Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Не е единствената. Мадона има #1 хитове през 80-те, 90-те и "Music" през 2000г.

 

Кристина също има в три десетилетия.

Genie In A Bottle - 1999

Lady Marmalade - 2001

Moves Like Jagger - 2011

 

О да, това за Бритни било грешно.

Ето тук пише че можело да се посочат около 7 такива артисти. :3fdb8960598fa63e:

https://www.billboard.com/articles/columns/...ecades-of-no-1s

Link to comment
Сподели в други сайтове

О да, това за Бритни било грешно.

Ето тук пише че можело да се посочат около 7 такива артисти. :3fdb8960598fa63e:

https://www.billboard.com/articles/columns/...ecades-of-no-1s

 

И тези ще си останат. Само Риана има шанс да се присъедини към тях.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм, това само времето ще покаже, десетките са дълъг период. :3fdb8960598fa63e:

Е, ти сещаш ли се за друг артист (освен Риана), който да има #1 хитове както през периода 2001-2010, така и през 2011-2020 ?

И да има вероятност ест да изкара #1 и през следващото десетилетие?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

А как ще коментирате Шер?

Първа чартната песен в каквато и да е класация на Билборд: 1965

Първи номер 2 хит: 1966

Първи номер 1 хит: 1971

Последен номер 1 хит (засега): 1998

Последна чартната песен в каквато и да е класация на Билборд (засега): 2018 :3fdb8960598fa63e:

 

А сега се задава и парче с Clear Bandit… Тази жена атакува брутално на всеки 2-3 десетилетия!

 

 

9393356q.jpg

Тейлър нямаше ли към 48-49? Егати, не съм очаквал, че само година по-късно рекордът й ще бъде счупен, мислех си че само Адел е способна на такова нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър нямаше ли към 48-49? Егати, не съм очаквал, че само година по-късно рекордът й ще бъде счупен, мислех си че само Адел е способна на такова нещо.

 

Look What You Made Me Do - 39 милиона

 

Клипът към песента "Look What You Made Me Do" беше показан изцяло за първи път на церемонията за видео музикалните награди на MTV в неделя вечерта. Оттогава до понеделник вечерта е гледан 39 милиона пъти. Така беше подобрен рекордът на Адел за "Hello" от 2015 г., който беше 27,7 милиона пъти за 24 часа.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Look What You Made Me Do - 39 милиона

Странно, явно ми се е запаметила някаква цифра, обсъждана от фенове. Мерси за инфото.

 

Ами сензация са си BTS и това е. K-pop-а поначало има накъде да върви откъм популярност по света, btw. Все още дори не се е насочил стабилно към таргета 30+, но и това е възможно да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ти сещаш ли се за друг артист (освен Риана), който да има #1 хитове както през периода 2001-2010, така и през 2011-2020 ?

И да има вероятност ест да изкара #1 и през следващото десетилетие?

 

Рира самостоятелен no1 хит не е имала от 2012, след това едино Work успя - но тук дали Drake имаше по-голяма заслуга ще видиме с следващата ера. Oсвен Рира, Гага и Кейти може би, но всеки по-залязал може да заложи на дует с по-актуалните и да топнат чарта. И всичко зависи от това какъв е периода когато се пуска песента. Примерно Bad Romance е върха/емблема на Гага, но не е бил no1. Като видяхме и при Бритни е така. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рира самостоятелен no1 хит не е имала от 2012, след това едино Work успя - но тук дали Drake имаше по-голяма заслуга ще видиме с следващата ера. Oсвен Рира, Гага и Кейти може би, но всеки по-залязал може да заложи на дует с по-актуалните и да топнат чарта. И всичко зависи от това какъв е периода когато се пуска песента. Примерно Bad Romance е върха/емблема на Гага, но не е бил no1. Като видяхме и при Бритни е така. :3fdb8960598fa63e:

Глупости !

