Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Дуа Липа си става голяма европейска и не само европейска звезда, напук на очакванията ми. Всъщност очакванията ми са донякъде доказани- тя няма шанса да бъде истинска световна звезда като предишните поколения, заради тази безумна рап инвазия в Америка. Но не е като да губи само тя- както съм казвал, и Щатите тотално си сриват имиджа в музикално отношение пред света, мисля че за първи път от десетилетия не може да се каже, че те създават големите имена и хитове.

 

One Kiss е супер якият почти световен смаш, доволен съм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спекулира се, че Селена вчера е снимала още един клип за lead single за албума. :o

Сг, какво мислиш за колаборацията ?

Истината е, че Дуа разби Камила. Камила смаза с един тотален хит, но после не успя да си защити позициите. Има 4-5 трака след ''Хавана'' и нито една не успя да достигне 1/3 от успеха на този смаш хит. Дуа след ''Правилата'' пусна две супер успешни парчета.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че не трябва да се подценява така Камила, имала е хитове и преди Хавана, имаше и след нея. "Never Be The Same" си стана доста успешна песен, "She Loves Control", която дори не е никакъв сингъл, а някакъв си трак в албума – също. Не мисля, че ще даде крачка назад точно сега, дори напротив, според мен се е мотивирала още повече.

 

Дуа супер много ме кефи като глас, изслушах и ѝ албума и той е бомба. Вчера е казала, че следващия излиза през 2019, ще видим какво ще направи. Но след "IDGAF" според мен трябва да пусне още един сингъл сега за есента/зимата, отличен избор биха били Genesis/Garden.

 

И същевременно да си припомним това невероятно нейно изпълнение...

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спекулира се, че Селена вчера е снимала още един клип за lead single за албума. :o

Сг, какво мислиш за колаборацията ?

Истината е, че Дуа разби Камила. Камила смаза с един тотален хит, но после не успя да си защити позициите. Има 4-5 трака след ''Хавана'' и нито една не успя да достигне 1/3 от успеха на този смаш хит. Дуа след ''Правилата'' пусна две супер успешни парчета.

Добре се е насочила. Предчувствам първи номер 1 в САЩ, тези американци са луди по Карди.

 

Аз иначе харесвам и Камила, и Дуа. Би ми било трудно да избера едната от двете ако бяха в реална война в стил Гага vs. Кейти. Може би Камила щеше да победи, само и единствено заради Хавана. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре се е насочила. Предчувствам първи номер 1 в САЩ, тези американци са луди по Карди.

 

Аз иначе харесвам и Камила, и Дуа. Би ми било трудно да избера едната от двете ако бяха в реална война в стил Гага vs. Кейти. Може би Камила щеше да победи, само и единствено заради Хавана. :1000 (29):

"Хавана" е добра като песен (за мен е ужасна) и хората я харесват, но съм сигурен че изобщо не симпатизират на самата Камила, докато при Дуа нещата са други - всеки изминал ден трупа все повече фенове и популярност. То си личи и по гледанията на Хавана - без клип има двойно повече гледания, за да не й виждат гадната мутра. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Хавана" е добра като песен (за мен е ужасна) и хората я харесват, но съм сигурен че изобщо не симпатизират на самата Камила, докато при Дуа нещата са други - всеки изминал ден трупа все повече фенове и популярност. То си личи и по гледанията на Хавана - без клип има двойно повече гледания, за да не й виждат гадната мутра. :3fdb8960598fa63e:

Аз точно покрай Хавана започнах да симпатизирам на Камила. :1000 (29):

Тя си имаше някакви фенове още от времената в групата (макар че аз лично не бях чувал за нея преди да напусне). Станаха още повече по време на самостоятелната й кариера до момента. И с този бонус, че пробивът й в Америка е малко по-голям. Дуа пък е голяма любимка на европейци, така че нещата са относителни. Аз лично се надявам и двете да имат още по-мащабни втори ери, бих ги подкрепял... зависи какво решат да пускат, де. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана и Дуа Липа нали щяха да имат обща песен?

 

Той ще бъде в албума на Дуа.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дядото на Деми се моли за нея и иска тя да напусне шоубизнеса, защото й влияе лошо и е заобиколена от грешни хора, но не може да й каже какво да прави.

