух за първи път. Силно се надявах на високобюджетно видео и накрая Камила поднесе точно такова, при това разчупено и забавно, в което тя е симпатична и дори има нотка на самоирония. Доста по-приятна ми стана от тогава.

 

Но всеки си е с неговите вкусове. Аз просто казвам, че победата на видеото не е незаслужена, дори и в номинация с горепосочените клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спекулира се, че много скоро ще получим lead сингъла на Lady Gaga.

На 5-ти окт. излиза и саундрака към филма 'A star is born'.

 

Клип на годината е този на Бионсе и Джей Зи. Жестока картина и краен резултат.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слуша ми се нова музика от Рира!

 

We found love - проекта на Рири за десетилетие (2010-2019)

Или може би конкурира с Love on the brain :scratch:

 

И странно че тази година нищо не пусна досега, нито колаборации. Четох че още една песен и' липсвало за реге албума.

И можна колаборация с The Weeknd.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спекулира се, че много скоро ще получим lead сингъла на Lady Gaga.

На 5-ти окт. излиза и саундрака към филма 'A star is born'.

Мен нещо много ме съмнява по едно и също време да издаде и поп сингъл и албум, и филмов саундтрак. Но може пък да е решила да се активизира.

Забелязах, че е пуснала някакво страхотно издание на The Fame послучай 10-тата годишнина. Някои като Катя вместо също да си отбележат своя творчески юбилей продължават да качват снимки с покъртителни прически и визии в Инстаграм… 10 години по-късно едната действително създава повече респект от другата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...