 

Рира е класи над Гага,Кейти, и тем подобни ! всяка година има поне един мегахит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости !

 

Рира е класи над Гага,Кейти, и тем подобни ! всяка година има поне един мегахит.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Говориме за no1 хитове на ХОТ 100 на Билборд. А по-добре да беше постнал Love on the brain, отколко тази която много харесвам но не беше голям хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е последния голям хит на Риана, да не кажа най-големия й като цяло.

 

А последните поп певици със рекорди са Адел, Кейти и Тейлър, другите сравнение с техните ери не важат.

 

Всичките й фенове се молим тая Кейти да се възроди, че тая руса лелка за нищо не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шер наистина преживява revival на кариерата си. Участието в един от най-популярните филми за годината плюс изпълнението на ''Фернандо'' определено ще помогнат за популяризирането на новия албум. Турнето се предполага също да е успешен.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките й фенове се молим тая Кейти да се възроди, че тая руса лелка за нищо не става.

Фенове? Какви фенове? :1000 (29):

 

Шер наистина преживява revival на кариерата си. Участието в един от най-популярните филми за годината плюс изпълнението на ''Фернандо'' определено ще помогнат за популяризирането на новия албум. Турнето се предполага също да е успешен.

Тъй като на ЛС нещо не мога да ти пиша ти отговарям тук. :1000 (29):

В ATRL имаше тема за колаборацията на Clean Bandit и Шер и никой не я затвори, мисля че си имаше източник. Ще се води Clean Bandit ft. Cher, но пак ще си е успех и за нея, ако има такъв.

А иначе Fernando е влязла в Adult Contemporary на Билборд, а не в Хот 100, аз затова казах 'каквато и да е класация на Билборд'. :D Пак си е успех парче на жена на 72 години с над 50-годишна кариера да се чартне някъде в САЩ.

Много ми се иска да издаде авторски самостоятелен албум. Closer to the Truth беше супер, тя е единствената на такава възраст, която показва, че може да прави и свежи, модерни песни без да изглежда пародийно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенове? Какви фенове? :1000 (29):

 

А ти като нейн толкова върл фен, ако мога да кажа, а и ти сам си го казвал преди, как може да се откажеш от някой изпълнител, само защото е променил прическата си и стила си в един албум? Това никога не съм го разбирал. Факт е, че е хубаво любимеца ти да постига все успехи, но в крайна сметка, това ли е най-важното и нещото, което те кара да харесваш някого.. Странно ми е, наистина.

 

За мен Witness е най-интересния и добрия албум на Кейти, искам и аз отново да бъде с дълга коса, но в крайна сметка, щом така е решила и се чувства добре, нека си стои така.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти като нейн толкова върл фен, ако мога да кажа, а и ти сам си го казвал преди, как може да се откажеш от някой изпълнител, само защото е променил прическата си и стила си в един албум? Това никога не съм го разбирал. Факт е, че е хубаво любимеца ти да постига все успехи, но в крайна сметка, това ли е най-важното и нещото, което те кара да харесваш някого.. Странно ми е, наистина.

 

За мен Witness е най-интересния и добрия албум на Кейти, искам и аз отново да бъде с дълга коса, но в крайна сметка, щом така е решила и се чувства добре, нека си стои така.

Нека да обясня.