 

Крадци са се опитали да нахлуят в дома на Деми докато тя е в рехабилитация. Полицията ги е арестувала и има голяма охрана на къщата й докато Деми е в рехабилитация

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дядото на Деми се моли за нея и иска тя да напусне шоубизнеса, защото й влияе лошо и е заобиколена от грешни хора, но не може да й каже какво да прави.

 

Крадци са се опитали да нахлуят в дома на Деми докато тя е в рехабилитация. Полицията ги е арестувала и има голяма охрана на къщата й докато Деми е в рехабилитация

Голяма драма с тая Деми. Ще кажеш, че някой на сила я е дрогирал. Нали сама го направила, какво събира съжаление? Като й е слаба психиката да се лекува и да не занимава хората със себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма драма с тая Деми. Ще кажеш, че някой на сила я е дрогирал. Нали сама го направила, какво събира съжаление? Като й е слаба психиката да се лекува и да не занимава хората със себе си.

 

Eх тая ваша злоба край няма стринката на зълвата на деми и лайкнала тага от рехабилитацията и деми е много щастлива от този факт и деми е казала че ше и посвети песен и деми мисли тая песен да е фичъринг фонси малума рики и шакира но деми първо е обещала пред светата дева от гуадалупе че ще направи благотворителен концерт на главния мегдан в долно камарци за всички фенове на хероина и ако искате да знаете деми се е заклела пред гроба на ейми уайнхаус че ще презапише песента и rehab нямам идея защо

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рири качи сторита преди няколко дни как записва нова музика. #R9 идваааа! :Vishenka_05:

Спекулира се,че ще пусне сингъл на 12 септември по време на седмицата на модата в Ню Йорк, където ще представи и новата си модна линия бельо. Only girl, We found love и Diamonds също са пуснати през септември, а албумите през ноември. При положение, че тази година не се е отчела с песен даже и през лятото с някой feat., все по-реално ми се струва, че ни кара да тръпнем за есента. Дано е решила с тази ера да подходи така и да чуем вече нова музика от нея!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рири качи сторита преди няколко дни как записва нова музика. #R9 идваааа! :Vishenka_05:

Спекулира се,че ще пусне сингъл на 12 септември по време на седмицата на модата в Ню Йорк, където ще представи и новата си модна линия бельо. Only girl, We found love и Diamonds също са пуснати през септември, а албумите през ноември. При положение, че тази година не се е отчела с песен даже и през лятото с някой feat., все по-реално ми се струва, че ни кара да тръпнем за есента. Дано е решила с тази ера да подходи така и да чуем вече нова музика от нея!

Доживяхме. Нямам търпение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще е един от последните шансове на Риана да докаже, че е новата кралица. Този път искам чист поп от нея, а в албума ако толкова иска да сложи и повечко ърбън. Наясно съм, че попа почти не се слуша вече в Америка, но нали затова са кралиците- за да разчупват правилата.

И да не се мотае много пак. Или тази есен, или най-късно пролетта, иначе ще си изгърми патроните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Drake е изпълнител с най-много време проведено на топа на Хот 100 за това десетилетие:

 

1. 46 weeks, Drake

2. 41 weeks, Rihanna

3. 32 weeks, Bruno Mars

4. 26 weeks, Katy Perry

5. 24 weeks, Adele

 

Рекорда на десетилетията е при Mariah:

 

1. 60 weeks, Mariah Carey (90's)

2. 55 weeks, The Beatles (60's)

3. 50 weeks, Boyz II Men (90's)

4. 42 weeks, Drake (2010-)

 

Britney има само 5 no1 хита и само 6 седмици проведено на топа на чарта:

 

- BOMT - 2 weeks

- Womanizer - 1 week

- 3 - 1 week

- Hold it against me - 1 week

- S&M (remix) - 1 week

 

Но е рекордерка по това че е единстевната звезда с no1 хитове в три десетилетия. Кралица! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но е рекордерка по това че е единстевната звезда с no1 хитове в три десетилетия. Кралица! :3fdb8960598fa63e:

 

Не е единствената. Мадона има #1 хитове през 80-те, 90-те и "Music" през 2000г.

 

Кристина също има в три десетилетия.

Genie In A Bottle - 1999

Lady Marmalade - 2001

Moves Like Jagger - 2011

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...