Не спрях да бъда фен на Кейти заради прическата, нито заради флопаджийството. Ако помниш дори именно с теб спорих за това колко велик проект е CTTR, мисля. Бон Апетит също ми хареса като песен, а клипа ме разби, макар и да беше на километри от стила й. За албума в цялостност също съм казвал, че е страхотен, определено е най-добрия й. Подкрепях я и в периода на риалити шоуто й. Но дотам. Някъде от юли-август миналата година вече взе да ми става антипатична. Бях приел промените в имиджа й, но тя прекали с тази глупост 'да бъде себе си', което за нея взе да означава 'да е откачалка и да не й дреме как се излага и как това наранява дългогодишните й фенове'. Тя НЕ Е това, което ни натрапва напоследък, истинската Кейти Хъдсън е едно симпатично момиче с госпъл песни. Онази Кейти, която тя ни натрапва като 'себе си' е една изкукуригала жена, която умишлено се подиграва с феновете си, сякаш това е част от ерата й (което не е изключено, още в първия стих от албума тя си задава въпроса if I lost it all today would you stay?). Не ми харесва, че започна да се прави на маймуна и се опита да догони някои като Гретчен като meme сензация (въпреки което това със самата Гретчен пак беше от нещата, които ми допаднаха в ерата). Периода на American Idol обаче напълно преля чашата. Не само, че изглеждаше покъртително в някои предавания, ами се държеше нелепо. Предполагам, че трябваше да се води 'забавно', когато отиде да се надупи и да си покаже задника на децата в публиката или когато целуна момче без неговото съгласие, или пък когато в едно друго предаване се тъпчеше като свиня и храната направо излизаше от устата й. Това вече не е звездата от Witness ерата, това е една карикатура. Да не говорим колко добре знае, че феновете й искат сингъл като Roulette и може би за да ги дразни постоянно по турнетата си подмяташе закачливо това-онова за тази песен, за да всее някакви надежди. Същото като с тъмната коса- отвреме-навреме слага разни перуки, защото знае, че хората я искат така, даже и анкета беше пуснала дали да си върне стария вид и към 80-90 процента бяха отговорили с Да, а няколко дена по-късно тя отново се подстрига. Чиста подигравка с публиката. Ако на това иска да сме й свидетели, не благодаря.

И тези последните няколко неща съм ги забелязал без дори да я следя като фен, както преди. Представям си колко още излагации съм пропуснал. И все пак, да уточня, че колкото и да ми е противна вече, все още имам в себе си някакъв стар сантимент към нея и ако се стегне може и да се окаже, че все пак съм от онези, които не са я оставили съвсем след излагациите й (като едно 70-80 процента от феновете й).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да обясня.

Не спрях да бъда фен на Кейти заради прическата, нито заради флопаджийството. Ако помниш дори именно с теб спорих за това колко велик проект е CTTR, мисля. Бон Апетит също ми хареса като песен, а клипа ме разби, макар и да беше на километри от стила й. За албума в цялостност също съм казвал, че е страхотен, определено е най-добрия й. Подкрепях я и в периода на риалити шоуто й. Но дотам. Някъде от юли-август миналата година вече взе да ми става антипатична. Бях приел промените в имиджа й, но тя прекали с тази глупост 'да бъде себе си', което за нея взе да означава 'да е откачалка и да не й дреме как се излага и как това наранява дългогодишните й фенове'. Тя НЕ Е това, което ни натрапва напоследък, истинската Кейти Хъдсън е едно симпатично момиче с госпъл песни. Онази Кейти, която тя ни натрапва като 'себе си' е една изкукуригала жена, която умишлено се подиграва с феновете си, сякаш това е част от ерата й (което не е изключено, още в първия стих от албума тя си задава въпроса if I lost it all today day would you stay?). Не ми харесва, че започна да се прави на маймуна и се опита да догони някои като Гретчен като meme сензация (въпреки което това със самата Гретчен пак беше от нещата, които ми допаднаха в ерата). Периода на American Idol обаче напълно преля чашата. Не само, че изглеждаше покъртително в някои предавания, ами се държеше нелепо. Предполагам, че трябваше да се води 'забавно', когато отиде да се надупи и да си покаже задника на децата в публиката или когато целуна момче без неговото съгласие, или пък когато в едно друго предаване се тъпчеше като свиня и храната направо излизаше от устата й. Това вече не е звездата от Witness ерата, това е една карикатура. Да не говорим колко добре знае, че феновете й искат сингъл като Roulette и може би за да ги дразни постоянно по турнетата си подмяташе закачливо това-онова за тази песен, за да всее някакви надежди. Същото като с тъмната коса- отвреме-навреме слага разни перуки, защото знае, че хората я искат така, даже и анкета беше пуснала дали да си върне стария вид и към 80-90 процента бяха отговорили с Да, а няколко дена по-късно тя отново се подстрига. Чиста подигравка с публиката. Ако на това иска да сме й свидетели, не благодаря.

И тези последните няколко неща съм ги забелязал без дори да я следя като фен, както преди. Представям си колко още излагации съм пропуснал. И все пак, да уточня, че колкото и да ми е противна вече, все още имам в себе си някакъв стар сантимент към нея и ако се стегне може и да се окаже, че все пак съм от онези, които не са я оставили съвсем след излагациите й (като едно 70-80 процента от феновете й).

 

Разбирам те, може би ми е странно, защото мой фаворит не се е променял така коренно. И аз не харесвам това нейно поведение, наистина отблъсква, но аз лично не му отдавам толкова голямо внимание. Някак си музиката ми е на преден план, и въпреки, че в повечето клипове се правеше на клоун.. все пак се радвам, че направи клип на една от най-любимите ми песни в албума - Hey, hey, hey. Мисля, че тя е единствената от по-старите имена, която може да се завърне ударно, стига да направи това, което хората искат. При Гага някак не ги виждам нещата, при нея интереса беше около скандалните ѝ визии, клипове и т.н., но това омръзва на хората в един момент. Докато Кейти си мачкаше здраво със страхотни песни и много яки клипове. Вярвам, че ще избухне пак с някой хит а ла Dark Horse!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенове? Какви фенове? :1000 (29):

Тъй като на ЛС нещо не мога да ти пиша ти отговарям тук. :1000 (29):

В ATRL имаше тема за колаборацията на Clean Bandit и Шер и никой не я затвори, мисля че си имаше източник. Ще се води Clean Bandit ft. Cher, но пак ще си е успех и за нея, ако има такъв.

А иначе Fernando е влязла в Adult Contemporary на Билборд, а не в Хот 100, аз затова казах 'каквато и да е класация на Билборд'. :D Пак си е успех парче на жена на 72 години с над 50-годишна кариера да се чартне някъде в САЩ.

Много ми се иска да издаде авторски самостоятелен албум. Closer to the Truth беше супер, тя е единствената на такава възраст, която показва, че може да прави и свежи, модерни песни без да изглежда пародийно.

Да. В техния албум ще има колаборация. Друг е въпроса, че не вярвам да заложат на този трак като сингъл.

Супер! И Селин беше в тази класация с предната си песен. И двете тази година се представиха добре. Дори мисля, че има някакви минимални шансове Шер да дебютира на първо място в Billboard 200. Филма е един от хитовете на годината.

Няма никакъв шанс за нов албум. Тя отдавна иска да се откаже, но накрая страстта към музиката и шоубизнеса надделява.

Мисля, че това турне, албума, филма и резиденцията ще бъдат като нейния подарък за отказване от музиката. Най-много да направи няколко концерти в Европа и САЩ. От години народа иска да я види в AHS - не бих се изненадал ако приеме.

 

пс Gaga ''атакува'' със саундрака.

Dl2a2rBXcAA_lGf.jpg

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирам те, може би ми е странно, защото мой фаворит не се е променял така коренно. И аз не харесвам това нейно поведение, наистина отблъсква, но аз лично не му отдавам толкова голямо внимание. Някак си музиката ми е на преден план, и въпреки, че в повечето клипове се правеше на клоун.. все пак се радвам, че направи клип на една от най-любимите ми песни в албума - Hey, hey, hey. Мисля, че тя е единствената от по-старите имена, която може да се завърне ударно, стига да направи това, което хората искат. При Гага някак не ги виждам нещата, при нея интереса беше около скандалните ѝ визии, клипове и т.н., но това омръзва на хората в един момент. Докато Кейти си мачкаше здраво със страхотни песни и много яки клипове. Вярвам, че ще избухне пак с някой хит а ла Dark Horse!

И аз вече не й обръщам чак такова внимание на Кейти, но на моменти попадам на снимка или тема за новите й простотии и това няма как да не се навърже с останалите неща в съзнанието ми. На моменти все още си мисля, че е възможно всичко това да е просто един пи ар, с който да върне вниманието върху себе си, което позагуби след прекалено дългата пауза между албумите. Като нищо така ще се окаже и още в следващата ера ще се завърне готината Кейти, но това няма да промени факта колко е прекалила и как е наранила някои фенове. Не говоря за себе си, аз чак такъв вманиачен фен не съм й бил, макар и да съм я защитавал като невидял тук. Има всякакви деца и тийнейджъри, на които онази хубава, секси, но донякъде и детинска Кейти им беше идолът в живота. И накрая тя да се подиграе така с буквално най-отдадените си почитатели...

Не мисля, че е възможно да се завърне към онези най-големите успехи, но ако поне се завърне към по-нормалното поведение може и да си върне още хора като мен, които поне да следят кариерата й и да не я оставят. Както от години съм аз с Аврил, например.

За Гага също не виждам изгледи да се завръща, тя по-скоро се е насочила към киното. Опитва се да бъде като онези старите звезди, които имат дългогодишни кариери на няколко фронта, но определено не мисля, че може да бъде точно такава, след като кариерата й като ТОП име в музиката изгърмя още на петата година. Но таланта ще й помогне да получава уважението на доста хора и да граби дори и награди, което при Кейти не виждам да се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. В техния албум ще има колаборация. Друг е въпроса, че не вярвам да заложат на този трак като сингъл.

Супер! И Селин беше в тази класация с предната си песен. И двете тази година се представиха добре. Дори мисля, че има някакви минимални шансове Шер да дебютира на първо място в Billboard 200. Филма е един от хитовете на годината.

Няма никакъв шанс за нов албум. Тя отдавна иска да се откаже, но накрая страстта към музиката и шоубизнеса надделява.

Мисля, че това турне, албума, филма и резиденцията ще бъдат като нейния подарък за отказване от музиката. Най-много да направи няколко концерти в Европа и САЩ. От години народа иска да я види в AHS - не бих се изненадал ако приеме.

 

пс Gaga ''атакува'' със саундрака.

Dl2a2rBXcAA_lGf.jpg

Тя Шер всъщност уж се беше отказала някъде 2003, даже и Farewell турне имаше. :1000 (29): Но на някои хора музиката им е в кръвта и не става толкова лесно. Поне албума с песните на Абба ще изслушам с удоволствие, дано наистина да дебютира на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уилмър иска предполагаемият дилър на наркотици да си плати за всичко, което е сторил на Деми, да стои далеч от нея. Щял да се свърже с властите, за да бъде наказан дилъра и никога да не доближава Деми. Уилмър смята, че дилърът се е възползвал от Деми и е бесен, и иска този човек да си плати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уилмър иска предполагаемият дилър на наркотици да си плати за всичко, което е сторил на Деми, да стои далеч от нея. Щял да се свърже с властите, за да бъде наказан дилъра и никога да не доближава Деми. Уилмър смята, че дилърът се е възползвал от Деми и е бесен, и иска този човек да си плати.

 

Да, дилъра е виновен, сигурно насила е продал хероина на скъпоценната Деми и я е накарал да го употреби.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, дилъра е виновен, сигурно насила е продал хероина на скъпоценната Деми и я е накарал да го употреби.

Когато си заобиколен от хора които ти оказват лошо влияние, тъй става. Той пък е могъл да й откаже да й продаде наркотици, но не го е направил. Това също си е престъпление да продаваш дрога. Освен това дилърът й е бил няколко пъти арестуван преди месеци, освен дрога и оръжие е притежавал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...